Brno

Předchozí Zpět Následující

Na rozdíl od vulgárních nápisů ve vodojemu na Špilberku jsou na Petrově stěny pokreslené křesťanskými hesly. Člověk tu, ve ztichlém podzemí, skutečně najde klid a mír. Brno, CZE 15. 2. 2017

Na rozdíl od vulgárních nápisů ve vodojemu na Špilberku jsou na Petrově stěny pokreslené křesťanskými hesly. Člověk tu, ve ztichlém podzemí, skutečně najde klid a mír.Na rozdíl od vulgárních nápisů ve vodojemu na Špilberku jsou na Petrově stěny pokreslené křesťanskými hesly. Člověk tu, ve ztichlém podzemí, skutečně najde klid a mír.Na rozdíl od vulgárních nápisů ve vodojemu na Špilberku jsou na Petrově stěny pokreslené křesťanskými hesly. Člověk tu, ve ztichlém podzemí, skutečně najde klid a mír.Na rozdíl od vulgárních nápisů ve vodojemu na Špilberku jsou na Petrově stěny pokreslené křesťanskými hesly. Člověk tu, ve ztichlém podzemí, skutečně najde klid a mír.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková, D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2024-07-24]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vodojem_na_petrove/vodojem_na_petrove_6.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze