Šebestěnice

Předchozí Zpět Následující

Po padesáti letech se zemědělská situace v Šebestěnicích vrací do stavu před kolektivizací. Společně vybudované stavby chátrají a lidé hospodaří na svých pozemcích samostatně. Šebestěnice, CZE 26. 3. 2022

Po padesáti letech se zemědělská situace v Šebestěnicích vrací do stavu před kolektivizací. Společně vybudované stavby chátrají a lidé hospodaří na svých pozemcích samostatně.Po padesáti letech se zemědělská situace v Šebestěnicích vrací do stavu před kolektivizací. Společně vybudované stavby chátrají a lidé hospodaří na svých pozemcích samostatně.Po padesáti letech se zemědělská situace v Šebestěnicích vrací do stavu před kolektivizací. Společně vybudované stavby chátrají a lidé hospodaří na svých pozemcích samostatně.Po padesáti letech se zemědělská situace v Šebestěnicích vrací do stavu před kolektivizací. Společně vybudované stavby chátrají a lidé hospodaří na svých pozemcích samostatně.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2022-08-19]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Zemedelsky_areal_sebestenice/zemedelsky_areal_sebestenice_3.jpg&typzarizeni=c.
 
Desktopová verze | Mobilní verze