Stárkov

Předchozí Zpět Následující

Narozdíl od opuštěných staveb ve velkých měst je osamocená Wolfova vila v dobrém stavu. Okna a dveře jsou vysazeny z rámů, ale většina výbavy není příliš poškozena. Stárkov, CZE 5. 4. 2015

Narozdíl od opuštěných staveb ve velkých měst je osamocená Wolfova vila v dobrém stavu. Okna a dveře jsou vysazeny z rámů, ale většina výbavy není příliš poškozena.Narozdíl od opuštěných staveb ve velkých měst je osamocená Wolfova vila v dobrém stavu. Okna a dveře jsou vysazeny z rámů, ale většina výbavy není příliš poškozena.Narozdíl od opuštěných staveb ve velkých měst je osamocená Wolfova vila v dobrém stavu. Okna a dveře jsou vysazeny z rámů, ale většina výbavy není příliš poškozena.Narozdíl od opuštěných staveb ve velkých měst je osamocená Wolfova vila v dobrém stavu. Okna a dveře jsou vysazeny z rámů, ale většina výbavy není příliš poškozena.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková, D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2024-04-20]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Wolfova_vila_starkov/wolfova_vila_starkov_46.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze