Šebestěnice

Předchozí Zpět Následující

K budově vepřína přiléhají na východě další dvě stavby. Snad šlo původně o garáže, později však zjevně posloužily jako sklady. Šebestěnice, CZE 26. 3. 2022

K budově vepřína přiléhají na východě další dvě stavby. Snad šlo původně o garáže, později však zjevně posloužily jako sklady.K budově vepřína přiléhají na východě další dvě stavby. Snad šlo původně o garáže, později však zjevně posloužily jako sklady.K budově vepřína přiléhají na východě další dvě stavby. Snad šlo původně o garáže, později však zjevně posloužily jako sklady.K budově vepřína přiléhají na východě další dvě stavby. Snad šlo původně o garáže, později však zjevně posloužily jako sklady.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2022-06-28]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Zemedelsky_areal_sebestenice/zemedelsky_areal_sebestenice_7.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze