Brno

Předchozí Zpět Následující

Vodojem je přístupný pouze zvenku po betonové římse. V rámci rekonstrukce na začátku 21. století byla římsa rozšířena a opatřena kovaným zábradlím. Brno, CZE 15. 2. 2017

Vodojem je přístupný pouze zvenku po betonové římse. V rámci rekonstrukce na začátku 21. století byla římsa rozšířena a opatřena kovaným zábradlím.Vodojem je přístupný pouze zvenku po betonové římse. V rámci rekonstrukce na začátku 21. století byla římsa rozšířena a opatřena kovaným zábradlím.Vodojem je přístupný pouze zvenku po betonové římse. V rámci rekonstrukce na začátku 21. století byla římsa rozšířena a opatřena kovaným zábradlím.Vodojem je přístupný pouze zvenku po betonové římse. V rámci rekonstrukce na začátku 21. století byla římsa rozšířena a opatřena kovaným zábradlím.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková, D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2024-07-24]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vodojem_na_petrove/vodojem_na_petrove_2.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze