Brno

Předchozí Zpět Následující

Krásná cihla pochází ze druhé čtvrtiny 19. století, z období kdy na nedaleké Údolní ulici vlastnil cihelnu podnikatel Jakob Fridl. Brno, CZE 29. 4. 2020

Krásná cihla pochází ze druhé čtvrtiny 19. století, z období kdy na nedaleké Údolní ulici vlastnil cihelnu podnikatel Jakob Fridl.Krásná cihla pochází ze druhé čtvrtiny 19. století, z období kdy na nedaleké Údolní ulici vlastnil cihelnu podnikatel Jakob Fridl.Krásná cihla pochází ze druhé čtvrtiny 19. století, z období kdy na nedaleké Údolní ulici vlastnil cihelnu podnikatel Jakob Fridl.Krásná cihla pochází ze druhé čtvrtiny 19. století, z období kdy na nedaleké Údolní ulici vlastnil cihelnu podnikatel Jakob Fridl.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2021-04-13]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Barokni_dum_hlinky_54/barokni_dum_hlinky_54_27.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze