Brno

Předchozí Zpět Následující

V 90. letech 20. století byly části budov na jižní straně doplněny zvláštní houbou s rozložitým kloboukem chránícím auta najíždějící do garáží a autosertvisu v 1. patře domu. Brno, CZE 25. 5. 2013

V 90. letech 20. století byly části budov na jižní straně doplněny zvláštní houbou s rozložitým kloboukem chránícím auta najíždějící do garáží a autosertvisu v 1. patře domu.V 90. letech 20. století byly části budov na jižní straně doplněny zvláštní houbou s rozložitým kloboukem chránícím auta najíždějící do garáží a autosertvisu v 1. patře domu.V 90. letech 20. století byly části budov na jižní straně doplněny zvláštní houbou s rozložitým kloboukem chránícím auta najíždějící do garáží a autosertvisu v 1. patře domu.V 90. letech 20. století byly části budov na jižní straně doplněny zvláštní houbou s rozložitým kloboukem chránícím auta najíždějící do garáží a autosertvisu v 1. patře domu.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková, D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2024-04-18]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vlnena/vlnena_401.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze