Brno

Předchozí Zpět Následující

Prakticky všechny budovy v areálu byly propojené spojovacími můstky. Později došlo k ucpání některých z nich, ale i přesto bylo v roce 2013 možné prozkoumávat budovy jednu po druhé zevnitř. Brno, CZE 3. 11. 2013

Prakticky všechny budovy v areálu byly propojené spojovacími můstky. Později došlo k ucpání některých z nich, ale i přesto bylo v roce 2013 možné prozkoumávat budovy jednu po druhé zevnitř.Prakticky všechny budovy v areálu byly propojené spojovacími můstky. Později došlo k ucpání některých z nich, ale i přesto bylo v roce 2013 možné prozkoumávat budovy jednu po druhé zevnitř.Prakticky všechny budovy v areálu byly propojené spojovacími můstky. Později došlo k ucpání některých z nich, ale i přesto bylo v roce 2013 možné prozkoumávat budovy jednu po druhé zevnitř.Prakticky všechny budovy v areálu byly propojené spojovacími můstky. Později došlo k ucpání některých z nich, ale i přesto bylo v roce 2013 možné prozkoumávat budovy jednu po druhé zevnitř.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2022-11-30]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vlnena/vlnena_318.jpg&typzarizeni=m.
 
Desktopová verze | Mobilní verze