Stárkov

Předchozí Zpět Následující

Terasa s arkádou ve stylu středověkých německých hradů zve k posezení a pohledu do probouzející se zahrady. Služebná brzy přinese grenadinu. Stárkov, CZE 5. 4. 2015

Terasa s arkádou ve stylu středověkých německých hradů zve k posezení a pohledu do probouzející se zahrady. Služebná brzy přinese grenadinu.Terasa s arkádou ve stylu středověkých německých hradů zve k posezení a pohledu do probouzející se zahrady. Služebná brzy přinese grenadinu.Terasa s arkádou ve stylu středověkých německých hradů zve k posezení a pohledu do probouzející se zahrady. Služebná brzy přinese grenadinu.Terasa s arkádou ve stylu středověkých německých hradů zve k posezení a pohledu do probouzející se zahrady. Služebná brzy přinese grenadinu.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková, D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2024-04-22]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Wolfova_vila_starkov/wolfova_vila_starkov_47.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze