Brno

Předchozí Zpět Následující

Až bude Vlněna zbourána, přijde Brno o originální, živelný a nenahraditelný stavební soubor. Na jeho místě vyroste konceopčeně sterilní nablýskaná výstavba, stejná jako kdekoliv jinde na světě. Bez originality. Brno, CZE 3. 11. 2013

Až bude Vlněna zbourána, přijde Brno o originální, živelný a nenahraditelný stavební soubor. Na jeho místě vyroste konceopčeně sterilní nablýskaná výstavba, stejná jako kdekoliv jinde na světě. Bez originality.Až bude Vlněna zbourána, přijde Brno o originální, živelný a nenahraditelný stavební soubor. Na jeho místě vyroste konceopčeně sterilní nablýskaná výstavba, stejná jako kdekoliv jinde na světě. Bez originality.Až bude Vlněna zbourána, přijde Brno o originální, živelný a nenahraditelný stavební soubor. Na jeho místě vyroste konceopčeně sterilní nablýskaná výstavba, stejná jako kdekoliv jinde na světě. Bez originality.Až bude Vlněna zbourána, přijde Brno o originální, živelný a nenahraditelný stavební soubor. Na jeho místě vyroste konceopčeně sterilní nablýskaná výstavba, stejná jako kdekoliv jinde na světě. Bez originality.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2023-05-30]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vlnena/vlnena_424.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze