Brno

Předchozí Zpět Následující

Ačkoliv jde o rytze technickou stavbu, je prostor vodojemu nápadně podobný chrámové lodi románského kostela. Barevné odlesky zapadajícího slunce za okénky umocňují zádumčivou atmosféru místa. Brno, CZE 15. 2. 2017

Ačkoliv jde o rytze technickou stavbu, je prostor vodojemu nápadně podobný chrámové lodi románského kostela. Barevné odlesky zapadajícího slunce za okénky umocňují zádumčivou atmosféru místa.Ačkoliv jde o rytze technickou stavbu, je prostor vodojemu nápadně podobný chrámové lodi románského kostela. Barevné odlesky zapadajícího slunce za okénky umocňují zádumčivou atmosféru místa.Ačkoliv jde o rytze technickou stavbu, je prostor vodojemu nápadně podobný chrámové lodi románského kostela. Barevné odlesky zapadajícího slunce za okénky umocňují zádumčivou atmosféru místa.Ačkoliv jde o rytze technickou stavbu, je prostor vodojemu nápadně podobný chrámové lodi románského kostela. Barevné odlesky zapadajícího slunce za okénky umocňují zádumčivou atmosféru místa.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková, D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2024-07-24]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vodojem_na_petrove/vodojem_na_petrove_4.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze