Stárkov

Předchozí Zpět Následující

Vila je obehnána ze tří stran vodou řeky Jívky a průmyslovými zařízeními a objekty, které dodávají celému objektu na tajemnosti a nepřístupnosti. Stárkov, CZE 5. 4. 2015

Vila je obehnána ze tří stran vodou řeky Jívky a průmyslovými zařízeními a objekty, které dodávají celému objektu na tajemnosti a nepřístupnosti.Vila je obehnána ze tří stran vodou řeky Jívky a průmyslovými zařízeními a objekty, které dodávají celému objektu na tajemnosti a nepřístupnosti.Vila je obehnána ze tří stran vodou řeky Jívky a průmyslovými zařízeními a objekty, které dodávají celému objektu na tajemnosti a nepřístupnosti.Vila je obehnána ze tří stran vodou řeky Jívky a průmyslovými zařízeními a objekty, které dodávají celému objektu na tajemnosti a nepřístupnosti.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková, D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2024-04-17]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Wolfova_vila_starkov/wolfova_vila_starkov_6.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze