Brno

Předchozí Zpět Následující

Poměrně široká chodba je dokonale čistá od svého znovuobjevení a rekonstrukce v roce 1999. Klenba je občas přerušena povrchovými stavbami a základy pozdějších budov. Brno, CZE 15. 7. 2014

Poměrně široká chodba je dokonale čistá od svého znovuobjevení a rekonstrukce v roce 1999. Klenba je občas přerušena povrchovými stavbami a základy pozdějších budov.Poměrně široká chodba je dokonale čistá od svého znovuobjevení a rekonstrukce v roce 1999. Klenba je občas přerušena povrchovými stavbami a základy pozdějších budov.Poměrně široká chodba je dokonale čistá od svého znovuobjevení a rekonstrukce v roce 1999. Klenba je občas přerušena povrchovými stavbami a základy pozdějších budov.Poměrně široká chodba je dokonale čistá od svého znovuobjevení a rekonstrukce v roce 1999. Klenba je občas přerušena povrchovými stavbami a základy pozdějších budov.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková, D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2024-07-24]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vodovodni_system_pod_augustinianskym_klasterem/vodovodni_system_pod_augustinianskym_klasterem_2.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze