Brno

Předchozí Zpět Následující

První odbočka doleva je tvořena úzkou cihlami vyzděnou chodbou, která se zatáčí vlevo a umožňuje člověku pohodlný průchod. Brno, CZE 15. 7. 2014

První odbočka doleva je tvořena úzkou cihlami vyzděnou chodbou, která se zatáčí vlevo a umožňuje člověku pohodlný průchod.První odbočka doleva je tvořena úzkou cihlami vyzděnou chodbou, která se zatáčí vlevo a umožňuje člověku pohodlný průchod.První odbočka doleva je tvořena úzkou cihlami vyzděnou chodbou, která se zatáčí vlevo a umožňuje člověku pohodlný průchod.První odbočka doleva je tvořena úzkou cihlami vyzděnou chodbou, která se zatáčí vlevo a umožňuje člověku pohodlný průchod.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková, D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2024-07-24]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vodovodni_system_pod_augustinianskym_klasterem/vodovodni_system_pod_augustinianskym_klasterem_3.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze