Šebestěnice

Předchozí Zpět Následující

V paprscích zapadajícího předjarního sluníčka má opuštěný areál JZD a později pily v Šebestenicích své ospale romantické kouzlo. Šebestěnice, CZE 26. 3. 2022

V paprscích zapadajícího předjarního sluníčka má opuštěný areál JZD a později pily v Šebestenicích své ospale romantické kouzlo.V paprscích zapadajícího předjarního sluníčka má opuštěný areál JZD a později pily v Šebestenicích své ospale romantické kouzlo.V paprscích zapadajícího předjarního sluníčka má opuštěný areál JZD a později pily v Šebestenicích své ospale romantické kouzlo.V paprscích zapadajícího předjarního sluníčka má opuštěný areál JZD a později pily v Šebestenicích své ospale romantické kouzlo.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2022-06-28]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Zemedelsky_areal_sebestenice/zemedelsky_areal_sebestenice_2.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze