ក្រុងសិរីសោភ័ណ

Předchozí Zpět Následující

Neprovozovaná mezinárodní železniční trať z Thajska procházející chudinskou čtvrtí na předměstí kambodžského města ក្រុងសិរីសោភ័ណ (Sisophon).ក្រុងសិរីសោភ័ណ, KHM 27. 8. 2014

Neprovozovaná mezinárodní železniční trať z Thajska procházející chudinskou čtvrtí na předměstí kambodžského města ក្រុងសិរីសោភ័ណ (Sisophon).Neprovozovaná mezinárodní železniční trať z Thajska procházející chudinskou čtvrtí na předměstí kambodžského města ក្រុងសិរីសោភ័ណ (Sisophon).Neprovozovaná mezinárodní železniční trať z Thajska procházející chudinskou čtvrtí na předměstí kambodžského města ក្រុងសិរីសោភ័ណ (Sisophon).Neprovozovaná mezinárodní železniční trať z Thajska procházející chudinskou čtvrtí na předměstí kambodžského města ក្រុងសិរីសោភ័ណ (Sisophon).
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková, D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2024-07-24]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Zanikle_a_nedostavene_zeleznice/zanikle_a_nedostavene_zeleznice_5.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze