Úvod
Témata
Všechna
Kontakt

Oblíbené

Vodojemy Žluťák
Wolfova vila
Podzemí
Nebeská štola
Vlečky
Tunely pod Radlasem

Nejčtenější

Druhé Brno
Druhá Praha
Wolfova vila Stárkov
Vodojemy při ulici Tvrdého
Brněnské podzemí
Bondyho vila Nově Město nad Metují

Nejnovější

Halle Rosengarten (žzast)
Konzervárna v Moynaqu
Paczków (žst)
Bytový dům Palackého 28
Sklepení za domem Pražská 40
Pivovar Meisterbräu Halle
Železniční trať Brno – Havlíčkův Brod
Стоўбцы (žst)
Сянки (žst)
Kozubnik

Náhodné

Velké Svatoňovice (žzast)
Dolní Radouň (žzast)
Teplýšovice
 
Jméno:
Heslo:

 
 
 

[R] acf
[R] c
[R] ccf
[R] NA
[R] ncol
[R] nrow
[R] NULL
[R] pacf
[R] paste
[R] plot
[R] unlist
[R] which
#Citov
#Chuchelna
Abertamy
Adamov
Adamov (ORP Čáslav)
Adamov (ORP České Budějovice)
Adamov (žst)
Adamov zastávka (žzast)
Adamovské strojírny
Adast
Adršpach
Adršpach (žst)
AHr Km 11,485 (automatické hradlo)
AHr Km 16,985 (automatické hradlo)
AHr Soutěska (automatické hradlo)
Akvadukt Časnýře
Albeř (nákl a žzast)
Albrechtice (ORP Havířov)
Albrechtice (ORP Lanškroun)
Albrechtice nad Orlicí
Albrechtice nad Vltavou
Albrechtice u Českého Těšína (žst)
Albrechtice v Jizerských horách
Albrechtická štola
Albrechtičky
Alojzov
Amalín (žzast)
Analýza dat na PC
Andělská Hora (ORP Bruntál)
Andělská Hora (ORP Karlovy Vary)
Anenská Studánka
Anenská Studánka (žzast)
Antonínov (žzast)
Arcelor Mittal Ostrava (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Architektura, pátračství
Archlebov
Arneštovice
Arnolec
Arnoltice
Asie
Aš (žst)
Aš město (žst)
Aš předměstí (žzast)
Aš státní hranice (státní hranice)
Babice (ORP Moravské Budějovice)
Babice (ORP Nový Bydžov)
Babice (ORP Prachatice)
Babice (ORP Říčany)
Babice (ORP Šternberk)
Babice (ORP Uherské Hradiště)
Babice nad Svitavou
Babice nad Svitavou (žzast)
Babice u Rosic
Babice u Šternberka (žzast)
Babín odbočka (odbočka)
Babylon
Babylon (žzast)
Bácovice
Bačalky
Bačetín
Bačice
Bačkov
Bačkovice
Bahno (žzast)
Bakov nad Jizerou
Bakov nad Jizerou (žst)
Bakov nad Jizerou město (žzast)
Balabenka odbočka (odbočka)
Balbínův pramen v Brněnských Ivanovicích
Baliny
Balkova Lhota
Balkova Lhota (žst)
Banín
Bánov
Báňovice
Bantice
Barchov (ORP Nový Bydžov)
Barchov (ORP Pardubice)
Barchovice
Barrandov hradlo (hradlo)
Bartoňov (žzast)
Bartošovice
Bartošovice v Orlických horách
Bartoušov
Bartoušov (hláska, nákl a žzast)
Bartoušov zastávka (žzast)
Bařice-Velké Těšany
Baška
Baška (žst)
Bašnice
Bašť
Batelov
Batelov (žst)
Batňovice
Baťův kanál-výklopník (žzast)
Bavorov
Bavorov (žst)
Bavory
Bavoryně
Bazén pod Barrandovem
Bažantnice odbočka (odbočka)
Bdeněves
Bdín
Bečice (ORP Tábor)
Bečice (ORP Týn nad Vltavou)
Bečov
Bečov nad Teplou
Bečov nad Teplou (žst)
Bečov u Mostu (žst)
Bečovský tunel
Bečváry
Bečváry (žst)
Bedihošť
Bedihošť (žst)
Bednárec
Bednárec (žzast)
Bednáreček
Bednáreček (žzast)
Bedrč hradlo (automatické hradlo)
Bedřichov (ORP Boskovice)
Bedřichov (ORP Jablonec nad Nisou)
Běhařov
Běhařovice
Běchary
Bechlín
Bechov (žzast)
Bechyně
Bechyně (žst)
Bechyně st.n. (nákl)
Bechyně zastávka (žzast)
Bechyňská Smoleč (žzast)
Bělá (ORP Hlučín)
Bělá (ORP Pelhřimov)
Bělá (ORP Semily)
Bělá (ORP Světlá nad Sázavou)
Bělá nad Radbuzou
Bělá nad Radbuzou (žst)
Bělá nad Radbuzou zastávka (žzast)
Bělá nad Svitavou
Bělá pod Bezdězem
Bělá pod Bezdězem (žst)
Bělá pod Bezdězem město (žzast)
Bělá pod Bezdězem zastávka (žzast)
Bělá pod Pradědem
Bělá u Jevíčka
Bělá u Staré Paky (žzast)
Bělá u Staré Paky zastávka (žzast)
Bělčice
Bělčice (žst)
Běleč (ORP Kladno)
Běleč (ORP Tábor)
Běleč (ORP Tišnov)
Běleč (žzast)
Běleč nad Orlicí
Belgie
Bělkovice-Lašťany
Běloky
Bělotín
Bělotín (žzast)
Bělov
Bělušice (ORP Kolín)
Bělušice (ORP Most)
Bělušice (žzast)
Benátky (ORP Hradec Králové)
Benátky (ORP Litomyšl)
Benátky nad Jizerou
Benecko
Benešov (ORP Benešov)
Benešov (ORP Boskovice)
Benešov nad Černou
Benešov nad Lipou (žzast)
Benešov nad Ploučnicí
Benešov nad Ploučnicí (žst)
Benešov u Prahy (žst)
Benešov u Semil
Benešov-Černý les (žzast)
Benešovice
Benetice
Beňov
Bernardov
Bernartice (ORP Jeseník)
Bernartice (ORP Milevsko)
Bernartice (ORP Trutnov)
Bernartice (ORP Vlašim)
Bernartice nad Odrou
Bernartice u Javorníka (nákl a žzast)
Bernartice u Javorníka (žst)
Bernartice u Trutnova (žzast)
Beroun
Beroun (žst)
Beroun seř.n. (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
Beroun st.6 (Kolejová křižovatka)
Beroun výhybky č. 71-72 (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Beroun-Závodí (žst)
Běrunice
Běrunice (žzast)
Beřovice
Besednice
Běstovice
Běstvina
Beša (žst)
Běšiny
Běšiny (žst)
Běšiny Eurocamp (žzast)
Běštín
Bezděčí u Trnávky
Bezdědovice
Bezdědovice (žzast)
Bezděkov (ORP Chotěboř)
Bezděkov (ORP Klatovy)
Bezděkov (ORP Pardubice)
Bezděkov (ORP Rokycany)
Bezděkov nad Metují
Bezděkov pod Třemšínem
Bezděkov u Klatov (žzast)
Bezděkov u Radnic (žzast)
Bezděz
Bezděz (žst)
Bezdrev (automatické hradlo)
Bezdružice
Bezdružice (žst)
Bezkov
Bezměrov
Bezměrov (žzast)
Bezno
Bezpráví (žzast)
Bezuchov
Bezvěrov
Bežerovice (žzast)
Białowieżská úzkokolejka
Bieszczadská úzkokolejka
Bílá (ORP Frýdlant nad Ostravicí)
Bílá (ORP Liberec)
Bílá Hlína
Bílá Lhota
Bílá Třemešná
Bílá Třemešná (žst)
Bílá Voda
Bílá Voda (žzast)
Bílčice
Bílé Podolí
Bílé Poličany
Bílek (žzast)
Bílence
Bílichov
Bílina
Bílina (žst)
Bílina kyselka (žzast)
Bílina-Chudeřice (žzast)
Bílkovice
Bílov (ORP Bílovec)
Bílov (ORP Kralovice)
Bílovec
Bílovec (žst)
Bílovice
Bílovice nad Svitavou
Bílovice nad Svitavou (žzast)
Bílovice-Lutotín
Bílsko (ORP Litovel)
Bílsko (ORP Vodňany)
Bílsko u Hořic
Bílý Kámen
Bílý Kostel nad Nisou
Bílý Kostel nad Nisou (žzast)
Bílý Potok
Bílý Potok pod Smrkem (nákl a žzast)
Bílý Újezd
BIOCEL Paskov závod (samostatné kolejiště vlečky)
Bioplynová stanice Vyškov
Biřkov
Biskoupky
Biskupice (ORP Chrudim)
Biskupice (ORP Luhačovice)
Biskupice (ORP Moravská Třebová)
Biskupice (ORP Prostějov)
Biskupice u Jevíčka (žzast)
Biskupice u Luhačovic (žzast)
Biskupice-Pulkov
Bitcoin
Bítouchov
Bítov (ORP Bílovec)
Bítov (ORP Znojmo)
Bítovany
Bítovčice
Bítovčice (žzast)
Bitozeves
Blahousty (žzast)
Blanenský tunel č. 1
Blanenský tunel č. 10
Blanenský tunel č. 2
Blanenský tunel č. 3
Blanenský tunel č. 4
Blanenský tunel č. 5
Blanenský tunel č. 6
Blanenský tunel č. 7
Blanenský tunel č. 8/1
Blanenský tunel č. 8/2
Blanenský tunel č. 9
Blanice (žzast)
Blanné
Blansko
Blansko (žst)
Blansko město (žzast)
Blatce
Blatec
Blatec (žst)
Blatná
Blatná (žst)
Blatnice (ORP Moravské Budějovice)
Blatnice (ORP Nýřany)
Blatnice pod Svatým Antonínkem
Blatnice pod svatým Antonínkem (nákl a žzast)
Blatnice u Nýřan (žzast)
Blatnička
Blatno (ORP Chomutov)
Blatno (ORP Podbořany)
Blatno u Jesenice (žst)
Blazice
Blažejov
Blažejov (žst)
Blažejovice
Blažim (ORP Nýřany)
Blažim (ORP Žatec)
Blažkov
Blažovice
Blažovice (žst)
Blažovice-CEMO (samostatné kolejiště vlečky)
Blešno
Blešno (hláska a žzast)
Blevice
Blízkov
Blížejov
Blížejov (žst)
Blíževedly
Blíževedly (žst)
Blížkovice
Blížkovice (žzast)
Blovice
Blovice (žst)
Blovice-Vlčice (žzast)
Blšany
Blšany u Loun
Blučina
Bludov (ORP Kutná Hora)
Bludov (ORP Šumperk)
Bludov (žst)
Bludov hr. (automatické hradlo)
Bludov lázně (žzast)
Bludov-Chromeč (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Bludov-Sudkov (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Bludovice (žzast)
Bobnice
Bobrová
Bobrůvka
Bocanovice
Bocanovice (Boconowice) (žzast)
Boč (žzast)
bod úvratě km 1,200 (jiné dopravní body)
Boháňka
Boharyně
Bohaté Málkovice
Bohatice
Bohdalec
Bohdalecký tunel
Bohdalice-Pavlovice
Bohdalín
Bohdalov
Bohdalovice
Bohdaneč
Bohdašín
Bohdašín (žzast)
Bohdíkov
Bohdíkov (žst)
Bohostice
Bohosudov (žst)
Bohosudov zastávka (žzast)
Bohousová (žzast)
Bohumilice
Bohumilice v Čechách (žst)
Bohumilice v Čechách zastávka (žzast)
Bohumín
Bohumín - Vrbice státní hranice (státní hranice)
Bohumín (žst)
Bohumín levé přednádraží (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
Bohumín pravé přednádraží (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
Bohumín předn. (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
Bohumín státní hranice (státní hranice)
Bohumín-Vrbice (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
Bohunice
Bohunice (žzast)
Bohuňov (ORP Bystřice nad Pernštejnem)
Bohuňov (ORP Svitavy)
Bohuňovice (ORP Litomyšl)
Bohuňovice (ORP Olomouc)
Bohuňovice (žst)
Bohuslavice (ORP Hlučín)
Bohuslavice (ORP Konice)
Bohuslavice (ORP Nové Město nad Metují)
Bohuslavice (ORP Telč)
Bohuslavice (ORP Zábřeh)
Bohuslavice nad Metují (žst)
Bohuslavice nad Metují zastávka (žzast)
Bohuslavice nad Úpou (žzast)
Bohuslavice nad Vláří
Bohuslavice nad Vláří (žst)
Bohuslavice u Kyjova (žzast)
Bohuslavice u Zlína
Bohuslavický tunel
Bohuslávky
Bohušice
Bohušice (žzast)
Bohušov
Bohušov (žst)
Bohušovice nad Ohří
Bohušovice nad Ohří (žst)
Bohutice
Bohutice (žzast)
Bohutín (automatické hradlo a žzast)
Bohutín (ORP Příbram)
Bohutín (ORP Šumperk)
Bohy
Bochoř
Bochov
Bochov (žst)
Bochovice
Bojanov
Bojanovice (ORP Černošice)
Bojanovice (ORP Znojmo)
Bojanovice (žzast)
Bojiště
Bojkovice
Bojkovice (žst)
Bojkovice město (žzast v obvodu žst)
Bojov (žzast)
Bolatice
Bolatice (žzast)
Boleboř
Bolehošť
Bolehošť (žst)
Boleradice
Bolešiny
Boletice
Boletice nad Labem (žst)
Bolina (žzast)
Bolkov
Bondyho vila Nové Město nad Metují
Boňkov
Bor
Bor (žst)
Bor u Skutče
Bor zastávka (žzast)
Borač
Borač (žzast)
Bordovice
Borecký tunel
Boreč
Borek (ORP Brandýs nad Labem-Stará Boleslav)
Borek (ORP České Budějovice)
Borek (ORP Hořice)
Borek (ORP Chotěboř)
Borek (ORP Pardubice)
Borek pod Troskami (žzast)
Borek u Tachova (žzast)
Borek u Žlutic (žzast)
Borkovany
Borkovice
Borohrádek
Borohrádek (žst)
Borotice (ORP Dobříš)
Borotice (ORP Znojmo)
Borotín (ORP Boskovice)
Borotín (ORP Tábor)
Borová (ORP Náchod)
Borová (ORP Polička)
Borová Lada
Borová u Poličky (žst)
Borová u Poličky zastávka (žzast)
Borovany (ORP Milevsko)
Borovany (ORP Trhové Sviny)
Borovany (žst)
Borovná
Borovnice (ORP České Budějovice)
Borovnice (ORP Dvůr Králové nad Labem)
Borovnice (ORP Kostelec nad Orlicí)
Borovnice (ORP Nové Město na Moravě)
Borovnice (ORP Vlašim)
Borovnice (žzast)
Borovnička
Borovnička (žzast)
Borovník
Borovno
Borovy
Borovy (automatické hradlo a žzast)
Boršice
Boršice u Blatnice
Boršov
Boršov nad Vltavou
Boršov nad Vltavou (žst)
Borušov
Bory
Boržavská úzkokolejka
Bořanovice
Bořenovice
Bořetice (ORP Hustopeče)
Bořetice (ORP Pelhřimov)
Bořetice (žzast)
Bořetín (ORP Jindřichův Hradec)
Bořetín (ORP Pelhřimov)
Boří les (žst)
Bořice
Bořice (žzast)
Bořislav
Bořislav (žzast)
Bořitov
Boseň
Boskovice
Boskovice (žst)
Boskovštejn
Bošice
Bošice (žst)
Bošice zastávka (žzast)
Bošilec
Bošín
Bošovice
Boudy
Bousín
Bousov
Bouzov
Bozkov
Božanov
Božejov
Božejovice (žst)
Božetice
Boží Dar
Božice
Božice u Znojma (žst)
Božičany
Božičany (žzast)
Božíkov (žzast)
Brada-Rybníček
Bradáčov
Bradlec
Bradlecká Lhota
Brambory
Braňany
Brandov
Brandýs nad Labem (žst)
Brandýs nad Labem zastávka (žzast)
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Brandýs nad Labem-Zápská (žzast)
Brandýs nad Orlicí
Brandýs nad Orlicí (žst)
Brandýs nad Orlicí (žzast v obvodu žst)
Brandýsek
Brandýsek (žst)
Branice
Branice (žst)
Braníškov
Branišov
Branišovice
Branka u Opavy
Branka u Opavy (žzast)
Brankovice
Brankovice (žzast)
Branky
Branky na Moravě (žst)
Branná
Branná (žst)
Branov
Bransouze
Bransouze (žst)
Brantice
Brantice (žst)
Branžež
Braškov
Bratčice (ORP Čáslav)
Bratčice (ORP Židlochovice)
Bratčice (žzast)
Bratkovice
Bratkovice (žst)
Bratronice (ORP Blatná)
Bratronice (ORP Kladno)
Bratrušov
Bratřejov
Bratřice
Bratříkovice
Bratřínov
Bravantice
Brázdim
Brdy
Brloh (ORP Český Krumlov)
Brloh (ORP Přelouč)
Brňany
Brněnec
Brněnská nádraží
Brněnská přehrada
Brněnská vodovodní síť
Brněnské dělnické kolonie
Brněnské podzemí
Brněnské pomníky
Brněnské továrny
Brněnské vlečky
Brníčko
Brnířov
Brniště
Brniště (žst)
Brno
Brno dolní nádraží (žst)
Brno hlavní nádraží (žst)
Brno jih (žst)
Brno předn.S3b,Lc3c (jiné dopravní body)
Brno-Černovice (žst)
Brno-Černovice (žzast)
Brno-Černovice odbočka (odbočka)
Brno-Černovice zhlaví Táborská odbočka (odbočka)
Brno-Horní Heršpice (žst)
Brno-Horní Heršpice km 11,690 (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Brno-Horní Heršpice Státní silnice (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Brno-Chrlice (žst)
Brno-Královo Pole (žst)
Brno-Lesná (žzast)
Brno-Maloměřice (žst)
Brno-Maloměřice st.3 (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Brno-Maloměřice st.6 (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Brno-Řečkovice (žzast)
Brno-Slatina (žst)
Brno-Zábrdovice (žst)
Brno-Židenice - Svitavská pobřežní dráha
Brno-Židenice (odbočka a žzast)
Brno-Židenice (žst)
Brňov (žzast)
Brod nad Dyjí
Brod nad Tichou
Brod nad Tichou (žst)
Brodce
Brodec
Brodek u Konice
Brodek u Prostějova
Brodek u Přerova
Brodek u Přerova (žst)
Brodeslavy
Broumov (ORP Broumov)
Broumov (ORP Tachov)
Broumov (žst)
Broumov-Olivětín (žzast)
Broumy
Brozánky (žzast)
Brozany nad Ohří
Brtnice
Brtnička
Brtníky (žzast)
Brťov-Jeneč
Brumov
Brumov (žst)
Brumov střed (žzast)
Brumov-Bylnice
Brumovice (ORP Hustopeče)
Brumovice (ORP Opava)
Brumovice (žzast)
Brumovský tunel
Bruntál
Bruntál (žst)
Brusné
Brušperk
Bruzovice
Brzánky
Brzice
Brzkov
Břasy
Břasy (žzast)
Břeclav
Břeclav (žst)
Břeclav předn. (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
Břeclav státní hranice (státní hranice)
Břehov
Břehy
Břest
Břest (žzast)
Břestek
Břetislav (žzast)
Břevnice
Břevnice (žzast)
Březejc
Březenský tunel
Březí (ORP Blatná)
Březí (ORP Mikulov)
Březí (ORP Říčany)
Březí (ORP Velké Meziříčí)
Březí (žzast)
Březí nad Oslavou
Březina (dříve okres Blansko)
Březina (dříve okres Tišnov)
Březina (ORP Jičín)
Březina (ORP Jindřichův Hradec)
Březina (ORP Mnichovo Hradiště)
Březina (ORP Moravská Třebová)
Březina (ORP Rokycany)
Březina (ORP Vyškov)
Březina nad Jizerou (žzast)
Březinky
Březiny
Březiny u Děčína (žzast)
Březnice (ORP Příbram)
Březnice (ORP Tábor)
Březnice (ORP Zlín)
Březnice (žst)
Březnice Přední Poříčí (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Březník
Březno (ORP Chomutov)
Březno (ORP Mladá Boleslav)
Březno u Chomutova (žst)
Březno u Chomutova, kolejiště DNT (samostatné kolejiště vlečky)
Březno u Mladé Boleslavi (nákl a žzast)
Březno u Postoloprt (žst)
Březolupy
Březová (ORP Hořovice)
Březová (ORP Karlovy Vary)
Březová (ORP Sokolov)
Březová (ORP Uherský Brod)
Březová (ORP Vítkov)
Březová (ORP Vizovice)
Březová nad Svitavou
Březová nad Svitavou (žst)
Březová nad Svitavou-Dlouhá (žzast)
Březová u Broumova (žzast)
Březová-Oleško
Březovice
Březské
Březsko
Březůvky
Břežany (ORP Horažďovice)
Břežany (ORP Rakovník)
Břežany (ORP Znojmo)
Břežany (žzast)
Břežany I
Břežany II
Břežany nad Ohří (žzast)
Břidličná
Břidličná (žst)
Břidličná lesy (žzast)
Břidličná zastávka (žzast)
Bříství
Bříšťany
Bříza
Bříza (žzast)
Břvany
Břvany (žst)
Bublava
Bubovice
Bučí
Bučina
Bučovice
Bučovice (žst)
Buda (žzast)
Budčeves
Budčice (žzast)
Budeč (ORP Dačice)
Budeč (ORP Žďár nad Sázavou)
Budětice
Budětsko
Budíkov
Budiměřice
Budislav (ORP Litomyšl)
Budislav (ORP Soběslav)
Budíškovice
Budišov
Budišov nad Budišovkou
Budišov nad Budišovkou (žst)
Budišov u Třebíče (žst)
Budišovice
Budkov (ORP Moravské Budějovice)
Budkov (ORP Prachatice)
Budkovice (žzast)
Budkovický tunel
Budov (žzast)
Budyně
Budyně nad Ohří
Budyně nad Ohří (žzast)
Buchlovice
Bujanov
Bujanov (žzast)
Bujesily
Buk (ORP Přerov)
Buk (ORP Vimperk)
Bukov
Buková (ORP Prostějov)
Buková (ORP Přeštice)
Buková u Příbramě
Bukovany (ORP Benešov)
Bukovany (ORP Kyjov)
Bukovany (ORP Olomouc)
Bukovany (ORP Příbram)
Bukovany (ORP Sokolov)
Bukovec (ORP Jablunkov)
Bukovec (ORP Stod)
Bukovice (ORP Náchod)
Bukovice (ORP Tišnov)
Bukovina
Bukovina nad Labem
Bukovina u Čisté
Bukovina u Přelouče
Bukovinka
Bukovka
Bukovník
Bukovno
Bukovno (žzast)
Bukvice
Bulhary
Bulovka
Burigi
Buřenice
Buš
Bušanovice
Bušín
Bušovice
Buštěhrad
Butoves
Butoves (žst)
Buzice
Býčkovice
Býchory
Bykáň (žzast)
Býkev
Bykoš
Býkov-Láryšov
Býkovice
Bylany
Bylany (žzast)
Bylnice (žst)
Bynovec
Bystrá
Bystrá nad Jizerou
Bystré (ORP Dobruška)
Bystré (ORP Polička)
Bystročice
Bystrovany
Bystrovany (žzast)
Bystrovany hr. (automatické hradlo)
Bystřany
Bystřany v Čechách (nákl a žzast)
Bystřany v Čechách (žzast)
Bystřec
Bystřice (Bystrzyca) (žst)
Bystřice (ORP Benešov)
Bystřice (ORP Jičín)
Bystřice (ORP Třinec)
Bystřice nad Pernštejnem
Bystřice nad Pernštejnem (žst)
Bystřice pod Hostýnem
Bystřice pod Hostýnem (žst)
Bystřice pod Lopeníkem
Bystřice u Benešova (žzast)
Bystřička
Bystřička (nákl a žzast)
Byšice
Byšice (žst)
Býškovice
Býšovec
Býšť
Bytový dům Košinova 34
Bytový dům Kotlářská 3
Bytový dům Nové sady 29
Bytový dům Palackého 28
Byzhradec
Bzenec
Bzenec (žst)
Bzenec přívoz (žst)
Bzenec-Olšovec (žzast)
Bzová
Bžany
Cacovický náhon
Cacovický tunel
Camagüey (žst)
Cebiv
Cebiv (žst)
Cehnice
Cechšský tunel
Cejl (ulice v Brně)
Cejle
Cejřov (automatické hradlo)
Cekov
Cement Hranice (samostatné kolejiště vlečky)
Cementárna a vápenka Mokrá
Cementárna Maloměřice
Centrální dispečerské pracoviště Plzeň (dispečerské pracoviště pro DOZ)
Centrální dispečerské pracoviště Přerov (dispečerské pracoviště pro DOZ)
Cep
Cerekvice nad Bystřicí
Cerekvice nad Bystřicí (žzast)
Cerekvice nad Loučnou
Cerekvice nad Loučnou (žst)
Cerekvice nad Loučnou zastávka (žzast)
Cerekvička-Rosice
Cerhenice
Cerhenice (žzast)
Cerhonice
Cerhovice
Cerhovice (žzast)
Cetechovice
Cetenov
Cetkovice
Cetkovice (žzast)
Cetoraz
Cetyně
Cidlina
Cidlina (žzast)
Cihelna Čimelice
Cihelny (žzast)
Cikháj
Církvice (ORP Kolín)
Církvice (ORP Kutná Hora)
Církvice (žzast)
Císařov
Citice
Citice (žst)
Cítoliby
Cítoliby (žzast)
Citonice
Citonice (žzast)
Cítov
Cítov (žzast)
Cizkrajov
Cotkytle
Crhov
Ctětín
Ctiboř (ORP Tachov)
Ctiboř (ORP Vlašim)
Ctidružice
Ctiměřice
Ctiněves
Ctiněves (žzast)
Cukrovar Trnava
Cvikov
Cvrčovice (ORP Kladno)
Cvrčovice (ORP Pohořelice)
Č.Buděj.býv.st.7 (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Č.Buděj.Pst.1 (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Č.Buděj.st.4-JOP (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Č.Buděj.vhb.č.91 (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Č.Buděj.vhb.č.94-97 (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Č.Budějovice seř.n. (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
Č.Budějovice-Rožnov (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Č.Těšín frýd.předn. (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
Č.Těšín n.n. (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
Č.Třebová odj.sk. (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
Č.Třebová vhb.č.484 (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Č.Třebová vhb.č.485 (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Č.Třebová vj.sk. (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
Čachnov (žst)
Čachotín
Čachovice
Čachovice (žst)
Čachrov
Čakov (ORP Benešov)
Čakov (ORP České Budějovice)
Čaková
Čakovičky
Čankovice
Čáslav
Čáslav (žst)
Čáslav m.n. (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
Čáslavice
Čáslavsko
Částkov (ORP Tachov)
Částkov (ORP Uherské Hradiště)
Častohostice
Častolovice
Častolovice (žst)
Častolovice zastávka (žzast)
Častrov
Časy
Čavisov
Čebín
Čebín (žzast)
Čečelice
Čečelovice
Čečkovice
Čečovice
Čehovice
Čechočovice
Čechtice
Čechtín
Čechy
Čechy pod Kosířem
Čejč
Čejč (žst)
Čejč odb. (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Čejetice
Čejetice (žst)
Čejkovice (ORP Čáslav)
Čejkovice (ORP České Budějovice)
Čejkovice (ORP Hodonín)
Čejkovice (ORP Znojmo)
Čejkovice (žzast)
Čejov
Čekanice výhybna (výhybna)
Čeladná
Čeladná (automatické hradlo a žzast)
Čelákovice
Čelákovice (žst)
Čelákovice zastávka (žzast)
Čelákovice-Jiřina (žzast)
Čelčice
Čelčice (žzast)
Čelechovice
Čelechovice na Hané
Čelechovice na Hané (nákl a žzast)
Čelistná
Čeložnice
Čeminy
Čenkov
Čenkov hláska (hláska)
Čenkov u Bechyně
Čenkov u Malšic (žzast)
Čenkovice
Čeperka
Čeperka (hláska a žzast)
Čepí
Čepřovice
Čeradice
Čerčany
Čerčany (žst)
Čerčany výh. 19-22 (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Čermákovice
Čermná (ORP Horšovský Týn)
Čermná (ORP Vrchlabí)
Čermná nad Orlicí
Čermná nad Orlicí (žst)
Čermná ve Slezsku
Čermná ve Slezsku (nákl a žzast)
Černá
Černá Hora
Černá u Bohdanče
Černá v Pošumaví
Černá v Pošumaví (žst)
Černá Voda
Černava
Černčice (ORP Louny)
Černčice (ORP Nové Město nad Metují)
Černčice (žzast)
Černé Voděrady
Černěves
Černíč
Černíkov
Černíkovice (ORP Kralovice)
Černíkovice (ORP Rychnov nad Kněžnou)
Černíky
Černilov
Černín
Černíny
Černíny (žzast)
Černiv
Černolice
Černošice
Černošice (žzast)
Černošice-Mokropsy (žzast)
Černošín
Černotín
Černotín (automatické hradlo a žzast)
Černouček
Černousy
Černousy (nákl a žzast)
Černov
Čerňovice
Černovice (ORP Boskovice)
Černovice (ORP Chomutov)
Černovice (ORP Pelhřimov)
Černovice (ORP Stod)
Černovice u Chomutova (žst)
Černovice u Tábora (žst)
Černovičky (ulice v Brně)
Černovír (žzast)
Černožice
Černožice (žzast)
Černuc
Černuc (žzast)
Černvír
Černý Dub (žzast)
Černý Důl
Černý Kříž (žst)
Černýšovice
Čerpací stanice Kamenný mlýn
Čertova Stěna (žzast)
Červená Hora
Červená Lhota
Červená nad Vltavou (žst)
Červená Řečice
Červená Třemešná
Červená Voda
Červená Voda (žst)
Červená Voda střed (žzast)
Červená Voda-Pod rozhlednou (žzast)
Červené Janovice
Červené Janovice (nákl)
Červené Pečky
Červené Pečky (automatické hradlo, nákl a žzast)
Červené Poříčí
Červené Poříčí (žzast)
Červenka
Červenka (žst)
Červený Dvůr (automatické hradlo)
Červený Hrádek
Červený Kostelec
Červený Kostelec (žst)
Červený Potok (žst)
Červený Újezd (ORP Černošice)
Červený Újezd (ORP Votice)
Červený Újezd u Votic (žzast)
Česká
Česká (žzast)
Česká Bělá
Česká Bříza
Česká Čermná
Česká Kamenice
Česká Kamenice (žst)
Česká Kamenice-KŽC (žst)
Česká Kubice
Česká Kubice (žst)
Česká Kubice státní hranice (státní hranice)
Česká Lípa
Česká Lípa hlavní nádraží (žst)
Česká Lípa město (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
Česká Lípa střelnice (nákl a žzast)
Česká Lípa-Holý vrch (žzast)
Česká Metuje
Česká Metuje (nákl a žzast)
Česká Rybná
Česká Skalice
Česká Skalice (žst)
Česká Třebová
Česká Třebová (žst)
Česká Ves
Česká Ves (žzast)
Česká Ves bazén (žzast)
České Budějovice
České Budějovice (žst)
České Budějovice jižní zastávka (žzast v obvodu žst)
České Budějovice os.n.kol. 16-24 (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
České Budějovice severní zastávka (žzast v obvodu žst)
České Hamry (žzast)
České Heřmanice
České Lhotice
České Libchavy
České Meziříčí
České Petrovice
České Velenice
České Velenice (žst)
České Velenice státní hranice (státní hranice)
České Zlatníky odbočka (odbočka)
Český Brod
Český Brod (žst)
Český Dub
Český Jiřetín
Český Krumlov
Český Krumlov (žst)
Český Rudolec
Český Šternberk
Český Šternberk (nákl a žzast)
Český Šternberk zastávka (žzast)
Český Těšín
Český Těšín (žst)
Český Těšín státní hranice (státní hranice)
Čestice (ORP Kostelec nad Orlicí)
Čestice (ORP Strakonice)
Čestice (žzast)
Čestín
Čestlice
Češov
Číčenice
Číčenice (žst)
Číčovice
Číhalín
Číhaň
Číhošť
Čichalov
Číchov
Číchov (žzast)
Čichová mapa Brna
Čikov
Čilá
Čilec
Čím
Čimelice
Čimelice (žst)
Číměř (ORP Jindřichův Hradec)
Číměř (ORP Třebíč)
Čímice
Činěves
Činěves (žzast)
Čisovice
Čisovice (žst)
Čistá (ORP Litomyšl)
Čistá (ORP Mladá Boleslav)
Čistá (ORP Rakovník)
Čistá (žst)
Čistá u Horek
Čistěves
Čižice
Čížkov (ORP Nepomuk)
Čížkov (ORP Pelhřimov)
Čížkovice
Čížkovice (žst)
Čížkrajice
Čížov
Čížov (žzast)
Čížová
Čížová (žst)
Čkyně
Čkyně (žst)
Člunek
Čmelíny
Čtveřín
Čtyřkoly
Čtyřkoly (žzast)
Čučice
Čunín (žzast)
Dačice
Dačice (žst)
Dačice město (žzast)
Dalečín
Daleké Dušníky
Dalešice (ORP Jablonec nad Nisou)
Dalešice (ORP Třebíč)
Dalovice (ORP Karlovy Vary)
Dalovice (ORP Mladá Boleslav)
Dalovice (žst)
Dambořice
Dambořice (žzast)
Damnice
Damníkov
Daňkovice
Darkovice
Daskabát
Dasnice
Dasnice (žst)
Dasný
Dašice
Databáze úzkokolejek
Davelský tunel
Davle
Davle (žst)
Davle přírodní park (žzast)
Deblín
Děbolín (nákl a žzast)
Děčany
Děčín
Děčín hl.n.jih (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Děčín hl.n.nákl.n. (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
Děčín hl.n.záp.n. (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
Děčín hlavní nádraží (žst)
Děčín státní hranice (státní hranice)
Děčín východ (žst)
Děčín východ dolní nádraží (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
Děčín východ stavědlo 1 (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Děčín zastávka (žzast)
Děčín-Boletice město (žzast)
Děčín-Bynov (žzast)
Děčín-Čertova Voda (žzast)
Děčín-Loubí (samostatné kolejiště vlečky)
Děčín-Oldřichov (žzast)
Děčín-Prostřední Žleb (žst)
Děčín-Přípeř (žzast)
Děčín-Staré Město (žzast)
Děčínský tunel
Dědice
Dědice (žzast)
Dědov (žzast)
Dědová
Dehtáře
Dehtín (žzast)
Děhylov
Děhylov (žst)
Dejvický tunel
Děkanovice
Děkov
Dělnický dům Spolková
Dělostřelecká tvrz Hůrka
Denětice (žzast)
Děpoltovice
Desenský tunel
Desná (ORP Litomyšl)
Desná (ORP Tanvald)
Desná (žst)
Desná-Pustinská (žzast)
Desná-Riedlova Vila (žzast)
Dešenice
Dešenice (žzast)
Dešná (ORP Dačice)
Dešná (ORP Vizovice)
Dešov
Deštná (ORP Boskovice)
Deštná (ORP Jindřichův Hradec)
Deštné v Orlických horách
Deštnice
Deštnice (žzast)
Dětenice
Dětenice (nákl a žzast)
Dětkovice (ORP Prostějov)
Dětkovice (ORP Vyškov)
Dětmarovice
Dětmarovice (žst)
Dětřichov (ORP Frýdlant)
Dětřichov (ORP Svitavy)
Dětřichov nad Bystřicí
Dětřichov nad Bystřicí (žst)
Dětřichov u Moravské Třebové
Dílce
Díly
Dírná
Diváky
Dívčí Hrad
Dívčí Hrad (žzast)
Dívčí Kopy
Dívčice
Dívčice (žst)
Divec
Divišov
Divišova kolonie
Divnice (žzast)
Dlažkovice
Dlažkovice (žzast)
Dlažov
Dlouhá Brtnice
Dlouhá Lhota (ORP Blansko)
Dlouhá Lhota (ORP Mladá Boleslav)
Dlouhá Lhota (ORP Příbram)
Dlouhá Lhota (ORP Tábor)
Dlouhá Lhota (žzast)
Dlouhá Loučka (ORP Moravská Třebová)
Dlouhá Loučka (ORP Uničov)
Dlouhá Stráň
Dlouhá Třebová
Dlouhá Třebová (žst)
Dlouhá Ves (ORP Havlíčkův Brod)
Dlouhá Ves (ORP Sušice)
Dlouhé
Dlouhé Dvory (žzast)
Dlouhomilov
Dlouhoňovice
Dlouhopolsko
Dlouhý Most
Dlouhý Újezd
Dluhonice výhybna (výhybna)
Dnešice
Dobelice
Dobešov (žzast)
Dobev
Dobkovice
Dobkovice (žzast)
Dobkovičky (žzast)
Dobrá
Dobrá na Šumavě (žzast)
Dobrá u Frýdku-Místku (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Dobrá u Frýdku-Místku (odbočení vlečky z širé trati)
Dobrá u Frýdku-Místku (žst)
Dobrá Voda (ORP Pelhřimov)
Dobrá Voda (ORP Velké Meziříčí)
Dobrá Voda u Březnice (žzast)
Dobrá Voda u Českých Budějovic
Dobrá Voda u Hořic
Dobrá Voda u Hořic (žzast)
Dobrá Voda u Pacova
Dobrá Voda u Pelhřimova (žst)
Dobratice
Dobratice pod Prašivou (žzast)
Dobrčice
Dobré
Dobré Pole
Dobré Pole (žzast)
Dobrkovice
Dobrná
Dobročkovice
Dobročovice
Dobrohošť
Dobrochov
Dobroměřice
Dobroměřice (žzast)
Dobromilice
Dobronice u Bechyně
Dobronice u Chýnova (žzast)
Dobronín
Dobronín (žst)
Dobronín zastávka (žzast)
Dobroslavice
Dobrotice (žzast)
Dobroutov
Dobrovice
Dobrovice (žst)
Dobrovítov
Dobrovíz
Dobrovíz (žzast)
Dobršín
Dobruška
Dobruška (nákl a žzast)
Dobruška-Pulice (žzast)
Dobřany (ORP Dobruška)
Dobřany (ORP Stod)
Dobřany (žst)
Dobřany zastávka (žzast)
Dobřejovice
Dobřejovice odbočka (odbočka)
Dobřeň
Dobřenice
Dobřenice (žst)
Dobříč (ORP Černošice)
Dobříč (ORP Kralovice)
Dobříčany (žzast)
Dobříčkov (žzast)
Dobřichov
Dobřichovice
Dobřichovice (žst)
Dobříkov
Dobříkov na Šumavě (nákl a žzast)
Dobříkov u Chocně (žzast)
Dobříň
Dobříň (žzast)
Dobřínsko
Dobříš
Dobříš (žst)
Dobřív
Dobšice (ORP Poděbrady)
Dobšice (ORP Týn nad Vltavou)
Dobšice (ORP Znojmo)
Dobšice nad Cidlinou (žst)
Dobšín
Dohalice
Dohalice (žzast)
Doksany
Doksy (ORP Česká Lípa)
Doksy (ORP Kladno)
Doksy (žst)
Dokumentace R v češtině
Dolánky (žzast)
Dolánky nad Ohří
Dolany (ORP Jaroměř)
Dolany (ORP Kladno)
Dolany (ORP Klatovy)
Dolany (ORP Kralupy nad Vltavou)
Dolany (ORP Nýřany)
Dolany (ORP Olomouc)
Dolany (ORP Pardubice)
Dolany (žzast)
Dolce
Dolejší Hůrky (žzast)
Dolenice
Dolenice (žzast)
Dolík (žzast)
Dolina hradlo (hradlo)
Dolní Bečva
Dolní Bělá
Dolní Benešov
Dolní Benešov (žst)
Dolní Benešov-Zábřeh (žzast)
Dolní Beřkovice
Dolní Beřkovice (žst)
Dolní Bezděkov
Dolní Bojanovice
Dolní Bolíkov (žzast)
Dolní Bousov
Dolní Bousov (žst)
Dolní Branná
Dolní Brusnice
Dolní Březinka (žzast)
Dolní Břežany
Dolní Bukovsko
Dolní Cerekev
Dolní Cerekev (žzast)
Dolní Čermná
Dolní Dobrouč
Dolní Dobrouč (žzast)
Dolní Domaslavice
Dolní Dubňany
Dolní Dunajovice
Dolní Dvořiště
Dolní Dvůr
Dolní Habartice
Dolní Habartice (žzast)
Dolní Hbity
Dolní Heřmanice
Dolní Hořice
Dolní Hradiště
Dolní Hrachovice
Dolní Chvatliny
Dolní Kalná
Dolní Kamenice (žzast)
Dolní Kounice
Dolní Kralovice
Dolní Krupá (ORP Havlíčkův Brod)
Dolní Krupá (ORP Mnichovo Hradiště)
Dolní Křečany (žzast)
Dolní Lánov
Dolní Lažany
Dolní Lhota (ORP Luhačovice)
Dolní Lhota (ORP Ostrava)
Dolní Lhota (žzast)
Dolní Libchavy (žzast)
Dolní Libochová
Dolní Lipka (žst)
Dolní Lochov
Dolní Lomná
Dolní Loučky
Dolní Loučky (žzast)
Dolní Luby (žzast)
Dolní Lukavice
Dolní Lutyně
Dolní Lutyně (žzast)
Dolní Město
Dolní Morava
Dolní Moravice
Dolní Němčí
Dolní Nětčice
Dolní Nivy
Dolní Novosedly
Dolní Olešnice
Dolní Orlice (žzast)
Dolní Ostrovec (žzast)
Dolní Pěna
Dolní Podluží
Dolní Podluží (nákl a žzast)
Dolní Pohleď
Dolní Polubný (žst)
Dolní Poříčí (žzast)
Dolní Poustevna
Dolní Poustevna (žst)
Dolní Poustevna státní hranice (státní hranice)
Dolní Přím
Dolní Radechová
Dolní Radouň (žzast)
Dolní Roveň
Dolní Rožínka
Dolní Rybník odbočka (odbočka)
Dolní Rychnov
Dolní Řasnice
Dolní Ředice
Dolní Slivno
Dolní Smrčné (žzast)
Dolní Sokolovec
Dolní Stakory
Dolní Studénky
Dolní Stupno (žzast)
Dolní Těšice
Dolní Tošanovice
Dolní Třebonín
Dolní Újezd (ORP Lipník nad Bečvou)
Dolní Újezd (ORP Litomyšl)
Dolní Věstonice
Dolní Vilémovice
Dolní Vilímeč
Dolní Zálezly
Dolní Zálezly (žzast)
Dolní Zimoř
Dolní Žandov
Dolní Žandov (žst)
Dolní Žďár
Dolní Životice
Dolní Životice (žst)
Dolní Žleb (žst)
Dolní Žleb zastávka (žzast)
Dolnohamerský tunel I
Dolnohamerský tunel II
Dolnohamerský tunel III
Dolnohamerský tunel IV
Dolnolipovský tunel
Dolnolučanský tunel
Dolnopolubenský tunel
Dolnotanvaldský tunel
Doloplazy (ORP Olomouc)
Doloplazy (ORP Prostějov)
Doloplazy (žzast)
Doly (žzast)
Domamil
Domanice (žzast)
Domanín (ORP Kyjov)
Domanín (ORP Třeboň)
Dománovice
Domašín
Domašín (nákl a žzast)
Domašov
Domašov nad Bystřicí
Domašov nad Bystřicí (žst)
Domašov u Šternberka
Domašovský tunel
Domaželice
Domažlice
Domažlice (žst)
Domažlice město (žzast v obvodu žst)
Domažlice-Pasečnice (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Domina (žst)
Domoradice (žzast)
Domoraz
Domousnice
Domousnice (žzast)
Domoušice
Domoušice (žst)
Doňov
Doňov (žst)
Doprava
Doubek
Doubí u Karlových Varů (žzast)
Doubí u Tábora (žzast)
Doubí u Tábora odbočka (odbočka)
Doubí u Turnova (automatické hradlo a žzast)
Doubice
Doubrava
Doubrava (nákl a žzast)
Doubrava (samostatné kolejiště vlečky)
Doubravčice
Doubravice (ORP České Budějovice)
Doubravice (ORP Dvůr Králové nad Labem)
Doubravice (ORP Strakonice)
Doubravice nad Svitavou
Doubravice nad Svitavou (žzast)
Doubravička
Doubravnický tunel
Doubravník
Doubravník (žzast)
Doubravy
Doubský tunel
Doudleby
Doudleby nad Orlicí
Doudleby nad Orlicí (žst)
Doupě
Doupov (žst)
Drahanovice
Drahanovice (žst)
Drahany
Drahelčice
Drahenice
Drahkov
Drahlín
Drahňovice
Drahobudice
Drahobudice (žzast)
Drahobuz
Drahonice
Drahonín
Drahoňův Újezd
Drahotěšice
Drahotín
Drahotuše (žst)
Drahouš
Drahov
Drachkov
Dráchov
Drásov (ORP Příbram)
Drásov (ORP Tišnov)
Dražeň
Draženov
Dražice
Dražíč
Dražičky
Drážov
Dražovice (ORP Bučovice)
Dražovice (ORP Sušice)
Dražůvky
Drevníky
Drhovice
Drhovle
Drhovy
Drmoul
Drnek
Drnholec
Drnovice (automatické hradlo)
Drnovice (ORP Boskovice)
Drnovice (ORP Valašské Klobouky)
Drnovice (ORP Vyškov)
Drobovice
Droužetice
Droužkovice
Droužkovice (žst)
Drozdov (ORP Hořovice)
Drozdov (ORP Zábřeh)
Drslavice (ORP Prachatice)
Drslavice (ORP Uherský Brod)
Druhá brněnská elektrárna
Druhá Praha
Druhanov
Druhé Brno
Druhé Brno starší verze
Druhý Adamov
Drunče
Druztová
Družec
Drysice
Držkov
Držková
Držovice
Dřenice
Dřešín
Dřetovice
Dřetovice (žzast)
Dřevčice
Dřevěnice
Dřevnovice
Dřevohostice
Dřínov (ORP Kralupy nad Vltavou)
Dřínov (ORP Kroměříž)
Dřínov (ORP Slaný)
Dřísy
Dřísy (žst)
Dříteč
Dříteň
Dub
Dub nad Moravou
Dubá
Dubany
Dubany (žzast)
Dubčany
Dubec (žzast)
Dubenec (ORP Dvůr Králové nad Labem)
Dubenec (ORP Příbram)
Dubí
Dubí (žst)
Dubicko
Dubičná (žzast)
Dubičné
Dubina odbočka (odbočka)
Dublovice
Dubňany
Dubňany (nákl a žzast)
Dubné
Dubnice
Dubno
Dubová Lhota (žzast)
Dubovice
Dudín
Duchcov
Duchcov (žzast)
Duchcov nákladní nádraží (samostatné kolejiště vlečky)
Dukovany
Důl
Důl Brzkov
Důl Darkov (samostatné kolejiště vlečky)
Důl Fučík 1 (samostatné kolejiště vlečky)
Důl Hraničná
Důl Hřebeč
Důl Julius Zastávka
Důl Staříč (samostatné kolejiště vlečky)
Dům U sedmi Švábů
Dunajovice
Dunice
Duszniki Zdrój (žst)
Dušejov
Dušníky
Dvakačovice
Dvorce (ORP Bruntál)
Dvorce (ORP Jihlava)
Dvorce (žzast)
Dvory (ORP Nymburk)
Dvory (ORP Prachatice)
Dvory nad Lužnicí
Dvory nad Lužnicí (žzast)
Dvořisko (žzast v obvodu žst)
Dvůr Králové nad Labem
Dvůr Králové nad Labem (žst)
Dyjákovice
Dyjákovičky
Dyje
Dyje (žzast)
Dyjice
Dymokury
Dymokury (nákl a žzast)
Dynín
Dynín (žst)
Dýšina
Dýšina (žzast)
Dzbel
Dzbel (žst)
Džbánice
Džbánov
Džbánov (žzast)
Ejpovice
Ejpovice (žzast)
Energetický průmysl
Environment
Erpužice
Esslerova přádelna Obřany
Evaň
Evropa
Felbabka
Filipovka (žzast)
Fotbalový stadion Za Lužánkami
Fragmenty chodeb pod Římským náměstím
Frahelž
Frahelž (žzast)
Francova Lhota
Františkov nad Ploučnicí
Františkov nad Ploučnicí (žst)
Františkovský tunel
Františkovy Lázně
Františkovy Lázně (žst)
Františkovy Lázně-Aquaforum (žzast)
Frenštát pod Radhoštěm
Frenštát pod Radhoštěm (žst)
Frenštát pod Radhoštěm město (žzast)
Fryčovice
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek (BUS) (žzast NAD)
Frýdek-Místek (žst)
Frýdlant
Frýdlant nad Ostravicí
Frýdlant nad Ostravicí (odbočení vlečky z širé trati)
Frýdlant nad Ostravicí (žst)
Frýdlant nad Ostravicí zastávka (žzast)
Frýdlant nad Ostravicí-Nová Dědina (žzast)
Frýdlant v Čechách (žst)
Frýdlant v Čechách předměstí (nákl a žzast)
Frýdlant v Čechách státní hranice (státní hranice)
Frýdštejn
Frymburk (ORP Český Krumlov)
Frymburk (ORP Sušice)
Fryšava pod Žákovou horou
Fryšták
Fulnek
Fulnek (žst)
Gemerské spojky
Głuchołazy (žst)
Golčův Jeníkov
Golčův Jeníkov (žst)
Golčův Jeníkov město (žzast)
Granada (žst)
Grangerův test
Grešlové Mýto
Grešlové Mýto (žst)
Gruna
Grunta
Grygov
Grygov (žst)
Grymov
H.Heršpice modř.zhl. (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Habartice
Habartov
Habrovany (ORP Ústí nad Labem)
Habrovany (ORP Vyškov)
Habrůvka
Habry
Habří
Habřina
Hačky
Hadravova Rosička
Háj u Duchcova
Háj u Duchcova (žzast)
Háj ve Slezsku
Háj ve Slezsku (žst)
Hajany (ORP Blatná)
Hajany (ORP Šlapanice)
Háje
Háje nad Jizerou
Hájek (ORP Ostrov)
Hájek (ORP Vodňany)
Hájek (žst)
Hajnice
Hajniště (žzast)
Halámky
Halenkov
Halenkov (žst)
Halenkov zastávka (žzast)
Halenkovice
Halle Rosengarten (žzast)
Haluzice
Halže
Hamr
Hamr na Jezeře
Hamry (ORP Hlinsko)
Hamry (ORP Klatovy)
Hamry nad Sázavou
Hamry nad Sázavou (žzast)
Hamry-Hojsova Stráž (žst)
Haňovice
Hanušovice
Hanušovice (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Hanušovice (žst)
Hanušovice Holba (žzast)
Hanušovice zastávka (žzast)
Hanušovice-Morava (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Hanušovický tunel
Haratický tunel
Harrachov
Harrachov (jiné dopravní body)
Harrachov (žst)
Harrachov státní hranice (státní hranice)
Harrachovský tunel
Hartinkov
Hartmanice (ORP Polička)
Hartmanice (ORP Sušice)
Hartmanice (ORP Týn nad Vltavou)
Hartvíkovice
Haškovcova Lhota
Hať
Hatě (žzast)
Hatín
Havířov
Havířov (žst)
Havířov-Suchá (žzast)
Havl.Brod-Kubeš.mlýn (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Havl.Brod-Tunel (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Havlíčkobrodský tunel
Havlíčkova Borová
Havlíčkův Brod
Havlíčkův Brod (žst)
Havlíčkův Brod-Perknov (žzast)
Havlovice
Havlovice (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina se zastávkou)
Havraň
Havranec (žzast)
Havraníky
Havřice (žzast)
Hazlov
Hazlov (žst)
Hejná
Hejnice (nákl a žzast)
Hejnice (ORP Frýdlant)
Hejnice (ORP Žamberk)
Hejtmánkovice
Helvíkovice
Herálec (ORP Havlíčkův Brod)
Herálec (ORP Žďár nad Sázavou)
Herálec (žst)
Heraltice
Herbertov (žzast)
Herink
Heroltice
Heroltice (žzast)
Heršpice
Heřmaň (ORP České Budějovice)
Heřmaň (ORP Písek)
Heřmaň (žzast)
Heřmaň obec (žzast)
Heřmaneč
Heřmanice (ORP Frýdlant)
Heřmanice (ORP Chotěboř)
Heřmanice (ORP Jaroměř)
Heřmanice manipulační kolejiště (samostatné kolejiště vlečky)
Heřmanice u Oder
Heřmaničky
Heřmaničky (žst)
Heřmánkovice
Heřmánky
Heřmánky (žst)
Heřmanov (ORP Děčín)
Heřmanov (ORP Velké Meziříčí)
Heřmanova Huť
Heřmanova Huť (žst)
Heřmanovice
Heřmanův Městec
Heřmanův Městec (žst)
Hevlín
Hevlín (žst)
Historická vodárna Jezeří
Hladké Životice
Hladké Životice (žzast)
Hladké Životice místní nádraží (žzast)
Hladov
Hlasivo
Hlásná Třebaň
Hlásnice
Hlavatce (ORP České Budějovice)
Hlavatce (ORP Soběslav)
Hlavečník
Hlavenec
Hlavice
Hlavnice
Hlavno (žzast)
Hlavňovice
Hleďsebe (žzast)
Hlína
Hlince
Hlincová Hora
Hlinka
Hlinná
Hlinsko (ORP Hlinsko)
Hlinsko (ORP Lipník nad Bečvou)
Hlinsko pod Hostýnem (nákl a žzast)
Hlinsko v Čechách (žst)
Hlinsko-Kouty (žzast)
Hlízov
Hlízov (žzast)
Hlohová
Hlohovčice
Hlohovec
Hlohovice
Hloubětín (automatické hradlo)
Hlubočany
Hlubočec
Hlubočky
Hlubočky (žst)
Hlubočky zastávka (žzast)
Hlubočky-Mariánské Údolí (žst)
Hluboká
Hluboká nad Vltavou
Hluboká nad Vltavou (žst)
Hluboká nad Vltavou-Zámostí (žst)
Hluboká u Borovan (žzast)
Hluboká-Žďár (nákl a žzast)
Hluboké
Hluboké Dvory
Hluboké Mašůvky
Hluboký Důl (žzast)
Hluboš
Hlubyně
Hlučín
Hlučín (žst)
Hluchov
Hluk
Hlupín
Hlušice
Hlušovice
Hlušovice (žzast)
Hlušovice hr. (automatické hradlo)
Hnačov
Hnanice
Hnátnice
Hnátnice (žzast)
Hněvčeves
Hněvčeves (žst)
Hněvice (žst)
Hněvice ček.kol. (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
Hněvice seř.n. (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
Hněvkovice
Hněvkovský tunel I
Hněvkovský tunel II
Hněvnice
Hněvošice
Hněvotín
Hnojice
Hnojnice (žzast)
Hnojník
Hnojník (žst)
Hobšovice
Hodějice
Hodětín
Hodice
Hodice (nákl a žzast)
Hodíškov
Hodkov (žzast)
Hodkov zastávka (žzast)
Hodkovice nad Mohelkou
Hodkovice nad Mohelkou (žst)
Hodkovice u Trutnova (žzast)
Hodňov (žzast)
Hodonice (ORP Tábor)
Hodonice (ORP Znojmo)
Hodonice (žst)
Hodonín (ORP Boskovice)
Hodonín (ORP Hodonín)
Hodonín (ORP Chrudim)
Hodonín (žst)
Hodonín státní hranice (státní hranice)
Hodonín zastávka (žzast)
Hodov
Hodslavice
Hodslavice (žzast)
Hojanovice
Hojkov
Hojovice
Hojsova Stráž-Brčálník (žzast)
Holany
Holasice
Holásky (žzast)
Holasovice
Holasovice (hláska a žzast)
Holčovice
Holečkov (žzast)
Holedeč
Holedeček (žzast)
Holenice
Holešov
Holešov (žst)
Holetice (žzast)
Holetín
Holetín (žzast)
Holice
Holice (žst)
Holice zastávka (žzast)
Holičky hradlo (hradlo)
Holín
Holkov (žst)
Holohlavy
Holostřevy (nákl a žzast)
Holotín
Holoubkov
Holoubkov (žst)
Holovousy (ORP Hořice)
Holovousy (ORP Kralovice)
Holštejn
Holubice (ORP Černošice)
Holubice (ORP Slavkov u Brna)
Holubice (žst)
Holubov
Holubov (žzast)
Holýšov
Holýšov (žst)
Homole
Homole u Panny
Honbice
Honětice
Honezovice
Hora Svaté Kateřiny
Hora Svatého Šebestiána
Hora Svatého Václava
Horažďovice
Horažďovice (žst)
Horažďovice předměstí (žst)
Horčápsko
Horka
Horka I
Horka II
Horka nad Moravou
Horka nad Moravou (nákl a žzast)
Horka nad Sázavou (žzast)
Horka u Chrudimi (žzast)
Horka u Staré Paky
Horka u Staré Paky (žst)
Horky (ORP Čáslav)
Horky (ORP Litomyšl)
Horky nad Jizerou
Horky u Čáslavi (žzast)
Horky u Tábora (žzast)
Horní Adršpach (žzast)
Horní Bečva
Horní Bělá
Horní Benešov
Horní Beřkovice
Horní Beřkovice (žzast)
Horní Bezděkov
Horní Blatná
Horní Blatná (žst)
Horní Bludovice
Horní Bojanovice
Horní Bradlo
Horní Branná
Horní Branná (žzast)
Horní Brusnice
Horní Břečkov
Horní Bříza
Horní Bříza (žst)
Horní Bříza zastávka (žzast)
Horní Bukovina
Horní Cerekev
Horní Cerekev (žst)
Horní Čermná
Horní Domaslavice
Horní Dubenky
Horní Dubňany
Horní Dunajovice
Horní Dvořiště
Horní Dvořiště (žst)
Horní Dvořiště státní hranice (státní hranice)
Horní Habartice
Horní Háj (žzast)
Horní Heřmanice (ORP Lanškroun)
Horní Heřmanice (ORP Třebíč)
Horní Heřmanice (žzast)
Horní Hradiště (žzast)
Horní Jelení
Horní Jiřetín
Horní Jiřetín (žst)
Horní Kalná
Horní Kamenice
Horní Kamenice (žzast)
Horní Kněžeklady
Horní Kounice
Horní Kozolupy
Horní Krupá
Horní Kruty
Horní Lapač
Horní Ledeč (žzast)
Horní Lhota (ORP Luhačovice)
Horní Lhota (ORP Ostrava)
Horní Libchava
Horní Libochová
Horní Lideč
Horní Lideč (žst)
Horní Lideč státní hranice (státní hranice)
Horní Lipová (žst)
Horní Loděnice
Horní Lomná
Horní Loučky
Horní Lukavice
Horní Maršov
Horní Město
Horní Meziříčko
Horní Mokropsy hradlo (hradlo)
Horní Moštěnice
Horní Moštěnice (žzast)
Horní Myslová
Horní Němčí
Horní Němčice
Horní Nerestce (žzast)
Horní Nětčice
Horní Nová Ves (žzast)
Horní Olešnice
Horní Paseka
Horní Pěna
Horní Planá
Horní Planá (žst)
Horní Planá zastávka (žzast)
Horní Počaply
Horní Počaply (žzast)
Horní Podluží
Horní Podluží (žzast)
Horní Police
Horní Police (žst)
Horní Poříčí (ORP Boskovice)
Horní Poříčí (ORP Strakonice)
Horní Poustevna (žzast)
Horní Povelice (žzast)
Horní Radechová
Horní Radouň
Horní Radslavice
Horní Rápotice
Horní Rožínka
Horní Řasnice
Horní Řasnice (nákl a žzast)
Horní Ředice
Horní Řepčice
Horní Řepčice (žzast)
Horní Skrýchov
Horní Skrýchov (nákl a žzast)
Horní Slatina
Horní Slavkov
Horní Slavkov (zast. ČSAD) (žzast NAD)
Horní Slavkov (žst)
Horní Slavkov zastávka (žzast)
Horní Slavkov-Kounice (žzast)
Horní Slivno
Horní Smrčné
Horní Smržov
Horní Stropnice
Horní Studénky
Horní Suchá
Horní Suchá (žzast)
Horní Sytová (žzast)
Horní Štěpánov
Horní Těšice
Horní Tošanovice
Horní Tošanovice (žzast)
Horní Třešňovec
Horní Újezd (ORP Hranice)
Horní Újezd (ORP Litomyšl)
Horní Újezd (ORP Třebíč)
Horní Ves
Horní Ves (žzast)
Horní Věstonice
Horní Vilémovice
Horní Vilímeč (žzast)
Horní Vltavice
Horní Vltavice (žzast)
Horní Životice
Hornice
Hornoledečský tunel
Hornosín
Hornoslavkovský tunel
Hornotanvaldský tunel
Horoměřice
Horosedly
Horoušany
Horská Kvilda
Horšice
Horšovský Týn
Horšovský Týn (žst)
Horusice (žst)
Horušice
Hory
Hořany
Hořátev
Hořátev (automatické hradlo, nákl a žzast)
Hořenice
Hořepník
Hořesedly
Hořesedly (nákl a žzast)
Hořešovice
Hořešovičky
Hořetice (žst)
Hořice (ORP Hořice)
Hořice (ORP Humpolec)
Hořice na Šumavě
Hořice na Šumavě (žst)
Hořice v Podkrkonoší (žst)
Hořičky
Hořín
Hořiněves
Hořiněves (žzast)
Hořovice
Hořovice (žst)
Hořovičky
Hosín
Hosín (automatické hradlo a žzast)
Hoslovice
Hospozín
Hospříz
Hostašovice
Hostašovice (žst)
Hostavice (automatické hradlo)
Hostějov
Hostěnice
Hostěradice
Hostěrádky-Rešov
Hostěrádky-Rešov (žzast)
Hostětice
Hostětín
Hostětín (žzast)
Hostim
Hostín
Hostín u Vojkovic
Hostinné
Hostinné (žst)
Hostinné město (žzast)
Hostišová
Hostivice
Hostivice (žst)
Hostivice-Litovice (nákl a žzast)
Hostivice-Sadová (žzast)
Hostivice-U hřbitova (žzast)
Hostomice (ORP Bílina)
Hostomice (ORP Hořovice)
Hostomice nad Bílinou (žzast)
Hostomice pod Brdy (žst)
Hostouň (ORP Domažlice)
Hostouň (ORP Kladno)
Hostouň (žst)
Hostouň u Prahy (žzast)
Hostovlice
Hosty
Hošnova vila
Hošťálková
Hošťálkovy
Hošťalovice
Hoštěc (žzast)
Hoštejn
Hoštejn (žzast v obvodu žst)
Hoštejn kolej 1-4 (žst)
Hoštice (ORP Kroměříž)
Hoštice (ORP Strakonice)
Hoštice u Volyně (žzast)
Hoštice-Heroltice
Hoštice-Heroltice (žzast)
Hošťka
Hoštka (žst)
Hotel Český kras Srbsko
Hotel Slezská beseda Zlaté Hory
Hovězí
Hovězí (žst)
Hovorany
Hovorčovice
Hovorčovice (automatické hradlo a žzast)
hr. infr. Albrechtice u Č. Těšína (hranice infrastruktury)
hr. infr. Běstovice (hranice infrastruktury)
hr. infr. Bohumín přednádraží (hranice infrastruktury)
hr. infr. Březno u Postoloprt (hranice infrastruktury)
hr. infr. Česká Kamenice (hranice infrastruktury)
hr. infr. Česká Skalice (hranice infrastruktury)
hr. infr. Čížkovice (hranice infrastruktury)
hr. infr. Havířov (hranice infrastruktury)
hr. infr. Hněvice (hranice infrastruktury)
hr. infr. Hrádek u Rokycan (hranice infrastruktury)
hr. infr. Chvatěruby (hranice infrastruktury)
hr. infr. j. el. Temelín (hranice infrastruktury)
hr. infr. Jindřichův Hradec - H. Skrýchov (hranice infrastruktury)
hr. infr. Jindřichův Hradec - Jindřiš (hranice infrastruktury)
hr. infr. Kadaň-Prunéřov (hranice infrastruktury)
hr. infr. Kájov (hranice infrastruktury)
hr. infr. letiště Pardubice (hranice infrastruktury)
hr. infr. Liberec-Hor.Růžodol (hranice infrastruktury)
hr. infr. Liberec-Rochlice (hranice infrastruktury)
hr. infr. Louky nad Olší (hranice infrastruktury)
hr. infr. Malý Rapotín (hranice infrastruktury)
hr. infr. Milotice nad Opavou (hranice infrastruktury)
hr. infr. Mirošov město (hranice infrastruktury)
hr. infr. Mírová (hranice infrastruktury)
hr. infr. Nebanice (hranice infrastruktury)
hr. infr. Nestěmice (hranice infrastruktury)
hr. infr. Nové Město p. S. (hranice infrastruktury)
hr. infr. Novosedlice (hranice infrastruktury)
hr. infr. Opatovice nad Labem (hranice infrastruktury)
hr. infr. Ostrava střed (hranice infrastruktury)
hr. infr. Paskov (hranice infrastruktury)
hr. infr. Praha odst. nádr. odjezd (hranice infrastruktury)
hr. infr. Praha odst. nádr. vjezd (hranice infrastruktury)
hr. infr. Prachovice (hranice infrastruktury)
hr. infr. Řasnice (hranice infrastruktury)
hr. infr. Slatina u Vysokého Mýta (hranice infrastruktury)
hr. infr. Sokolov - Kraslice (hranice infrastruktury)
hr. infr. Staré Místo (hranice infrastruktury)
hr. infr. Světec v. 22 (hranice infrastruktury)
hr. infr. Světec v. 8 (hranice infrastruktury)
hr. infr. Šumperk - Desná (hranice infrastruktury)
hr. infr. Tachov zast. (hranice infrastruktury)
hr. infr. Trutnov hlavní nádraží (hranice infrastruktury)
hr. infr. Třebušice (hranice infrastruktury)
hr. infr. Třinec-Konská (hranice infrastruktury)
hr. infr. Ústí nad Labem-Olšinky (hranice infrastruktury)
hr. infr. Vratimov (hranice infrastruktury)
hr. VUSC 0100/0200 11 (hranice VÚSC (krajů))
hr. VUSC 0410/0420 03 (hranice VÚSC (krajů))
hr.DU 021112/021114 (státní hranice)
hr.DU 057102/057104 (hranice DU, přičemž bodu nelze přiřadit kód jiný)
hr.DU 0911C1/091106 (hranice DU, přičemž bodu nelze přiřadit kód jiný)
hr.DU 1001M1/100602 (hranice DU, přičemž bodu nelze přiřadit kód jiný)
hr.DU 18912A/1891EA (trasovací bod projektu SENA)
hr.DU 1891NG/190702 (trasovací bod projektu SENA)
hr.DU 2131GF/216102 (hranice DU, přičemž bodu nelze přiřadit kód jiný)
hr.DU 230602/230604 (hranice DU, přičemž bodu nelze přiřadit kód jiný)
hr.tř.skl.km 113,020 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
hr.tř.skl.km 23,250 (hranice třídy sklonu)
hr.tř.skl.km 36,600 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
hr.tř.skl.km 48,720 (hranice třídy sklonu)
hr.tř.skl.km 49,200 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
hr.tř.skl.km 51,800 (hranice třídy sklonu)
hr.tř.skl.km 56,600 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
hr.tř.skl.km 62,100 (hranice třídy sklonu)
hr.tř.skl.km 78,100 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
hr.tř.skl.km 85,300 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
hr.tř.skl.km 96,330 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
hr.tř.skl.km 99,460 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
hr.VUSC 0100/0200 01 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0100/0200 02 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0100/0200 03 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0100/0200 04 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0100/0200 05 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0100/0200 06 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0100/0200 07 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0100/0200 08 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0100/0200 09 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0100/0200 10 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0200/0310 01 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0200/0310 02 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0200/0310 03 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0200/0320 01 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0200/0320 02 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0200/0420 01 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0200/0420 02 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0200/0420 03 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0200/0420 04 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0200/0420 05 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0200/0420 06 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0200/0420 07 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0200/0420 08 (hranice OŘ totožná s hranicí VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0200/0420 09 (hranice OŘ totožná s hranicí VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0200/0510 01 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0200/0510 02 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0200/0520 01 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0200/0520 02 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0200/0520 03 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0200/0520 04 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0200/0520 05 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0200/0530 01 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0200/0530 02 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0200/0630 01 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0200/0630 02 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0200/0630 03 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0200/0630 04 (hranice OŘ totožná s hranicí VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0310/0320 01 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0310/0320 02 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0310/0630 01 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0310/0630 02 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0310/0630 03 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0310/0630 04 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0320/0410 01 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0320/0420 01 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0410/0420 01 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0410/0420 02 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0420/0510 01 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0420/0510 02 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0420/0510 03 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0420/0510 04 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0510/0520 01 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0510/0520 02 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0510/0520 03 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0510/0520 04 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0510/0520 05 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0510/0520 06 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0510/0520 07 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0510/0520 08 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0520/0530 01 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0520/0530 02 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0520/0530 03 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0520/0530 04 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0520/0530 05 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0530/0630 01 (hranice OŘ totožná s hranicí VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0530/0640 01 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0530/0640 02 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0530/0710 01 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0530/0710 02 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0530/0710 03 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0530/0710 04 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0630/0640 01 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0630/0640 02 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0630/0640 03 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0630/0640 04 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0640/0710 01 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0640/0720 01 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0640/0720 02 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0640/0720 03 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0710/0720 01 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0710/0720 02 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0710/0720 04 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0710/0720 05 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0710/0800 01 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0710/0800 02 (hranice VÚSC (krajů))
hr.VUSC 0720/0800 01 (hranice VÚSC (krajů))
Hrabačov (žst)
Hraběšice
Hraběšín
Hrabětice
Hrabětice (žzast)
Hrabišín
Hrabišín (žzast)
Hrabová
Hrabůvka
Hrabyně
Hradce
Hradce (žzast)
Hradčany (ORP Poděbrady)
Hradčany (ORP Přerov)
Hradčany (ORP Tišnov)
Hradčany (žzast)
Hradčany-Kobeřice
Hradčovice
Hradčovice (žst)
Hradec (ORP Stod)
Hradec (ORP Světlá nad Sázavou)
Hradec Králové
Hradec Králové hlavní nádraží (žst)
Hradec Králové obchodní zóna (žzast)
Hradec Králové zastávka (žzast)
Hradec Králové-Kukleny (žzast)
Hradec Králové-Slezské Předměstí (žst)
Hradec nad Moravicí
Hradec nad Moravicí (žst)
Hradec nad Svitavou
Hradec nad Svitavou (žzast)
Hradec u Kadaně (žzast)
Hradec u Stoda (žzast)
Hradec-Nová Ves
Hradec-Nová Ves (žzast)
Hradečno
Hrádek (Gródek) (žzast)
Hrádek (ORP Hradec Králové)
Hrádek (ORP Jablunkov)
Hrádek (ORP Rokycany)
Hrádek (ORP Sušice)
Hrádek (ORP Ústí nad Orlicí)
Hrádek (ORP Znojmo)
Hrádek nad Nisou
Hrádek nad Nisou (žst)
Hrádek nad Nisou státní hranice (státní hranice)
Hrádek u Rokycan (žzast)
Hrádek u Sušice (žst)
Hradešice
Hradešín
Hradiště (ORP Domažlice)
Hradiště (ORP Karlovy Vary)
Hradiště (ORP Nepomuk)
Hradiště (ORP Rokycany)
Hradiště (ORP Vlašim)
Hradiště u Blatné (žzast)
Hradiště v Čechách (žzast)
Hradištko (ORP Černošice)
Hradištko (ORP Nymburk)
Hradišťko koleje číslo 116,118 (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
Hradský tunel
Hracholusky (ORP Prachatice)
Hracholusky (ORP Rakovník)
Hrachovec (nákl a žzast)
Hrachoviště
Hranice (ORP Aš)
Hranice (ORP Hranice)
Hranice (ORP Trhové Sviny)
Hranice na Moravě (žst)
Hranice na Moravě město (žst)
Hranice v Čechách (žst)
Hraničné Petrovice
Hrazany
Hrčava
Hrdějovice
Hrdějovice (žzast)
Hrdibořice
Hrdlív
Hrdlořezy
Hrdlořezy (žzast)
Hrdly (žzast)
Hrdoňovice (žzast)
Hrejkovice
Hrob
Hrob (žst)
Hrobce
Hrobce (žst)
Hrobčice
Hrobice (ORP Pardubice)
Hrobice (ORP Vizovice)
Hrochův Týnec
Hrochův Týnec (žst)
Hromnice
Hronov
Hronov (žst)
Hronov zastávka (žzast)
Hrotovice
Hroubovice
Hroznatín
Hroznětín
Hroznětín (žst)
Hroznětín zastávka (žzast)
Hroznová Lhota
Hrubá Skála
Hrubá Skála (žst)
Hrubá Voda (žst)
Hrubá Voda zastávka (žzast)
Hrubá Voda-Smilov (žzast)
Hrubá Vrbka
Hrubčice
Hrubý Jeseník
Hrusice
Hruška
Hrušky (ORP Břeclav)
Hrušky (ORP Slavkov u Brna)
Hrušky (výhybna)
Hrušky zastávka (žzast)
Hrušov
Hrušová
Hrušová (žzast)
Hrušovany
Hrušovany nad Jevišovkou
Hrušovany nad Jevišovkou (žst)
Hrušovany u Brna
Hrušovany u Brna (žst)
Hrutov
Hry a aktivity
Hřebeč
Hřebečníky
Hřebeny (žzast)
Hředle (ORP Hořovice)
Hředle (ORP Rakovník)
Hřensko
Hříběcí (žzast)
Hřibiny-Ledská
Hřibojedy
Hřiměždice
Hříšice
Hříškov
Hřivice
Hřivice (žst)
Hřivínův Újezd
Hubenov
Hudčice
Hudčice (žzast)
Hudlice
Hukvaldy
Hulice
Hulín
Hulín (žst)
Humburky
Humpolec
Humpolec (žst)
Huntířov
Hůrky
Hůrky (žst)
Hurtova Lhota
Hůry
Husí Lhota
Husinec (ORP Brandýs nad Labem-Stará Boleslav)
Husinec (ORP Prachatice)
Husinec (žst)
Huslenky
Huslenky (žzast)
Huslenky zastávka (žzast)
Husovický tunel
Hustopeče
Hustopeče nad Bečvou
Hustopeče nad Bečvou (žst)
Hustopeče u Brna (žst)
Huštěnovice
Huštěnovice (žst)
Hutisko-Solanec
Huzová
Hvězdlice
Hvězdonice
Hvězdonice (žst)
Hvězdoňovice
Hvězdoňovice (žzast)
Hvozd (ORP Konice)
Hvozd (ORP Kralovice)
Hvozd (ORP Rakovník)
Hvozdec (ORP České Budějovice)
Hvozdec (ORP Hořovice)
Hvozdec (ORP Kuřim)
Hvozdná
Hvozdnice (ORP Černošice)
Hvozdnice (ORP Hradec Králové)
Hvožďany (ORP Domažlice)
Hvožďany (ORP Příbram)
Hybrálec
Hynčice
Hynčice (žzast)
Hynčina
Hýskov
Hýskov (žst)
Hýsly
Chabařovice
Chabařovice (žst)
Chabeřice
Chabeřice (žzast)
Chaloupky
Chanovice
Charvatce
Charvatce (žzast)
Charvátská Nová Ves (žzast)
Charváty
Chářovice
Chbany
Cheb
Cheb (žst)
Cheb státní hranice (státní hranice)
Cheb-Skalka (žzast)
Cheb-Všeboř (žzast)
Chelčice
Cheznovice
Chlebičov
Chleby (ORP Benešov)
Chleby (ORP Nymburk)
Chleny
Chlistov
Chlístov (ORP Benešov)
Chlístov (ORP Dobruška)
Chlístov (ORP Třebíč)
Chlístovice
Chlum (ORP Blatná)
Chlum (ORP Blovice)
Chlum (ORP Česká Lípa)
Chlum (ORP Rokycany)
Chlum (ORP Třebíč)
Chlum (ORP Vlašim)
Chlum Svaté Maří
Chlum u Rakovníka (žzast)
Chlum u Třeboně
Chlum-Korouhvice
Chlumany
Chlumčany (ORP Louny)
Chlumčany (ORP Přeštice)
Chlumčany u Dobřan (žst)
Chlumčany u Loun (žst)
Chlumec (ORP Český Krumlov)
Chlumec (ORP Ústí nad Labem)
Chlumec nad Cidlinou
Chlumec nad Cidlinou (žst)
Chlumec u Českých Budějovic (automatické hradlo a žzast)
Chlumec u Chabařovic (žst)
Chlumek
Chlumětín
Chlumín
Chlumín (nákl a žzast)
Chlumský tunel
Chlumy
Chlustina
Chmelík
Chmeliště (nákl a žzast)
Chmelná
Chobot
Choceň
Choceň (žst)
Chocenice
Choceňský tunel
Chocerady
Chocerady (žzast)
Chocnějovice
Chocomyšl
Chodba pod Pekařskou ulicí
Chodouň
Chodouny
Chodov (ORP Domažlice)
Chodov (ORP Karlovy Vary)
Chodov (ORP Sokolov)
Chodov (žst)
Chodov úvrať km 0,4 (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
Chodov zhl. (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Chodová Planá
Chodová Planá (žst)
Chodovlice
Chodská Lhota
Chodská Lhota (žzast)
Chodský Újezd
Cholenice
Cholina
Cholina (žzast)
Choltice
Choltice (žst)
Chomle
Chomutice
Chomutov
Chomutov (žst)
Chomutov město (odbočka a žzast)
Chomutov město odbočka (odbočka)
Chomutov prům.kol. (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
Chomutov seř.n. (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
Chomutov st.2 (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Chomutov-Písečná (žzast)
Chomýž
Choratice
Choratice (žzast)
Chornice
Chornice (žst)
Chorušice
Choryně
Choťánky
Chotěboř
Chotěboř (žst)
Chotěbudice
Chotěbudice (žzast)
Chotěbuz
Chotěbuz (odbočka a žzast)
Choteč (ORP Černošice)
Choteč (ORP Jičín)
Choteč (ORP Pardubice)
Chotějovice (žzast)
Chotěmice
Chotěnov
Chotěšice
Chotěšov (ORP Lovosice)
Chotěšov (ORP Stod)
Chotěšov pod Hazmburkem (žst)
Chotěšov u Stoda (žzast)
Chotěšov výhybna (výhybna)
Chotětov
Chotětov (žst)
Chotěvice
Chotěvice (žzast)
Chotíkov
Chotilsko
Chotiměř
Chotiměř (žst)
Chotiněves
Chotouchov (žzast)
Choťovice
Chotovice (ORP Litomyšl)
Chotovice (ORP Nový Bor)
Choťovice (žst)
Chotoviny
Chotoviny (žst)
Chotusice
Chotutice
Chotutice (žzast)
Chotýčany
Chotýčany (žst)
Chotyně
Chotyně (žzast)
Chotýšany
Choustník
Choustníkovo Hradiště
Chožov
Chraberce
Chrast
Chrást (ORP Nymburk)
Chrást (ORP Plzeň)
Chrást (ORP Příbram)
Chrást nad Sázavou (žzast)
Chrast u Chrudimi (žst)
Chrást u Plzně (žst)
Chrást u Plzně obec (žzast)
Chrást u Plzně zastávka (žzast)
Chrastava
Chrastava (žst)
Chrastava-Andělská Hora (žzast)
Chrastavec
Chrastavice
Chrastice (žzast)
Chrášťany (ORP Benešov)
Chrášťany (ORP Černošice)
Chrášťany (ORP Český Brod)
Chrášťany (ORP Rakovník)
Chrášťany (ORP Týn nad Vltavou)
Chrášťany (žst)
Chrášťany zastávka (žzast)
Chraštice
Chrášťovice
Chrbonín
Chroboly
Chroboly (žst)
Chromeč
Chropyně
Chropyně (žst)
Chroustov
Chroustov (žzast)
Chroustovice
Chrtníč
Chrtníky
Chrudichromy
Chrudim
Chrudim (žst)
Chrudim město (žst)
Chrudim zastávka (žzast)
Chrustenice
Chržín
Chřenovice
Chřenovice (žzast)
Chřenovice-Podhradí (žzast)
Chřibská
Chřibská (žst)
Chříč
Chudčice
Chudenice
Chudenín
Chuderov
Chudeřice
Chudíř
Chudobín (nákl a žzast)
Chudoslavice
Chuchelná
Chuchelná (žst)
Chuchelský tunel
Chvalatice
Chvalčov
Chvaleč
Chvaleč (žst)
Chválenice
Chvalešovice (žzast)
Chvaletice
Chvaletice (žzast)
Chvalíkovice
Chválkov (žst)
Chvalkovice (ORP Bučovice)
Chvalkovice (ORP Jaroměř)
Chvalkovice na Hané (žzast)
Chvalnov-Lísky
Chvalovice (ORP Prachatice)
Chvalovice (ORP Znojmo)
Chvalšiny
Chvatěruby
Chvatěruby (žst)
Chvatěruby výhybka K1 (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Chvojenec
Chyjice
Chyňava
Chýně
Chýně (žzast)
Chýně jih (žzast)
Chýnice
Chýnov
Chýnov (žst)
Chýstovice
Chyše
Chyše (žst)
Chyšky
Chyšná
Chýšť
ICT
Import dat do software R
Industrie
Integrovaný systém nakládání s odpady
Interaktivní mapa Správného směru
Írán
Itálie
Ivaň (ORP Pohořelice)
Ivaň (ORP Prostějov)
Ivančice
Ivančice (žst)
Ivančice letovisko (žzast)
Ivančice město (žzast)
Ivanovice na Hané
Ivanovice na Hané (žst)
Jabkenice
Jabloňany
Jablonec nad Jizerou
Jablonec nad Jizerou (žst)
Jablonec nad Jizerou-Hradsko (žzast)
Jablonec nad Nisou
Jablonec nad Nisou (žst)
Jablonec nad Nisou centrum (žzast)
Jablonec nad Nisou dolní nádraží (žst)
Jablonec nad Nisou zastávka (žzast)
Jablonecké Paseky (žzast)
Jablonná
Jablonné nad Orlicí
Jablonné nad Orlicí (žst)
Jablonné v Podještědí
Jablonné v Podještědí (žst)
Jabloňov
Jablůnka
Jablůnka (žst)
Jablunkov
Jablunkovský tunel I
Jablunkovský tunel II
Jackov (žzast)
Jahodov
Jáchymov
Jáchymovský tunel
Jakartovice
Jakartovice (žst)
Jakubčovice nad Odrou
Jakubčovice nad Odrou (žzast)
Jakubov u Moravských Budějovic
Jakubovice
Jakubský tunel
Jalubí
Jamartice (žzast)
Jamné
Jamné nad Orlicí
Jamné nad Orlicí (žzast)
Jamolice
Jámy
Jámy (žzast)
Jankov (ORP České Budějovice)
Jankov (ORP Pelhřimov)
Jankov (ORP Votice)
Jankovice (ORP Holešov)
Jankovice (ORP Přelouč)
Jankovice (ORP Uherské Hradiště)
Jankovice (žzast)
Janoušov
Janov (ORP Děčín)
Janov (ORP Dobruška)
Janov (ORP Krnov)
Janov (ORP Litomyšl)
Janov (ORP Rakovník)
Janov nad Nisou
Janov u Rakovníka (žzast)
Janová
Janová (žzast)
Janovice
Janovice nad Úhlavou
Janovice nad Úhlavou (žst)
Janovice u Trutnova (žst)
Janovice v Podještědí
Janská
Jánské Koupele
Janské Lázně
Janův Důl
Janůvky
Jarcová
Jarohněvice
Jarohněvice (žzast)
Jaroměř
Jaroměř (žst)
Jaroměř zastávka (žzast)
Jaroměřice
Jaroměřice nad Rokytnou
Jaroměřice nad Rokytnou (žst)
Jaroslav
Jaroslavice
Jarošov
Jarošov nad Nežárkou
Jarošov nad Nežárkou (žst)
Jarov (ORP Blovice)
Jarov (ORP Kralovice)
Jarov (žzast)
Jarovský tunel
Jarpice
Jasenice
Jasenná (ORP Jaroměř)
Jasenná (ORP Vizovice)
Javor
Javorek
Javornice
Javorník (ORP Jeseník)
Javorník (ORP Svitavy)
Javorník (ORP Veselí nad Moravou)
Javorník (ORP Vlašim)
Javorník (ORP Vysoké Mýto)
Javorník nad Veličkou zastávka (žzast)
Javorník ve Slezsku (žst)
Javůrek
Jedlá
Jedlany
Jedlí
Jedlová
Jedlová (žst)
Jedlová zastávka (žzast)
Jedomělice
Jedousov
Jedovnice
Jehnědí
Jehnice (žzast)
Jemnice
Jemnice (žst)
Jemníky
Jenčice
Jeneč
Jeneč (žst)
Jeneč zastávka (žzast)
Jeneček odbočka (odbočka)
Jeneček vhb.č.5 (odbočení vlečky z širé trati)
Jeneček vhb.č.6 (odbočka)
Jeníkov (ORP Hlinsko)
Jeníkov (ORP Teplice)
Jeníkovice (ORP Hradec Králové)
Jeníkovice (ORP Přelouč)
Jeníkovice (žzast)
Jenín (žzast)
Jenišov
Jenišovice (ORP Chrudim)
Jenišovice (ORP Turnov)
Jenštejn
Jersín
Jeřice
Jeřice (žzast)
Jeřišno
Jeřmanice
Jeřmanice (žst)
Jesenec
Jesenec (žzast)
Jesenice (ORP Černošice)
Jesenice (ORP Rakovník)
Jesenice (ORP Sedlčany)
Jesenice (žst)
Jeseník
Jeseník (žst)
Jeseník nad Odrou
Jeseník nad Odrou (žzast)
Jesenný
Jesenný (nákl a žzast)
Jestřabí
Jestřabí Lhota
Jestřabí v Krkonoších
Jestřabice (žzast)
Jestřebí (ORP Česká Lípa)
Jestřebí (ORP Nové Město nad Metují)
Jestřebí (ORP Zábřeh)
Jestřebí (žst)
Ješetice
Ješetice (žst)
Ještěd (žzast lanové dráhy)
Ještědský tunel
Jetenovice (žzast)
Jetětice
Jetětice (žzast)
Jetřichov
Jetřichovice
Jevany
Jevíčko
Jevíčko (nákl a žzast)
Jevíčko (žst)
Jeviněves
Jevišovice
Jevišovka
Jevišovka (žzast)
Jezbořice
Jezdkovice
Jezdovice
Jezdovice (žzast)
Jezernice
Jezeřany-Maršovice
Ježená
Ježkovice
Ježov (ORP Humpolec)
Ježov (ORP Kyjov)
Ježovy
Jickovice
Jičín
Jičín (žst)
Jičín zastávka (žzast)
Jičíněves
Jičíněves (žzast)
Jihlava
Jihlava (žst)
Jihlava město (žst)
Jihlava-Bosch Diesel (žzast)
Jihlava-Staré Hory (žzast)
Jihlávka
Jihlávka (žst)
Jihomoravské dřevařské závody Šebetov
Jíkev
Jíkev (žzast)
Jilem (ORP Chotěboř)
Jilem (ORP Jindřichův Hradec)
Jilemnice
Jilemnice (žst)
Jilešovice (žzast)
Jílové
Jílové u Děčína (žst)
Jílové u Držkova
Jílové u Prahy
Jílové u Prahy (žst)
Jílovice (ORP Hradec Králové)
Jílovice (ORP Trhové Sviny)
Jílovice (žst)
Jíloviště
Jílovský tunel I
Jílovský tunel II
Jimlín
Jimlín (žzast)
Jimramov
Jinačovice
Jince
Jince (žst)
Jind.Hradec vhb.č.22 (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Jind.Hradec-Kanclov (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Jind.Hradec-Skrýchov (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Jindřichov (ORP Hranice)
Jindřichov (ORP Krnov)
Jindřichov (ORP Šumperk)
Jindřichov na Moravě (žst)
Jindřichov ve Slezsku (žst)
Jindřichov ve Slezsku státní hranice (státní hranice)
Jindřichovice (ORP Kraslice)
Jindřichovice (ORP Telč)
Jindřichovice pod Smrkem
Jindřichovice pod Smrkem (žst)
Jindřichův Hradec
Jindřichův Hradec (žst)
Jindřichův Hradec-JHMD (žst)
Jindřiš (žst)
Jindřiš zastávka (žzast)
Jinín
Jinočany
Jinočany (žzast)
Jinolice
Jinolice (žzast)
Jinošov
Jiratice
Jirkov
Jirkov (nákl a žzast)
Jirkov zastávka (žzast)
Jirny
Jiřetín pod Bukovou
Jiřetín pod Bukovou (nákl a žzast)
Jiřetín pod Jedlovou
Jiřetín pod Jedlovou (hláska a žzast)
Jiřice (ORP Humpolec)
Jiřice (ORP Lysá nad Labem)
Jiřice (žzast)
Jiřice u Miroslavi
Jiřice u Moravských Budějovic
Jiříkov (ORP Rumburk)
Jiříkov (ORP Rýmařov)
Jiříkov (žst)
Jiříkov kol.č.101 (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
Jiříkov-Filipov (žzast)
Jiříkovice
Jistebnice
Jistebník
Jistebník (žst)
Jitkov
Jivany (žzast)
Jivina (ORP Hořovice)
Jivina (ORP Mnichovo Hradiště)
Jívka
Jivno
Jívová
Jívová (hláska a žzast)
Jívová (žzast)
Jívoví
Jívovský tunel
Jizbice
Jizerní Vtelno
Jižní podchod pod Maloměřickým nádražím
Jižní Vítkovský tunel
Josefov (ORP Hodonín)
Josefov (ORP Sokolov)
Josefův Důl (nákl a žzast)
Josefův Důl (ORP Jablonec nad Nisou)
Josefův Důl (ORP Mladá Boleslav)
JP servis Říčany (cestovní kancelář)
K.Hora hl.n.náv.L11a (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
K.Vary-Sedlec (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Kacákova Lhota
Kacanovy
Kaceřov (ORP Nýřany)
Kaceřov (ORP Sokolov)
Kácov
Kácov (žst)
Kácov zastávka (žzast)
Kácovský tunel
Kačice
Kačice (hláska a žzast)
Kačlehy
Kadaň
Kadaň (žst)
Kadaň předměstí (nákl a žzast)
Kadaň-Prunéřov (žst)
Kadaňský Rohozec (žst)
Kadlín
Kadolec
Kadov (ORP Blatná)
Kadov (ORP Moravský Krumlov)
Kadov (ORP Nové Město na Moravě)
Kájov
Kájov (žst)
Kájov hrot.úvrať (samostatné kolejiště vlečky)
Kakejcov
Kalek
Kalenice
Kalhov
Kaliště (ORP Humpolec)
Kaliště (ORP Jihlava)
Kaliště (ORP Říčany)
Kalivody
Kalná Voda (nákl a žzast)
Kaly
Kamberk
Kámen (ORP Děčín)
Kámen (ORP Havlíčkův Brod)
Kámen (ORP Pacov)
Kamenec
Kamenec (žzast)
Kamenec u Poličky
Kamenice (ORP Jihlava)
Kamenice (ORP Říčany)
Kamenice nad Lipou
Kamenice nad Lipou (žst)
Kamenice u Humpolce (žzast)
Kamenický Šenov
Kamenický Šenov (nákl)
Kameničky
Kameničná
Kamenná (ORP Jihlava)
Kamenná (ORP Trhové Sviny)
Kamenná (ORP Třebíč)
Kamenná (ORP Zábřeh)
Kamenná (žzast)
Kamenná čtvrť (ulice v Brně)
Kamenná Horka
Kamenná Lhota
Kamenné Zboží
Kamenné Zboží (žzast)
Kamenné Žehrovice
Kamenné Žehrovice (žst)
Kamenný Malíkov
Kamenný Malíkov výhybna (výhybna)
Kamenný Most
Kamenný Most u Kralup nad Vltavou (žzast)
Kamenný Přívoz
Kamenný Přívoz (nákl a žzast)
Kamenný Újezd (ORP České Budějovice)
Kamenný Újezd (ORP Rokycany)
Kamenný Újezd u Českých Budějovic (žst)
Kamenný Újezd u Českých Budějovic zastávka (žzast)
Kamenný Újezd u Nýřan (žzast)
Kamenný Újezd u Rokycan (žzast)
Kamensko odbočka (odbočka)
Kamýk
Kamýk nad Vltavou
Kanice (ORP Domažlice)
Kanice (ORP Šlapanice)
Kaničky
Kanina
Kanina (nákl a žzast)
Kaňovice (ORP Frýdek-Místek)
Kaňovice (ORP Zlín)
Kaple (žzast)
Kaple Pod skalkou ve Slatině
Kaplice
Kaplice (žst)
Kaproun (žzast)
Káranice
Káranice (žst)
Káraný
Káraný (automatické hradlo)
Kardašova Řečice
Kardašova Řečice (žst)
Karl-Marx-Hof
Karle
Karlík
Karlín
Karlov
Karlov pod Ještědem (žst)
Karlova Studánka
Karlova Ves
Karlovarský tunel
Karlovice (ORP Bruntál)
Karlovice (ORP Turnov)
Karlovice (ORP Zlín)
Karlovice (žst)
Karlovice zastávka (žzast)
Karlovice-Sedmihorky (nákl a žzast)
Karlovský tunel I
Karlovský tunel II
Karlovy Vary
Karlovy Vary (žst)
Karlovy Vary dolní nádraží (žst)
Karlovy Vary-Březová (žst)
Karlovy Vary-Dvory (odbočka, nákl a žzast)
Karlštejn
Karlštejn (žst)
Karolín
Karolinka
Karolinka (žst)
Karolinka zastávka (žzast)
Karviná
Karviná hlavní nádraží (žst)
Karviná město (samostatné tarifní místo ve stanici)
Karviná-Darkov (žzast)
Karviná-Doly (odbočka)
Karviná-Doly (samostatné kolejiště vlečky)
Karviná-důl ČSM (samostatné kolejiště vlečky 1)
Karviná-důl ČSM (samostatné kolejiště vlečky 2)
Karviná-důl ČSM (samostatné kolejiště vlečky)
Kařez
Kařez (žzast)
Kařízek
Kařízek (žst)
Kasalice
Kasejovice
Kasejovice (žst)
Kasejovice zastávka (žzast)
Kasematy nad Kłodzkem
Kašava
Kašnice
Kašperské Hory
Kaštice (žst)
Kaštice kol.3a (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
Katalog vleček
Kateřinice (ORP Kopřivnice)
Kateřinice (ORP Vsetín)
Katov (ORP Soběslav)
Katov (ORP Tišnov)
Katovice
Katovice (žst)
Katusice
Katusice (žst)
Kazín hradlo (hradlo)
Kaznějov
Kaznějov (žst)
Kbel (ORP Kolín)
Kbel (ORP Přeštice)
Kbelany
Kbelnice
Kdousov
Kdyně
Kdyně (žst)
Keblice
Keblov
Kejnice
Kejžlice
Kelč
Kelčany
Kelníky
Kestřany
Ketkovice
Kfely (žzast)
Klabava
Klabava (žzast)
Kladeruby
Kladeruby nad Oslavou
Kladky
Kladníky
Kladno (ORP Hlinsko)
Kladno (ORP Kladno)
Kladno (žst)
Kladno město (žzast)
Kladno-Dubí (žst)
Kladno-Ostrovec (žst)
Kladno-Rozdělov (žzast)
Kladno-Švermov (žzast)
Kladno-Vrapice (žzast)
Kladruby (ORP Rokycany)
Kladruby (ORP Strakonice)
Kladruby (ORP Stříbro)
Kladruby (ORP Teplice)
Kladruby (ORP Vlašim)
Kladruby nad Labem
Klamoš
Klapý
Klášter
Klášter Hradiště nad Jizerou
Klášterec nad Ohří
Klášterec nad Ohří (žst)
Klášterec nad Orlicí
Klášterní Skalice
Klášterská Lhota
Klášterská Lhota (žzast)
Klatovec
Klatovy
Klatovy (žst)
Klatovy město (žzast)
Klec
Klecany
Klenčí pod Čerchovem
Klenčí pod Čerchovem (žst)
Kleneč
Kleneč (žzast)
Klenová
Klenovice
Klenovice na Hané
Klentnice
Klešice
Klešice (žzast)
Klíčany
Klimkovice
Klínec
Klínec (žzast)
Klínecký tunel
Klíny
Klobouky u Brna
Klobouky u Brna (žst)
Klobuky
Klobuky v Čechách (žst)
Klokočí (ORP Hranice)
Klokočí (ORP Turnov)
Klokočná
Klokočov
Klokočov (žzast)
Klopina
Klopotovice
Kluby
Klučenice
Klučov (ORP Český Brod)
Klučov (ORP Třebíč)
Klučov (žzast)
Kluky (ORP Čáslav)
Kluky (ORP Mladá Boleslav)
Kluky (ORP Písek)
Kly
Kłodzko
Kłodzko Glówne (žst)
Kłodzko Książek (žzast)
Kłodzko Miasto (žzast)
km 0,047=0,000 (skok ve staničení)
Km 0,800 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
km 1,314=1,000 (skok ve staničení)
Km 10,100 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
Km 101,500 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
km 11,400 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
Km 113,243 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
Km 113,700 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
km 113,760 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
Km 123,400 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
Km 126,838=126,904 (skok ve staničení)
Km 138,700 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
Km 14,800 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
km 140,000=141,140 (skok ve staničení)
Km 142,100 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
km 15,363=15,100 (skok ve staničení)
Km 15,500 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
Km 159,000 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
Km 175,600 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
Km 18,000 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
km 2,114 (jiné dopravní body)
km 2,256=2,333 (hranice DU, přičemž bodu nelze přiřadit kód jiný)
km 2,500=1,618 (hranice DU, přičemž bodu nelze přiřadit kód jiný)
Km 2,800 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
Km 20,700 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
Km 200,400 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
Km 200,700 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
km 205,911=206,450 (skok ve staničení)
km 22,200 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
Km 25,000 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
Km 3,520 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
Km 30,000 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
Km 31,000 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
Km 32,000 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
Km 32,800 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
Km 342,300 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
Km 35,300 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
Km 35,700 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
Km 35,900 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
km 38,700 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
Km 38,894 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
Km 39,975 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
Km 4,260 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
Km 40,400 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
km 41,200 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
Km 41,300 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
Km 46,700 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
km 47,300 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
km 49,766=45,700 (hranice DU, přičemž bodu nelze přiřadit kód jiný)
Km 5,200 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
Km 5,300 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
Km 50,800 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
km 52,900 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
Km 54,200 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
Km 56,200 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
Km 6,299 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
Km 6,370 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
Km 6,450 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
Km 62,000 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
Km 62,900 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
km 66,347=66,824 (skok ve staničení)
km 67,301=68,900 (skok ve staničení)
Km 67,500 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
Km 68,720 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
km 7,500=7,200 (hranice DU, přičemž bodu nelze přiřadit kód jiný)
Km 73,500 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
Km 73,600 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
Km 75,400 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
km 79,920 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
Km 8,100 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
Km 85,867 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
Km 87,300 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
Km 87,500 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
Km 9,932 (automatické hradlo)
Km 90,500 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
Km 92,980 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
Km 93,300 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
Km 93,360 (místo pro odstup nezavěšeného postrku)
Kmetiněves
Kmetiněves (nákl a žzast)
Kněždub
Kněževes (nákl a žzast)
Kněževes (ORP Boskovice)
Kněževes (ORP Černošice)
Kněževes (ORP Rakovník)
Kněževes (ORP Žďár nad Sázavou)
Kněžice (ORP Chrudim)
Kněžice (ORP Jihlava)
Kněžice (ORP Poděbrady)
Kněžice (žzast)
Kněžičky
Kněžmost
Kněžmost (nákl a žzast)
Kněžnice
Kněžnice (žzast)
Kněžpole
Knínice
Knínice u Boskovic
Knínice u Boskovic (nákl a žzast)
Kňovice
Knovíz
Knyk
Koberno (žzast)
Koberovice
Koberovy
Kobeřice
Kobeřice u Brna
Kobylá nad Vidnavkou
Kobylá nad Vidnavkou (žzast)
Kobylí
Kobylí na Moravě (žst)
Kobylice
Kobylnice (ORP Kutná Hora)
Kobylnice (ORP Mladá Boleslav)
Kobylnice (ORP Šlapanice)
Kobyly
Kocbeře
Kocelovice
Koclířov
Kočí
Kočín
Kočov
Kohnova cihelna
Kohoutov
Kochánky
Kochánov
Kojatice
Kojatín
Kojatín (žzast)
Kojátky
Kojčice
Kojetice (ORP Neratovice)
Kojetice (ORP Třebíč)
Kojetice na Moravě (žst)
Kojetice u Prahy (automatické hradlo a žzast)
Kojetín (ORP Havlíčkův Brod)
Kojetín (ORP Přerov)
Kojetín (žst)
Kojice
Kojice (žzast)
Kojovice (žzast)
Kokašice
Kokašice (nákl a žzast)
Kokory
Kokořín
Kolaje
Koldín
Koleč
Koleč (žzast)
kolej T4 (trasovací bod projektu SENA)
Kolešov
Kolešovice
Kolešovice (nákl a žzast)
Kolín
Kolín (žst)
Kolín dílny (žzast v obvodu žst)
Kolín Labe (samostatné kolejiště vlečky)
Kolín místní nádraží (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina se zastávkou)
Kolín seř.n. (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
Kolín seř.n.k.č.38a (trasovací bod projektu SENA)
Kolín vhb.č.3N (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Kolín výhybky číslo 203-207 (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Kolín zastávka (žzast v obvodu žst)
Kolín-Hradišťko (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Kolín-Zálabí (žzast v obvodu žst)
Kolinec
Kolinec (žst)
Kolomuty
Kolomuty (nákl a žzast)
Kolonie Hamburk v Brně
Kolonie Sedmidomky, Pod Bohdalcem a Na Slatinách
Kolonie Šmálka
Kolová
Koloveč
Kolšov
Komárno
Komárov (ORP Hořovice)
Komárov (ORP Otrokovice)
Komárov (ORP Soběslav)
Komárov (ORP Šternberk)
Komárovice
Komárovská spojka
Komárovská spojka (trasovací bod projektu SENA)
Komařice
Komňa
Komňátka (žzast)
Komorní Lhotka
Komorovice
Komořany
Komořany u Vyškova (žst)
Konárovice
Kondrac
Konecchlumí
Koněprusy
Koněšín
Konětopy
Konětopy (žzast)
Konice
Konice (žst)
Konojedy
Konstantinovy Lázně
Konstantinovy Lázně (žzast)
Konzervárna v Moynaqu
Kopidlno
Kopidlno (žst)
Kopidlo
Koprášský tunel
Koprášský viadukt
Kopřivná
Kopřivnice
Kopřivnice (žst)
Kopřivnice n.n. (žst)
Kopřivnice zastávka (žzast)
Korkyně
Kornatice
Kornatice (žzast)
Kornatice rybník (žzast)
Korno
Korno hradlo (hradlo)
Korolupy
Korouhev
Koroužné
Korozluky
Koruna
Koryčany
Koryčany (samostatné tarifní místo ve stanici)
Koryta (ORP Kralovice)
Koryta (ORP Mnichovo Hradiště)
Korytná
Kořenec
Kořenice
Kořenice (žzast)
Kořenov
Kořenov (žst)
Kořenov zastávka (žzast)
Kosice
Kosičky
Kosmonosy
Kosobody (žzast)
Kosoř
Kosoř hradlo (hradlo)
Kosořice
Kosořín
Kosov
Kosova Hora
Kosova Hora (nákl a žzast)
Kostel sv. Linharta v Mušově
Kostelany
Kostelany nad Moravou
Kostelany nad Moravou (žzast)
Kostelec (ORP Jičín)
Kostelec (ORP Jihlava)
Kostelec (ORP Kyjov)
Kostelec (ORP Stříbro)
Kostelec na Hané
Kostelec na Hané (žst)
Kostelec nad Černými Lesy
Kostelec nad Labem
Kostelec nad Labem (nákl a žzast)
Kostelec nad Orlicí
Kostelec nad Orlicí (žst)
Kostelec nad Orlicí město (žzast)
Kostelec nad Vltavou
Kostelec u Heřmanova Městce
Kostelec u Heřmanova Městce (žst)
Kostelec u Heřmanova Městce-Písník (žzast)
Kostelec u Holešova
Kostelec u Jihlavy (žst)
Kostelec u Jihlavy masna (žzast v obvodu žst)
Kostelec u Křížků
Kostelecké Horky
Kostelní Hlavno
Kostelní Lhota
Kostelní Myslová
Kostelní Radouň
Kostelní Vydří
Kostěnice
Kostěnice (žst)
Kostice
Kostníky
Kostomlátky
Kostomlaty nad Labem
Kostomlaty nad Labem (žst)
Kostomlaty pod Milešovkou
Kostomlaty pod Řípem
Kostomlaty pod Řípem (žzast)
Košařiska
Košátky
Košátky (žzast)
Košetice
Košice (ORP Kutná Hora)
Košice (ORP Tábor)
Košík
Košíky
Košín
Košťálov
Košťálov (žst)
Košťany
Koštice
Koštice nad Ohří (žst)
Koštov (žzast)
Kotenčice
Kotlasy
Kotojedy (žzast)
Kotopeky
Kotouň (žst)
Kotovice
Kotvina (žzast)
Kotvrdovice
Koukolná odbočka (odbočka)
Kounice
Kounov (ORP Dobruška)
Kounov (ORP Rakovník)
Kounov (žzast)
Koupě
Kouřim
Kouřim (žst)
Kout na Šumavě
Kout na Šumavě (nákl a žzast)
Kouty (ORP Poděbrady)
Kouty (ORP Světlá nad Sázavou)
Kouty (ORP Třebíč)
Kouty nad Desnou (žst)
Kovač
Kovač (žzast)
Kovalovice
Koválovice-Osíčany
Kováň
Kovanec
Kovanice
Kováry (žzast)
Kovářov
Kovářská
Kovářská (žst)
Kovářská městys (žzast)
Kovčín
Kovčín (žzast)
Kozárov
Kozárovice
Kozlany (ORP Třebíč)
Kozlany (ORP Vyškov)
Kozlov (ORP Jihlava)
Kozlov (ORP Světlá nad Sázavou)
Kozlov (ORP Velké Meziříčí)
Kozlovice (ORP Frýdek-Místek)
Kozlovice (ORP Nepomuk)
Kozly (ORP Česká Lípa)
Kozly (ORP Louny)
Kozmice (ORP Benešov)
Kozmice (ORP Hlučín)
Kozmice (žzast)
Kozojedy (ORP Jičín)
Kozojedy (ORP Kralovice)
Kozojedy (ORP Rakovník)
Kozojedy (ORP Říčany)
Kozojídky
Kozolupy
Kozolupy (žst)
Kozomín
Kozubnik
Kožichovice
Kožlany
Kožlany (žzast)
Kožlí (ORP Písek)
Kožlí (ORP Světlá nad Sázavou)
Kožušany (žzast)
Kožušany-Tážaly
Kožušice
Krabčice
Kraborovice
Krahulčí
Krahulov
Krahulov (žst)
Krajková
Krajníčko
Krakov
Krakovany
Krakovec
Kralice na Hané
Kralice nad Oslavou
Kralice nad Oslavou (žst)
Kraličky (žzast)
Králíky (ORP Králíky)
Králíky (ORP Nový Bydžov)
Králíky (žst)
Králíky zastávka (žzast)
Králova Lhota (ORP Dobruška)
Králova Lhota (ORP Písek)
Královec
Královec (žst)
Královec státní hranice (státní hranice)
Kralovice
Kralovice u Rakovníka (žst)
Královice u Zlonic (žzast)
Kralovice-Bukovina (žzast NAD)
Kralovice-Mariánský Týnec (žzast NAD)
Kralovice-Řemešín (žzast NAD)
Kralovice-Trojany (žzast NAD)
Královo Pole (žst)
Královopolská strojírna
Královopolský tunel
Královské Poříčí
Královské Poříčí (žzast)
Kralupy nad Vltavou
Kralupy nad Vltavou (žst)
Kralupy nad Vltavou předměstí (žst)
Kralupy nad Vltavou-KAUČUK (samostatné kolejiště vlečky)
Kralupy nad Vltavou-Minice (automatické hradlo a žzast)
Králův Dvůr
Králův Dvůr (žzast v obvodu žst)
Králův Dvůr-Popovice (žzast)
Kramolín (ORP Náměšť nad Oslavou)
Kramolín (ORP Nepomuk)
Kramolna
Kraselov
Krásensko
Krasíkov
Krasíkov - kolej 1a, 2a (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
Krasíkov (žzast v obvodu žst)
Krasíkov kolej 1-4 (žst)
Krasíkovice
Krasíkovský tunel I
Krasíkovský tunel II
Kraslice
Kraslice (žst)
Kraslice předměstí (nákl a žzast)
Kraslice státní hranice (státní hranice)
Kraslice-Pod vlekem (žzast)
Krásná (ORP Aš)
Krásná (ORP Frýdek-Místek)
Krásná Hora
Krásná Hora nad Vltavou
Krásná Lípa
Krásná Lípa (žst)
Krásná Lípa město (žzast)
Krásná Studánka (žzast)
Krásná Ves
Krásné (ORP Chrudim)
Krásné (ORP Nové Město na Moravě)
Krásné Loučky (nákl a žzast)
Krásné Údolí
Krásněves
Krásno
Krásný Dvůr
Krásný Dvůr (žst)
Krásný Jez (žst)
Krásný Jez zastávka (žzast)
Krásný Les (ORP Frýdlant)
Krásný Les (ORP Ostrov)
Krásný Les (žzast)
Krásný Les bažantnice (žzast)
Krasonice
Krasoňovice (žzast)
Krasov
Krasová
Krašlovice
Krašovice
Krátká Ves
Kratochvilka
Kratonohy
Kratonohy (automatické hradlo a žzast)
Krátošice
Kratušín
Kravaře (ORP Česká Lípa)
Kravaře (ORP Kravaře)
Kravaře v Čechách (žzast)
Kravaře ve Slezsku (žst)
Kravaře-Kouty (žzast)
Kravsko
Krčmaň
Krejnice
Krhanice
Krhanice (nákl a žzast)
Krhov (ORP Boskovice)
Krhov (ORP Třebíč)
Krhová (žzast)
Krhová hr. (automatické hradlo)
Krhovice
Krchleby (ORP Čáslav)
Krchleby (ORP Kostelec nad Orlicí)
Krchleby (ORP Mohelnice)
Krchleby (ORP Nymburk)
Krmelín
Krňany
Krnov
Krnov (žst)
Krnov-Cvilín (žzast)
Krnsko
Krnsko (žzast)
Krokočín
Kroměříž
Kroměříž (žst)
Kroměříž-Oskol (žzast)
Krompach
Kropáčova Vrutice
Kropáčova Vrutice (žst)
Kroučová
Krouna
Krouna (žzast)
Krouna zastávka (žzast)
Krste Petkov Misirkov
Krsy
Krtov
Krty
Krty (žzast)
Krty-Hradec
Krucemburk
Kruh
Krumsín
Krumvíř
Krumvíř (žzast)
Krupá (ORP Český Brod)
Krupá (ORP Rakovník)
Krupá (žst)
Krupka
Krupka (žst)
Krupka město (žzast)
Krušovice
Kružberk
Krychnov
Kryry
Kryry (žst)
Krysí štola na Špilberku
Kryštofovo Údolí
Kryštofovo Údolí (žzast)
Kryštofovy Hamry
Kryštofský tunel
Kryt č. 8 za strojírnou v Kuřimi
Kryt na Stolové hoře
Kryt nad Bystrcí
Kryt pod Moravskou typografií
Kryt pod Opuštěnou ulicí
Kryt pod Václavskou ulicí
Kryt pod zbýšovskou haldou
Kryt u maloměřické cementárny
Kryty nad maloměřickým nádražím
Kryty v Divišově čtvrti
Křeč
Křeč (žst)
Křečhoř
Křečkov
Křečovice
Křekov
Křelov-Břuchotín
Křelovice (ORP Nýřany)
Křelovice (ORP Pelhřimov)
Křemenec (žzast)
Křemže
Křemže (žst)
Křenek
Křenice (ORP Klatovy)
Křenice (ORP Říčany)
Křenov
Křenov (žzast)
Křenovice (ORP Písek)
Křenovice (ORP Přerov)
Křenovice (ORP Slavkov u Brna)
Křenovice dolní nádraží (žzast)
Křenovice horní nádraží (žst)
Křenovy
Křenovy (nákl a žzast)
Křepenice
Křepice (ORP Hustopeče)
Křepice (ORP Znojmo)
Křesetice
Křesín
Křesín (žzast)
Křešice
Křešice u Děčína (žzast)
Křešice u Litoměřic (žzast)
Křešín (ORP Pelhřimov)
Křešín (ORP Příbram)
Křetín
Křičeň
Křídla
Křídlůvky
Křídová štola č. 8 v Bělgorodě
Křimov
Křimov (žst)
Křimov zastávka (žzast)
Křimov-Suchdol (žzast)
Křinec
Křinec (žst)
Křinice
Křišťanov
Křišťanovice
Křivoklát
Křivoklát (žzast)
Křivsoudov
Křižánky
Křižanov (ORP Milevsko)
Křižanov (ORP Velké Meziříčí)
Křižanov (žst)
Křižanovice (ORP Bučovice)
Křižanovice (ORP Chrudim)
Křižanovice (žzast)
Křižanovice u Vyškova
Křižany
Křižany (žst)
Křižínkov
Křížkový Újezdec
Křižovatka
Křoví
Křtěnov
Křtěnov (vlečka) (samostatné kolejiště vlečky)
Křtinský potok
Křtiny
Křtomil
Kšely
Kšice
Ktiš
Ktová
Ktová (žzast)
Kublov
Kubova Huť
Kubova Huť (žst)
Kubšice
Kučerov
Kučeř
Kudlovice
Kuchařovice
Kujavy
Kukle
Kuklík
Kuks
Kuks (žzast)
Kulířov
Kultura
Kunčice
Kunčice nad Labem
Kunčice nad Labem (žst)
Kunčice pod Ondřejníkem
Kunčice pod Ondřejníkem (žst)
Kunčina
Kunčina (žzast)
Kunčina Ves
Kundratice
Kunějovice
Kunemil
Kunětice
Kunice (ORP Boskovice)
Kunice (ORP Říčany)
Kuničky
Kunín
Kunín (žzast)
Kunkovice
Kunov (žst)
Kuňovice
Kunovice (ORP Uherské Hradiště)
Kunovice (ORP Valašské Meziříčí)
Kunovice (žst)
Kunovice vhb.č.20 (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Kunovice zastávka (žzast)
Kunovice-Loučka (žst)
Kunratice (ORP Děčín)
Kunratice (ORP Frýdlant)
Kunratice u Cvikova
Kunštát
Kunvald
Kunžak
Kunžak-Lomy (žst)
Kupařovice
Kurdějov
Kuroslepy
Kurovice
Kuřim
Kuřim (žst)
Kuřimany
Kuřimská Nová Ves
Kuřimské Jestřabí
Kutná Hora
Kutná Hora hlavní nádraží (žst)
Kutná Hora město (žst)
Kutná Hora předměstí (žzast)
Kutná Hora-Sedlec (žzast)
Kutrovice
Kuželov
Kvasice
Kvasiny
Kváskovice
Kvášňovice
Květinov
Květná
Květná (žst)
Květná zastávka (žzast)
Květnice
Květov
Kvíčovice
Kvilda
Kvílice
Kvítkov
Kvítkovice
Kyje
Kyje (odbočka)
Kyje u Jičína (žzast)
Kyjice (žst)
Kyjov (ORP Havlíčkův Brod)
Kyjov (ORP Kyjov)
Kyjov (ORP Žďár nad Sázavou)
Kyjov (žst)
Kyjov zastávka (žzast)
Kyjovice (ORP Opava)
Kyjovice (ORP Znojmo)
Kylešovice (žzast)
Kynice
Kynšperk nad Ohří
Kynšperk nad Ohří (žst)
Kyrgyzstán
Kyselka
Kyselka-Obrovice (žzast)
Kyselovice
Kyšice (ORP Kladno)
Kyšice (ORP Plzeň)
Kyškovice
Kytín
Kytlice
Kytlice (žzast)
Labská Stráň
Labské Chrčice
Labuty
Lačnov
Ladná
Ladná (žzast)
Lahošt
Lampertice
Lampertice (žst)
Lančov
Lánov
Lanškroun
Lanškroun (žst)
Lanšperk (žst)
Lány (ORP Chotěboř)
Lány (ORP Chrudim)
Lány (ORP Kladno)
Lány u Dašic
Lanžhot
Lanžhot (žst)
Lanžhot státní hranice (státní hranice)
Lanžov
Lapák - tunel Motolského potoka
Lásenice
Laškov
Lašovice
Lašovice (žst)
Laštovičky (žzast)
Lavičky
Lavičné
Láz (ORP Moravské Budějovice)
Láz (ORP Příbram)
Lazinov
Laziště (žzast)
Lázně Bělohrad
Lázně Bělohrad (žst)
Lázně Bohdaneč
Lázně Kynžvart
Lázně Kynžvart (žst)
Lázně Libverda
Lázně Toušeň
Lázně Toušeň (nákl a žzast)
Lazníčky
Lazníky
Lazsko
Lažánky (ORP Blatná)
Lažánky (ORP Tišnov)
Lažany (ORP Blansko)
Lažany (ORP Blatná)
Lažany (ORP Turnov)
Lažiště
Lážovice
Lbín (žzast)
Lčovice
Lčovice (žzast)
LDN Bílovice nad Svitavou
Ledce (ORP Hradec Králové)
Ledce (ORP Mladá Boleslav)
Ledce (ORP Nýřany)
Ledce (ORP Slaný)
Ledce (ORP Židlochovice)
Ledčice
Ledeč nad Sázavou
Ledeč nad Sázavou (žst)
Ledečko
Ledečko (žst)
Ledečko st.1 (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Ledečky (žzast)
Ledečský tunel I
Ledečský tunel II
Ledenice
Ledkov (žzast)
Lednice
Lednice (žst)
Lednice rybníky (žzast)
Ledvice
Lechotice
Lechovice
Leipzig Hauptbahnhof (žst)
Lejšovka
Lelekovice
Lenešice
Lenešice (žst)
Lenora
Lenora (žst)
Lenora zastávka (žzast)
Lepenkové jízdenky
Les odbočka (odbočka)
Leskovec
Leskovec (žzast)
Leskovec nad Moravicí
Leskovice
Leskovice (žzast)
Lesná (ORP Moravské Budějovice)
Lesná (ORP Pacov)
Lesná (ORP Tachov)
Lesná (ORP Znojmo)
Lesní Hluboké
Lesní Jakubov
Lesnice
Lesonice (ORP Moravské Budějovice)
Lesonice (ORP Moravský Krumlov)
Lestkov
Lesůňky
Lešany (ORP Benešov)
Lešany (ORP Prostějov)
Lešetice
Leškovice
Lešná
Leština (ORP Vysoké Mýto)
Leština (ORP Zábřeh)
Leština u Světlé
Leština u Světlé (žst)
Leštinka
Letecká doprava
Letiny
Letkov
Letní tábory
Letohrad
Letohrad (žst)
Letonice
Letovice
Letovice (žst)
Letovice zastávka (žzast)
Lety (ORP Černošice)
Lety (ORP Písek)
Levenov (automatické hradlo)
Levín
Levínská Olešnice
Levínská Olešnice (žzast)
Ležky (žzast)
Ležnice (žzast)
Lhánice
Lhenice
Lhota (ORP Brandýs nad Labem-Stará Boleslav)
Lhota (ORP Kladno)
Lhota (ORP Lipník nad Bečvou)
Lhota (ORP Zlín)
Lhota pod Horami (žzast)
Lhota pod Hořičkami
Lhota pod Libčany
Lhota pod Libčany (žzast)
Lhota pod Přeloučí (žzast)
Lhota pod Radčem
Lhota Rapotina
Lhota u Lysic
Lhota u Olešnice
Lhota u Opavy (automatické hradlo a žzast)
Lhota u Příbramě
Lhota u Trutnova (žzast)
Lhota u Vsetína
Lhota Veselka (žzast)
Lhota-Vlasenice
Lhotice
Lhotice u Jemnice (žzast)
Lhotka (ORP Frýdek-Místek)
Lhotka (ORP Hořovice)
Lhotka (ORP Mělník)
Lhotka (ORP Přerov)
Lhotka (ORP Telč)
Lhotka (ORP Žďár nad Sázavou)
Lhotka nad Bečvou (žst)
Lhotka nad Labem
Lhotka u Litultovic
Lhotka u Mělníka (žst)
Lhotka u Mělníka zastávka (žzast)
Lhotka u Radnic
Lhotky
Lhotsko
Lhoty u Potštejna
Lhůta
Libá
Libáň
Libáň (žzast)
Libavá
Libavské Údolí
Libčany
Libčeves
Libčeves (žzast)
Libčice nad Vltavou
Libčice nad Vltavou (žst)
Libčice nad Vltavou-Letky (žzast)
Libecina
Libeč (žzast)
Libědice
Liběchov
Liběchov (žst)
Libějice
Libějice (žzast)
Libějovice
Libějovice (žzast)
Libel
Libenice
Libeňský tunel
Liberec
Liberec (žst)
Liberec dolní nádraží (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
Liberec ÚTD (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
Liberec ÚTD St.1 (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Liberec výhybka č. 451 (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Liberec výhybka č. 453 (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Liberec-Horní Hanychov (žzast lanové dráhy)
Liberec-Horní Růžodol (žst)
Liberec-Rochlice (žzast)
Liberk
Libeř
Liběšice (ORP Litoměřice)
Liběšice (ORP Žatec)
Liběšice (žst)
Libětice
Líbeznice
Libež
Libhošť
Libchavy
Libchyně
Libice nad Cidlinou
Libice nad Cidlinou (žst)
Libice nad Doubravou
Libín
Libina
Libina (žst)
Libiš
Libišany
Libkov (ORP Domažlice)
Libkov (ORP Chrudim)
Libkova Voda
Libkovice (žzast)
Libkovice pod Řípem
Liblice
Liblín
Libňatov
Libníč
Libníkovice
Libočany
Libočany (žzast)
Libodřice
Libochovany
Libochovany (žzast)
Libochovice
Libochovice (žst)
Libochovice město (žzast)
Libochovičky
Liboměřice
Libomyšl
Libomyšl (žzast)
Libořice
Liboš
Libošovice
Libošovice (žzast)
Libotenice
Libotov
Libouchec
Libouchec (žst)
Libovice
Librantice
Libřice
Libřický tunel
Libštát
Libštát (žzast)
Libuň
Libuň (žst)
Libuň zastávka (žzast)
Libušín
Licibořice
Lično
Lidečko
Lidečko (žzast)
Lidečko ves (žzast)
Lidice
Lidmaň
Lichkov
Lichkov (žst)
Lichkov státní hranice (státní hranice)
Lichnov (ORP Frenštát pod Radhoštěm)
Lichnov (ORP Krnov)
Lichoceves
Líně
Linhartice
Linhartice (žzast)
Linhartovy (žzast)
Líny (žzast)
Lípa (ORP Havlíčkův Brod)
Lípa (ORP Zlín)
Lípa (žst)
Lípa n.Dř. METRANS (samostatné kolejiště vlečky)
Lípa n.Dř.vhb.č.6 (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Lípa nad Dřevnicí (žst)
Lípa nad Orlicí
Lípa nad Orlicí (žzast)
Lipec
Lipí
Lipina
Lipinka
Lipka (žst)
Lipnice (nákl a žzast)
Lipnice nad Sázavou
Lipník (ORP Mladá Boleslav)
Lipník (ORP Třebíč)
Lipník nad Bečvou
Lipník nad Bečvou (žst)
Lipno
Lipno nad Vltavou
Lipno nad Vltavou (žst)
Lipoltice
Lipov
Lipov (žst)
Lipová (ORP Cheb)
Lipová (ORP Konice)
Lipová (ORP Luhačovice)
Lipová (ORP Přerov)
Lipová (ORP Rumburk)
Lipová Lázně (žst)
Lipová Lázně jeskyně (žzast)
Lipová Lázně zastávka (žzast)
Lipová u Chebu (žst)
Lipová u Šluknova (žzast)
Lipová-lázně
Lipovec (ORP Blansko)
Lipovec (ORP Chrudim)
Lipovice
Liptál
Liptaň
Liptaň (žst)
Lipůvka
Lísek
Lískovec u Frýdku (žst)
Lískovice
Líský
Lisov
Lišany (ORP Rakovník)
Lišany (ORP Žatec)
Lišany u Žatce (žst)
Líšeňský potok
Líšeňský tunel
Lišice
Líšina
Líšná (ORP Nové Město na Moravě)
Líšná (ORP Přerov)
Líšná (ORP Rokycany)
Lišnice
Líšnice (ORP Černošice)
Líšnice (ORP Mohelnice)
Líšnice (ORP Žamberk)
Líšnice (žzast)
Líšný
Líšný (žzast)
Lišov
Líšťany (ORP Louny)
Líšťany (ORP Nýřany)
Líté
Liteň
Liteň (žst)
Litenčice
Litice nad Orlicí (žst)
Litický tunel
Litíč
Litichovice
Lítkovice (žzast)
Litoboř
Litobratřice
Litohlavy
Litohoř
Litohošť
Litochovice
Litochovice nad Labem (žzast)
Litoměřice
Litoměřice Cihelna (žzast)
Litoměřice dolní nádraží (žst)
Litoměřice horní nádraží (žst)
Litoměřice město (žzast)
Litoměřice nemocnice (žzast)
Litoměřický tunel
Litomyšl
Litomyšl (žst)
Litomyšl zastávka (žzast)
Litomyšl-Nedošín (žzast)
Litostrov
Litošice
Litovany
Litovel
Litovel (samostatné kolejiště vlečky)
Litovel (žst)
Litovel město (žzast)
Litovel předměstí (žst)
Litultovice
Litultovice (žzast)
Litvínov
Litvínov (žst)
Litvínov město (žzast)
Litvínovice
Lkáň
Lnáře
Lnáře (žst)
Lobeč
Lobendava
Lobkovice (žzast)
Lobodice
Lobodice (nákl)
Ločenice
Loděnice (ORP Beroun)
Loděnice (ORP Pohořelice)
Loděnice (žst)
Loděnice v Aralsku
Lodhéřov
Lodín
Lochenice
Lochenice (žzast)
Lochousice
Lochovice
Lochovice (žst)
Loket (nákl a žzast)
Loket (ORP Sokolov)
Loket (ORP Vlašim)
Loket předměstí (žzast)
Loket-Buková (žzast NAD)
Loketský tunel I
Loketský tunel II
Lom (ORP Blatná)
Lom (ORP Litvínov)
Lom (ORP Tábor)
Lom Alkazar
Lom u Mostu (žzast)
Lom u Mostu zastávka (žzast)
Lom u Stříbra (žzast)
Lom u Tachova
Lom u Tachova (žzast)
Lomec
Lomnice (ORP Bruntál)
Lomnice (ORP Sokolov)
Lomnice (ORP Tišnov)
Lomnice nad Lužnicí
Lomnice nad Lužnicí (žst)
Lomnice nad Popelkou
Lomnice nad Popelkou (žst)
Lomnice u Rýmařova (žzast)
Lomnička
Lomnička (žzast)
Lomy
Lomy Amerika
Lopeník
Losiná
Lošany
Loštice
Loubský tunel
Loucká
Loucká (žzast)
Loučany
Loučeň
Loučim
Loučim (žzast)
Loučka (ORP Litovel)
Loučka (ORP Valašské Klobouky)
Loučka (ORP Valašské Meziříčí)
Loučky
Loučky (nákl a žzast)
Loučná nad Desnou
Loučná nad Desnou (žzast)
Loučná nad Desnou-Filipová (žzast)
Loučná nad Desnou-Rejhotice (nákl a žzast)
Loučná pod Klínovcem
Loučovice
Loučovice (žst)
Loučovice zastávka (žzast)
Loučský tunel
Louka (ORP Boskovice)
Louka (ORP Veselí nad Moravou)
Louka u Litvínova
Louka u Litvínova (žst)
Louka u Mariánských Lázní (žzast)
Louka u Ostrohu (žzast)
Loukov (ORP Bystřice pod Hostýnem)
Loukov (ORP Mnichovo Hradiště)
Loukov (žzast)
Loukov u Mnichova Hradiště (žst)
Loukovec
Loukovice
Louky nad Olší (žst)
Louňová
Louňovice
Louňovice pod Blaníkem
Louny
Louny (žst)
Louny město (nákl a žzast)
Louny předm.st.I (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Louny předm.st.II (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Louny předměstí (žst)
Louny střed (žzast)
Loužnice
Lovčice (ORP Hradec Králové)
Lovčice (ORP Kyjov)
Lovčice obec (žzast)
Lovčičky
Lovčovice
Lovečkovice
Lovečkovice (žst)
Lovětín (žst)
Lovětín obec (žzast)
Lovosice
Lovosice (žst)
Lovosice jih (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
Lovosice město (žzast)
Lovosice zastávka (žzast)
Lovosice závod (žzast)
Lovosice-Prosmyky 1 (samostatné kolejiště vlečky)
Loza
Lozice
Lštění
Lštění (žzast)
Lubě
Lubenec
Lubenec (žst)
Lubenec zastávka (žzast)
Luběnice
Lubenský tunel
Lubná (ORP Kroměříž)
Lubná (ORP Litomyšl)
Lubná (ORP Rakovník)
Lubná (žst)
Lubné
Lubnice
Lubník
Luboměř
Luby
Luby u Chebu (žst)
Luby u Klatov (hláska, nákl a žzast)
Lučany nad Nisou
Lučany nad Nisou (žzast)
Lučební (odbočka)
Lučice
Lučina
Ludgeřovice
Ludíkov
Ludkovice
Ludmírov
Ludslavice
Ludvíkov
Ludvíkovice
Luh nad Svatavou (žzast)
Luh pod Smrkem (žzast)
Luhačovice
Luhačovice (žst)
Luhov (žzast)
Luka
Luka nad Jihlavou
Luka nad Jihlavou (žst)
Luka pod Medníkem (žzast)
Lukavec (ORP Lovosice)
Lukavec (ORP Pacov)
Lukavec (žzast)
Lukavec u Hořic
Lukavice (ORP Chrudim)
Lukavice (ORP Rychnov nad Kněžnou)
Lukavice (ORP Zábřeh)
Lukavice (ORP Žamberk)
Lukavice na Moravě (žst)
Lukavice v Čechách (žzast)
Lukov (ORP Bílina)
Lukov (ORP Moravské Budějovice)
Lukov (ORP Zlín)
Lukov (ORP Znojmo)
Luková
Luková (žzast)
Luková u Rudoltic v Čechách (žzast)
Lukovany
Lukoveček
Luleč
Luleč (žst)
Lupěné (žzast)
Lupenice
Luštěnice
Luštěnice (žst)
Lutín
Lutonina
Lutopecny
Lutotín (žzast)
Lužany (ORP Hradec Králové)
Lužany (ORP Jičín)
Lužany (ORP Přeštice)
Lužany (žzast)
Lužce
Luže
Lužec nad Cidlinou
Lužec nad Vltavou
Lužec nad Vltavou (nákl a žzast)
Lužec pod Smrkem (žzast)
Luženičky
Lužice (ORP Hodonín)
Lužice (ORP Most)
Lužice (ORP Prachatice)
Lužice (ORP Šternberk)
Lužice (žst)
Lužná (ORP Rakovník)
Lužná (ORP Vsetín)
Lužná u Rakovníka (žst)
Lužná u Vsetína (žzast)
Lužnice
Lužnice (žzast)
Lvová (žzast)
Lysá nad Labem
Lysá nad Labem (žst)
Lysá nad Labem-Dvorce (žzast)
Lysice
Lysovice
Mackovice
Mačkov
Mačkov (žzast)
Mahouš
Machnín (žzast)
Machnín hrad (žzast)
Machov
Machová
Majdalena
Majdalena (žst)
Majdalena zastávka (žzast)
Majetín
Makotřasy
Makov (ORP Boskovice)
Makov (ORP Litomyšl)
Malá Bělá (žzast)
Malá Bystřice
Malá Hraštice
Malá Hraštice (žst)
Malá Lhota
Malá Losenice
Malá Morava
Malá Morávka
Malá Morávka (žst)
Malá Roudka
Malá Skála
Malá Skála (žst)
Malá Štáhle
Malá Úpa
Malá Veleň
Malá Veleň (žzast)
Malá Víska
Malá vodní elektrárna Dolní Lhota
Malá vodní elektrárna Písečná
Malá Vrbka
Malčín
Malé Březno (ORP Most)
Malé Březno (ORP Ústí nad Labem)
Malé Březno nad Labem (žzast)
Malé Hoštice (žzast)
Malé Hradisko
Malé Chvojno (žst)
Malé Kyšice
Malé Přítočno
Malé Svatoňovice
Malé Svatoňovice (žst)
Malé vodní elektrárny
Malé Výkleky
Malé Žernoseky
Malé Žernoseky (žzast)
Maleč
Malečov
Malechovice (žzast)
Malenice
Malenice nad Volyňkou (žzast)
Malenovice
Malešický tunel
Malešov
Malešov (žst)
Malešovice
Maletín
Malhostovice
Malhotice
Malíč
Malíkov
Malíkovice
Malínky
Malinová
Málkov (ORP Beroun)
Málkov (ORP Chomutov)
Málkov (žzast)
Malměřice (žzast)
Malonice (nákl a žzast)
Malonty
Malotice
Malovice
Malovice u Netolic (žzast)
Malovičky (žzast)
Malovidy (žzast)
Malšice
Malšice (žst)
Malšín
Malšovice
Malý Beranov
Malý Beranov (žzast)
Malý Bor
Malý kryt za budovou Adastu č. 16
Malý Pěčín (žzast)
Malý Plasský tunel
Malý Prštický tunel
Malý Rapotín (žzast)
Malý Ratmírov (žzast)
Malý Újezd
Malý Újezd (žzast)
Manětín
Mankovice
Mankovice (žzast)
Maňovice
Manuál R
Marefy (žzast)
Mariánské Lázně
Mariánské Lázně (žst)
Mariánské Lázně město (žzast)
Mariánské Radčice
Markvartice (hláska, nákl a žzast)
Markvartice (ORP Děčín)
Markvartice (ORP Jičín)
Markvartice (ORP Telč)
Markvartice (ORP Třebíč)
Markvartovice
Maršov
Maršov u Úpice
Maršovice (ORP Benešov)
Maršovice (ORP Jablonec nad Nisou)
Martiněves
Martiněves u Děčína (žzast)
Martiněves u Libochovic (žzast)
Martinice (ORP Holešov)
Martinice (ORP Velké Meziříčí)
Martinice u Onšova
Martinice u Velkého Meziříčí (žzast)
Martinice v Krkonoších
Martinice v Krkonoších (žst)
Martínkov
Martínkovice
Mařenice
Masarykova univerzita
Máslojedy
Máslovice
Masojedy
Mastník
Mašovice
Mašovice (žzast)
Mašťov
Matějov
Matematika a statistika
Mazelov
Mažice
Mcely
Meclov
Meclov (nákl a žzast)
Mečeříž
Mečichov
Měčín
Měděnec
Měděnec (žzast)
Měděnec zastávka (žzast)
Medlešice (žst)
Medlice
Medlov (ORP Uničov)
Medlov (ORP Židlochovice)
Medlovice (ORP Uherské Hradiště)
Medlovice (ORP Vyškov)
Medonosy
Medový Újezd
Měchenice
Měchenice (žst)
Měcholupy (ORP Nepomuk)
Měcholupy (ORP Žatec)
Měcholupy (žst)
Měkynec
Melč
Mělčany
Mělnická Vrutice (žzast)
Mělnické Vtelno
Mělník
Mělník (žst)
Mělník Labe (samostatné kolejiště vlečky)
Mělník-Mlazice (žzast)
Měňany
Menhartice
Měník
Měnín
Merboltice
Merklín (ORP Ostrov)
Merklín (ORP Přeštice)
Merklín (žst)
Merkovka hláska (hláska)
Měrotín
Měrovice nad Hanou
Měrovice nad Hanou (žzast)
Mertova díra
Měrunice
Měřín
Města, místa oblasti
Městec Králové
Městec Králové (žst)
Městečko
Městečko Trnávka
Městečko Trnávka (žst)
Městečko u Benešova (žzast)
Městečko u Křivoklátu (žzast)
Město Albrechtice
Město Albrechtice (žst)
Město Touškov
Měšice
Měšice u Prahy (žst)
Měšín
Mešno
Mešno (žzast)
Metylovice
Mezholezy (dříve okres Domažlice)
Mezholezy (dříve okres Horšovský Týn)
Meziboří
Mezihoří
Mezihoří (žzast)
Mezilečí
Mezilesí (ORP Nové Město nad Metují)
Mezilesí (ORP Pacov)
Meziměstí
Meziměstí (žst)
Meziměstí kol.č.1B (trasovací bod projektu SENA)
Meziměstí státní hranice (státní hranice)
Meziměstí výh.č.1 (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Mezina
Mezipotočí (žzast)
Meziříčí
Meziříčí (žzast)
Meziříčko (ORP Moravské Budějovice)
Meziříčko (ORP Velké Meziříčí)
Mezná (ORP Pelhřimov)
Mezná (ORP Soběslav)
Mezno
Mezno (hradlo a žzast)
Mezouň
Míčov-Sušice
Mičovice
Michalovice (ORP Havlíčkův Brod)
Michalovice (ORP Litoměřice)
Míchov
Mikolajice
Mikulášovice
Mikulášovice dolní nádraží (žst)
Mikulášovice horní nádraží (žzast)
Mikulášovice střed (žzast)
Mikulášovický kovoprůmysl, provoz 03
Mikulčice
Mikuleč
Mikulov (ORP Mikulov)
Mikulov (ORP Teplice)
Mikulov na Moravě (žst)
Mikulov v Krušných horách (žzast)
Mikulov-Nové Město (žzast)
Mikulovice (ORP Jeseník)
Mikulovice (ORP Pardubice)
Mikulovice (ORP Třebíč)
Mikulovice (ORP Znojmo)
Mikulovice (žst)
Mikulovice státní hranice (státní hranice)
Mikulovský tunel
Mikulůvka
Milasín
Milavče
Milavče (žzast)
Milčice
Mileč
Mileč (žzast)
Milejovice
Milenecký tunel
Milenov
Milenovice (žzast)
Milešín
Milešov
Milešovice
Miletín
Milevsko
Milevsko (žst)
Milhostov
Milhostov u Mariánských Lázní (žzast)
Miličín
Milíčov
Milíčovice
Milíkov (ORP Cheb)
Milíkov (ORP Jablunkov)
Milíkov (žst)
Milín
Milín (žst)
Milínov
Milíře
Milonice (ORP Blansko)
Milonice (ORP Bučovice)
Miloňovice
Milostín
Milostín (žst)
Milotice
Milotice nad Bečvou
Milotice nad Bečvou (žzast)
Milotice nad Opavou
Milotice nad Opavou (žst)
Milotice nad Opavou-AWT (žst)
Milotický tunel
Milovice (ORP Lysá nad Labem)
Milovice (ORP Mikulov)
Milovice (žst)
Milovice u Hořic
Milý
Mimoň
Mimoň (žst)
Mimoň staré nádraží (nákl)
Minartice (žzast)
Minice
Minkovice (žzast)
Mirkovice
Miroslav
Miroslav (žst)
Miroslavské Knínice
Mirošov (ORP Jihlava)
Mirošov (ORP Nové Město na Moravě)
Mirošov (ORP Rokycany)
Mirošov (žst)
Mirošov město (žzast)
Mirošovice
Mirošovice (odbočka)
Mirošovice u Prahy (žzast)
Mirošovice u Rataj nad Sázavou (žzast)
Mirotice
Mírov
Mírová
Mírová (žzast)
Mírová pod Kozákovem
Mirovice
Mirovice (žst)
Mírovka (žzast)
Miřejovice
Miřetice (ORP Hlinsko)
Miřetice (ORP Vlašim)
Mířkov
Miskovice
Místo
Mistrovice
Mistřice
Míškovice
Míšov
Mišovice
Mitrov (žzast)
Ml.Bol.hl.n.vhb.č.50 (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
Mladá Boleslav
Mladá Boleslav hl. n. (automatické hradlo) 1
Mladá Boleslav hl. n. (automatické hradlo) 2
Mladá Boleslav hlavní nádraží (žst)
Mladá Boleslav město (žst)
Mladá Boleslav-Debř (žst)
Mladá Vožice
Mladé Bříště
Mladé Buky
Mladé Buky (žzast)
Mladecko
Mladecko (žst)
Mladeč
Mladeč (žst)
Mladeč jeskyně (žzast)
Mladějov
Mladějov na Moravě
Mladějov na Moravě (žst)
Mladějov v Čechách (žst)
Mladějovice
Mladějovice (žzast)
Mladkov
Mladkov (žzast)
Mladoňovice (ORP Chrudim)
Mladoňovice (ORP Moravské Budějovice)
Mladošovice
Mladotice
Mladotice (žst)
Mladotice zastávka (žzast)
Mladý Smolivec
Mlázovice
Mlčechvosty (žzast)
Mlečice
Mlékojedy
Mlékosrby
Mlýn Dolní Kounice
Mlýnec (žzast)
Mlýnický Dvůr (žzast)
Mlýnské Struhadlo
Mlýny
Mlýny (žst)
Mnetěš
Mnetěš (žzast)
Mnich
Mnich (žzast)
Mnichov (ORP Domažlice)
Mnichov (ORP Mariánské Lázně)
Mnichov (ORP Strakonice)
Mnichovice (ORP Říčany)
Mnichovice (ORP Vlašim)
Mnichovice (žzast)
Mnichovo Hradiště
Mnichovo Hradiště (žst)
Mníšecký tunel
Mníšek
Mníšek pod Brdy
Mníšek pod Brdy (žst)
Mníšek u Liberce (žst)
Močerady
Močovice
Modlany
Modlešovice (žzast)
Modletice
Modlíkov
Modrá
Modrá Hůrka
Modrá u Děčína (žzast)
Modrava
Modřice
Modřice (žst)
Modřišice
Modřovice
Mohelnice (ORP Mohelnice)
Mohelnice (ORP Nepomuk)
Mohelnice (žst)
Mohelnice nad Jizerou
Mohelno
Mochov
Mochov (nákl a žzast)
Mochov zastávka (žzast)
Mochtín
Mojné
Mojžíř (žzast)
Mokošín
Mokrá-Horákov
Mokré
Mokré Lazce
Mokré Lazce (žzast)
Mokrosuky
Mokrosuky (žzast)
Mokrouše
Mokrovousy
Mokrovraty
Mokrovraty (žzast)
Mokrý Lom
Moldava
Moldava v Krušných horách (žst)
Montovaná hala u Balbínova pramene
Morašice (ORP Chrudim)
Morašice (ORP Litomyšl)
Morašice (ORP Přelouč)
Morašice (ORP Znojmo)
Moravany (ORP Kyjov)
Moravany (ORP Pardubice)
Moravany (ORP Šlapanice)
Moravany (žst)
Moravec
Moravecké Pavlovice
Moraveč
Moravice
Moravice odbočka (odbočka)
Moravičany
Moravičany (žst)
Morávka
Moravská Chrastová (žzast)
Moravská Nová Ves
Moravská Nová Ves (žst)
Moravská Třebová
Moravská Třebová (žst)
Moravská typografie
Moravské Bránice
Moravské Bránice (žst)
Moravské Budějovice
Moravské Budějovice (žst)
Moravské Knínice
Moravské Málkovice
Moravskoslezský Kočov
Moravský Beroun
Moravský Beroun (žst)
Moravský Karlov (nákl a žzast)
Moravský Krumlov
Moravský Krumlov (žst)
Moravský Písek
Moravský Písek (žst)
Moravský Písek zastávka (žzast)
Moravský Žižkov
Morkovice (žst)
Morkovice-Slížany
Morkůvky
Mořice
Mořina
Mořinka
Mořkov
Mořkov (nákl a žzast)
Mořkov hlavní trať (nákl a žzast)
Mosilana
Most
Most (žst)
Most inteligence
Most nové n.st.1 (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Most nové n.st.7 (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Most nové nádraží (žst)
Most-Cheza (samostatné kolejiště vlečky)
Most-Kopisty (žzast v obvodu žst)
Most-Minerva (žzast v obvodu žst)
Mostek (ORP Dvůr Králové nad Labem)
Mostek (ORP Vysoké Mýto)
Mostek (žst)
Mostkovice
Mosty u Jablunkova
Mosty u Jablunkova (Mosty kolo Jablonkowa) (žst)
Mosty u Jablunkova státní hranice (státní hranice)
Mosty u Jablunkova zastávka (Mosty kolo Jablonkowa przystanek) (žzast v obvodu žst)
Mošnov
Mošnov,Ostrava Airport (žst)
Motorová jednotka řady 844
Mouchnice
Mouřínov
Moutnice
Mrač
Mrač (žzast)
Mrákotín (ORP Chrudim)
Mrákotín (ORP Telč)
Mrákov
Mratín
Mrázov (žzast)
Mrlínek
Mrsklesy
Mrtník
Mrzkovice (žzast)
Mrzky
Mříčná
Mstětice (žst)
Mšec
Mšecké Žehrovice
Mšené Lázně (žzast)
Mšené-lázně
Mšeno
Mšeno (žst)
Mukařov (ORP Mnichovo Hradiště)
Mukařov (ORP Říčany)
Mukařov (žzast)
Multikriteriální analýza
Muna Mikulovice
Mutějovice
Mutějovice (žst)
Mutějovice zastávka (žzast)
Mutěnice (ORP Hodonín)
Mutěnice (ORP Strakonice)
Mutěnice (žst)
Mutěnice kol.90S D (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Mutěnice kol.90S H (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Mutěnice zastávka (žzast)
Mutěnín
Mutěnín (nákl a žzast)
Mutišov (žzast)
Mutkov
Muzlovský tunel
Mydlovary
Myslechovice (žzast)
Myslejovice
Mysletice
Mysletín
Mysliboř
Mysliboř (žzast)
Myslibořice
Myslíč (žzast)
Myslín
Myslín (žzast)
Myslinka
Myslív
Myslkovice
Mysločovice
Myslovice
Myštěves
Myštice
Mýto
Mýto (žzast)
Mžany
Nabočany
Načeradec
Načešice
Nadějkov
Nadějov
Nadryby
Nahořany
Nahošovice
Náchod
Náchod (žst)
Náchod zastávka (žzast)
Náchod-Běloves (žzast)
Náchod-Malé Poříčí (žzast)
Náklo
Nákří
Naloučany
Nalžovice
Nalžovské Hory
Náměšť na Hané
Náměšť na Hané (žzast)
Náměšť nad Oslavou
Náměšť nad Oslavou (žst)
Napajedla
Napajedla (žst)
Nápověda R
Nárameč
Narysov
Nasavrky (ORP Chrudim)
Nasavrky (ORP Tábor)
Nasavrky (ORP Vysoké Mýto)
Nasavrky (žzast)
Násedlovice
Našiměřice
Našiměřice (žzast)
Návarov (žzast)
Návarovský tunel
Návody R
Návojná
Návojná (žzast)
Návojský tunel
Návsí
Návsí (Nawsie) (žst)
Nebahovy
Nebanice
Nebanice (nákl a žzast)
Nebeská štola u Stříbrných Hor
Nebílovy
Nebovidy (ORP Kolín)
Nebovidy (ORP Šlapanice)
Nebřehovice
Nebužely
Nebužely (nákl a žzast)
Nectava (žzast)
Nečín
Nečtiny
Nedabyle
Nedachlebice
Nedakonice
Nedakonice (žst)
Nedašov
Nedašova Lhota
Neděliště
Nedomice
Nedrahovice
Nedvědice
Nedvědice (žst)
Nedvězí
Nedvězí (žzast)
Nehodiv
Nehvizdy
Nechanice
Nechvalice
Nechvalín
Nejdecký tunel
Nejdek
Nejdek (žst)
Nejdek zastávka (žzast)
Nejdek-Oldřichov (žzast)
Nejdek-Sejfy (žzast)
Nejdek-Suchá (žzast)
Nejdek-Tisová (žzast)
Nejepín
Nejlepší stránka o urbexu
Nejnovější články
Nekmíř
Nekoř
Nekrasín (žzast)
Nekvasovy
Nekvasovy (žzast)
Nelahozeves
Nelahozeves (žst)
Nelahozeves zámek (žzast)
Nelahozeveský tunel I
Nelahozeveský tunel II
Nelahozeveský tunel III
Nelepeč-Žernůvka
Nelešovice
Nemanice
Nemanice I (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
Nemanice I-budě.zhl. (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Nemanice I-praž.zhl. (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Nemanice II (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
Nemanice výhybna (výhybna)
Němčany
Němčice (ORP Boskovice)
Němčice (ORP Domažlice)
Němčice (ORP Holešov)
Němčice (ORP Kolín)
Němčice (ORP Litomyšl)
Němčice (ORP Mladá Boleslav)
Němčice (ORP Pardubice)
Němčice (ORP Prachatice)
Němčice (ORP Strakonice)
Němčice nad Hanou
Němčice nad Hanou (žst)
Němčičky (ORP Hustopeče)
Němčičky (ORP Ivančice)
Němčičky (ORP Znojmo)
Němčovice
Německo
Němětice
Nemilany (automatické hradlo a žzast)
Nemile
Nemilkov (žst)
Nemochovice
Nemojany
Nemojov
Nemotice
Nemotice (žst)
Nemyčeves
Nemyčeves (žzast)
Nemyslovice
Nemyšl
Nenačovice
Nenkovice
Neplachov
Neplachov (automatické hradlo a žzast)
Neplachovice
Nepolisy
Nepoměřice
Nepomuk (ORP Nepomuk)
Nepomuk (ORP Příbram)
Nepomuk (žst)
Nepomyšl
Neprobylice
Nepřevázka
Nepřevázka (žzast)
Neratov
Neratovice
Neratovice (žst)
Neratovice město (žzast v obvodu žst)
Neratovice náv.Lc6 (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
Nerestce
Neslovice
Nesovice
Nesovice (žst)
Nespeky
Nestrašovice
Nesuchyně
Nesvačilka
Nesvačily
Nesvačily (žzast)
Neštědice (žzast)
Neštěmice (žzast)
Netín
Netolice
Netolice (žst)
Netolice zastávka (žzast)
Netřeba (žzast)
Netřebice (automatické hradlo)
Netřebice (ORP Kaplice)
Netřebice (ORP Nymburk)
Netunice
Netvořice
Neubuz
Neuměř
Neuměřice
Neuměřice (žzast)
Neumětely
Neumětely (nákl a žzast)
Neurazy
Neustupov
Nevcehle
Neveklov
Neveklovice
Nevězice
Nevid
Nevojice
Nevojice (žzast)
Nevolice
Nevratice
Nevřeň
Nezabudice
Nezabylice
Nezamyslice (ORP Prostějov)
Nezamyslice (ORP Sušice)
Nezamyslice (žst)
Nezbavětice
Nezdenice
Nezdenice (žst)
Nezdice
Nezdice na Šumavě
Nezdřev
Neznašovy (žzast)
Nezvěstice
Nezvěstice (žst)
Nicov
Nihošovice
Níhov
Níhov (žzast)
Níhovský tunel
Nikolčice
Niměřice
Nimpšov
Nišovice
Nišovice (žzast)
Nítkovice
Niva
Nivnice
Nižbor
Nižbor (žst)
Nížkov
Nížkov (žzast)
Nížkovice
Nižní Lhoty
Norberčany
Nosálov
Nosislav
Nošovice
Noutonice (žst)
Nová Buková
Nová Buková (žzast)
Nová Bystřice
Nová Bystřice (žst)
Nová Cerekev
Nová Cerekev (žst)
Nová Dědina
Nová Hradečná
Nová Hradečná (žzast)
Nová Huť (žzast)
Nová Huť v Lužických horách (žzast)
Nová Lhota
Nová Olešná
Nová Paka
Nová Paka (žst)
Nová Paka město (žzast)
Nová Pec
Nová Pec (žst)
Nová Pláň
Nová Role
Nová Role (žst)
Nová Role zastávka (žzast)
Nová Říše
Nová Sídla
Nová Telib
Nová Tišnovka
Nová Včelnice
Nová Včelnice (žst)
Nová Ves (ORP Brandýs nad Labem-Stará Boleslav)
Nová Ves (ORP České Budějovice)
Nová Ves (ORP Český Krumlov)
Nová Ves (ORP Domažlice)
Nová Ves (ORP Ivančice)
Nová Ves (ORP Kostelec nad Orlicí)
Nová Ves (ORP Kralupy nad Vltavou)
Nová Ves (ORP Liberec)
Nová Ves (ORP Louny)
Nová Ves (ORP Sokolov)
Nová Ves (ORP Stod)
Nová Ves (ORP Strakonice)
Nová Ves (ORP Třebíč)
Nová Ves (ORP Velké Meziříčí)
Nová Ves I
Nová Ves nad Lužnicí
Nová Ves nad Lužnicí (žst)
Nová Ves nad Nisou
Nová Ves nad Nisou (nákl a žzast)
Nová Ves nad Popelkou
Nová Ves nad Popelkou (žzast)
Nová Ves pod Pleší
Nová Ves pod Pleší (žzast)
Nová Ves u Bakova
Nová Ves u Českých Budějovic (žst)
Nová Ves u Chotěboře
Nová Ves u Chýnova
Nová Ves u Jarošova
Nová Ves u Kolína (žzast)
Nová Ves u Křimova (žzast)
Nová Ves u Leštiny
Nová Ves u Leštiny (žzast)
Nová Ves u Mladé Vožice
Nová Ves u Nového Města na Moravě
Nová Ves u Světlé
Nová Ves v Horách
Nové Bránice
Nové Dvory (ORP Dobříš)
Nové Dvory (ORP Kutná Hora)
Nové Dvory (ORP Roudnice nad Labem)
Nové Dvory (ORP Žďár nad Sázavou)
Nové Hamry
Nové Hamry (žst)
Nové Heřminovy
Nové Heřminovy (žzast)
Nové Hodějovice (žzast)
Nové Hrady (ORP Trhové Sviny)
Nové Hrady (ORP Vysoké Mýto)
Nové Hrady (žst)
Nové Hutě
Nové Kopisty (žzast)
Nové Losiny (žzast)
Nové Lublice
Nové Město
Nové Město na Moravě
Nové Město na Moravě (žst)
Nové Město na Moravě zastávka (žzast)
Nové Město nad Cidlinou (žst)
Nové Město nad Metují
Nové Město nad Metují (žst)
Nové Město pod Smrkem
Nové Město pod Smrkem (žst)
Nové Mitrovice
Nové Ouholice (žzast)
Nové Sady (ORP Velké Meziříčí)
Nové Sady (ORP Vyškov)
Nové Sedlice
Nové Sedlo (ORP Sokolov)
Nové Sedlo (ORP Žatec)
Nové Sedlo u Lokte (žst)
Nové Strašecí
Nové Strašecí (žst)
Nové Syrovice
Nové Údolí (žst)
Nové Veselí
Novina (žzast)
Noviny pod Ralskem
Novohamerský tunel
Novoměstský tunel
Novopacký tunel
Novosedelský tunel
Novosedlice
Novosedlice (žzast)
Novosedly (ORP Mikulov)
Novosedly (ORP Strakonice)
Novosedly (žst)
Novosedly nad Nežárkou
Nový Bor
Nový Bor (žst)
Nový Bydžov
Nový Bydžov (žst)
Nový Drahov (nákl a žzast)
Nový Dům
Nový Dvůr
Nový Hrádek
Nový Hrozenkov
Nový Hrozenkov (nákl a žzast)
Nový Hrozenkov zastávka (žzast)
Nový Jáchymov
Nový Jičín
Nový Jičín (BUS) (žzast NAD)
Nový Jičín horní nádraží (žst)
Nový Jičín město (odbočení vlečky z širé trati)
Nový Jičín město (žst)
Nový Jimramov
Nový Knín
Nový Kostel
Nový Kostel (nákl a žzast)
Nový Kramolín
Nový Kramolín (nákl a žzast)
Nový Malín
Nový Malín (nákl a žzast)
Nový Oldřichov
Nový Ples
Nový Poddvorov
Nový Přerov
Nový Rychnov
Nový Šaldorf-Sedlešovice
Nový Telečkov
Nový Třebovický tunel
Nový Vestec
Nowy Świętów (žst)
Nučice (ORP Černošice)
Nučice (ORP Říčany)
Nučice (žst)
Nučice zastávka (žzast)
Nupaky
Nußdorfský uzávěrový systém
Nýdek
Nyklovice
Nymburk
Nymburk hl.n.st.3 (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Nymburk hlavní nádraží (žst)
Nymburk město (žst)
Nymburk předj.n. (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
Nymburk seř.n. (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
Nymburk vj.n. (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
Nýrov
Nýrsko
Nýrsko (žst)
Nýřany
Nýřany (žst)
Občov
Obecnice
Obědkovice
Obědovice
Obora (ORP Boskovice)
Obora (ORP Kralovice)
Obora (ORP Louny)
Obora (ORP Tachov)
Obora odbočka (odbočka)
Obora u Kaznějova (žzast)
Oborná
Obory
Obořiště
Obrataň
Obrataň (žst)
Obrataň zastávka (žzast)
Obrataň-JHMD (žst)
Obrnice
Obrnice (žst)
Obrubce
Obrubce (žzast)
Obruby
Obřanský tunel
Obříství
Obyčtov
Obytce
Ocmanice
Očelice
Očelice (žzast)
Očihov
Odb.vhb.U1 (jiné dopravní body)
Oděvní průmysl Prostějov
Odlehčovací komora Červený mlýn
Odlehčovací komora Dalimilova
Odlehčovací komora Komárovské nábřeží
Odlehčovací komora Opuštěná
Odlehčovací komora Uhelná
Odlehčovací komory kanalizace v Brně
Odolena Voda
Odra odbočka (odbočka)
Odrava
Odrlice (žzast)
Odrovice
Odry
Odry (odbočení vlečky z širé trati v km 14,49)
Odry (odbočení vlečky z širé trati v km 15,207)
Odry (odbočení vlečky z širé trati)
Odry (žst)
Odry-Loučky (žzast)
Odřepsy
Odunec
Odvodňovací potrubí v Černovicích (stoka E06)
Odvodňovací štola pod Kyjevsko-pečerskou lávrou
Odvodňovací štola pod Strahovským klášterem
Odvodňovací štola pod Stránskou skálou
Ohaře
Ohařice
Ohaveč
Ohníč
Ohníč (žst)
Ohnišov
Ohnišťany
Ohnišťany (žzast)
Ohnišťovice (žzast)
Ohrazenice (ORP Příbram)
Ohrazenice (ORP Turnov)
Ohrobec
Ohrozim
Ochoz
Ochoz u Brna
Ochoz u Tišnova
Okarec
Okna
Okna (žst)
Okoř
Okounov
Okrouhlá (ORP Boskovice)
Okrouhlá (ORP Cheb)
Okrouhlá (ORP Milevsko)
Okrouhlá (ORP Nový Bor)
Okrouhlá Radouň
Okrouhlice
Okrouhlice (žst)
Okrouhlička
Okrouhlo
Okřesaneč
Okřešice
Okřínek
Okříšky
Okříšky (žst)
Olbramice (ORP Litovel)
Olbramice (ORP Ostrava)
Olbramkostel
Olbramkostel (žst)
Olbramov
Olbramovice (ORP Moravský Krumlov)
Olbramovice (ORP Votice)
Olbramovice (žst)
Olbramovice L1c, L2C (jiné dopravní body)
Olbramovický tunel
Oldřichov (ORP Přerov)
Oldřichov (ORP Tábor)
Oldřichov u Duchcova (žst)
Oldřichov v Hájích
Oldřichov v Hájích (žzast)
Oldřichovice
Oldřiš
Oldřiš (žzast)
Oldřiš zastávka (žzast)
Oldřišov
Oleksovice
Olešenka
Oleška
Oleška (nákl a žzast)
Oleško
Oleško (žzast)
Olešná (ORP Havlíčkův Brod)
Olešná (ORP Hořovice)
Olešná (ORP Pelhřimov)
Olešná (ORP Písek)
Olešná (ORP Rakovník)
Olešná na Moravě (žzast)
Olešná u Rakovníka (žzast)
Olešnice (ORP Boskovice)
Olešnice (ORP Hradec Králové)
Olešnice (ORP Kostelec nad Orlicí)
Olešnice (ORP Trhové Sviny)
Olešnice (ORP Turnov)
Olešnice (žzast)
Olešnice v Orlických horách
Olešník
Olomouc
Olomouc hlavní nádraží (žst)
Olomouc město (žst)
Olomouc předn. (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
Olomouc vj.sk. (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
Olomouc-Bělidla (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
Olomouc-Hejčín (žzast)
Olomouc-Nová Ulice (žst)
Olomouc-Nové Sady (žzast)
Olomouc-Řepčín (žst)
Olomouc-Smetanovy sady (žzast)
Olomučany
Oloví
Oloví (žst)
Olovnice
Olovnice (žst)
Olovnice zastávka (žzast)
Olšany (ORP Horažďovice)
Olšany (ORP Šumperk)
Olšany (ORP Telč)
Olšany (ORP Vyškov)
Olšany u Prostějova
Olší (ORP Telč)
Olší (ORP Tišnov)
Olší (ulice v Brně)
Olšovec
Olšovice
Omice
Omice (žzast)
Omlenice
Omlenice (žst)
Ondratice
Ondřejov (ORP Pelhřimov)
Ondřejov (ORP Říčany)
Ondřejovice (žzast)
Ondřejovice zastávka (žzast)
Onomyšl
Onšov (ORP Pelhřimov)
Onšov (ORP Znojmo)
Oparno (žzast)
Opařany
Opatov (ORP Jihlava)
Opatov (ORP Svitavy)
Opatov (ORP Třebíč)
Opatov (žst)
Opatovec
Opatovice (ORP Hranice)
Opatovice (ORP Židlochovice)
Opatovice I
Opatovice nad Labem
Opatovice nad Labem (žst)
Opava
Opava východ (žst)
Opava západ (žst)
Opava zastávka (žzast)
Opava-Komárov (žst)
Oplany
Oplocany
Oplocany (žzast)
Oplot
Opočnice
Opočno (ORP Dobruška)
Opočno (ORP Louny)
Opočno pod Orlickými horami (žst)
Opočno u Loun (žzast)
Opolany
Oponešice
Oprostovice
Opuštěné domy a vily
Oráčov
Oráčov (nákl a žzast)
Orel
Orlické Podhůří
Orlické Záhoří
Orličky
Orlík nad Vltavou
Orlová
Orlová (odbočka)
Orlová (samostatné kolejiště vlečky)
Orlová doly (samostatné kolejiště vlečky)
Orlová hlavní jáma (samostatné kolejiště vlečky)
Orlová odbočná výhybka číslo K1 (samostatné kolejiště vlečky)
Orlová-Poruba (samostatné kolejiště vlečky)
Orlovice
Ořech
Ořechov (ORP Šlapanice)
Ořechov (ORP Telč)
Ořechov (ORP Uherské Hradiště)
Ořechov (ORP Velké Meziříčí)
Ořechov (žzast)
Osečany
Oseček
Osečná
Osečnice
Osek (ORP Hořovice)
Osek (ORP Jičín)
Osek (ORP Milevsko)
Osek (ORP Rokycany)
Osek (ORP Strakonice)
Osek (ORP Teplice)
Osek (žst)
Osek město (žst)
Osek nad Bečvou
Osek nad Bečvou (žzast)
Oselce
Osenice (žzast)
Osice
Osíčko
Osíčko (odbočení vlečky z širé trati 1)
Osíčko (odbočení vlečky z širé trati)
Osíčko (žst)
Osičky
Osík
Osiky
Oskava
Oskořínek
Oskořínek (žzast)
Oslavany
Oslavany (žst)
Oslavice
Oslavice (nákl a žzast)
Oslavice (žzast)
Oslavička
Oslavička (žzast)
Oslí (žzast)
Oslnovice
Oslov
Osoblaha
Osoblaha (žst)
Osov
Osov (žzast)
Osová Bítýška
Osová Bítýška (žzast)
Osové
Ostašov
Ostašov (žzast)
Ostopovice
Ostrá
Ostrá (žzast)
Ostrata
Ostrava
Ostrava báňské nádraží vjezdové-odjezdové kol (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
Ostrava hl.n.OMH (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
Ostrava hl.n.ONV (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
Ostrava hlavní nádraží (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Ostrava hlavní nádraží (žst)
Ostrava levé nádraží (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
Ostrava pravé nádraží (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
Ostrava stř.náv.Sc1H (jiné dopravní body)
Ostrava stř.vj.náv. (odbočení vlečky z širé trati)
Ostrava střed (žst)
Ostrava uhelné nádraží (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
Ostrava vj.vhb. (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Ostrava-Bartovice (žst)
Ostrava-důl Josefova jáma (samostatné kolejiště vlečky)
Ostrava-důl Michálkovice (samostatné kolejiště vlečky)
Ostrava-důl Zárubek (samostatné kolejiště vlečky 1)
Ostrava-důl Zárubek (samostatné kolejiště vlečky 2)
Ostrava-Hrušov (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Ostrava-Kunčice (žst)
Ostrava-Kunčičky (žzast)
Ostrava-Mariánské Hory (odbočka a žzast)
Ostrava-Nová huť (samostatné kolejiště vlečky 1)
Ostrava-Nová huť (samostatné kolejiště vlečky 2)
Ostrava-Nová huť (samostatné kolejiště vlečky 3)
Ostrava-Nová huť (samostatné kolejiště vlečky 4)
Ostrava-Nová huť (samostatné kolejiště vlečky 5)
Ostrava-Nová huť (žst)
Ostrava-Stodolní (žzast v obvodu žst)
Ostrava-Svinov (žst)
Ostrava-Třebovice (žst)
Ostrava-Vítkovice (žst)
Ostrava-Vítkovické železárny (samostatné kolejiště vlečky)
Ostravice
Ostravice (žst)
Ostravice zastávka (žzast)
Ostrolovský Újezd
Ostroměř
Ostroměř (žst)
Ostrov (ORP Chrudim)
Ostrov (ORP Lanškroun)
Ostrov (ORP Ostrov)
Ostrov (ORP Příbram)
Ostrov (ORP Světlá nad Sázavou)
Ostrov (ORP Vlašim)
Ostrov nad Ohří (žst)
Ostrov nad Oslavou
Ostrov nad Oslavou (žst)
Ostrov u Bezdružic
Ostrov u Macochy
Ostrov u Tochovic (žzast)
Ostrovačice
Ostrovánky
Ostrovec
Ostrovec-Lhotka
Ostrožská Lhota
Ostrožská Nová Ves
Ostrožská Nová Ves (žst)
Ostrožská Nová Ves lázně (žzast)
Ostružná
Ostružná (žst)
Ostružno
Ostředek
Ostřešany
Ostřetice
Ostřetín
Osvětimany
Osvračín
Osvračín (žzast)
Ošelín
Ošelín (žst)
Ošelínský tunel
Otaslavice
Otěšice
Otice
Otice (žzast)
Otín (ORP Jihlava)
Otín (ORP Velké Meziříčí)
Otinoves
Otmarov
Otmíče
Otnice
Otov
Otovice (ORP Broumov)
Otovice (ORP Karlovy Vary)
Otovice (žzast)
Otovice státní hranice (státní hranice)
Otovice zastávka (žzast)
Otradov
Otradovice (žzast)
Otročín
Otročín (žst)
Otročiněves
Otrokovice
Otrokovice (žst)
Otrokovice-Trávníky (žzast)
Otvice
Otvovice
Otvovice (žst)
Ouběnice
Oucmanice
Oudoleň
Ovčáry (ORP Kolín)
Ovčáry (ORP Neratovice)
Ovčáry (žzast)
Ovesná (žzast)
Ovesná Lhota
Ovesné Kladruby
Ovesné Kladruby (žst)
Ovesné u Prachatic (žzast)
Oznice
Paběnice
Paceřice
Pacetluky
Pacov
Pacov (žst)
Paczków (žst)
Pačejov
Pačejov (žst)
Pačlavice
Padařov (žzast)
Páleč
Páleček (žzast)
Palhanec (nákl)
Palkovice
Palonín
Pálovice
Památník dělnických demonstrací na Tkalcovské
Pamětice
Panenská Rozsíčka
Panenské Břežany
Panenský Týnec
Panoší Újezd
Panské Dubenky
Panský (žst)
Papírenský a dřevozpracující průmysl
Papírna a celulózka Písečná
Papírna Aloisov
Paračov
Pardubice
Pardubice hlavní nádraží (žst)
Pardubice závodiště (žzast)
Pardubice-Černá za Bory (žzast)
Pardubice-Opočínek (žzast)
Pardubice-Pardubičky (žzast)
Pardubice-Rosice nad Labem (žst)
Pardubice-Semtín (žzast)
Pardubice-Svítkov (žzast)
Parník odbočka (odbočka)
Paršovice
Partutovice
Pařezov
Pasečnice
Paseka
Paseky
Paseky nad Jizerou
Paskov
Paskov (žst)
Paskov-BIOCEL (samostatné kolejiště vlečky)
Pasohlávky
Pásový dopravník u Mokré
Pastevecká osada nad Siněvírským jezerem
Pastuchovice
Pastuchovice (žzast)
Pastviny
Pašinka
Pašovice
Pátek
Pátek (žzast)
Patokryje
Pavlice
Pavlíkov
Pavlínov
Pavlov (hláska a žzast)
Pavlov (ORP Jihlava)
Pavlov (ORP Kladno)
Pavlov (ORP Mikulov)
Pavlov (ORP Mohelnice)
Pavlov (ORP Pelhřimov)
Pavlov (ORP Světlá nad Sázavou)
Pavlov (ORP Žďár nad Sázavou)
Pavlovice
Pavlovice (žst)
Pavlovice u Kojetína
Pavlovice u Přerova
Pavlovický tunel
Pazderna
Pec
Pec pod Sněžkou
Pecerady (nákl a žzast)
Pecka
Peč
Peč (žzast)
Pěčice
Pěčín
Pěčín (žzast)
Pěčínský tunel
Pečky
Pečky (žst)
Pěčnov
Pekelská štola u Stříbrných hor
Peklo nad Zdobnicí (žzast)
Pěkná (žzast)
Pelechy
Pelhřimov
Pelhřimov (žst)
Pěnčín (ORP Prostějov)
Pěnčín (ORP Turnov)
Pěnčín (ORP Železný Brod)
Perálec
Perná
Pernarec
Pernek na Šumavě (žzast)
Pernink
Pernink (žst)
Pernolec (žzast)
Pernštejnské Jestřabí
Perštejn
Perštejn (žst)
Pertoltice (ORP Frýdlant)
Pertoltice (ORP Kutná Hora)
Pertoltice pod Ralskem
Pertoltice pod Ralskem (žzast)
Peruc
Peruc (žst)
Peřimov
Pesvice
Pětihosty
Pětikozly
Pětipsy
Pětipsy (žzast)
Petkovy
Petráveč
Petrkov (žzast)
Petrohrad
Petrohrad (žst)
Petroupim
Petrov (ORP Boskovice)
Petrov (ORP Černošice)
Petrov (ORP Hodonín)
Petrov nad Desnou
Petrov nad Desnou (žst)
Petrov nad Desnou zastávka (žzast)
Petrov u Prahy (žzast)
Petrov u Strážnice (žzast)
Petrov-Chlomek (žzast)
Petrovice (ORP Blansko)
Petrovice (ORP Krnov)
Petrovice (ORP Lanškroun)
Petrovice (ORP Moravský Krumlov)
Petrovice (ORP Nový Bydžov)
Petrovice (ORP Rakovník)
Petrovice (ORP Sedlčany)
Petrovice (ORP Třebíč)
Petrovice (ORP Ústí nad Labem)
Petrovice I
Petrovice II
Petrovice nad Orlicí (hláska a žzast)
Petrovice nad Úhlavou (žzast)
Petrovice u Karviné
Petrovice u Karviné (žst)
Petrovice u Karviné státní hranice (státní hranice)
Petrovice u Sušice
Petrovický tunel
Petrovičky
Petrůvka
Petrůvky
Petříkov (ORP Říčany)
Petříkov (ORP Trhové Sviny)
Petříkov (žzast)
Petříkovice (žzast)
Petřvald (ORP Kopřivnice)
Petřvald (ORP Orlová)
Pha hl.n.L601b,L602b (jiné dopravní body)
Pha-Holešov.-Strom. (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Pha-Smíchov již.zhl. (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Pha-Smíchov sev.zhl. (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Pha-Smíchov spol.n. (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
Pha-Vršovice č.kol. (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
Pha-Vršovice depo (žzast)
Pha-Vršovice odj.n. (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
Pchery
Pičín
Pikárec
Pikovický tunel
Pila
Pila (žzast)
Pilínkov (automatické hradlo a žzast)
Pilníkov
Pilníkov (žst)
Písařov
Písečná (ORP Jablunkov)
Písečná (ORP Jeseník)
Písečná (ORP Žamberk)
Písečná (žst)
Písečné (ORP Bystřice nad Pernštejnem)
Písečné (ORP Dačice)
Písečník (ulice v Brně)
Písek (ORP Hradec Králové)
Písek (ORP Jablunkov)
Písek (ORP Písek)
Písek (žst)
Písek město (žst)
Písek zastávka (žzast)
Písek-Dobešice (žzast)
Písková Lhota (ORP Mladá Boleslav)
Písková Lhota (ORP Poděbrady)
Pístina
Písty
Píšť (ORP Hlučín)
Píšť (ORP Humpolec)
Píšťany
Pištín
Pitín
Pitín hr. (automatické hradlo)
Pitín zastávka (žzast)
Pivín
Pivín (žst)
Pivkovice
Pivovar Jehnice
Pivovar Karlovy Vary
Pivovar Meisterbräu Halle
Pivovar Rájec nad Svitavou
Plačice odbočka (odbočka)
Plačkov (žzast)
Planá (ORP České Budějovice)
Planá (ORP Tachov)
Planá nad Lužnicí
Planá nad Lužnicí (žst)
Planá u Mariánských Lázní (žst)
Plaňany
Plaňany (žst)
Plaňany zastávka (žzast)
Plandry
Pláně
Plánice
Plasy
Plasy (žst)
Plasy-zastávka ČSAD (žzast NAD)
Platební systém Mir
Platěnice (žzast)
Plav
Plaveč
Plavsko
Plavy
Plavy (žzast)
Plazy
Plenkovice
Plesná
Plesná (žzast)
Pleše
Plešnice
Plešnice (žzast)
Plešovice (žzast)
Pletený Újezd
Plch
Plchov
Plchovice
Plchůvky (žzast)
Plískov
Ploskovice
Ploskovice (žzast)
Plotiště nad Labem (žzast)
Ploužnice (žzast)
Pluhův Žďár
Plumlov
Plužiny (žzast)
Plužná
Plzeň
Plzeň hl.n.ček.kol. (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
Plzeň hl.n.lobz.kol. (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
Plzeň hl.n.st.2 (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Plzeň hl.n.st.4 (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Plzeň hlavní nádraží (ŠKODA) (samostatné kolejiště vlečky)
Plzeň hlavní nádraží (žst)
Plzeň seř.n. (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
Plzeň zastávka (žzast v obvodu žst)
Plzeň-Bílá Hora (žzast v obvodu žst)
Plzeň-Bolevec (automatické hradlo a žzast)
Plzeň-Doubravka (žzast)
Plzeň-Doudlevce (žzast)
Plzeň-Jižní předměstí (žst)
Plzeň-Koterov (žst)
Plzeň-Křimice (žst)
Plzeň-Orlík (žzast v obvodu žst)
Plzeň-Skvrňany (žzast)
Plzeň-Slovany (žzast)
Plzeň-Valcha (žst)
Plzeň-Zadní Skvrňany (žzast)
Plzenecká železnice
Pnětluky
Pňov-Předhradí
Pňovany
Pňovany (žst)
Pňovany zastávka (žzast)
Pňovice
Poběžovice
Poběžovice (žst)
Poběžovice u Holic
Poběžovice u Přelouče
Pobřežní baterie – Pertusato
Pocinovice
Pocinovice (žst)
Počaply
Počátky
Počátky-Žirovnice (žst)
Počedělice
Počenice-Tetětice
Počepice
Počerady (žst)
Počítky
Podbořanský Rohozec
Podbořany
Podbořany (žst)
Podbrdy
Podbřezí
Podbřežice
Poděbrady
Poděbrady (žst)
Poděšín
Poděvousy
Podhorní Újezd a Vojice
Podhořany u Ronova
Podhradí (ORP Aš)
Podhradí (ORP Jičín)
Podhradí (ORP Luhačovice)
Podhradí (žzast)
Podhradí nad Dyjí
Podhradní Lhota
Podhradský tunel
Podhůří (žzast)
Podivice
Podivín
Podivín (žst)
Podkopná Lhota
Podlesí (jiné dopravní body)
Podlesí (nákl a žzast)
Podlesí (ORP Příbram)
Podlesí (ORP Vysoké Mýto)
Podlesí (žst)
Podlešín
Podlešín (žst)
Podluhy
Podmoklany
Podmokly (ORP Rokycany)
Podmokly (ORP Sušice)
Podmoky (ORP Havlíčkův Brod)
Podmoky (ORP Poděbrady)
Podmolí
Podmyče
Podolanka
Podolí (ORP Nové Město na Moravě)
Podolí (ORP Přerov)
Podolí (ORP Šlapanice)
Podolí (ORP Uherské Hradiště)
Podolí (ORP Valašské Meziříčí)
Podolí I
Podomí
Podsedice
Podsedice (žzast)
Podskalí (automatické hradlo)
Podůlšany
Podůlší
Podveky
Podzemí
Podzemí bastionu na Benešově
Podzemí bastionu na Solniční
Podzemí Fruta Brno
Podzemí pod Moravskou typografií
Podzemní pískovna Bílý kůň
Podzemní studna na České
Podzemní továrna Richard
Podzemní továrna v Branické skále
Podzemní továrna ve Stránské skále
Podzemní továrny
Podzemní velitelské stanoviště Rebešovice
Pohled
Pohled (žst)
Pohleď (žzast)
Pohledští Dvořáci (žzast)
Pohledy
Pohnánec
Pohnání
Pohorovice
Pohorská Ves
Pohořelice (ORP Otrokovice)
Pohořelice (ORP Pohořelice)
Pohořelice (samostatné kolejiště vlečky)
Pohoří (ORP Černošice)
Pohoří (ORP Dobruška)
Pohoří (žzast)
Pohronská Polhora (žst)
Pocheň (žzast)
Pochvalov
Pojbuky
Poklop státní telefon na Mlýnské
Pokojov
Pokojovice
Pokřikov
Pokřikov (žzast)
Pokusný tunel
Poláky (žst)
Polánka
Polanka nad Odrou (žzast v obvodu žst)
Polanka nad Odrou výhybna (výhybna)
Polečnice (žst)
Poleň
Polepy (ORP Kolín)
Polepy (ORP Litoměřice)
Polepy (žst)
Polerady (ORP Brandýs nad Labem-Stará Boleslav)
Polerady (ORP Most)
Polerady nad Labem (žzast)
Polesí
Polešovice
Polevsko
Police (ORP Mohelnice)
Police (ORP Moravské Budějovice)
Police (ORP Valašské Meziříčí)
Police nad Metují
Police nad Metují (žst)
Police u Valašského Meziříčí (žzast)
Poličany (žzast)
Polička
Polička (žst)
Polichno (žzast)
Politika a společnost
Polkovice
Polná
Polná (nákl)
Polná na Šumavě (žst)
Polní Chrčice
Polní Voděrady
Polnička
Polom (ORP Hranice)
Polom (ORP Rychnov nad Kněžnou)
Polom (žst)
Polomí
Polsko
Polště
Polubenský tunel
Pomezí
Pomezí (žzast)
Pomezí nad Ohří
Pomezí nad Ohří (žzast)
Pomezí zastávka (žzast)
Pomník Internacionály Vrchlického sad
Pomník první oslavy svátku práce v Brně
Pomník Slovenského národního povstání Brno
Pomník stavby Vlárské a Tepelské dráhy
Pomník stavby Vlárské dráhy
Ponávka
Ponědraž
Ponědrážka
Ponětovice
Ponětovice (žzast)
Poniklá
Poniklá (žst)
Poniklá zastávka (žzast)
Popelín
Popelín (žst)
Popice
Popice (žzast)
Popov (žzast)
Popovice (automatické hradlo)
Popovice (odbočka)
Popovice (ORP Benešov)
Popovice (ORP Uherské Hradiště)
Popovice (ORP Židlochovice)
Popovice u Rajhradu (žzast)
Popovice u Uherského Hradiště (žzast)
Popovičky
Popůvky (ORP Náměšť nad Oslavou)
Popůvky (ORP Šlapanice)
Poříčany
Poříčany (žst)
Poříčí nad Sázavou
Poříčí nad Sázavou (žzast)
Poříčí nad Sázavou-Svárov (žzast)
Poříčí u Litomyšle
Pořín (žzast)
Poseč (žzast)
Postoloprty
Postoloprty (žst)
Postoupky (žzast)
Postřekov
Postřekov (nákl a žzast)
Postřelmov
Postřelmov (žst)
Postřelmůvek
Postřižín
Postupice
Postupice (žst)
Pošná
Poštorná (žst)
Poštovice
Poteč
Poteč (žzast)
Potěhy
Potravinářský průmysl
Potštát
Potštejn
Potštejn (žst)
Potůčky
Potůčky (žst)
Potůčky státní hranice (státní hranice)
Potůčky zastávka (žzast)
Potůčník (žzast)
Potvorov
Potvorov (žzast)
Poustka
Poutnov (žst)
Pouzdřany
Pouzdřany (žzast)
Povrly
Povrly (žst)
Povrly-Roztoky (žzast)
Pozďatín
Pozďatín (žzast)
Pozděchov
Pozdeň
Pozlovice
Pozorovatelna nad Kamennou kolonií
Pozořice
Prace
Pracejovice
Pracejovice (žzast)
Prackovice nad Labem
Prackovice nad Labem (žst)
Práče
Prádlo
Praha
Praha hl. n.-Vítkov výhybka č. 301 (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Praha hl.n.sm.b.6 (trasovací bod projektu SENA)
Praha hlavní nádraží (žst)
Praha letiště (žzast NAD)
Praha M.n.vhb.č.703 (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Praha Masarykovo nádraží - kolej 101 - 103 (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
Praha Masarykovo nádraží - odstavné koleje (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
Praha Masarykovo nádraží (žst)
Praha Masarykovo nádraží-Hrabovka (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Praha Masarykovo nádraží-Sluncová (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Praha odstavné nádraží-DKV (žst)
Praha-Běchovice (žst)
Praha-Běchovice Blatov (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Praha-Běchovice střed (žzast)
Praha-Braník (žst)
Praha-Bubeneč (žst)
Praha-Bubny (žst)
Praha-Cibulka (žzast)
Praha-Čakovice (žst)
Praha-Dejvice (žst)
Praha-Dolní Počernice (žzast)
Praha-Hlubočepy (žzast)
Praha-Holešovice - Přístav Holešovice - METALTRADE Bohemia, spol s ro
Praha-Holešovice (žst)
Praha-Holešovice Rokytka (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Praha-Holešovice Vltava (žst)
Praha-Holešovice zastávka (žzast)
Praha-Holyně (žzast)
Praha-Horní Měcholupy (žzast v obvodu žst)
Praha-Horní Počernice (žst)
Praha-Hostivař (žst)
Praha-Jinonice (žst)
Praha-Jinonice (žst) (zdvojená)
Praha-Kačerov (žzast)
Praha-Kbely (žzast)
Praha-Klánovice (žzast)
Praha-Kolovraty (žzast)
Praha-Komořany (žzast)
Praha-Krč (žst)
Praha-Kyje (žzast)
Praha-Libeň (žst)
Praha-Libeň Vítkov (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
Praha-Malešice (žst)
Praha-Modřany (žst)
Praha-Modřany zastávka (žzast v obvodu žst)
Praha-Podbaba (žzast)
Praha-Radotín (žst)
Praha-Ruzyně (žst)
Praha-Řeporyje (žst)
Praha-Satalice (žst)
Praha-Sedlec (žzast)
Praha-Smíchov (žst)
Praha-Smíchov Na Knížecí (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina se zastávkou)
Praha-Smíchov severní nástupiště (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina se zastávkou)
Praha-Stodůlky (žst)
Praha-Strašnice (samostatné tarifní místo ve stanici)
Praha-Strašnice zastávka (žzast)
Praha-Uhříněves (žst)
Praha-Uhříněves METRANS (samostatné kolejiště vlečky)
Praha-Veleslavín (žst)
Praha-Velká Chuchle (žzast)
Praha-Vršovice (žst)
Praha-Vršovice seřaďovací nádraží
Praha-Vršovice st.1 (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Praha-Vršovice st.2 (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Praha-Vršovice vj.n. (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
Praha-Vysočany (žst)
Praha-Vyšehrad (žst)
Praha-Zbraslav (žst)
Praha-Zličín (žst)
Praha-Žižkov (nákl)
Praha-Žvahov (žst)
Praha-Žvahov (žst) (zdvojená)
Prachatice
Prachatice (žst)
Prachatice lázně (žst)
Prachovice
Prachovice (žst)
Prachovice ÚS (jiné dopravní body)
Prakšice
Pramen Kušnické minerálky
Prameny
Prasek
Praskačka
Praskačka (žst)
Prasklice
Praskolesy
Praskolesy (odbočka)
Praskolesy (žzast)
Prášily
Pravčice
Pravice
Pravice (žzast)
Pravlov
Pravonín
Pravy
Pražák (žzast)
Pražmo
Pražská nádraží
Pražské dělnické kolonie
Pražské podzemí
Prlov
Proboštov
Proboštov (žzast v obvodu žst)
Probulov
Prodašice
Prokopov
Prokopské údolí (automatické hradlo)
Propustek pod dolním nádražím
Propustek v Maloměřicích
Proruby
Proseč (ORP Humpolec)
Proseč (ORP Chrudim)
Proseč nad Nisou (žzast)
Proseč pod Ještědem
Proseč pod Křemešníkem
Prosečné
Prosečné (žzast)
Prosečnice (žzast)
Prosenice
Prosenice (žst)
Prosenická Lhota
Prosetice (žzast)
Prosetín (ORP Bystřice nad Pernštejnem)
Prosetín (ORP Chrudim)
Prosetín (žzast)
Prosíčka
Prosiměřice
Prostějov
Prostějov hlavní nádraží (žst)
Prostějov místní nádraží (žst)
Prostějovičky
Prostiboř
Prostřední Bečva
Prostřední Lipka (žzast)
Prostřední Poříčí
Prostřední Suchá (samostatné kolejiště vlečky)
Prostřední Suchá-ÚZK (samostatné kolejiště vlečky)
Prostřední vodojem Adamovských strojíren
Protiletecké kryty za strojírnou v Kuřimi
Protiletecký kryt na Muně
Protivanov
Protivec (žst)
Protivín
Protivín (žst)
Protivín zastávka (žzast)
Provodín
Provodov
Provodov-Šonov
Provodovice
Prštice
Prudká (nákl)
Prudká zastávka (žzast)
Průhonice
Prům.zóna Nošovice (samostatné kolejiště vlečky)
Prům.zóna TPCA Kolín (samostatné kolejiště vlečky)
Průmysl
Průmysl odpadů
Průmysl stavebních hmot
Průmyslová (automatické hradlo)
Prusice
Prusinovice
Prusy-Boškůvky
Prušánky
První brněnská elektrárna
Prysk
Pržno (ORP Frýdlant nad Ostravicí)
Pržno (ORP Vsetín)
Pržno (žst)
Přáslavice
Přeborov
Přebuz
Přeckov
Předboj
Předbořice (žzast)
Předenice
Předhradí
Předhradí (žzast)
Předín
Předklášteří
Předměřice nad Jizerou
Předměřice nad Labem
Předměřice nad Labem (žst)
Předmíř
Přední Výtoň
Přední Zborovice
Přední Zborovice (žzast)
Předotice
Předslav
Předslavice
Přehořov
Přehvozdí
Přehýšov
Přehýšov (žzast)
Přechovice
Přelíc
Přelouč
Přelouč (žst)
Přelovice
Přemyslovice
Přepeře (ORP Mladá Boleslav)
Přepeře (ORP Turnov)
Přepychy (ORP Dobruška)
Přepychy (ORP Přelouč)
Přerov
Přerov (žst)
Přerov nad Labem
Přerov předn.307-315 (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
Přerov přednádraží (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
Přerov st.12 (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
Přerov st.9 (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Přerubenice
Přeskače
Přestanov
Přestavlky (ORP Chrudim)
Přestavlky (ORP Přerov)
Přestavlky (ORP Roudnice nad Labem)
Přestavlky (ORP Stod)
Přestavlky u Čerčan
Přešovice
Přeštěnice
Přeštice
Přeštice (žst)
Přeštice-Zastávka (žzast)
Přešťovice
Převýšov
Převýšov (žst)
Přezletice
Přibice
Přibice (žzast)
Příbor
Příbor (BUS) (žzast NAD)
Příbor (žst)
Příbram
Příbram (žst)
Příbram město (žzast)
Příbram na Moravě
Příbraz
Přibyslav (ORP Havlíčkův Brod)
Přibyslav (ORP Nové Město nad Metují)
Přibyslav (žst)
Přibyslav zastávka (žzast)
Přibyslavice (ORP Rosice)
Přibyslavice (ORP Třebíč)
Příčina
Příčina (žzast)
Příčovy
Přídolí
Příchovice
Příkazy
Příkazy (žst)
Příkosice
Příkosice (žst)
Příkosice zastávka (žzast)
Příkrý
Přílepy (ORP Holešov)
Přílepy (ORP Rakovník)
Přílepy (žzast)
Příluka
Přimda
Přímělkov (žzast)
Přírodovědecká fakulta Masarykovy univerzity
Přísečná
Příseka
Přísnotice
Přistoupim
Přišimasy
Příšov
Příšovice
Příšovice (žst)
Příštpo
Přítluky
Přívětice
Přívrat
Psárov
Psáry
Psáře
Pstruží
Pšánky
Pšenice (automatické hradlo a žzast)
Pševes (žzast)
Pšov
Pšovlky
Pšovlky (žst)
Ptení
Ptení (žst)
Ptenín
Ptice
Ptýrov
Puclice
Pucov
Pučery (žzast)
Puchlovice
Puklice
Pulečný
Pustá Kamenice
Pustá Kamenice (žzast)
Pustá Kamenice zastávka (žzast)
Pustá Polom
Pustá Rybná
Pustějov
Pustiměř
Pustina
Pustověty
Pustověty (žzast)
Putim
Putim (žst)
Putimov
Pyšel
Pyšely
Pyšely (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Pyšely (žzast v obvodu žst)
R (software)
R nápověda
Rabakov
Rabakov (žzast)
Rabí
Rabštejnská Lhota
Ráby
Rabyně
Racková
Rácovice
Rácovice (žzast)
Račetice
Račice (ORP Litoměřice)
Račice (ORP Nové Město na Moravě)
Račice (ORP Rakovník)
Račice (ORP Třebíč)
Račice nad Berounkou (žzast)
Račice nad Trotinou
Račice nad Trotinou (žzast)
Račice nad Trotinou nákladiště (nákl)
Račice-Pístovice
Račín
Račiněves
Račiněves (žzast)
Ráčkova přádelna Rozhraní
Radčice
Radejčín (žzast)
Radějov
Radějovice (ORP Říčany)
Radějovice (ORP Strakonice)
Radenice
Radenín
Radešín
Radešínská Svratka
Radětice (ORP Příbram)
Radětice (ORP Tábor)
Radhostice
Radhošť
Radíč
Radíkov
Radíkovice
Radim (ORP Jičín)
Radim (ORP Kolín)
Radim (žzast)
Radiměř
Radimovice
Radimovice u Tábora
Radimovice u Želče
Radkov (ORP Bystřice nad Pernštejnem)
Radkov (ORP Moravská Třebová)
Radkov (ORP Tábor)
Radkov (ORP Telč)
Radkov (ORP Vítkov)
Radkov (žzast)
Radkov u Moravské Třebové (žzast)
Radkova Lhota
Radkovice
Radkovice u Budče
Radkovice u Hrotovic
Radkovy
Radlas (nákl)
Rádlo
Rádlo (žzast)
Radnice
Radnice (žst)
Radňov (žzast)
Radňoves
Radňovice
Radňovice (žzast)
Radomyšl
Radomyšl (žst)
Radomyšl zastávka (žzast)
Radonice (ORP Brandýs nad Labem-Stará Boleslav)
Radonice (ORP Kadaň)
Radonice nad Ohří (žzast)
Radonice u Kadaně (žst)
Radonice výhybna (výhybna)
Radonín
Radostice
Radostice (žzast)
Radostice u Trocnova (žzast)
Radostín (ORP Havlíčkův Brod)
Radostín (ORP Žďár nad Sázavou)
Radostín nad Oslavou
Radostná pod Kozákovem
Radostov
Radošov
Radošovice (ORP České Budějovice)
Radošovice (ORP Strakonice)
Radošovice (ORP Vlašim)
Radošovice (žzast)
Radotice
Radotín
Radouš (žzast)
Radovesice
Radovesnice I
Radovesnice II
Radslavice (ORP Přerov)
Radslavice (ORP Vyškov)
Raduň
Radvanec
Radvanice (ORP Přerov)
Radvanice (ORP Trutnov)
Radvanice (žst)
Rájec
Rájec-Jestřebí
Rájec-Jestřebí (žst)
Ráječko
Rajhrad
Rajhrad (žzast)
Rajhradice
Rajnochovice
Rajnochovice (nákl a žzast)
Raketová základna Omice
Rakousko
Rakouský tunel
Rakousy
Rakov
Raková
Raková u Konice
Rakovice
Rakovník
Rakovník (žst)
Rakovník západ (žzast v obvodu žst)
Rakovník zastávka (žzast)
Rakovník-Rakona (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Rakšice (žst)
Rakůvka
Rakvice
Rakvice (žzast)
Ralsko
Ramzová (žzast)
Raná (ORP Hlinsko)
Raná (ORP Louny)
Raná hradlo (hradlo)
Rančířov
Rantířov
Rantířov (žst)
Rapotice
Rapotice (žst)
Rapotín
Rapotín (nákl a žzast)
Rapotín zastávka (žzast)
Rapšach
Rasošky
Raspenava
Raspenava (žst)
Rašín
Raškov (žzast)
Raškovice
Rašov
Rašovice (ORP Bučovice)
Rašovice (ORP Kutná Hora)
Rataje (ORP Kroměříž)
Rataje (ORP Tábor)
Rataje (ORP Vlašim)
Rataje nad Sázavou
Rataje nad Sázavou (žzast v obvodu žst)
Rataje nad Sázavou předměstí (žzast)
Rataje nad Sázavou zastávka (žzast v obvodu žst)
Rataje nad Sázavou-Ivaň (žzast)
Ratajský tunel I
Ratajský tunel II
Ratboř
Ratboř (žst)
Ratenice
Ratiboř (ORP Jindřichův Hradec)
Ratiboř (ORP Vsetín)
Ratibořské Hory
Ratíškovice
Ratměřice
Razová
Ražice
Ražice (žst)
Rebešovice
Rejchartice
Rejkovice (žzast)
Rejštejn
Rešice
Rigelský tunel
Roblín
Ročov
Rodinný dům Podlesie 16
Rodinov
Rodinov (žzast)
Rodkov
Rodná
Rodvínov
Rodvínov (žzast)
Rohanov (žzast)
Rohatec
Rohatec (žst)
Rohatec kolonie (žzast)
Rohatec zastávka (žzast)
Rohatsko
Rohatsko (žzast)
Rohenice
Rohle
Rohov
Rohovládova Bělá
Rohozec (ORP Čáslav)
Rohozec (ORP Tišnov)
Rohozná (ORP Jihlava)
Rohozná (ORP Svitavy)
Rohoznice (ORP Hořice)
Rohoznice (ORP Pardubice)
Rohy
Rochlov
Rochlov (žzast)
Rochov
Rojetín
Rojice (žzast)
Rokle
Rokycany
Rokycany (žst)
Rokycany předměstí (žzast v obvodu žst)
Rokycany-Borek (žzast)
Rokytá
Rokytka výhybka č.1 odbočka (odbočka)
Rokytňany
Rokytňany (žzast)
Rokytnice (ORP Přerov)
Rokytnice (ORP Valašské Klobouky)
Rokytnice nad Jizerou
Rokytnice nad Jizerou (žst)
Rokytnice nad Rokytnou
Rokytnice u Přerova (žzast)
Rokytnice v Orlických horách
Rokytnice v Orlických horách (žst)
Rokytno
Rokytovec
Ronov nad Doubravou
Ronov nad Doubravou (žst)
Ronov nad Doubravou zastávka (žzast)
Ronov nad Sázavou (žzast)
Ropice
Ropice (žzast)
Ropice zálesí (žzast)
Ropice zastávka (žzast)
Roprachtice
Roseč
Rosice (ORP Chrudim)
Rosice (ORP Rosice)
Rosice u Brna (žzast)
Rosička (ORP Jindřichův Hradec)
Rosička (ORP Žďár nad Sázavou)
Rosovice
Rostěnice-Zvonovice
Rostoklaty
Rostoklaty (žzast)
Roštění
Roštín
Rotava
Rotava (žst)
Rotavský tunel
Roubanina
Roudná
Roudná (žst)
Roudné
Roudnice
Roudnice nad Labem
Roudnice nad Labem (žst)
Roudnice nad Labem město (žzast)
Roudnice nad Labem-Bezděkov (žzast v obvodu žst)
Roudnice nad Labem-Hracholusky (žzast)
Roudno
Rouchovany
Roupov
Rousínov
Rousínov (žst)
Rouské
Rousměrov
Rovečné
Roveň (žzast)
Rovensko
Rovensko pod Troskami
Rovensko pod Troskami (žst)
Rovná (ORP Pelhřimov)
Rovná (ORP Sokolov)
Rovná (ORP Strakonice)
Rovné-Divišov (žzast)
Rozdrojovice
Rozelle Yard (žst)
Rozhovice
Rozhovice (žzast)
Rozhraní
Rozhraní (žzast)
Rozkoš
Rozseč (ORP Telč)
Rozseč (ORP Velké Meziříčí)
Rozseč nad Kunštátem
Rozsíčka
Rozsochatec
Rozsochatec (žst)
Rozsochy
Rozsochy (žzast)
Rozstání (ORP Moravská Třebová)
Rozstání (ORP Prostějov)
Rozstání (žzast)
Roztoky (ORP Černošice)
Roztoky (ORP Rakovník)
Roztoky u Jilemnice
Roztoky u Jilemnice (žst)
Roztoky u Křivoklátu (žst)
Roztoky u Prahy (žst)
Roztoky u Semil
Roztoky-Žalov (žzast)
Rozvadov
Rožďalovice
Rožďalovice (žst)
Rožmberk nad Vltavou
Rožmberk nad Vltavou (žst)
Rožmitál na Šumavě
Rožmitál pod Třemšínem
Rožmitál pod Třemšínem (žst)
Rožná
Rožná (žst)
Rožnov
Rožnov pod Radhoštěm
Rožnov pod Radhoštěm (žst)
Rpety
Rtyně nad Bílinou
Rtyně nad Bílinou (žzast)
Rtyně v Podkrkonoší
Rtyně v Podkrkonoší (žzast)
Rtyně v Podkrkonoší zastávka (žzast)
Ruda (ORP Rakovník)
Ruda (ORP Velké Meziříčí)
Ruda nad Moravou
Ruda nad Moravou (žst)
Rudice (ORP Blansko)
Rudice (ORP Uherský Brod)
Rudíkov
Rudíkov (žst)
Rudimov
Rudka
Rudlice
Rudná (ORP Černošice)
Rudná (ORP Svitavy)
Rudná pod Pradědem
Rudná pod Pradědem (žzast)
Rudná pod Pradědem zastávka (žzast)
Rudná u Prahy (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Rudná u Prahy (žst)
Rudná zastávka (žzast)
Rudník
Rudolec
Rudolfov
Rudoltice
Rudoltice v Čechách (žst)
Rumburk
Rumburk (žst)
Rumburk státní hranice (státní hranice)
Rumburk zastávka (žzast)
Ruprechtice (žzast)
Ruprechtov
Rusava
Rusín
Rusko
Ruský vrch (ulice v Brně)
Rusová (žst)
Rušinov
Růžďka
Růžená
Růžová
Rybenský tunel
Rybí
Rybitví
Rybná nad Zdobnicí
Rybná nad Zdobnicí (žzast)
Rybné
Rybnice
Rybníček (ORP Havlíčkův Brod)
Rybníček (ORP Vyškov)
Rybník (ORP Česká Třebová)
Rybník (ORP Domažlice)
Rybník (žst)
Rybníky (ORP Dobříš)
Rybníky (ORP Moravský Krumlov)
Rybniště
Rybniště (žst)
Rychnov na Moravě
Rychnov nad Kněžnou
Rychnov nad Kněžnou (žst)
Rychnov nad Kněžnou zastávka (žzast)
Rychnov u Jablonce nad Nisou
Rychnov u Jablonce nad Nisou (žst)
Rychnovek
Rychnovek (automatické hradlo a žzast)
Rychvald
Ryjice
Rymaně (žzast)
Rýmařov
Rýmařov (žst)
Rymice
Rynárec
Rynárec (žzast)
Rynholec
Rynholec (žzast)
Rynholecký tunel
Rynoltice
Rynoltice (žst)
Ryžoviště
Řásná
Řasnice (žst)
Řasnice zastávka (žzast)
Řečany nad Labem
Řečany nad Labem (žst)
Řečice (ORP Humpolec)
Řečice (ORP Nové Město na Moravě)
Řehenice
Řehlovice
Řehlovice (žst)
Řeka
Řemíčov
Řenče
Řendějov
Řepeč
Řepice
Řepice (žzast)
Řepín
Řepiště
Řepníky
Řepov
Řepov (žzast v obvodu žst)
Řeřichy
Řestoky
Řešetova Lhota (žzast)
Řetenice (žst)
Řetová
Řetůvka
Řevnice
Řevnice (žst)
Řevničov
Řevničov (žst)
Řež (žzast)
Řícmanice
Říčany (ORP Rosice)
Říčany (ORP Říčany)
Říčany (žst)
Říčky
Říčky v Orlických horách
Řídeč
Řídelov
Řídký
Řídký (žzast)
Řikonín
Řikonín (žst)
Říkov
Říkovice
Říkovice (žst)
Říkovský tunel I
Říkovský tunel II
Říkovský tunel III
Říkovský tunel IV
Římov (ORP České Budějovice)
Římov (ORP Třebíč)
Řimovice
Řípec
Řípec (žzast)
Řípec-Dráchov (automatické hradlo a žzast)
Řisuty
Řitka
Řitonice
Řítonice (žzast)
Sádek (ORP Polička)
Sádek (ORP Příbram)
Sádek u Poličky (žzast)
Sádek u Žatce (žzast)
Sadov
Sadov (žst)
Sadov-Podlesí (žzast)
Sadová
Sadová (nákl a žzast)
Sadská
Sadská (žst)
Salačova Lhota
Salajna (žzast)
Salaš
Salavice (žzast)
Salt Lake Central (žst)
Samechov (žst)
Samopše
Samopše (žzast)
Samopšecký tunel
Samotišky
Samšín
Samšina
San Marino
Sány
Sány (žzast)
Sázava (ORP Benešov)
Sázava (ORP Lanškroun)
Sázava (ORP Žďár nad Sázavou)
Sázava u Žďáru (žst)
Sázava zastávka (žzast)
Sázava-Černé Budy (žst)
Sázavka
Sázavka (žzast)
Sazená
Sazomín
Sazovice
Sběř
Sc100-vj.kol.č.100 (trasovací bod projektu SENA)
Sdružení přátel Jaroslava Foglara
Sebečice
Sebranice (ORP Boskovice)
Sebranice (ORP Litomyšl)
Sebuzín (žst)
Seč (ORP Blovice)
Seč (ORP Chrudim)
Seč (ORP Vysoké Mýto)
Sedlatice
Sedlčany
Sedlčany (žst)
Sedlec (ORP Brandýs nad Labem-Stará Boleslav)
Sedlec (ORP České Budějovice)
Sedlec (ORP Kralovice)
Sedlec (ORP Lovosice)
Sedlec (ORP Mikulov)
Sedlec (ORP Mladá Boleslav)
Sedlec (ORP Náměšť nad Oslavou)
Sedlec u Mikulova (žzast)
Sedlec u Obrnic (žzast)
Sedlec-Prčice
Sedlecko (žzast)
Sedlečko u Soběslavě
Sedlejov
Sedlejov (žst)
Sedlejovice (žzast)
Sedlejovický tunel
Sedletín
Sedlice (ORP Blatná)
Sedlice (ORP Humpolec)
Sedlice (ORP Příbram)
Sedlice (žst)
Sedlice město (žzast)
Sedliště (ORP Frýdek-Místek)
Sedliště (ORP Jičín)
Sedliště (ORP Litomyšl)
Sedliště (ORP Nepomuk)
Sedlíšťka (žzast)
Sedlnice
Sedlnice (žzast v obvodu žst)
Sedlnice kolej 1-6 (žst)
Sedlnice vhb.č.1 (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Sedlnice vhb.č.2 (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Sedlnice-Bartošovice (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
Sedloňov
Sehradice
Sejřek
Sekeřice
Sekundární kolektory pod Brnem
Seletice
Selmice
Seloutky
Semanín
Semanín (žzast)
Semčice
Semeč (žzast)
Semechnice
Semice
Semily
Semily (žst)
Semín
Semínova Lhota (žzast)
Semněvice
Semonice (žzast)
Semošice (žzast)
Semošice-Peřina (žzast)
Semtěš
Sendraž
Sendražice
Sendražice (žzast)
Senec
Senetářov
Senice
Senice na Hané
Senice na Hané (žst)
Senice na Hané zastávka (žzast)
Senička
Seninka
Senohraby
Senohraby (žst)
Senomaty
Senomaty (žst)
Senorady
Senotín (nákl a žzast)
Senožaty
Sentice
Sepekov
Sepekov (nákl a žzast)
Severní podchod pod maloměřickým nádražím
Severní Vítkovský tunel
Sezemice (ORP Mnichovo Hradiště)
Sezemice (ORP Pardubice)
Sezimovo Ústí
Sezimovo Ústí (žzast)
Seznam českých železničních tunelů
Seznam českých železničních zastávek a stanic
Seznam vleček
Seznam železničních tunelů v ČR
Seznam železničních zastávek a stanic
Schořov
Sibřina
Sicílie
Sídliště Werkbundu Wien
Silůvky
Silůvky (žst)
Sinutec (žzast)
Sirá
Sirákov
Siřejovice
Sivice
Skalice (ORP Hradec Králové)
Skalice (ORP Moravský Krumlov)
Skalice (ORP Soběslav)
Skalice nad Svitavou
Skalice nad Svitavou (žst)
Skalice u České Lípy
Skalice u České Lípy (žst)
Skalička (ORP Hranice)
Skalička (ORP Tišnov)
Skalka (ORP Kyjov)
Skalka (ORP Prostějov)
Skalka hr. (automatické hradlo)
Skalka odbočka (odbočka)
Skalka u Doks
Skalná
Skalná (žst)
Skalsko
Skalsko (žst)
Skalský tunel
Skály (automatické hradlo a žzast)
Skály (ORP Písek)
Skály (ORP Strakonice)
Skály odbočka (odbočka)
Skapce
Skašov
Skaštice
Sklené (ORP Svitavy)
Sklené (ORP Žďár nad Sázavou)
Sklené nad Oslavou
Sklené nad Oslavou (žst)
Skleníky pod ulicí Lány
Skleníky za ulicí Kikrleho
Sklep domu pod hradbami Špilberka
Sklep nad Pivovarskou uličkou
Sklep u nádraží ve Lhotici
Sklepení na Jezuitské
Sklepení pod Masarykovou ulicí
Sklepení pod Orlí ulicí
Sklepení před pasáží Typos
Sklepení za domem Pražská 40
Sklepení za domem Úvoz 18
Sklepy františkánského kláštera v Brně
Sklepy nemocnice u sv. Anny
Sklepy pod domem U tří kohoutů
Sklepy pod Dominikánským náměstím
Sklepy pod Dvořákovou ulicí
Sklepy pod Kapucínským náměstím
Sklepy pod Pekařskou ulicí
Sklepy pod Římským náměstím
Sklepy pod Šilingrovým náměstím
Sklípek pod Zelným trhem
Skočice
Skochovice (žzast)
Skochovice odbočka (odbočka)
Skochovický tunel
Skomelno
Skopytce
Skorkov (ORP Havlíčkův Brod)
Skorkov (ORP Mladá Boleslav)
Skoronice
Skorošice
Skorotice
Skořenice
Skořice
Skotnice
Skotnice (žzast)
Skovice (žst)
Skramouš (žzast)
Skrbeň
Skrbeň (žzast)
Skrbovice (žzast)
Skrchov
Skrochovice (žst)
Skršín
Skršín (žzast)
Skrýchov u Malšic
Skryje (ORP Havlíčkův Brod)
Skryje (ORP Rakovník)
Skryje (ORP Tišnov)
Skřinářov
Skříněřov (žzast)
Skřipel
Skřipov
Skřivany
Skřivany (žzast)
Skuhrov (ORP Beroun)
Skuhrov (ORP Havlíčkův Brod)
Skuhrov (ORP Železný Brod)
Skuhrov nad Bělou
Skuhrov pod Brdy (nákl a žzast)
Skuhrov pod Třemšínem (žzast)
Skuteč
Skuteč (žst)
Skviřín (žzast)
Skvrňov
Slabce
Slabčice
Slaná
Slaník
Slaný
Slaný (žst)
Slaný předměstí (nákl a žzast)
Slapsko
Slapy (ORP Černošice)
Slapy (ORP Tábor)
Slapy (žst)
Slatina (ORP Bílovec)
Slatina (ORP Horažďovice)
Slatina (ORP Kladno)
Slatina (ORP Kralovice)
Slatina (ORP Lovosice)
Slatina (ORP Moravská Třebová)
Slatina (ORP Vysoké Mýto)
Slatina (ORP Znojmo)
Slatina nad Úpou
Slatina nad Zdobnicí
Slatina nad Zdobnicí (žst)
Slatina pod Hazmburkem (žzast)
Slatina u Vysokého Mýta (žzast)
Slatiňany
Slatiňany (žst)
Slatinice
Slatinice (žzast)
Slatinka (ulice v Brně)
Slatinky
Slatiny
Slavče
Slavětice
Slavětín (ORP Chotěboř)
Slavětín (ORP Litovel)
Slavětín (ORP Louny)
Slavětín nad Metují
Slavětín nad Ohří (žzast)
Slavětín u Březnice (žzast)
Slavhostice
Slaviboř (žzast)
Slavičín
Slavičín (žst)
Slavičky
Slavíčský tunel
Slavíkov
Slavíkovice
Slavkov (ORP Opava)
Slavkov (ORP Uherský Brod)
Slavkov pod Hostýnem
Slavkov u Brna
Slavkov u Brna (žst)
Slavkov u Opavy (žzast)
Slavníč
Slavníč (žzast)
Slavnosti a festivaly
Slavonice
Slavonice (žst)
Slavonice státní hranice (státní hranice)
Slavoňov
Slavošov
Slavošovce (žst)
Slavošovský tunel
Slemeno (žzast)
Slepotice
Slezské Pavlovice
Slezské Rudoltice
Slezské Rudoltice (žst)
Slibovice (žzast)
Slopné
Sloup
Sloup v Čechách
Sloupnice
Sloupno (ORP Chotěboř)
Sloupno (ORP Nový Bydžov)
Sloveč
Slověnice
Slovensko
Slovníček pojmů jazyka R
Sluhy
Slunečná
Slup
Slušovice
Sluštice
Služátky
Služovice
Smečno
Smědčice
Smědčice (žzast)
Smetanova Lhota
Smetanova Lhota (žzast)
Smidary
Smidary (žst)
Smilkov
Smilov (žzast)
Smilovice (ORP Mladá Boleslav)
Smilovice (ORP Rakovník)
Smilovice (ORP Třinec)
Smilovský tunel I
Smilovský tunel II
Smilovy Hory
Smiřice
Smiřice (žst)
Smiřice zastávka (nákl a žzast)
Smolné Pece
Smolnice
Smolotely
Smrček
Smrčná
Smrčná (žzast)
Smrk
Smržice
Smržov (ORP Hradec Králové)
Smržov (ORP Třeboň)
Smržovka
Smržovka (žst)
Smržovka dolní nádraží (žzast)
Smržovka střed (žzast)
Smržovka-Luční (žzast)
Smržovka-Zvonková (žzast)
Smržovský tunel
Smyslov (odbočení vlečky z širé trati)
Smyslov (žzast)
Snaha Brno - továrna na obuv
Snědovice
Snět
Sněžné (ORP Dobruška)
Sněžné (ORP Nové Město na Moravě)
Snovídky
Sobčice
Sobčice (žzast)
Soběhrdy
Soběchleby
Soběkury
Soběnov
Soběraz
Soběslav
Soběslav (žst)
Soběslavice
Soběsuky
Soběšice
Soběšín
Soběšín (nákl a žzast)
Soběšovice
Sobětuchy
Sobíňov
Sobíňov (žzast)
Sobíšky
Sobkovice
Sobotín
Sobotín (žst)
Sobotka
Sobotka (žst)
Sobotovice
Sobůlky
Sojovice
Sokoleč
Sokolnice
Sokolnice-Telnice (žst)
Sokolov
Sokolov - Spojovací kolej č. 93 (trasovací bod projektu SENA)
Sokolov (žst)
Sokolov seř.n. (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
Sokolov-Viamont (žst)
Solenice
Solnice
Solnice (žst)
Solnice zastávka (žzast v obvodu žst)
Solopysky (žzast)
Sopotnice
Sopotnice (žzast)
Sopřeč
Sosnová (ORP Česká Lípa)
Sosnová (ORP Opava)
Soumarský Most (žzast)
Souňov
Sousedovice
Soutice
Sovětice
Sovínky
Sovolusky
Spálené Poříčí
Spálenec (žzast)
Spálov
Spálov (žzast)
Spalovna Brno
Spalovna Liberec
Spalovna Praha-Malešice
Spáňov
Spáňov (žzast)
Spělkov
Spělov výhybna (výhybna)
Spešov
Spojil
Společnost a události
Spomyšl
Sport a výkony
Spořice
Spytihněv
Spytihněv (žzast)
Srbce
Srbeč
Srbice (ORP Domažlice)
Srbice (ORP Teplice)
Srbská (žzast)
Srbská Kamenice
Srbsko
Srbsko (žzast)
Srby (ORP Horšovský Týn)
Srby (ORP Nepomuk)
Srby (žzast)
Srch
Srní
Srní u České Lípy (žst)
Srnín
Srnojedy
Srubec
Sruby
Sruby (žzast)
Stáčírna minerálky Ida
Stadice (žzast)
Stádlec
Stachovice (žzast)
Stachy
Stáj
Stálky
Staňkov (ORP Horšovský Týn)
Staňkov (ORP Třeboň)
Staňkov (žst)
Staňkov-Vránov (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Staňkovice (ORP Kutná Hora)
Staňkovice (ORP Litoměřice)
Staňkovice (ORP Žatec)
Stanovice (ORP Dvůr Králové nad Labem)
Stanovice (ORP Karlovy Vary)
Stanoviště
Stará Boleslav (žst)
Stará Červená Voda
Stará Huť
Stará Huť (žzast)
Stará Lysá
Stará Paka
Stará Paka (žst)
Stará Role (žst)
Stará Říše
Stará Tišnovka
Stará Ves (ORP Přerov)
Stará Ves (ORP Rýmařov)
Stará Ves nad Ondřejnicí
Stará Voda (ORP Hradec Králové)
Stará Voda (ORP Mariánské Lázně)
Staré Bříště
Staré Buky
Staré Hamry
Staré Heřminovy
Staré Hobzí
Staré Hodějovice
Staré Hradiště
Staré Hrady
Staré Hutě
Staré Jesenčany
Staré Jesenčany (žzast)
Staré Křečany
Staré Křečany (žzast)
Staré Město (ORP Bruntál)
Staré Město (ORP Frýdek-Místek)
Staré Město (ORP Moravská Třebová)
Staré Město (ORP Šumperk)
Staré Město (ORP Uherské Hradiště)
Staré Město pod Landštejnem
Staré Město pod Sněžníkem (žst)
Staré Město u Uherského Hradiště (žst)
Staré Místo
Staré Místo u Jičína (žzast)
Staré Sedliště
Staré Sedliště (žst)
Staré Sedlo (ORP Sokolov)
Staré Sedlo (ORP Tachov)
Staré Smrkovice
Staré Splavy (žzast)
Staré Těchanovice
Staré Ždánice
Starec (žzast)
Starkoč
Starkoč (žst)
Stárkov
Starosedlský Hrádek
Starovice
Starovičky
Starý Bydžov
Starý Hrozenkov
Starý Jičín
Starý Kolín
Starý Kolín (žzast)
Starý Libeňský
Starý Mateřov
Starý Petřín
Starý Plzenec
Starý Plzenec (žst)
Starý Poddvorov
Starý Šachov
Starý Šachov (žzast)
Starý Vestec
Stařeč
Stařeč (žst)
Stařechovice
Staříč
Stašov (ORP Beroun)
Stašov (ORP Polička)
Stašov (žzast)
Statenice
Stavenice
Stavěšice
Stéblová
Stéblová (žst)
Stebnice (žzast)
Stebno
Stebno (žzast)
Stěbořice
Stehelčeves
Stehlovice
Stehlovice (žzast)
Stěnadla
Stěžery
Stínava
Stod
Stod (žst)
Stochov
Stochov (žst)
Stojčín
Stojice
Stoklasná Lhota hradlo (hradlo)
Stolany
Stonařov
Stonava
Stopování
Stošíkovice na Louce
Stožec
Stožec (žst)
Stožice
Stračov
Stradonice
Stradouň
Strahov (žzast)
Strahovice
Strachoňovice
Strachotice
Strachotín
Strachovice (žzast)
Strachujov
Strakonice
Strakonice (žst)
Strakov
Straky
Straky (žzast)
Strančice
Strančice (žst)
Stránecká Zhoř
Strání
Stránka
Stranný
Stránská skála
Strašice (ORP Rokycany)
Strašice (ORP Strakonice)
Strašín
Straškov (žst)
Straškov st.I (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Straškov-Vodochody
Strašnov
Strašov
Stratov
Stratov (žzast)
Stráž (ORP Domažlice)
Stráž (ORP Tachov)
Stráž nad Nežárkou
Stráž nad Nisou
Stráž nad Nisou (žzast)
Stráž nad Ohří
Stráž nad Ohří (žst)
Stráž pod Ralskem
Stráž u Tachova (žst)
Strážek
Stražisko
Stražisko (žzast)
Strážiště
Strážkovice
Strážná
Strážné
Strážnice
Strážnice (žst)
Strážný
Strážov
Strážovice
Strenice
Strhaře
Strmilov
Strojetice
Strojírenský průmysl
Strojírna hláska (hláska)
Stropešín
Struhařov (nákl a žzast)
Struhařov (ORP Benešov)
Struhařov (ORP Říčany)
Strukov
Strunkovice nad Blanicí
Strunkovice nad Blanicí (žst)
Strunkovice nad Volyňkou
Strunkovice nad Volyňkou (žst)
Strunkovice nad Volyňkou obec (žzast)
Strupčice
Stružinec
Stružinec (žzast)
Stružná
Stružnice
Stružnice (žst)
Strýčice
Střapole (žzast)
Střední odborné učiliště strojírenské Adamov
Středokluky
Středokluky (žst)
Střechov nad Sázavou (žzast)
Střelenský tunel
Střelice (ORP Stod)
Střelice (ORP Šlapanice)
Střelice (ORP Znojmo)
Střelice (žst)
Střelice dolní (žzast)
Střelná
Střelná (žzast)
Střelná v Krušných horách (žzast)
Střelnice v Pisárkách
Střelské Hoštice
Střelské Hoštice (žst)
Střemošice
Střemy
Střeň
Střeň (žzast)
Střevač
Střezetice
Střezimíř
Střezimíř (žst)
Stříbrná
Stříbrná Skalice
Stříbrná Skalice (nákl a žzast)
Stříbrné Hory
Stříbrné Hory (žzast)
Stříbrnice (ORP Přerov)
Stříbrnice (ORP Uherské Hradiště)
Stříbrný tunel
Stříbro
Stříbro (žst)
Stříbřec
Střílky
Střítež (ORP Bystřice nad Pernštejnem)
Střítež (ORP Jihlava)
Střítež (ORP Kaplice)
Střítež (ORP Pelhřimov)
Střítež (ORP Třebíč)
Střítež (ORP Třinec)
Střítež nad Bečvou
Střítež nad Bečvou (žst)
Střítež nad Ludinou
Střítež pod Křemešníkem
Střítež u Černovic (žzast)
Střítež u Českého Těšína (žzast)
Střítež u Jihlavy (žzast)
Střížov
Střížovice (ORP Blovice)
Střížovice (ORP Jindřichův Hradec)
Střížovice (ORP Kroměříž)
Střížovice (žst)
Studánka
Studánka (nákl a žzast)
Studená (ORP Dačice)
Studená (ORP Kralovice)
Studené
Studenec (ORP Jilemnice)
Studenec (ORP Náměšť nad Oslavou)
Studenec (žst)
Studeněves
Studénka
Studénka (žst)
Studénka město (žzast)
Studený
Studna za Kšírovou ulicí
Studnice (ORP Hlinsko)
Studnice (ORP Náchod)
Studnice (ORP Třebíč)
Studnice (ORP Vyškov)
Stupava
Stupno (žst)
Stvolínky
Stvolínky (žzast)
Stvolová
Stvořidla (žzast)
Sudějov
Sudety
Sudice (ORP Boskovice)
Sudice (ORP Kravaře)
Sudice (ORP Náměšť nad Oslavou)
Sudislav nad Orlicí
Sudkov
Sudkův Důl (žzast)
Sudoměř
Sudoměř u Mladé Boleslavi (nákl a žzast)
Sudoměř u Písku (žzast)
Sudoměřice
Sudoměřice nad Moravou (žst)
Sudoměřice nad Moravou státní hranice (státní hranice)
Sudoměřice u Bechyně
Sudoměřice u Bechyně (žst)
Sudoměřice u Tábora
Sudoměřice u Tábora (žst)
Sudovo Hlavno
Sudslava
Suchá
Suchá Lhota
Suchá Loz
Suchdol (ORP Konice)
Suchdol (ORP Kutná Hora)
Suchdol nad Lužnicí
Suchdol nad Lužnicí (žst)
Suchdol nad Lužnicí zastávka (žzast)
Suchdol nad Odrou
Suchdol nad Odrou (žst)
Suchodol
Suchohrdly
Suchohrdly u Miroslavi
Suchomasty
Suchonice
Suchov
Suchovršice
Suchovršice (žzast)
Suchý
Suchý Důl
Sukorady (ORP Hořice)
Sukorady (ORP Mladá Boleslav)
Sulejovice
Sulejovice (žzast)
Sulice
Sulíkov
Sulimov
Sulislav
Sulislav (žzast)
Sulkovec
Supíkovice
Sušice (ORP Přerov)
Sušice (ORP Sušice)
Sušice (ORP Uherské Hradiště)
Sušice (žst)
Svádov (hradlo a žzast)
Svárov (ORP Kladno)
Svárov (ORP Uherské Hradiště)
Svatá
Svatá Maří
Svatava
Svatava (žst)
Svatava zastávka (žzast)
Svaté Pole
Svatobořice (žst)
Svatobořice-Mistřín
Svatojanský Újezd
Svatoňovice
Svatoňovice (žst)
Svatoslav (ORP Tišnov)
Svatoslav (ORP Třebíč)
Svatý Jan
Svatý Jan nad Malší
Svatý Jan pod Skalou
Svatý Jiří
Svatý Mikuláš
Svatý Štěpán (žzast)
Svébohov
Svémyslice
Svépravice
Svéradice
Svésedlice
Světce
Světec
Světec (žst)
Světec výh.č.5 (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Světec-Ledvice (samostatné kolejiště vlečky)
Světí
Světice
Světice (žzast)
Světlá
Světlá Hora
Světlá Hora (žst)
Světlá nad Sázavou
Světlá nad Sázavou (žst)
Světlá nad Sázavou město (žzast)
Světlá nad Sázavou-Josefodol (žzast)
Světlá pod Ještědem
Světlá u Boskovic (žzast)
Světlík
Světnov
Sviadnov
Svídnice (ORP Chrudim)
Svídnice (ORP Kostelec nad Orlicí)
Svídnice (žzast)
Svijanský Újezd
Svijany
Svinaře
Svinařov
Svinčany
Svinětice (žzast)
Svinošice
Sviny (ORP Soběslav)
Sviny (ORP Velké Meziříčí)
Svitava
Svitávka
Svitávka (žzast)
Svitavská pobřežní dráha
Svitavský náhon
Svitavy
Svitavy (žst)
Svitavy zastávka (žzast v obvodu žst)
Svitavy-Lačnov (žzast)
Svitavy-Lány (žzast)
Svoboda nad Úpou
Svoboda nad Úpou (nákl a žzast)
Svobodné Heřmanice
Svobodné Heřmanice (žst)
Svojanov
Svojek
Svojetice
Svojetín
Svojetín (žst)
Svojkov
Svojkovice (ORP Rokycany)
Svojkovice (ORP Telč)
Svojkovice (žzast)
Svojšice (ORP Kolín)
Svojšice (ORP Přelouč)
Svojšice (ORP Příbram)
Svojšín
Svojšín (žst)
Svojšínský tunel
Svor
Svor (žst)
Svrabov
Svratecký náhon
Svratka
Svratka (řeka)
Svratouch
Svrkyně
Svržno (žzast)
Sychrov
Sychrov (žst)
Sychrovský tunel
Sýkořice
Synalov
Synkov (žzast)
Synkov-Slemeno
Syrov
Syrovátka
Syrovice
Syrovín
Syřenov
Syřenov (žzast)
Systém uživatelských práv na webech rodiny Správným směrem
Sytno
Šabina
Šabina (žzast)
Šafov
Šakvice
Šakvice (žst)
Šalinění
Šamotka ve Vidnavě
Šance (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Šanov (ORP Luhačovice)
Šanov (ORP Rakovník)
Šanov (ORP Znojmo)
Šanov (žzast)
Šaplava
Šaratice
Šardice
Šarganska osmica
Šárovcova Lhota
Šárovcova Lhota (nákl a žzast)
Šarovy
Šatov
Šatov (žst)
Šebestěnice
Šebetov
Šebetov (žst)
Šebířov
Šebkovice
Šebkovice (žzast)
Šebrov-Kateřina
Šedivec
Šelešovice
Šelešovice (žzast)
Šemnice
Šenov
Šenov (žzast)
Šenov u Nového Jičína
Šenov u Nového Jičína (žzast)
Šerkovice
Šestajovice (ORP Brandýs nad Labem-Stará Boleslav)
Šestajovice (ORP Jaroměř)
Šetějovice
Ševětín
Ševětín (žst)
Šilheřovice
Šimanov
Šimonovice
Šimpach (žzast)
Šindelová
Šípy
Široká Niva
Široká Niva (žst)
Široký Důl
Šišma
Šitbořice
Škola
Škrdlovice
Škrobárna Dolní Kounice
Škvorec
Škvořetice
Šlapanice (ORP Slaný)
Šlapanice (ORP Šlapanice)
Šlapanice (žst)
Šlapanov
Šlapanov (žst)
Šléglov
Šluknov
Šluknov (jiné dopravní body)
Šluknov (žst)
Šluknov údolí (žzast)
Šluknov zastávka (žzast)
Šonov
Šošůvka
Španělsko
Špičácký tunel
Špičák (žst)
Špičky
Špičky (automatické hradlo a žzast)
Špindlerův Mlýn
Štáblovice
Štáblovice (žzast)
Šťáhlavice (žzast)
Šťáhlavy
Šťáhlavy (žzast)
Štarnov
Štarnov (žzast)
Štědrá
Štědrá (žst)
Štěchov
Štěchovice (ORP Černošice)
Štěchovice (ORP Strakonice)
Štěkeň
Štěměchy
Štěnovice
Štěnovický Borek
Štěpánkovice
Štěpánkovice (žzast)
Štěpánov
Štěpánov (žst)
Štěpánov nad Svratkou
Štěpánovice (ORP České Budějovice)
Štěpánovice (ORP Tišnov)
Štěpánovice (žzast)
Štěpkov
Šternberk
Šternberk (žst)
Štětí
Štětí (žst)
Štětkovice
Štětkovice (žst)
Štíhlice
Štichov
Štichovice
Štipoklasy
Štipoklasy (žzast)
Štítary
Štítary (žzast)
Štítina
Štítina (žst)
Štítná nad Vláří-Popov
Štítov
Štíty
Štíty (žst)
Štoky
Štola 88
Štola Jezeří
Štola nad Hálovým mlýnem
Štola nad Studeným Zejfem
Štola pod hradbami Špilberka
Štola pod Jordánem v Táboře
Štola pod zámkem Jezeří
Štola potoka pod Solniční
Štramberk
Štramberk (žst)
Študlov (ORP Svitavy)
Študlov (ORP Valašské Klobouky)
Šubířov
Šubířov (žzast)
Šumavské Hoštice
Šumice (ORP Pohořelice)
Šumice (ORP Uherský Brod)
Šumice (žzast)
Šumná
Šumná (žst)
Šumperk
Šumperk (žst)
Šumperk zastávka (žzast)
Šumperk-SART (žst)
Šumvald
Švábenice
Švábov
Švábov (žzast)
Švihov (ORP Klatovy)
Švihov (ORP Rakovník)
Švihov u Jesenice (žzast)
Švihov u Klatov (žst)
t-test
Tábor
Tábor (žst)
Tábor-Čápův Dvůr (žzast)
Tábory
Tachlovice
Tachov (ORP Česká Lípa)
Tachov (ORP Tachov)
Tachov (žst)
Tachov zastávka (žzast)
Tachov-Bíletín (žzast)
Tálín
Tample (žzast)
Tanvald
Tanvald (žst)
Tanvald zastávka (žzast)
Tanvaldský Špičák (žzast)
Tasov (ORP Velké Meziříčí)
Tasov (ORP Veselí nad Moravou)
Tasovice (ORP Boskovice)
Tasovice (ORP Znojmo)
Tašov
Tatce
Tatce (žzast)
Tatenice
Tatenice (žzast v obvodu žst)
Tatenický tunel
Tatiná
Tatobity
Tatrovice
Tavíkovice
Tečovice
Tehov (ORP Říčany)
Tehov (ORP Vlašim)
Tehovec
Těchařovice
Těchlovice (hradlo a žzast)
Těchlovice (ORP Děčín)
Těchlovice (ORP Hradec Králové)
Těchobuz
Těchonín
Těchonín (žst)
Těchoraz (žzast)
Telce (žzast)
Telč
Telč (žst)
Telč-Staré Město (žzast)
Telecí
Telnice (ORP Šlapanice)
Telnice (ORP Ústí nad Labem)
Telnice (žst)
Temelín
Temelín (žst)
Temešvár
Těmice (ORP Kyjov)
Těmice (ORP Pelhřimov)
Těně
Teplá
Teplá (žst)
Teplárna Špitálka v Brně
Teplice
Teplice lesní brána (žst)
Teplice nad Bečvou
Teplice nad Bečvou (žzast)
Teplice nad Metují
Teplice nad Metují (žst)
Teplice nad Metují město (nákl a žzast)
Teplice nad Metují skály (žzast)
Teplice v Čechách (žst)
Teplice zámecká zahrada (nákl a žzast)
Teplický tunel
Teplička
Teplička u Karlových Varů (žst)
Teplýšovice
Terešov
Terezín (ORP Hodonín)
Terezín (ORP Litoměřice)
Terezín u Čejče (žzast)
Těrlicko
Těšany
Těšetice (ORP Olomouc)
Těšetice (ORP Znojmo)
Těšetice (žzast)
Těškov
Těškovice
Těšovice (ORP Prachatice)
Těšovice (ORP Sokolov)
Tetčice
Tetčice (žst)
Tetín (ORP Beroun)
Tetín (ORP Hořice)
Tetín hradlo (hradlo)
Tetov
Textilní průmysl
Thanaleng (žst)
Theil-Senova regrese
Tchořovice
Tchořovice (žzast)
Tichá
Tichonice
Tichov
Tis
Tis u Blatna
Tisá
Tísek
Tisem
Tismice
Tisová (ORP Tachov)
Tisová (ORP Vysoké Mýto)
Tisovec
Tisovec (žst)
Tisovec-Bánovo (nákl)
Tišice
Tišice (žzast)
Tišnov
Tišnov (žst)
Tišnovská Nová Ves
Tištín
Tlučná
Tlučná (žzast)
Tlumačov (ORP Domažlice)
Tlumačov (ORP Otrokovice)
Tlumačov (žst)
Tlustice
Tmaň
Tmáň (žzast)
Točník
Točník (automatické hradlo, nákl a žzast)
Tochovice
Tochovice (žst)
Tojice
Tomice
Tomice (žzast)
Tomický tunel I
Tomický tunel II
Tomíkovice (žzast)
Topol (žzast)
Topolany
Topolany (automatické hradlo)
Topolná
Totem na tábořišti u Siněvíru
Touchovice u Loun (žzast)
Toušice
Toušice (žzast)
Toužetín
Toužim
Toužim (žst)
Tovačov
Tovačov (nákl)
Továrny v údolí Svitavy
Tovéř
Tramping
Tramvajová štola
Traplice
trať.kol.č.4 (odj.) (trasovací bod projektu SENA)
Travčice
Trboušany
Trhanov
Trhanov (nákl a žzast)
Trhová Kamenice
Trhové Dušníky
Trhové Dušníky hláska (hláska)
Trhové Sviny
Trhový Štěpánov
Trhový Štěpánov (žst)
Trmice
Trmice (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina se zastávkou)
Trnava (ORP Třebíč)
Trnava (ORP Vizovice)
Trnávka (ORP Kopřivnice)
Trnávka (ORP Přelouč)
Trnov
Trnová (ORP Černošice)
Trnová (ORP Nýřany)
Trnová (žzast)
Trnovany
Trnovany (nákl a žzast)
Trnovany u Litoměřic (žzast)
Trnové Pole
Trocnov (žzast)
Trojanovice
Trojany (nákl)
Trojovice
Trokavec
Troskotovice
Troskovice
Trotina
Troubelice
Troubelice (žst)
Troubelice zastávka (žzast)
Troubky
Troubky-Zdislavice
Troubsko
Troubsko (žzast)
Trpík
Trpík (žzast)
Trpín
Trpísty
Trpísty (žst)
Trpišovice
Trstěnice (ORP Litomyšl)
Trstěnice (ORP Mariánské Lázně)
Trstěnice (ORP Moravský Krumlov)
Tršice
Tršnice (žst)
Trubín
Trubská
Truskovice
Trusnov
Trutnov
Trutnov hlavní nádraží (žst)
Trutnov hlavní nádraží-Viamont (žst)
Trutnov střed (žst)
Trutnov zastávka (žzast)
Trutnov-Poříčí (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina se zastávkou)
Trutnov-Staré město (žzast)
Trutnov-Volanov (žzast)
Trutnov-Zelená Louka (žzast)
Tržek
Tržek (žzast)
Třanovice
Třebařov
Třebčice
Třebčice (žzast)
Třebčín (žst)
Třebechovice pod Orebem
Třebechovice pod Orebem (žst)
Třebějice
Třebelice (žzast)
Třebelovice
Třebelovice (žst)
Třebeň
Třebeň (žzast)
Třebenice (ORP Lovosice)
Třebenice (ORP Třebíč)
Třebenice (žzast)
Třebenice město (žzast)
Třebestovice
Třebestovice (automatické hradlo, nákl a žzast)
Třebešice (ORP Benešov)
Třebešice (ORP Čáslav)
Třebešice (žzast)
Třebešov
Třebětice (ORP Dačice)
Třebětice (ORP Holešov)
Třebětice (žst)
Třebětín
Třebíč
Třebíč (žst)
Třebíč-Borovina (žzast)
Třebihošť
Třebichovice
Třebívlice
Třebívlice (nákl a žzast)
Třebíz
Třebnouševes
Třeboc
Třebohostice
Třebom
Třeboň
Třeboň (žst)
Třeboň lázně (žzast)
Třebonín
Třebosice
Třebotov
Třebovětice (žzast)
Třebovice
Třebovice v Čechách (žst)
Třebovický tunel
Třebovle
Třebsko
Třebusice
Třebušice (žst)
Třebušín
Třemešná
Třemešná ve Sl.úz.r. (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
Třemešná ve Slezsku (žst)
Třemešné
Třemešné pod Přimdou (žst)
Třemošná
Třemošná u Plzně (žst)
Třemošnice
Třemošnice (žst)
Třesov
Třesovice
Třešovice
Třešť
Třešť (žst)
Třešť město (žzast)
Třeštice
Třeština
Tři Dvory
Tři Sekery
Tři Studně
Třibřichy
Třinec
Třinec (Trzyniec) (žst)
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) (žzast)
Třinec TŽ (samostatné kolejiště vlečky)
Třinec-Konská (Trzyniec - KOĐSKA) (žzast v obvodu žst)
Třinec-Konská (TŽ) (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Třísov (žzast)
Třtěnice
Třtice
Tučapy (ORP Soběslav)
Tučapy (ORP Uherské Hradiště)
Tučapy (ORP Vyškov)
Tučín
Tuhaň (ORP Česká Lípa)
Tuhaň (ORP Mělník)
Tuchlovice
Tuchoměřice
Tuchoměřice (žzast)
Tuchoraz
Tuchořice
Tuklaty
Tuklaty (žzast)
Tulešice
Tuněchody
Tuněchody (žzast)
Tunel Botiče
Tunel Časnýře
Tunel Červená skála
Tunel Džbán
Tunel Komínského potoka
Tunel Křtinského potoka
Tunel Kuního potoka
Tunel Líšeňského potoka
Tunel Malá Huba
Tunel Na Réně
Tunel Nad Budy
Tunel Ňamigy
Tunel Ňamihy
Tunel odbočka (odbočka)
Tunel Osek
Tunel Ovčí stěna
Tunel Palavy pod Blanskem
Tunel Pod Basou
Tunel pod Dielikom
Tunel Pod královskou pěšinkou
Tunel Pod Větruší
Tunel Pokratického potoka
Tunel Ponávky
Tunel Ponávky za Rumištěm
Tunel řeky Wien
Tunel staré Ponávky
Tunel U Myslivny
Tunel Vepřek
Tunely do lomu v Bohdíkově
Tunely na Hádech
Tunely Svitavského náhonu pod Radlasem
Tunely Svitavského náhonu za Špitálkou
Tupadly (ORP Čáslav)
Tupadly (ORP Mělník)
Tupesy
Turkovice
Turnov
Turnov (žst)
Turnov kol.č.23 (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
Turnov město (žzast)
Turnov st.4 (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Turnov vhb.č.1 (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Turovec
Turovice
Tursko
Tuř
Tuřany (ORP Cheb)
Tuřany (ORP Slaný)
Tuřice
Tušovice
Tutleky
Tužice
Tužinka hradlo (automatické hradlo)
Tvarožná
Tvarožná Lhota
Tvorovice
Tvořihráz
Tvrdkov
Tvrdonice
Tvršice (žzast)
Tvrzice
Týček
Tymákov
Týn nad Bečvou
Týn nad Vltavou
Týn nad Vltavou (žst)
Týnec (ORP Břeclav)
Týnec (ORP Klatovy)
Týnec nad Labem
Týnec nad Labem (žzast)
Týnec nad Sázavou
Týnec nad Sázavou (žst)
Týniště
Týniště (žzast)
Týniště nad Orlicí
Týniště nad Orlicí (žst)
Týnišťko
Úbislavice
Ublo
Úboč
Úborsko (žzast)
Ubušínek
Údlice
Údolí (žzast)
Údrnice
Uhelná
Uhelná Příbram
Uhelná služba (samostatné kolejiště vlečky)
Úherce (ORP Louny)
Úherce (ORP Nýřany)
Úherčice
Uherčice (ORP Hustopeče)
Uherčice (ORP Znojmo)
Uherské Hradiště
Uherské Hradiště (žst)
Uhersko
Uhersko (žst)
Uherský Brod
Uherský Brod (žst)
Uherský Ostroh
Uherský Ostroh (žst)
Úhlejov
Uhlířov
Uhlířská Lhota
Uhlířské Janovice
Uhlířské Janovice (žst)
Úholičky
Úholičky (žzast)
Úhonice
Úhořilka
Úhřetice
Úhřetice (nákl a žzast)
Úhřetická Lhota
Uhřice (ORP Boskovice)
Uhřice (ORP Bučovice)
Uhřice (ORP Kroměříž)
Uhřice (ORP Kyjov)
Uhřice u Kyjova (žst)
Uhřičice
Uhřičice obec (žzast)
Uhřínov
Uhy
Ujčov
Újezd (ORP Domažlice)
Újezd (ORP Hořovice)
Újezd (ORP Uničov)
Újezd (ORP Valašské Klobouky)
Újezd (ORP Znojmo)
Újezd (ORP Žďár nad Sázavou)
Újezd nad Zbečnem (žzast)
Újezd nade Mží
Újezd pod Troskami
Újezd Svatého Kříže (nákl a žzast)
Újezd u Boskovic
Újezd u Brna
Újezd u Brna (žzast)
Újezd u Černé Hory
Újezd u Chocně
Újezd u Chocně (žst)
Újezd u Plánice
Újezd u Přelouče
Újezd u Rosic
Újezd u Sezemic
Újezd u Svatého Kříže
Újezd u Tišnova
Újezd u Uničova (žst)
Újezdec (ORP Jindřichův Hradec)
Újezdec (ORP Kralupy nad Vltavou)
Újezdec (ORP Litomyšl)
Újezdec (ORP Prachatice)
Újezdec (ORP Uherské Hradiště)
Újezdec u Číčenic (žzast)
Újezdec u Luhačovic (žst)
Újezdeček
Ujkovice
Ukrajina
Úlehle
Úlibice
Úlice
Úmonín
Úmyslovice
Únanov
Unčín
Unčín (žzast)
Únehle
Únějovice
Úněšov
Únětice (ORP Blovice)
Únětice (ORP Černošice)
Unhošť
Unhošť (žst)
Únice
Uničov
Uničov (žst)
Uničov zastávka (žzast)
Unín
Unkovice
UNL hlavní nádraží jih (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
Úpice
Úpohlavy
Úpohlavy (žzast)
Úpořínský tunel
Úpořiny (žst)
Úpravna vody Kníničky
Úpravna vody Pisárky
Urbaneč (žzast)
Urbanice (ORP Hradec Králové)
Urbanice (ORP Přelouč)
Urbanov
Urbex
Určice
Úsilné
Úsilov
Úsobí
Úsobrno
Úsov
Ústí (ORP Hranice)
Ústí (ORP Jihlava)
Ústí (ORP Vsetín)
Ústí n.L.záp.kol.57 (trasovací bod projektu SENA)
Ústí n.L.záp.seř.n. (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
Ústí n.L.záp.st.1 (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Ústí n.L.záp.st.5 (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Ústí n.L.záp.vj.n. (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
Ústí n.L.záp.vněj.n. (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
Ústí nad Labem
Ústí nad Labem hlavní nádraží (žst)
Ústí nad Labem sever (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina se zastávkou)
Ústí nad Labem západ (žst)
Ústí nad Labem západ vhb.852 (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Ústí nad Labem-Mariánská skála (samostatné kolejiště vlečky)
Ústí nad Labem-Olšinky (samostatné kolejiště vlečky)
Ústí nad Labem-Střekov (žst)
Ústí nad Labem-Větruše (samostatné kolejiště vlečky)
Ústí nad Lebem západ kolej 601-603 (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
Ústí nad Orlicí
Ústí nad Orlicí (žst)
Ústí nad Orlicí město (žzast)
Ústí u Staré Paky (žzast)
Ústí u Vsetína (žzast)
Ústí u Vsetína zastávka (žzast)
Ústín
Ústrašice
Ústrašín
Ústup
Úsuší
Úštěk
Úštěk (žst)
Útěchov
Útěchovice
Útěchovice pod Stražištěm
Útěchovičky
Úterý
Útušice
Útvina
Úvalno
Úvalno (žzast)
Úvaly
Úvaly (žst)
Uxova slévárna
Uzenice
Uzeničky
Úzkokolejka Bohdíkov - Rychtářův lom
Úzkokolejka Mladějov–Hřebeč
Úzkokolejka Třemešná ve Slezsku - Osoblaha
Úzkokolejka vidnavské šamotky
Úzkokolejka Септември - Добринище
Úžice (ORP Kralupy nad Vltavou)
Úžice (ORP Kutná Hora)
Úžice (žst)
V.Meziříčí st.n. (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
V.O.kol.č.91-n.sp. (trasovací bod projektu SENA)
V.O.kol.č.93-st.sp. (trasovací bod projektu SENA)
Vacenovice
Václavice
Václavice (žst)
Václavov u Bruntálu
Václavovice
Václavy
Vacov
Vacovice
Vahaneč (žzast)
Val (ORP Dobruška)
Val (ORP Soběslav)
Valašská Bystřice
Valašská Polanka
Valašská Polanka (žst)
Valašská Senice
Valašské Klobouky
Valašské Klobouky (žst)
Valašské Meziříčí
Valašské Meziříčí (žst)
Valašské Příkazy
Valašské Příkazy (žzast)
Valdek (žzast)
Valdice
Valdíkov
Valeč (ORP Karlovy Vary)
Valeč (ORP Třebíč)
Valchov
Valkeřice
Valšov
Valšov (žst)
Valtice
Valtice (žst)
Valtice město (žzast)
Valtířov (žzast)
Valtrovice
Valy (ORP Mariánské Lázně)
Valy (ORP Přelouč)
Valy u Mariánských Lázní (žst)
Valy u Přelouče (žzast)
Valy u Přelouče zastávka (žzast)
Vamberk
Vamberk (žst)
Vánoce a Silvestry
Vanov
Vanovice
Vanůvek
Vápenice
Vápenka Rakovice
Vápenná
Vápenná (žst)
Vápenný Podol
Vápno
Vápovice
Varnsdorf
Varnsdorf (žst)
Varnsdorf staré nádraží (nákl a žzast)
Varnsdorf staré nádraží státní hranice (státní hranice)
Varnsdorf státní hranice (státní hranice)
Varvažov
Vatín
Vávrovice (žzast)
Vavřinec (ORP Blansko)
Vavřinec (ORP Kutná Hora)
Vážany (ORP Boskovice)
Vážany (ORP Uherské Hradiště)
Vážany (ORP Vyškov)
Vážany nad Litavou
Včelákov
Včelná
Včelná (žst)
Včelnička
Včelnička (nákl a žzast)
Věcov
Věda a vzdělávání
Vědomice
Vedrovice
Věchnov
Vejprnice
Vejprnice (žst)
Vejprty
Vejprty (žst)
Vejprty koupaliště (žzast)
Vejprty státní hranice (státní hranice)
Vejprty zastávka (žzast)
Vejvanov
Vejvanovice
Vejvanovice (žzast)
Velatice
Velečín
Velehrad
Veleliby (žst)
Velemín
Velemyšleves
Veleň
Velenice (ORP Česká Lípa)
Velenice (ORP Poděbrady)
Velenka
Velenov
Velešín
Velešín (žst)
Velešín městys (žzast)
Velešovice
Velešovice (žzast)
Veletice (žzast)
Veletiny
Veletov
Velhartice
Velichov
Velichov odbočka (odbočka)
Velichovky
Veliká Ves (ORP Brandýs nad Labem-Stará Boleslav)
Veliká Ves (ORP Kadaň)
Velikonoční vandry
Velim
Velim (žst)
Veliny
Veliš (ORP Jičín)
Veliš (ORP Vlašim)
Velká Bíteš
Velká Bučina (odbočení vlečky z širé trati)
Velká Bučina (žzast)
Velká Buková
Velká Bukovina
Velká Bystřice
Velká Bystřice (žst)
Velká Bystřice zastávka (žzast)
Velká Dobrá
Velká Hleďsebe
Velká Chmelištná
Velká Chyška
Velká Jesenice
Velká Jesenice (žzast)
Velká Kraš
Velká Kraš (žst)
Velká Kraš zastávka (žzast)
Velká Lečice
Velká Lhota
Velká Losenice
Velká nad Veličkou
Velká nad Veličkou (žst)
Velká nad Veličkou státní hranice (státní hranice)
Velká Polom
Velká Skrovnice
Velká Štáhle
Velká Štáhle (žzast)
Velká Turná
Velká Turná (žzast)
Velké Albrechtice
Velké Albrechtice (žzast)
Velké Bílovice
Velké Březno
Velké Březno (žst)
Velké Hamry
Velké Hamry (žst)
Velké Hamry město (žzast)
Velké Heraltice
Velké Hostěrádky
Velké Hoštice
Velké Hoštice (žzast)
Velké Hydčice
Velké Hydčice (žst)
Velké Chvojno
Velké Janovice
Velké Karlovice
Velké Karlovice (žst)
Velké Karlovice zastávka (žzast)
Velké Kunětice
Velké Losiny
Velké Losiny (žst)
Velké Losiny zastávka (žzast)
Velké Meziříčí
Velké Meziříčí (žst)
Velké Meziříčí staré nádraží (žst)
Velké Meziříčí zastávka (žzast)
Velké Němčice
Velké Opatovice
Velké Opatovice (žst)
Velké Pavlovice
Velké Pavlovice (žst)
Velké Pavlovice zastávka (žzast)
Velké Petrovice
Velké Popovice
Velké Poříčí
Velké Poříčí (žzast)
Velké Přílepy
Velké Přítočno
Velké Svatoňovice
Velké Svatoňovice (žzast)
Velké Tresné
Velké Všelisy
Velké Zboží (žzast)
Velké Žernoseky
Velké Žernoseky (žst)
Velký Beranov
Velký Bor
Velký Bor (žzast)
Velký Borek
Velký Borek (žzast)
Velký Dvůr (žzast)
Velký Grunov (žzast)
Velký Chlumec
Velký Karlov
Velký kryt za budovou Adastu č. 16
Velký Luh
Velký Luh (žst)
Velký Malahov
Velký Ořechov
Velký Osek
Velký Osek (žst)
Velký Osek-Kanín (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
Velký Pěčín (žzast)
Velký Plasský tunel
Velký Prštický tunel
Velký Ratmírov
Velký Ratmírov (výhybna)
Velký Rybník
Velký Rybník (žzast)
Velký sklep pod Římským náměstím
Velký Šenov
Velký Šenov (žst)
Velký Šenov zastávka (žzast)
Velký Třebešov
Velký Týnec
Velký Újezd
Velký Valtinov
Velký Valtinov (žzast)
Velký Vřešťov
Vělopolí
Veltěže
Veltěže (žzast)
Veltruby
Veltruby (žzast)
Veltrusy
Velvary
Velvary (žst)
Velvěty (žzast)
Vémyslice
Vendolí
Vendolí (žzast)
Vendolí zastávka (žzast)
Vendryně
Vendryně (Wŕdrynia) (žzast)
Vepříkov
Vepřová
Verměřovice
Verměřovice (automatické hradlo a žzast)
Verneřice
Verneřice (žst)
Vernéřovice
Vernířovice
Věrovany
Verušičky
Veřovice
Veřovice (žst)
Ves Touškov
Vesce
Vesce (žzast)
Vesec u Liberce (žst)
Veselá (ORP Pelhřimov)
Veselá (ORP Rokycany)
Veselá (ORP Semily)
Veselá (ORP Vizovice)
Veselé
Veselé pod Rabštejnem (žzast)
Veselí
Veselí nad Lužnicí
Veselí nad Lužnicí (žst)
Veselí nad Lužnicí zastávka (žzast)
Veselí nad Moravou
Veselí nad Moravou (žst)
Veselí nad Moravou-Milokošť (žzast)
Veselí nad Moravou-Zarazice (žzast)
Veselí u Přelouče (žzast)
Veselice
Veselíčko (ORP Lipník nad Bečvou)
Veselíčko (ORP Milevsko)
Veselíčko (žst)
Veselý Žďár
Vésky (žzast)
Vestec (ORP Černošice)
Vestec (ORP Náchod)
Vestec (ORP Nymburk)
Věstín
Věšín
Věteřov
Větrný Jeníkov
Větrušice
Větřkovice
Větřní
Vevčice
Veverská Bítýška
Veverské Knínice
Věž
Věžky (ORP Kroměříž)
Věžky (ORP Přerov)
Věžky (žst)
Věžná (ORP Bystřice nad Pernštejnem)
Věžná (ORP Pacov)
Věžná (žzast)
Věžnice (ORP Jihlava) 1
Věžnice (ORP Jihlava) 2
Věžnička
Věžovatá Pláně
vhb.v km 0,650 (jiné dopravní body)
Vchynice
Víceměřice
Vícemil
Vícenice
Vícenice u Náměště nad Oslavou
Víceúčelový stadion Ramóna Fonsta v Havaně
Vícov
Vidče
Vídeň
Vidice (ORP Horšovský Týn)
Vidice (ORP Kutná Hora)
Vidim
Vidlatá Seč
Vidnava
Vidnava (žst)
Vidochov
Vidonín
Vidov
Vigantice
Víchová nad Jizerou
Víchová nad Jizerou (žzast)
Vikantice
Vikýřovice
Vikýřovice (žzast)
Vikýřovice u penzionu (žzast)
Vikýřovice-Lesní (žzast)
Vila Mírov u Kostelce
Vílanec
Vilantice
Vilémov (ORP Chotěboř)
Vilémov (ORP Kadaň)
Vilémov (ORP Litovel)
Vilémov (ORP Rumburk)
Vilémov u Kadaně (žst)
Vilémov u Kadaně město (žzast)
Vilémov u Šluknova (žzast)
Vilémovice (ORP Blansko)
Vilémovice (ORP Světlá nad Sázavou)
Vilémovice (žzast)
Vilice
Vilsnice (žzast)
Vimperk
Vimperk (žst)
Vimperk zastávka (žzast)
Vinary (ORP Nový Bydžov)
Vinary (ORP Vysoké Mýto)
Vinaře
Vinařice (ORP Beroun)
Vinařice (ORP Kladno)
Vinařice (ORP Louny)
Vinařice (ORP Mladá Boleslav)
Vincencov
Vinec
Viničné Šumice
Vinohradský tunel I
Vinohradský tunel II
Vinohradský tunel III
Vinohradský tunel IIIA
Vinohradský tunel IIIB
Vintířov
Vír
Víska
Víska u Jevíčka
Vísky (ORP Boskovice)
Vísky (ORP Rokycany)
Višňová (ORP Frýdlant)
Višňová (ORP Jindřichův Hradec)
Višňová (ORP Příbram)
Višňová (žst)
Višňové
Vítanov
Vítanov (žzast)
Vitčice
Vitčice (žzast)
Vítějeves
Vitějovice
Vítězná
Vitice
Vitín
Vitiněves
Vitiněves (žzast)
Vitka
Vítkov
Vítkov (žst)
Vítkovice
Vítkovice dol.n. (odbočení vlečky z širé trati)
Vítkovice výh.č. 46 (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Vítkovice Východní nádraží (samostatné kolejiště vlečky)
Vítkovice Západní nádraží (samostatné kolejiště vlečky)
Vítonice (ORP Bystřice pod Hostýnem)
Vítonice (ORP Znojmo)
Vizovice
Vizovice (žst)
Vižina
Vižina (žzast)
Vl. ACHP Jihlava (odbočení vlečky z širé trati)
Vl. Eurovia Jakubčovice (samostatné kolejiště vlečky)
vl. v km 1,691 (odbočení vlečky z širé trati)
vl. v km 1,766 (odbočení vlečky z širé trati)
vl. v km 11,455 (odbočení vlečky z širé trati)
vl. v km 38,895 (odbočení vlečky z širé trati)
vl. v km 6,519 (odbočení vlečky z širé trati)
vl. VEBA Broumov (samostatné kolejiště vlečky)
Vl. VOP 025 s. p. (samostatné kolejiště vlečky)
Vl.AGRO Č.Skalice (samostatné kolejiště vlečky)
Vl.AGRONA Nebanice (samostatné kolejiště vlečky)
Vl.AGROSERVIS Točník (samostatné kolejiště vlečky)
Vl.Alfa Plast.Tachov (samostatné kolejiště vlečky)
vl.Ardagh Skřivany (samostatné kolejiště vlečky)
Vl.ARMABET.Prunéřov (samostatné kolejiště vlečky)
Vl.Běstovice (samostatné kolejiště vlečky)
Vl.Cement.Čížkovice (samostatné kolejiště vlečky)
Vl.ČEPRO Třemošná (samostatné kolejiště vlečky)
Vl.DIAMO D.Rožínka (samostatné kolejiště vlečky)
Vl.DIOSS Nýřany (samostatné kolejiště vlečky)
Vl.Dukla (samostatné kolejiště vlečky)
Vl.DUROPACK Č.Buděj. (samostatné kolejiště vlečky)
Vl.Elektroporcelán (samostatné kolejiště vlečky)
Vl.ELNA Mělník (samostatné kolejiště vlečky)
Vl.ELNA Opatovice (samostatné kolejiště vlečky)
Vl.ELNA Poříčí (samostatné kolejiště vlečky)
Vl.FEREX-Castings (samostatné kolejiště vlečky)
Vl.FERONA Č.Buděj. (samostatné kolejiště vlečky)
Vl.FERONA Liberec (samostatné kolejiště vlečky)
Vl.HOB Prima Břasy (samostatné kolejiště vlečky)
Vl.HOLCIM Prachovice (samostatné kolejiště vlečky)
Vl.CHODOS nový závod (samostatné kolejiště vlečky)
Vl.JIP Větřní (samostatné kolejiště vlečky)
Vl.Karlovarská (samostatné kolejiště vlečky)
Vl.Kotojedy (samostatné kolejiště vlečky)
Vl.Kovohutě Mníšek (samostatné kolejiště vlečky)
Vl.Kovohutě Příbram (samostatné kolejiště vlečky)
Vl.Kovošrot Rakovník (samostatné kolejiště vlečky)
Vl.KRONOSPAN Jeníkov (samostatné kolejiště vlečky)
Vl.Lasselsberger 1 (samostatné kolejiště vlečky)
Vl.Letiště Pardubice (samostatné kolejiště vlečky)
Vl.Lovochemie (samostatné kolejiště vlečky)
Vl.MAX MERLIN (samostatné kolejiště vlečky)
Vl.Mondi Štětí (samostatné kolejiště vlečky)
Vl.O-I Manuf.Dubí (samostatné kolejiště vlečky)
Vl.OMYA Pomezí (samostatné kolejiště vlečky)
Vl.Oseva Vysoké Mýto (samostatné kolejiště vlečky)
Vl.Papírny Bělá (samostatné kolejiště vlečky)
Vl.Prefa Žatec (samostatné kolejiště vlečky)
Vl.PREYMESSER Řepov (samostatné kolejiště vlečky)
Vl.Procter&Gamble (samostatné kolejiště vlečky)
Vl.Sázavan Zruč n.S. (samostatné kolejiště vlečky)
Vl.Sklopísek Střeleč (samostatné kolejiště vlečky)
Vl.STZ Olšinky (samostatné kolejiště vlečky)
Vl.ŠKODA JS Třemošná (samostatné kolejiště vlečky)
Vl.ŠKODA Ml.Boleslav (samostatné kolejiště vlečky)
Vl.Teplár.Dvůr Král. (samostatné kolejiště vlečky)
Vl.TONASO Neštěmice (samostatné kolejiště vlečky)
Vl.Transped.Č.Kamen. (samostatné kolejiště vlečky)
Vl.UNION lesní brána (samostatné kolejiště vlečky)
Vl.ÚU Herkules (samostatné kolejiště vlečky)
vl.v km 0,251 (samostatné kolejiště vlečky)
vl.v km 0,344 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 0,690 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 0,714 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 0,900 (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
vl.v km 0,909 (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
vl.v km 0,913 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 1,012 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 1,120 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 1,160 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 1,263 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 1,379 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 1,436 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 1,568 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 1,599 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 1,707 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 1,740 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 1,755 (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
vl.v km 1,852 (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
vl.v km 1,921 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 1,980 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 10,370 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 109,477 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 11,276 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 11,403 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 11,583 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 11,710 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 11,842 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 110,511 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 112,957 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 114,486 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 12,373 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 12,700 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 12,896 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 12,940 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 13,159 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 13,525 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 139,015 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 14,422 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 14,964 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 16,436 (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
vl.v km 16,582 (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
vl.v km 16,692 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 17,401 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 17,530 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 18,055 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 18,801 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 19,416 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 19,615 (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
vl.v km 19,665 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 192,644 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 2,010 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 2,037 (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
vl.v km 2,196 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 2,241 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 2,277 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 2,291 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 2,309 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 2,385 (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
vl.v km 2,408 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 2,567 (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
vl.v km 2,575 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 2,638 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 2,702 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 2,849 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 2,909 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 20,049 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 20,143 (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
vl.v km 20,569 (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
vl.v km 20,571 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 20,731 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 21,195 (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
vl.v km 21,391 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 21,607 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 22,265 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 23,367 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 23,444 (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
vl.v km 23,895 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 24,484 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 26,631 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 29,350 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 29,620 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 29,785 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 3,044 (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
vl.v km 3,150 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 3,220 (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
vl.v km 3,370 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 3,373 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 3,414 (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
vl.v km 3,942 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 30,358 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 31,920 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 313,090 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 32,704 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 34,646 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 34,855 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 36,565 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 37,073 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 4,051 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 4,287 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 4,288 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 4,390 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 4,683 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 4,915 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 40,061 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 40,479 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 43,327 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 433,748 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 46,916 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 47,458 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 475,234 (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
vl.v km 5,529 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 5,565 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 52,785 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 522,240 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 53,327 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 53,467 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 55,959 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 56,162 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 56,192 (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
vl.v km 57,213 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 57,898 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 6,704 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 6,714 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 6,730 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 6,757 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 6,838 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 6,888 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 60,423 (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
vl.v km 63,462 (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
vl.v km 63,725 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 68,417 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 7,034 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 7,431 (nákl)
vl.v km 71,958 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 72,408 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 75,245 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 8,168 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 8,231 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 8,407 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 8,541 (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
vl.v km 81,374 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 9,684 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 9,980 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 90,205 (odbočení vlečky z širé trati)
vl.v km 94,389 (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
vl.v km 99,564 (odbočení vlečky z širé trati)
Vl.VÚ Rychnovek (samostatné kolejiště vlečky)
Vl.ZEMPO Bečváry (samostatné kolejiště vlečky)
Vl.Železárny Hrádek (samostatné kolejiště vlečky)
Vlačice
Vladislav
Vladislav (žst)
Vladislav zastávka (žzast)
Vlachova Lhota
Vlachovice (ORP Nové Město na Moravě)
Vlachovice (ORP Valašské Klobouky)
Vlachovo Březí
Vlárský průsmyk (žst)
Vlárský průsmyk státní hranice (státní hranice)
Vlasatice
Vlásenice (žzast)
Vlaské (žzast)
Vlaský tunel
Vlastec
Vlastec (žst)
Vlastějovice
Vlastějovice (žst)
Vlastějovický tunel
Vlastiboř (ORP Soběslav)
Vlastiboř (ORP Železný Brod)
Vlastibořice
Vlastislav
Vlašim
Vlašim (žst)
Vlašim zastávka (žzast v obvodu žst)
Vlčatín
Vlčatín (žzast)
Vlčetínec
Vlčeves
Vlčí
Vlčí Důl-Dobranov (žzast)
Vlčí Habřina
Vlčice (ORP Jeseník)
Vlčice (ORP Trutnov)
Vlčice (žzast)
Vlčkov
Vlčková
Vlčkovice v Podkrkonoší
Vlčnov
Vlčtejn
Vlečka Adamov - pila
Vlečka Adamov - strojírny
Vlečka Albrechtice u Českého Těšína - Vlečková síť OKD, Doprava - Báňská
Vlečka Bakov nad Jizerou - Depo Bakov nad Jizerou
Vlečka Baška - HK ŠROT, sro - Baška
Vlečka Baška - MOSPALIVA - BAŠKA
Vlečka Batelov - ZZN - provozní středisko Batelov
Vlečka Bečov nad Teplou - Lesní společnost Bečov
Vlečka Bečov u Mostu - BRIK - Bečov u Mostu
Vlečka Bechyně - LAUFEN CZ Bechyně
Vlečka Bechyně - Tagrea Bechyně
Vlečka Bělá pod Bezdězem - DEHTOCHEMA BITUMAT
Vlečka Bělá pod Bezdězem - Papírny Bělá
Vlečka Bělčice - Bělčice
Vlečka Benešov nad Ploučnicí - Benar Benešov n Pl
Vlečka Benešov u Prahy - Stavební dvůr Ing Sládek
Vlečka Benešov u Prahy - BAEST Machinery Holding, Benešov u Pr
Vlečka Benešov u Prahy - AYDEN
Vlečka Benešov u Prahy - Depo Benešov
Vlečka Benešov u Prahy - EKO-SAB v Benešově u Prahy
Vlečka Benešov u Prahy - Výtopna Zruč
Vlečka Beroun - Českomcem, nástszKrDvůr I(KDC I)
Vlečka Beroun - ČSKD - INTRANS Beroun
Vlečka Beroun - ZAS Ostrava, sro, sklad Beroun
Vlečka Beroun KDT "A" (samostatné kolejiště vlečky)
Vlečka Beroun KDT "B" (samostatné kolejiště vlečky)
Vlečka Beroun KDT výh. č. Ž3 (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Vlečka Beroun seřaďovací nádraží - KD Trans sro
Vlečka Beroun seřaďovací nádraží - Čertovy schody
Vlečka Beroun Velkolom Čertovy schody (samostatné kolejiště vlečky)
Vlečka Beroun-Závodí - AGP-Beroun-Závodí
Vlečka Beroun-Závodí - CEMBRIT Beroun – Závodí
Vlečka Bílina - Doly Bílina - skladu Ropných produktů
Vlečka Bílina - Demontážní základna Bílina
Vlečka Bílina - Doly Bílina - hlavního skladu
Vlečka Bílina - Vnější "ČEZ - El Ledvice"
Vlečka Bílý Potok pod Smrkem - ALLWOOD, Bílý Potok pod Smrkem
Vlečka Blansko - ČKD
Vlečka Blatec - MJM Litovel, provoz Blatec
Vlečka Blatná - ZZN Strakonice-Silo Blatná
Vlečka Blažovice - cementárna a vápenka
Vlečka Blovice - Cihelna Blovice
Vlečka Blovice - ZETEN Blovice
Vlečka Bludov - MJM Litovel, provoz Bludov
Vlečka Bohdíkov - Chladící věže Bohdíkov
Vlečka Bohosudov - FLUORIT Teplice
Vlečka Bohosudov - Montážní základna Chabařovice
Vlečka Bohosudov - PKÚ - Zalužany
Vlečka Bohosudov - Rudné doly Příbram
Vlečka Bohosudov - SD KOMES
Vlečka Bohosudov - SEVEROČESÁ ARMATURKA CHABAŘOVICE
Vlečka Bohumín - TSR Bohumín
Vlečka Bohumín - Benzina sro, sklad Nový Bohumín
Vlečka Bohumín - BOCHEMIE Bohumín - areál A
Vlečka Bohumín - BOCHEMIE Bohumín - areál B
Vlečka Bohumín - SANRE,spol s ro - Bohumín
Vlečka Bohumín - VADS BOHUMÍN
Vlečka Bohumín - Vlečková síť OKD, Doprava - Báňská
Vlečka Bohumín - ŽDB GROUP-drátovny
Vlečka Bohumín - ŽDB GROUP-železárny
Vlečka Bohuslavice nad Metují - HORKALEN Bohuslavice nad Metují
Vlečka Bohuslavice nad Vláří - Vojenská č30 - BOHUSLAVICE nad VLÁŘÍ
Vlečka Bohušovice nad Ohří - KANTECH Bohušovice nad Ohří
Vlečka Bohušovice nad Ohří - PRIMAGRA Bohušovice nad Ohří
Vlečka Bochov - ZeZaN Bochov
Vlečka Bojkovice - Ing Karel Žáček
Vlečka Boletice nad Labem - CHEMOTEX Děčín
Vlečka Boletice nad Labem - SCA Boletice nad Labem
Vlečka Bor - Karpem Bor
Vlečka Bor - Primagra - Bor
Vlečka Borohrádek - Skladový areál MR Borohrádek
Vlečka Borohrádek - Serafin Campestrini sro
Vlečka Borohrádek - Industrial Logistics Services CZ sro, Borohádek
Vlečka Borohrádek - TSS Borohrádek
Vlečka Borohrádek - Wotan Forest, Borohrádek
Vlečka Borovany - JEDNOTA Borovany
Vlečka Borovany - BORGRES Borovany
Vlečka Borovany - LASSELSBERGER Borovany
Vlečka Boršov nad Vltavou - BZ Silo Boršov nad Vltavou I
Vlečka Boršov nad Vltavou - Jihočeské letiště České Budějovice
Vlečka Boří Les - FOSFA
Vlečka Božice u Znojma - Českomoravský štěrk, pískovna Božice
Vlečka Božice u Znojma - Land-Product
Vlečka Božičany - Sedlecký kaolin Božičany
Vlečka Brandýs nad Labem - BSS METACO
Vlečka Brandýs nad Labem - Firma Labe, sro
Vlečka Brandýs nad Labem - Zemědělské potřeby, Brandýs nad Labem
Vlečka Branice - Sušárna Branice
Vlečka Branice - TOMEGAS Branice
Vlečka Brniště - DIAMO - Luhov
Vlečka Brno dolní nádraží - skladový areál
Vlečka Brno dolní nádraží - slévárna
Vlečka Brno dolní nádraží - šrotiště
Vlečka Brno dolní nádraží - výstaviště
Vlečka Brno jih - Terminál Brno
Vlečka Brno-Horní Heršpice - cihelna
Vlečka Brno-Horní Heršpice - Ferona
Vlečka Brno-Chrlice - průmyslový areál
Vlečka Brno-Chrlice - silo
Vlečka Brno-Královo Pole - dopravní podnik
Vlečka Brno-Královo Pole - KRÁLOVOPOLSKÁ
Vlečka Brno-Královo Pole - strojírna
Vlečka Brno-Královo Pole - teplárna
Vlečka Brno-Královo Pole - Teplárna Brno - provoz Červený mlýn
Vlečka Brno-Maloměřice - ALSTOM sro
Vlečka Brno-Maloměřice - OKV Brno Maloměřice
Vlečka Brno-Maloměřice - Škrobárna Reality
Vlečka Brno-Maloměřice - Šmeral Brno
Vlečka Brno-Maloměřice - Teplárna Brno - provoz Špitálka
Vlečka Brno-Maloměřice - Tomáš Novotný - Cementárna Maloměřice
Vlečka Brno-Slatina - letiště
Vlečka Brno-Slatina - průmyslový areál
Vlečka Brno-Slatina - sklady
Vlečka Brno-Slatina - spalovna
Vlečka Brno-Židenice - Zbrojovka
Vlečka Brodek u Přerova - Cukrovar Brodek u Přerova
Vlečka Broumov - VEBA Broumov, Broumov
Vlečka Broumov Olivětín - VEBA Broumov, Broumov Olivětín
Vlečka Bruntál - Alfa Plastik Bruntál
Vlečka Bruntál - MACCO Bruntál
Vlečka Břeclav - GUMOTEX
Vlečka Břeclav - MORAVIAPRESS
Vlečka Břeclav - OKV Břeclav
Vlečka Březnice - SUBLIMA Březnice
Vlečka Březnice - DINA Březnice
Vlečka Březnice - Jaroslav Komoň- Březnice
Vlečka Březno u Chomutova - Merkur, Březno u Chomutova
Vlečka Březno u Chomutova - Lom Libouš
Vlečka Březno u Chomutova - Předávací nádraží Březno u Chomutova
Vlečka Březno u Postoloprt - Elektroporcelán Louny - Březno
Vlečka Březno u Postoloprt - Sevročeské cukrovary, závod 08 Postoloprty
Vlečka Březová nad Svitavou - Vitka
Vlečka Břidličná - AL INVEST Břidličná
Vlečka Břidličná - hliníkárna
Vlečka Břvany - KYSELKA PRAGA Břvany
Vlečka Bučovice - CE WOOD, Bučovice
Vlečka Bučovice - Pavel Čabla
Vlečka Budišov nad Budišovkou - Stavomontáže - provozovna Budišov nad Budišovkou
Vlečka Budišov nad Budišovkou - tabáková továrna
Vlečka Butoves - BUTAS Butoves
Vlečka Bylnice - Kloboucká lesní sro
Vlečka Bystřany v Čechách - Kongresové centrum ILF, Bystřany
Vlečka Bystřice nad Pernštejnem - SAGRAS Bystřice nad Perštejnem
Vlečka Bystřice pod Hostýnem - Javořice - Bystřice pod Hostýnem
Vlečka Bystřice pod Hostýnem - Matyska
Vlečka Bystřice pod Hostýnem - TON Bystřice pod Hostýnem
Vlečka Bystřička nz - HOFMANN Bystřička
Vlečka Bystřička nz - PERAD Bystřička
Vlečka Byšice - VITANAByšice
Vlečka Byšice - ZZN Polabí - Byšice
Vlečka Bzenec přívoz - KM Beta
Vlečka Bzenec-přívoz - TVARBET MORAVIA
Vlečka Cebiv - ARBOLES - CEBIV
Vlečka Cerekvice nad Loučnou - agropodnik
Vlečka Citice - SU Citice UTT
Vlečka Citice - SU Lidice
Vlečka Čachnov - A + M FRANKL spol s ro, Čachnov
Vlečka Čachnov - PRONTO GAS Čachnov
Vlečka Čachovice - Automot Vlkava
Vlečka Čáslav - K+P Line, sro
Vlečka Čáslav - Skladový areál MR Čáslav
Vlečka Čáslav - STAKO sro, Čáslav
Vlečka Čáslav - STARBRIGHT sro, Čáslav
Vlečka Čáslav - UNIKOM vlčČáslav
Vlečka Čáslav - Vojvlečč10 Čáslav
Vlečka Čáslav místní nádraží - Čáslav pila
Vlečka Častolovice - Saint-Gobain Častolovice
Vlečka Častolovice - Trans ARRIVER, sro
Vlečka Čejč - FIRON, spol s ro
Vlečka Čekanice - ZZN Pelhřimov - Čekanice
Vlečka Čelákovice - TOS Čelákovice
Vlečka Čelákovice - Kučera
Vlečka Čelákovice - FV – Plast Čelákovice
Vlečka Čelákovice - Uhlíř Čelákovice
Vlečka Čelechovice na Hané nz - KM-PRONA, Čelechovice na Hané
Vlečka Čerčany - Mlýny Čerčany
Vlečka Čerčany - Uhelné sklady, sp Čerčany
Vlečka Čerčany - ŽPSV závod Čerčany
Vlečka Čermná nad Orlicí - Vojenská č 29-ČERMNÁ nad ORLICÍ
Vlečka Černá v Pošumaví - ATOS sro
Vlečka Černousy n. - Černousy
Vlečka Černovice u Chomutova - AgroZZN Rakovník - silo Černovice u Chomutova
Vlečka Červené Pečky nz - TOPEK-Oilcz, Červené Pečky
Vlečka Červenka - ČEZ Distribuce - rozvodna Červenka
Vlečka Česká Kamenice - TRANSPEDIA Česká Kamenice
Vlečka Česká Lípa hlavní nádraží - FESTA středisko Česká Lípa
Vlečka Česká Lípa hlavní nádraží - GREKO Česká Lípa
Vlečka Česká Lípa hlavní nádraží - Marius Pedersen-Česká Lípa
Vlečka Česká Lípa hlavní nádraží - MERKURIA Česká Lípa
Vlečka Česká Lípa střelnice - BENZINA Česká Lípa
Vlečka Česká Skalice - Drevnat OZ Pila Č Skalice
Vlečka Česká Třebová - Korado
Vlečka Česká Třebová - Cihelna Česká Třebová
Vlečka Česká Třebová - CZ LOKO
Vlečka Česká Třebová - EŽ Praha - Česká Třebová
Vlečka České Budějovice - Slévárna Rudolfov České Budějovice
Vlečka České Budějovice - ASPERA České Budějovice
Vlečka České Budějovice - Duropack Bupak Obaly - provoz Rožnov
Vlečka České Budějovice - Ferona České Budějovice
Vlečka České Budějovice - GAMEX
Vlečka České Budějovice - Palstav sro Č Budějovice
Vlečka České Budějovice - SOKV České Budějovice
Vlečka České Budějovice - Teplárna České Budějovice - hlavní závod
Vlečka České Budějovice - továrna na kovové zboží
Vlečka České Velenice - ŽOS České Velenice CZ
Vlečka České Velenice - Hospodářský park České Velenice
Vlečka České Zlatníky - KERAMOST Obrnice
Vlečka Český Brod - Cukrovar Český Brod
Vlečka Český Brod - Uhelné sklady Kolín sp, Český Brod
Vlečka Český Brod - ZZN Polabí - Český Brod
Vlečka Český Krumlov - CRHAN Český Krumlov
Vlečka Český Těšín - VEGAT, sro Český Těšín
Vlečka Čimelice - vápenka
Vlečka Čížkovice - Čížkovická cementárna
Vlečka Dačice - NAVOS - Dačice
Vlečka Dačice - Zemos sro Dačice, provoz Dačice
Vlečka Dalovice - Intermont Karlovy Vary - Otovice
Vlečka Dalovice - Karlovarská teplárenská -Dalovice
Vlečka Dalovice - ABC plus, sro, Velkoobchod potravin Otovice
Vlečka Dalovice - Stavby mostů Praha
Vlečka Dasnice - SU Dasnice
Vlečka Děčín hlavní nádraží - RYKO Ia II
Vlečka Děčín hlavnínádraží - SILIKE, provozovna Děčín
Vlečka Děčín hlavnínádraží - ALUMINIUM DĚČÍN
Vlečka Děčín hlavnínádraží - KOVOŠROT GROUP CZ- Děčín
Vlečka Děčín východ - Česko - saské přístavy - přístav Loubí
Vlečka Děčín východ - DETRANS Děčín
Vlečka Dětenice - Levné sklady sro, Osenice
Vlečka Dětmarovice - Vlečková síť OKD, Doprava - Dětmarovice
Vlečka Dětřichov nad Bystřicí - Pila Dětřichov
Vlečka Dětřichov nad Bystřicí - RAMI invest sro Dětřichov nad Bystřicí
Vlečka Dětřichov nad Bystřicí - VÚ 1337
Vlečka Dívčice - DIAMO - Mydlovary
Vlečka do vlečky "D.P.S. Trade s.r.o. v žst.Vyškov na Moravě - voestalpine Stahlhandel
Vlečka Dobrá u Frýdku-Místku - Helsinki group - Dobrá
Vlečka Dobrá u Frýdku-Místku - HMMC Nošovice
Vlečka Dobrá u Frýdku-Místku - Pivovar RADEGAST
Vlečka Dobronín - Sklárna Dobronín
Vlečka Dobronín - Vojenská č27 DOBRONÍN
Vlečka Dobrovice - ŠKODA AUTO - Dobrovice
Vlečka Dobrovice - SELEKTA - Semčice
Vlečka Dobrovice - Cukrovary TTD-Dobrovice
Vlečka Dobřany - AVAS EXPORT-IMPORT
Vlečka Dobřany - Výroba prefabrikátů a kamenolomy Plzeň - Dobřany, ks
Vlečka Dobříš - SPT spol s ro, Dobříš
Vlečka Dolní Benešov - MSA Dolní Benešov
Vlečka Dolní Bousov - DOBOS s ro
Vlečka Dolní Lipka - Kaplan Dolní Lipka
Vlečka Dolní Lipka - Novalamp
Vlečka Dolní Podluží - TOS Varnsdorf
Vlečka Dolní Žandov - Stavební výroba Dolní Žandov
Vlečka Domašín nz - sklad Domašín - Most
Vlečka Domažlice - Fronk
Vlečka Domažlice - Primagra - Domažlice
Vlečka Domažlice - METALSUM, sro Domažlice
Vlečka Domažlice - STAVIVA, divize Plzeň
Vlečka Domažlice - ZDP Domažlice
Vlečka Domažlice - ZZN Domažlice - HD
Vlečka Doudleby nad Orlicí - AGROPODNIK ORLICE, Doudleby n Orlicí
Vlečka Doudleby nad Orlicí - Perla
Vlečka Drahanovice - INVEST-SLOUPSKÝ sro Drahanovice
Vlečka Drahotuše - Českomoravský štěrk, kamenolom Hrabůvka
Vlečka Duchcov nákladní nádraží - VITRABLOK Duchcov
Vlečka Duchcov nákladní nádraží - DESK-FORM, Duchcov
Vlečka Dvůr Králové nad Labem - ČEZ - teplárna Dvůr Králové nad Labem
Vlečka Dymokury nz - Praga Minerál spol s ro, Dymokury
Vlečka Dynín - Zemědělské služby Dynín
Vlečka Dzbel - NAVOS - Dzbel
Vlečka Františkovy Lázně - Pila Františkovy Lázně
Vlečka Frenštát pod Radhoštěm - Siemens Elektromotory sro - závod Frenštát pod Radhoštěm
Vlečka Frenštát pod Radhoštěm - Fa Strnadel - Frenštát pod Radhoštem
Vlečka Frenštát pod Radhoštěm - INPROM sro - Frenštát pod Radhoštěm
Vlečka Frenštát pod Radhoštěm - LABernkop sro - Frenštát pod Radhoštěm
Vlečka Frýdek-Místek - SLEZAN Frýdek-Místek
Vlečka Frýdlant nad Ostravicí - FERRUM
Vlečka Frýdlant nad Ostravicí - ICEC-WOOD - Frýdlant nad Ostravicí
Vlečka Grygov - PREFA Grygov
Vlečka Háj ve Slezsku - MORSEVA Olomouc, čistící stanice osiv Háj ve Slezsku
Vlečka Hájek - Hájek
Vlečka Halenkov - OÚ Halenkov
Vlečka Halenkov - Winpro sro Halenkov
Vlečka Hanušovice - Pivovar HOLBA Hanušovice
Vlečka Hanušovice - SLEZAN Frýdek-Místek, závod 05 Hanušovice
Vlečka Hanušovice - textilka
Vlečka Havířov - METRANS - Šenov
Vlečka Havířov - VITGROUP, sro - Mlýny Šenov
Vlečka Havířov - Vlečková síť OKD, Doprava - Báňská
Vlečka Havlíčkův Brod - Hartmann-Rico, VevBitýška, provoz Havlíčkův Brod
Vlečka Havlíčkův Brod - ZETOR Havlíčkův Brod
Vlečka Havlíčkův Brod - Cerea - Havlíčkův Brod, Baštínov
Vlečka Havlíčkův Brod - Cerea - Havlíčkův Brod, Na starém skladě
Vlečka Havlíčkův Brod - Harfa, Havlíčkův Brod
Vlečka Havlíčkův Brod - Jan Pazour, Havlíčkův Brod
Vlečka Havlíčkův Brod - MIKO
Vlečka Havlíčkův Brod - NATURAMYL Pohledští Dvořáci
Vlečka Herálec - FOREST-PROCESS sro, Herálec
Vlečka Heřmanova Huť - Sklárna Heřmanova Huť
Vlečka Hlinsko v Čechách - Mlékárna Hlinsko
Vlečka Hlinsko v Čechách - Cerea - Hlinsko
Vlečka Hlubočky - CD LOGICA
Vlečka Hlubočky - OLSPED, sro Olomouc - Výtopna Hlubočky
Vlečka Hlubočky-Mariánské Údolí - MORA MORAVIA sro, Hlubočky-Mariánské Údolí
Vlečka Hlubočky-Mariánské Údolí - Vojenská č3 - LIBAVÁ
Vlečka Hluboká nad Vltavou - Rybářství Hluboká
Vlečka Hluboká nad Vltavou-Zámostí - Lesy Hluboká nV-Zámostí
Vlečka Hlučín - Hospodářské družstvo Hlučín
Vlečka Hlučín - Marius Pedersen-Hlučín
Vlečka Hněvčeves - Cerekvice
Vlečka Hněvice - Hněvice
Vlečka Hněvice - Pískovny Dobříň
Vlečka Hněvice a Dolní Beřkovice - ČEZ- ELEKTRÁRNA MĚLNÍK
Vlečka Hněvice a Štětí - Mondi Štětí
Vlečka Hnojník - GODULA, Hnojník u Českého Těšína
Vlečka Hnojník - M+P prodej paliv Hnojník
Vlečka Hodice - Vysočina Hodice
Vlečka Hodkovice nad Mohelkou - KOVOŠROT GROUP CZ- Hodkovice nM
Vlečka Hodonice - NAVOS - Hodonice
Vlečka Hodonice - SLADOVNY SOUFFLET ČR, Hodonice
Vlečka Hodonín - ČEZ, Elektrárna Hodonín
Vlečka Hodonín - Jihomoravská armaturka, spol s ro, Hodonín
Vlečka Hodonín - KOVOSTEEL, sro, Hodonín
Vlečka Holešov - Jan Štěpánek - Holešov
Vlečka Holešov - TON Holešov
Vlečka Holešovická přístavní dráha - Ferona
Vlečka Holešovická přístavní dráha - mlýn
Vlečka Holešovická přístavní dráha - Pergamenka
Vlečka Holešovická přístavní dráha - Skladiště Jednoty hospodářských družstev
Vlečka Holešovická přístavní dráha - Správa pošt a telekomunikací
Vlečka Holešovická přístavní dráha - Systémový ústav pro racionalizaci a organizaci
Vlečka Holešovická přístavní dráha - závod k nakládání a uzení ryb
Vlečka Holice - ZZN Pardubice, středisko Holice v Čechách
Vlečka Horažďovice - LYCKEBY AMYLEX Horažďovice
Vlečka Horažďovice - Primagra - Horažďovice
Vlečka Horažďovice - TERASO Horažďovice
Vlečka Horka nad Moravou - DELTA ARMY Horka nad Moravou
Vlečka Horní Bříza - LASSELSBERGER-KerHorBříza
Vlečka Horní Bříza - LB IMMO Horní Bříza
Vlečka Horšovský Týn - Ekošrot Horšovský Týn
Vlečka Horšovský Týn - EMMKA Hrošovský Týn
Vlečka Horšovský Týn - Lesní společnost Hrošovský Týn
Vlečka Horšovský Týn - Primagra - Horšový Týn
Vlečka Hořesedly nz - AgroZZN- Hořesedly
Vlečka Hořice v Podkrkonoší - Uhelné sklady Hořice
Vlečka Hořovice - Buzuluk Komárov
Vlečka Hořovice - Cintlovka Hořovice
Vlečka Hořovice - Primagra - Hořovice
Vlečka Hostinné - Hostinné - Labský mlýn
Vlečka Hostinné - KRPA Hostinné-nová
Vlečka Hostinné - Správa budov - města - lesů, Hostinné
Vlečka Hostivice - AZ – Hostivice
Vlečka Hostomice pod Brdy - AGRONA Hostomice
Vlečka Hostomice pod Brdy - Agropodnik - sklad Hostomice pod Brdy
Vlečka Hoštejn - Dřevo - Trans sro
Vlečka Hovězí - DOLANKA Hovězí u Vsetína
Vlečka Hrabačov - Devro sro
Vlečka Hradec Králové hlavní nádraží - HACAR Hradec Králové
Vlečka Hradec Králové hlavní nádraží - MTH Hradec Králové
Vlečka Hradec Králové hlavní nádraží - ZVU
Vlečka Hradec Králové hlavní nádraží - EMPLA sro Hradec Králové
Vlečka Hradec Králové hlavní nádraží - INPOZ sro Hradec Králové
Vlečka Hradec Králové hlavní nádraží - TSS Hradec Králové
Vlečka Hradec Králové-Slezské předměstí - Ferona Hradec Králové - Slezské předměstí
Vlečka Hrádek nad Nisou - HD NISAP
Vlečka Hrádek nad Nisou - KORTAN Hrádek nad Nisou
Vlečka Hrádek nad Nisou - VIKTORIA Semily
Vlečka Hrachovec nz - ARPETA Hrachovec
Vlečka Hranice na Moravě - ČEZ Distribuce - rozvodna Hranice
Vlečka Hranice na Moravě - RSPM Praha - Hranice
Vlečka Hrobce - AROMA Židovice
Vlečka Hrochův Týnec - Cukrovar Hrochův Týnec
Vlečka Hrochův Týnec - LATER Chrudim - středisko Hrochův Týnec
Vlečka Hronov - TEPNA, bavlnářské závody, závod 07 - Hronov
Vlečka Hronov - Wikov Hronov
Vlečka Hrušovany nad Jevišovkou - AGROCENTRUM HRUŠOVANY, spol s ro
Vlečka Hrušovany nad Jevišovkou - Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou
Vlečka Hrušovany u Brna - YTONG Hrušovany u Brna
Vlečka Hrušovany u Brna - ZEMPOMARKET Hrušovany u Brna
Vlečka Hulín - PROVING sro
Vlečka Hulín - TOSHULIN
Vlečka Hulín - TSS Hulín
Vlečka Humpolec - DH DEKOR Humpolec
Vlečka Humpolec - ZZN Pelhřimov - středisko Humpolec
Vlečka Hýskov - Savas Hýskov
Vlečka Chabařovice - Tlaková plynárna Ústí nad Labem
Vlečka Chabařovice - Besta, sp Chabařovice
Vlečka Chabařovice - PKÚ - třídírna
Vlečka Cheb - Strojírny Cheb
Vlečka Cheb - ČSKD - INTRANS Cheb
Vlečka Cheb - Chebský Kovošrot
Vlečka Cheb - OKV Cheb
Vlečka Cheb - Pošta Cheb 2
Vlečka Cheb - Silnice Cheb
Vlečka Cheb - TEMPOSPED Cheb
Vlečka Chlumčany u Dobřan - AGRO Přeštice
Vlečka Chlumčany u Dobřan - HANECO sro - Chlumčany u Dobřan
Vlečka Chlumčany u Dobřan - LASSELSBERGER Chlumčany u Dobřan
Vlečka Chlumec nad Cidlinou - Cerea, Chlumec nad Cidlinou
Vlečka Chlumec nad Cidlinou - Dr Pio Kinský dal Borgo, Chlumec n C
Vlečka Chlumec nad Cidlinou - Resonanční pila, Chlumec n/Cidlinou
Vlečka Chlumec nad Cidlinou - VIKTORIAGRUPPE Průmyslová zóna Chlumec nad Cidlinou
Vlečka Chlumec nad Cidlinou - Wotan Forest, Chlumec nad Cidlinou
Vlečka Choceň - Kögel
Vlečka Choceň - ČKD Choceň
Vlečka Choceň - Petr Schejbal, Choceň
Vlečka Choceň - Starmon sro, Choceň
Vlečka Chodov - - Montážní základna Chodov
Vlečka Chodov - Day-Dec sro
Vlečka Chodová Planá - Lesní společnost Přimda
Vlečka Chodová Planá - SPEDITION TEKAZ sro
Vlečka Chomutov - 12 006 Válcovny trub Chomutov
Vlečka Chomutov - 12 007 Železárny Chomutov
Vlečka Chomutov - AGREKOS, sro Chomutov
Vlečka Chomutov - CANNY spol s ro
Vlečka Chomutov - Ferona Chomutov - Spořice
Vlečka Chomutov - KOVOŠROT GROUP CZ- Chomutov
Vlečka Chomutov - MUS, Mostecká uhelná společnost
Vlečka Chomutov - První vodárenská Chomutov (Vodohospodářské stavby)
Vlečka Chomutov - Stavo, sro Kadaň (Průmstav)
Vlečka Chomutov - Tragent, sro
Vlečka Chotěboř - Cerea - Chotěboř, silo
Vlečka Chotěboř - Chotěbořské strojírny služby
Vlečka Chotěboř - Vojenská č26 CHOTĚBOŘ-BÍLEK
Vlečka Chotěšov - KX Líně
Vlečka Chotěšov pod Hazmburkem - AG Service, Chotěšov pod Hazmburkem
Vlečka Chotětov - BANKETA Chotětov
Vlečka Chotětov - Cukrovar Brodce
Vlečka Chotětov - BANKETA, sro, Sklady paliv a stavebnin Chotětov
Vlečka Chotětov - Mototechna I nová, Mladá Boleslav
Vlečka Chotětov - Mototechna II stará, Mladá Boleslav
Vlečka Chotětov - ZZN Polabí - Chotětov
Vlečka Chotoviny - Radek Brožovský Chotoviny
Vlečka Chrast u Chrudimi - Manipulační kolej č 101c - kusá
Vlečka Chrast u Chrudimi - Skladový areál MR Chrast u Chrudimi
Vlečka Chrast u Chrudimi - DADRUS
Vlečka Chrast u Chrudimi - Paliva Hlinsko v Čechách
Vlečka Chrást u Plzně - DATE TRADE, sro
Vlečka Chrást u Plzně - SMP CZ - Chrást u Plzně
Vlečka Chrást u Plzně - Ferona 2000, Ejpovice
Vlečka Chrást u Plzně - IPPE sro
Vlečka Chrastava - Elitex Services
Vlečka Chrastava - Kotelna - Andělská Hora
Vlečka Chrlice - Sokolnice - EON Česká republika sro rozvodna Sokolnice
Vlečka Chropyně - Energetika Chropyně
Vlečka Chropyně - Skaldový areál MR Chropyně Rasina
Vlečka Chrudim město - MERCIA, sro Chrudim
Vlečka Chrudim město - Tereos TTD,as, Chrudim
Vlečka Chrudim město - TUNĚCHODY - CIHELNA
Vlečka Chrudim město - Domácí potřeby - Pardubice
Vlečka Chrudim město - Era plus
Vlečka Chrudim město - Silnice Hradec Králové
Vlečka Chvatěruby - Kaučuk, základní závod
Vlečka Chýnov - ZZN Pelhřimov - Chýnov
Vlečka Ivančice - NAVOS - Ivančice
Vlečka Ivanovice na Hané - SLADOVNY SOUFFLET ČR, závod Kroměříž, Ivanovice na Hané
Vlečka Jablonec nad Nisou - TSR Jablonec nN
Vlečka Jablonecké Paseky - Výtopna Paseky
Vlečka Jablonné nad Orlicí - Závod Jablonné nad Orlicí
Vlečka Jablůnka - Uhelné sklady Jablůnka
Vlečka Jaroměř - KD METALL, sro Jaroměř
Vlečka Jaroměř - Tonus, Jaroměř
Vlečka Jaroměř - výtopny Jaroměř
Vlečka Jaroměř - Pábl Uhelné sklady a Kovošrot Jaroměř
Vlečka Jaroměř - RUND
Vlečka Jaroměř - SURO Jaroměř (stará ZAZ)
Vlečka Jaroměř - Železniční muzeum Jaroměř
Vlečka Jarošov nad Nežárkou - Dočeš
Vlečka Javorník ve Slezsku - sklad hnojiv
Vlečka Jemnice - Wotan Forest Jemnice
Vlečka Jeneč - HÖDLMAYR ČR
Vlečka Jeneč - TOP Jeneč;;
Vlečka Jeseník - strojírny
Vlečka Jestřebí - Obalovna Provodín
Vlečka Jestřebí - Provodínské písky Provodín
Vlečka Jestřebí - ZZN Polabí - Provodín
Vlečka Jičín - Cerea - Jičín
Vlečka Jičín - IMMO sro (býv Dřevona np)
Vlečka Jičín - Seco GROUP, Jičín
Vlečka Jihlava - TRS Jihlava
Vlečka Jihlava - CZ LOKO 1
Vlečka Jihlava - CZ LOKO 2
Vlečka Jihlava - KRONOSPAN Jihlava
Vlečka Jihlava město - Ferona Jihlava
Vlečka Jihlava město - Uhelné sklady Jihlava
Vlečka Jihlávka - Skladový areál MR Jihlávka
Vlečka Jirkov - SKAN HOLZ
Vlečka Jirkov - Krušnohorská pila II, Jirkov
Vlečka Jiřice - Cukrovar Kostelec nad Labem
Vlečka Jiříkov - SLÉVÁRNA JIŘÍKOV
Vlečka Josefův Důl - BRAVALM, závod Josefův Důl
Vlečka Kadaň předměstí nz. - KERAMOST Kadaň 1
Vlečka Kadaň-Prunéřov - ČEZ-elektrárna Prunéřov
Vlečka Kájov - JIP - papírny Větřní
Vlečka Kamenický Šenov - PRECIOSA-LUSTRY Kamenický Šenov
Vlečka Kamenné Žehrovice - Libušín
Vlečka Kamenné Žehrovice - Tuchlovice 1
Vlečka Kaplice - Jednota Kaplice
Vlečka Kaplice - ZZN Pelhřimov - Kaplice
Vlečka Káranice - IZOMAT KÁRANICE
Vlečka Kardašova Řečice - Lesy Jindřichů Hradec
Vlečka Karlovy Vary - Domácí potřeby UNI Plzeň
Vlečka Karlovy Vary - Karlovarské minerální vody Karlovy Vary
Vlečka Karlovy Vary dolní n. - Západočeská plynárenská – Karlovy Vary
Vlečka Karlštejn - OVU Karlštejn
Vlečka Karolinka - Crystalex CZ sro Nový Bor provoz Karolinka
Vlečka Karviná hlavní nádraží - ČECOMET - Karviná
Vlečka Karviná město - KOVONA KARVINÁ
Vlečka Kařízek - Skladový areál MR Kařízek
Vlečka Kasejovice - Silnice - Kasejovice
Vlečka Katusice - Agrorružstvo Katusice
Vlečka Kaznějov - LB MINERALS Kaznějov
Vlečka Kaznějov - ZZ Plzeň, provoz Kaznějov II
Vlečka Kaznějov - Hebel Kaznějov
Vlečka Kladno - ASKOL
Vlečka Kladno - KLADDUBÍ-TUHÁŇ n-STŘEDZOZ MD VINAŘICE
Vlečka Kladno - Masokombinát Kladno
Vlečka Kladno - MTH Kladno
Vlečka Kladno - OS Kladno
Vlečka Kladno - Potraviny, středočeský kraj, Praha
Vlečka Kladno-Dubí - KONSTRUKTIVA KONSIT
Vlečka Kladno-Dubí - DLT Kladno
Vlečka Klášterec nad Ohří - Porcelánka Klášterec
Vlečka Klatovy - 3 KBH Klatovy
Vlečka Klatovy - Agrowest, OTP Klatovy
Vlečka Klatovy - KOZAK Klatovy
Vlečka Klatovy - ŠKODA Klatovy
Vlečka Klenčí pod Čerchovem - Obchodní dopravce Václav Hrbáček
Vlečka Klenčí pod Čerchovem - Prodej stavebního materiálu Klenčí pod Čerchovem
Vlečka Kněževes - Kněževes
Vlečka Kněžmost - ZZN Polabí - Kněžmost
Vlečka Kojetice na Moravě - ADW AGRO, středisko Kojetice na Mor
Vlečka Kojetín - MORAVSKÝ LIHOVAR KOJETÍN
Vlečka Kolín - ALTIS, Kolín
Vlečka Kolín - Bioenergo
Vlečka Kolín - CBU Yard
Vlečka Kolín - Mi-King sro,K Dílnám ,Kolín
Vlečka Kolín - RIGI spol s ro, Kolín
Vlečka Kolín - - přístav Kolín
Vlečka Kolín - BIOLÍH Kolín
Vlečka Kolín - Draslovka Kolín
Vlečka Kolín - KOPOS KOLÍN
Vlečka Kolín - Lučební
Vlečka Kolín - PARAMO, Kolín I
Vlečka Kolín - výtah
Vlečka Kolín - BIOFERM-lihovar Kolín
Vlečka Kolín - Domácí potřeby Kolín
Vlečka Kolín - DYKO,spol s ro, Kolín
Vlečka Kolín - Elektrárna Kolín
Vlečka Kolín - FEROSTAV, Kolín
Vlečka Kolín - GEFCO-HUB
Vlečka Kolín - Kolínský ISOL, sro, APA
Vlečka Kolín - odb. Hradišťko - Spojovací kolej Kolín Zóna + vnější část vlečky GEFCO
Vlečka Kolín - SSQ Property, Kolín
Vlečka Kolín - SSŽ, Kolín
Vlečka Kolín - TROJEK, sro, Kolín
Vlečka Kolín - ZZN Polabí - Kolín
Vlečka Komořany u Vyškova - JITONA
Vlečka Kopidlno - TEC Cukrovar Kopidlno
Vlečka Kopřivnice nákladové nádraží - TATRA
Vlečka Kostelec na Hané - FORTEMostkovice
Vlečka Kostelec na Hané - Prodej paliva Zapletal-Návělek Kostelec na Hané
Vlečka Kostelec nad Orlicí - PROTECO PRAHA, spol sro, Kostelec n Orl
Vlečka Kostelec u Heřmanova Městce - Heřmanův Městec
Vlečka Kostelec u Jihlavy - Kostelecké uzeniny
Vlečka Kostěnice - ALFAMA Kostěnice
Vlečka Kostěnice - Cerea - Dašice
Vlečka Košťálov - Kamenolom Košťálov
Vlečka Kotojedy z - NAVOS - Kotojedy
Vlečka Kouřim - TOTAL ČESKÁ REPUBLIKA sro, Kouřim
Vlečka Kouřim - ZZN, sp Kolín
Vlečka Krahulov - ADW AGRO, středisko Krahulov
Vlečka Krahulov - DEVON sro
Vlečka Kralovice u Rakovníka - ZZ Plzeň, provoz Kralovice
Vlečka Královo Pole -
Vlečka Královo Pole - vojenské sklady
Vlečka Kralupy nad Vltavou - BALAK
Vlečka Kralupy nad Vltavou - Lihovar Kralupy
Vlečka Kralupy nad Vltavou předměstí - Skanska DS-montážzáklKralupy n/Vlt
Vlečka Krasíkov - ČEZ Distribuce RO Krasíkov
Vlečka Kravaře ve Slezsku - Gypstrend, sro Kobeřice
Vlečka Krnov - ŽOS Krnov
Vlečka Krnov - AKTINS sro - Krnov
Vlečka Krnov - Dalkia Česká republika - Krnov
Vlečka Kroměříž - GEBESHUBER Kroměříž
Vlečka Kroměříž - NAVOS - Kroměříž
Vlečka Kroměříž - silo
Vlečka Kroměříž - sladovna
Vlečka Kroměříž - SLADOVNY SOUFFLET ČR, Kroměříž
Vlečka Křemže - Skanska DS - montážní základna Křemže
Vlečka Křinec - Havelka Křinec
Vlečka Křinec - ZZN Polabí - Křinec
Vlečka Kunčice nad Labem - Krkonošské vápenky Kunčice, Kunčice nad Labem
Vlečka Kunovice - Skladový areál MR Kunovice
Vlečka Kuřim - SLÉVÁRNA KUŘIM
Vlečka Kuřim - strojírenský areál
Vlečka Kutná Hora hlavní nádraží - ČKD Kutná Hora
Vlečka Kutná Hora hlavní nádraží - Cukrovar Ovčáry
Vlečka Kutná Hora hlavní nádraží - MONTAN Kutná Hora
Vlečka Kutná Hora hlavní nádraží - OS Kutná Hora
Vlečka Kutná Hora hlavní nádraží - Philip Morris ČR, Kutná Hora
Vlečka Kutná Hora hlavní nádraží - strojírny
Vlečka Kutná Hora hlavní nádraží - Uhelné sklady Čáslav, sp
Vlečka Kutná Hora město - Obila Kutná Hora
Vlečka Kyjov - DELTA MLÝNY sro
Vlečka Kyjov - VETROPACK MORAVIA GLASS
Vlečka Lampertice - GEMEC-UNION
Vlečka Lanškroun - Agrochem Lanškroun
Vlečka Lanškroun - Agrochem Lanškroun (ZZN)
Vlečka Lanškroun - TESLA Lanškroun
Vlečka Lázně Bělohrad - TIMKO-Lázně Bělohrad
Vlečka Lázně Bělohrad - Agropodnik Jičín, sklad Lázně Bělohrad
Vlečka Lázně Kynžvart - EUTIT sro Stará Voda
Vlečka Lázně Kynžvart - Lesy České republiky sp, Kladská I
Vlečka Lázně Kynžvart - Lesy České republiky sp, večka Kladská II
Vlečka Lázně Kynžvart - ZDP Lázně Kynžvart
Vlečka Lázně Toušeň nz - Prefa Brandýs n/L
Vlečka Ledeč nad Sázavou - Lesní společnost Ledeč nad Sázavou, Ledeč nad Sázavou
Vlečka Lenešice - AgroZZN - Dobroměřice
Vlečka Lenešice - SHR - DVILL, MUS Mostecká uhelná společnost
Vlečka Leština u Světlé - ZOS, Leština
Vlečka Leština u Světlé - ZZN Havlíčkův Brod, středisko Leština
Vlečka Letohrad - Pila Letohrad
Vlečka Letohrad - STABEST, sro
Vlečka Lhotka nad Bečvou - DEZA Valašské Meziříčí
Vlečka Libčice nad Vltavou - Cihelna Libčice
Vlečka Libčice nad Vltavou - SCREWS a WIRE Libčice
Vlečka Liberec - Severochema vd
Vlečka Liberec - FEREX - ŽSO, Liberec
Vlečka Liberec - LARISA, sro
Vlečka Liberec - SORTIK, sro, Textilana UNA Liberec
Vlečka Liberec (dolní nádraží) - Babylon
Vlečka Liberec (dolní nádraží) - Teplárny Liberec
Vlečka Liberec-Horní Růžodol - Magna Exteriors & Interiors (Bohemia) sro
Vlečka Libice nad Cidlinou - VARI
Vlečka Libice nad Cidlinou - ZZN Nymburk, Libice nad Cidlinou
Vlečka Libochovice - LIBS Glass Libochovice
Vlečka Libuň - Sklopísek Střeleč
Vlečka Lichkov - DKS, sro
Vlečka Lipka - Lesy ČR Lipka
Vlečka Lipník nad Bečvou - TOS Lipník v Lipníku nad Bečvou
Vlečka Lipno nad Vltavou - ČEZ, Elektrárna Lipno
Vlečka Lískovec u Frýdku - ArcelorMittal Frýdek-Místek
Vlečka Lískovec u Frýdku - ARCIMPEX sro - Sviadnov
Vlečka Litice nad Orlicí - ŽPSV závod Litice
Vlečka Litoměřice horní nádraží - Litoměřické mrazírny
Vlečka Litoměřice horní nádraží - mrazírny
Vlečka Litoměřice horní nádraží - stavebniny
Vlečka Litomyšl - Faulhammer, Litomyšl
Vlečka Litovel - CUKROVAR LITOVEL
Vlečka Litovel - Jaromír Macháček - JAD Litovel
Vlečka Litovel - Litovelské strojírny
Vlečka Litovel - SLADOVNY SOUFFLET ČR - Litovel
Vlečka Litovel předměstí - MJM Litovel, provoz Litovel
Vlečka Litovel předměstí - Pivovar Litovel
Vlečka Litvínov - Benar Litvínov
Vlečka Litvínov - Hamr
Vlečka Litvínov - Schoeller Litvínov, ks
Vlečka Loděnice - LB Cemix, závod Loděnice
Vlečka Lochovice ( nz Všeradice) - LB MINERALS Všeradice
Vlečka Lom u Mostu - K - EFEKT MOST
Vlečka Loučovice zastávka - Papírny Svatý Prokop
Vlečka Loukov u Mnichova Hradiště - TRUCKPARK Loukov
Vlečka Louky nad Olší - Odvalová kolej č 6a, 6b Louky nOlší
Vlečka Louky nad Olší - Slovnaft Moravia, spol s ro - Louky nad Olší
Vlečka Louky nad Olší - Vlečková síť OKD, Doprava - Báňská
Vlečka Louny - LEGIOS Louny
Vlečka Louny město - AgroZZN - Louny
Vlečka Lovosice - ČSKD - INTRANS Lovosice
Vlečka Lovosice - Logistické centrum LOVOSICE
Vlečka Lovosice - WOWITRA sro LOVOSICE
Vlečka Lovosice - Cukrovar Lovosice
Vlečka Lovosice - Lovochemie - závodová
Vlečka Lovosice - Silnice Ústí nad Labem
Vlečka Lovosice - STAMA spol s ro Lovosice
Vlečka Lovosice - TSS Lovosice
Vlečka Lubná nz - LASSELSBERGER-Rakovník 3
Vlečka Luby u Chebu - Strunal Luby
Vlečka Lukavice na Moravě - JIP Papírny Větřní závod Lukavice
Vlečka Lužec nad Vltavou - Lužec
Vlečka Lužice - UVR Mníšek pod Brdy
Vlečka Lysá nad Labem - ARS ALTMANN Lysá nad Labem
Vlečka Lysá nad Labem - DYWIDAG Prefa Lysá n/L
Vlečka Lysá nad Labem - KOVONA
Vlečka Lysá nad Labem - ZZN Polabí - Lysá nad Labem
Vlečka Majdalena - Českomoravský štěrk- pískovna Chlum u Třeboně
Vlečka Majdalena - Sloupárna Majdalena
Vlečka Malé Svatoňovice - Dřevovýroba IDA, Malé Svatoňovice
Vlečka Malešov - Obila servis, sro - Malešov
Vlečka Malšice - Zeelandia spol s ro
Vlečka Mariánské Lázně - RAMA - výroba - obchod Teplá
Vlečka Mariánské Lázně - Západočeské energetické závody, sp Plzeň
Vlečka Mariánské Lázně - ZDP Mariánské Lázně
Vlečka Martinice v Krkonoších - LESS Martinice
Vlečka Meclov nz - LB MINERALS Meclov
Vlečka Mělník - - přístav Mělník
Vlečka Mělník - Beck International
Vlečka Mělník - Cukrovary TTD - cukrovar Mělník
Vlečka Mělník - Stavebniny - Josef Nový
Vlečka Mělník - IFC Group sro
Vlečka Mělník - KOVOŠROT GROUP CZ, Mělník
Vlečka Mělník - MEFRIT Mělník
Vlečka Mělník - ZZN Polabí- Mělník
Vlečka Merklín - Elektroporcelán Louny - Merklín
Vlečka Městec Králové - STAVEBNINY ZÁMEČNÍK Městec Králové
Vlečka Městec Králové - ZZN Polabí - Městec Králové
Vlečka Městečko Trnávka nz. - Agropodnik Svitavy, Městečko Trnávka
Vlečka Město Albrechtice - Silo - Město Albrechtice
Vlečka Měšice u Prahy - Gorenje
Vlečka Měšice u Prahy - THERMOREAL, spol s ro
Vlečka Měšice u Prahy - ZZN Polabí - Měšice
Vlečka Meziměstí - Agrofarm Božanov, Meziměstí
Vlečka Meziměstí - AGRO CS - Meziměstí
Vlečka Meziměstí - Lesní společnost Broumov, Meziměstí
Vlečka Meziměstí - PROMA REHA, Meziměstí
Vlečka Mikulášovice dolní nádraží - UNILES
Vlečka Mikulov na Moravě - BOHEMIA SEKT, sro - vinařství VÍNO Mikulov
Vlečka Milevsko - ZVVZ
Vlečka Milevsko - AGPI
Vlečka Milevsko - AGRO Sušice- Milevsko
Vlečka Milín - DIAMO-Milín
Vlečka Milín - Ligmet - Lazsko Milín
Vlečka Milín - PRIMAGRA Milín
Vlečka Mimoň - AGRO Mimoň
Vlečka Mimoň - Dřevařské závody Mimoň
Vlečka Mimoň - VÚ 0406 Hradčany
Vlečka Mimoň - ZZN Polabí- Mimoň
Vlečka Mimoň - ZZN Semily závod Mimoň
Vlečka Miroslav - NAVOS - Miroslav
Vlečka Mírová - SPD sro - Mírová
Vlečka Mirovice - ZZN Pelhřimov - Mirovice
Vlečka Mladá Boleslav hlavní nádraží - B-Etha Mladá Boleslav
Vlečka Mladá Boleslav hlavní nádraží - Cukrovar Čejetičky
Vlečka Mladá Boleslav město - Preymesser Řepov
Vlečka Mladá Boleslav město - SD KOVO Mladá Boleslav město
Vlečka Mladá Boleslav město - ŠKODA AUTO-Mladá Boleslav
Vlečka Mladá Boleslav-Debř - TREX-MB Debř
Vlečka Mladecko - THORSSEN sro - Mladecko
Vlečka Mladeč nz - Vápenka Vitoul Měrotín
Vlečka Mnichovo Hradiště - LITRA Mnichovo Hradiště
Vlečka Mnichovo Hradiště - VTOS sro Mnichovo Hradiště
Vlečka Modřice - PASO Brno, Modřice
Vlečka Modřice - Ferona Brno-Modřice
Vlečka Modřice - FIRESTA Modřice
Vlečka Mohelnice - Kámen Mohelnice
Vlečka Mohelnice - NAVOS - Mohelnice
Vlečka Mohelnice - Siemens Elektromotory sro Mohelnice
Vlečka Mochov - ARDO Mochov
Vlečka Mochov - TSR Mochov
Vlečka Moravany - ZZN Pardubice
Vlečka Moravská Nová Ves - Belagra, areál Moravská Nová Ves
Vlečka Moravská Třebová - I MTZ Moravská Třebová
Vlečka Moravské Budějovice - AGROVÝKUP
Vlečka Moravský Krumlov - PBS INDUSTRY, Moravský Krumlov
Vlečka Moravský Písek - BUREŠ
Vlečka Moravský Písek - OSEVA Bzenec
Vlečka Moravský Písek - VELPRUM spol s ro
Vlečka Most - WOP, sro Most
Vlečka Most nové nádraží - PTM Most
Vlečka Most nové nádraží - UNIPETROL DOPRAVA, sro
Vlečka Most nové nádraží - Hartmann - Rico, Most
Vlečka Most nové nádraží - MUS Herkules
Vlečka Most nové nádraží - OKV Most
Vlečka Mstětice - Mstětice
Vlečka Mstětice - KERAMOST Nehvizdy
Vlečka Mšeno - ZZN Mšeno
Vlečka Mutějovice - Lesy Žatec, Mutějovice
Vlečka Mutěnín - Agropodnik Domažlice Mutěnín
Vlečka Náchod - Teplárna Náchod
Vlečka Náchod - Hvězda Náchod Babí
Vlečka Náměšť nad Oslavou - letiště
Vlečka Napajedla - Fatra, provoz Napajedla
Vlečka Návsí - FEP Pila Jablunkov-Návsí
Vlečka Návsí - SMITEN, spol s ro - Jablunkov
Vlečka Nebanice nz - Agrona - Nebanice
Vlečka Nelahozeves - UNILEVER ČR, Povltavské tukové závody
Vlečka Nemanice - Budvar České Budějovice
Vlečka Nemanice - ČSKD - INTRANS České Budějovice - Nemanice
Vlečka Němčice nad Hanou - EASTERN SUGAR ČR - cukrovar Němčice nad Hanou
Vlečka Nemotice - KORYNA
Vlečka Nepomuk - AGRO Přeštice, spolp
Vlečka Nepomuk - ZETEN Nepomuk
Vlečka Neratovice a širá trať Neratovice – Kralupy n. V. - Spolana Neratovice
Vlečka Netolice - Městská Netolice
Vlečka Netolice - NS Netolice
Vlečka Nezamyslice - ŽPSV závod Doloplazy
Vlečka Nová Cerekev - Lesy Pelhřimov
Vlečka Nová Paka - Actual spinning Nová Paka
Vlečka Nová Pec - Správa nár parku a chrán kr ob Šumava
Vlečka Nová Role - porcelánka
Vlečka Nová Role - Porcelánka Nová Role
Vlečka Nová Ves nad Lužnicí - LB MINERALS Nová Ves nad Lužnicí
Vlečka Nová Ves u Českých Budějovic - Vodovody a kanalizace
Vlečka Nové Hrady - Wotan Forest Nové Hrady
Vlečka Nové Hrady - ŽPSV závod Nové Hrady
Vlečka Nové Město na Moravě - Wotan Forest, Nové Město
Vlečka Nové Město nad Metují - Ammann Czech Republic Nové Město n Met
Vlečka Nové Město pod Smrkem - H Wolf nemovitosti H Řasnice
Vlečka Nové Město pod Smrkem - Textilana
Vlečka Nové Sedlo u Lokte - SUVřesová
Vlečka Nové Strašecí - České lupkové závody
Vlečka Nový Bor - Crystalex CZ sro Nový Bor
Vlečka Nový Bydžov - Natura DK Nový Bydžov
Vlečka Nový Jičín město - PARTR - Nový Jičín město
Vlečka Nový Jičín město - Philip Morris ČR, Nový Jičín
Vlečka Nučice - Lomy Mořina
Vlečka Nymburk hlavní nádraží - Železniční opravny a strojírny Nymburk sro
Vlečka Nymburk hlavní nádraží - Cukrovar Nymburk
Vlečka Nymburk hlavní nádraží - OKV Nymburk
Vlečka Nymburk město - Maschinenfabrik Niehoff (CZ),sro-Nymb
Vlečka Nymburk město - ZZN Nymburk, Nymburk-město
Vlečka Nymburk-město - Sladovny Soufflet, závod Nymburk
Vlečka Nýrsko - Farma JOLA Hodusice
Vlečka Nýřany - ZUD, Krimich Tlučná
Vlečka Nýřany - doly jih
Vlečka Nýřany - SDH KOVO-BETON
Vlečka Nýřany - Uhelné sklady Nýřany
Vlečka Obrnice - Jitřenka Ústí nad Labem, divize 2 Litoměřice
Vlečka Obrnice - Silo Sedlec
Vlečka Obrnice - Zelenina Terezín, závod Sedlec u Mostu
Vlečka Odry - Semperflex Optimit sro
Vlečka Ohníč - HET Ohníč
Vlečka Okna - ATMOS Bělá pod Bezdězem, Okna
Vlečka Okna - PAVA, sro Okna
Vlečka Okna - Skladový areál MR Okna
Vlečka Okříšky - Wotan Forest Okříšky
Vlečka Olbramkostel - NAVOS - Olbramkostel
Vlečka Olbramovice - MOKATE Czech Olbramovice
Vlečka Olbramovice - velkosklad
Vlečka Olbramovice - ZZN Benešov
Vlečka Oldřichov u Duchcova - SŽDC Oldřichov u Duchcova - Duchcov
Vlečka Oldřichov u Duchcova - Glavunion, závod Barevka
Vlečka Oldřichov u Duchcova - Spolchemie Ústí nad Labem
Vlečka Olomouc hlavní nádraží - ADM Olomouc
Vlečka Olomouc hlavní nádraží - TSR Olomouc
Vlečka Olomouc hlavní nádraží - Allpi sro Olomouc
Vlečka Olomouc hlavní nádraží - AUTO ČECHÁK sro Olomouc
Vlečka Olomouc hlavní nádraží - Čokoládovny, oz ZORA Olomouc
Vlečka Olomouc hlavní nádraží - Dřevo Trust - prodej, Olomouc
Vlečka Olomouc hlavní nádraží - FARMAK Olomouc
Vlečka Olomouc hlavní nádraží - ISH Olomouc
Vlečka Olomouc hlavní nádraží - Obchodní sladovny Prostějov, závod Bělidla
Vlečka Olomouc hlavní nádraží - Pivovar Litovel závod Olomouc
Vlečka Olomouc hlavní nádraží - pošta
Vlečka Olomouc hlavní nádraží - SOLNÉ MLÝNY Olomouc
Vlečka Olomouc hlavní nádraží - STAMEDOP Olomouc
Vlečka Olomouc hlavní nádraží - STEVA trading sro
Vlečka Olomouc hlavní nádraží - Vojenská č20 - OLOMOUC-NOVÝ SVĚT
Vlečka Olomouc Nová Ulice - NOVÁ SLADOVNA
Vlečka Olomouc-Řepčín - Moravské železárny Olomouc
Vlečka Oloví - Oloví
Vlečka Omlenice - ZZN Pelhřimov - Olmenice
Vlečka Ondřejovice - Muna
Vlečka Ondřejovice - pila
Vlečka Opatovice nad Labem - Elektrárny Opatovice
Vlečka Opatovice nad Labem - Halens sro, Opatovice n L
Vlečka Opava východ - MODEL OBALY, OPAVA
Vlečka Opava východ - OSTROJ
Vlečka Opava západ - FOBOS INVEST - Husova
Vlečka Opava západ - NAVOS - Opava
Vlečka Opava západ - šrotiště
Vlečka Opava-Komárov - Purum - Opava
Vlečka Opava-Komárov - TEVA
Vlečka Opavská lesní (samostatné kolejiště vlečky)
Vlečka Opočno pod Orlickými horami - BOHEMILK, Opočno
Vlečka Opočno pod Orlickými horami - Cukrovary TTD - České Meziříčí
Vlečka Osek - KRONOSPAN
Vlečka Osek - K-EFEKT, sro Lom u Mostu
Vlečka Osek - MUS, Mostecká uhelná společnost Most
Vlečka Osíčko - Loukov
Vlečka Oslavany - Metaldyne Oslavany, spol s ro
Vlečka Ostrava báňské nádraží vjezdové-odjezdové kol - BUDOUCNOST SPOTŘEBNÍ DRUŽSTVO
Vlečka Ostrava hlavní nádraží - DEKTRADE - Ostrava Hrušov
Vlečka Ostrava hlavní nádraží - H-Zone, sro - Hrušov
Vlečka Ostrava hlavní nádraží - LIBROS
Vlečka Ostrava hlavní nádraží - OKV Ostrava
Vlečka Ostrava hlavní nádraží - Ostravské opravny a strojírny, sro, Ostrava
Vlečka Ostrava hlavní nádraží - Pošta Ostrava O2
Vlečka Ostrava hlavní nádraží - SLEZSKOMORAVSKÁ DRÁHA-Bdr
Vlečka Ostrava hlavní nádraží - SOKV Ostrava
Vlečka Ostrava hlavní nádraží - TROJEK, sro - Ostrava hln-levé
Vlečka Ostrava hlavní nádraží - TSR Ostrava - Přívoz
Vlečka Ostrava hlavní nádraží - Vlečková síť OKD, Doprava - Báňská
Vlečka Ostrava hlavní nádraží - Vlečková síť OKD, Doprava - Odra-část uhelná služba
Vlečka Ostrava hlavní nádraží - Vlečková síť OKD, Doprava - Odra-část základní závod
Vlečka Ostrava hlavní nádraží - Vlečková síť OKD, Doprava - Odra-Hrušov
Vlečka Ostrava levé nádraží - Manipulační kolej 2b, Ostrava-levé nádraží
Vlečka Ostrava pravé nádraží - Ridera Bohemia
Vlečka Ostrava pravé nádraží - Vlečková síť OKD, Doprava - Šverma
Vlečka Ostrava střed - Vlečková síť OKD, Doprava - Báňská
Vlečka Ostrava střed;Ostrava-Vítkovice - VÍTKOVICE Doprava
Vlečka Ostrava-Bartovice - ArcelorMittal Ostrava
Vlečka Ostrava-Kunčice - ArcelorMittal Ostrava
Vlečka Ostrava-Kunčice - BE Group Logistics CZ
Vlečka Ostrava-Kunčice - Linde Gas, Výrobně distribuční centrum SC4 Ostrava Kunčice
Vlečka Ostrava-Svinov - Dalkia Česká republika - Třebovice
Vlečka Ostrava-Svinov - RAVEN Svinov
Vlečka Ostrava-Svinov - sklad hutního materiálu
Vlečka Ostrava-Třebovice - Dopravní podnik Ostrava - Ostrava Třebovice
Vlečka Ostrava-Třebovice - Pórobeton Ostrava-Třebovice
Vlečka Ostrava-Vítkovice - ArcelorMittal Ostrava
Vlečka Ostravice - Pila Ostravice
Vlečka Ostroměř - Cerea - Ostroměř
Vlečka Ostroměř - MÁDLE Ostroměř
Vlečka Ostrov nad Ohří - PAPOS vos
Vlečka Ostrov nad Ohří - Manipulační sklad Ostrov nad Ohří-KALESPOL
Vlečka Otice nz - Školní statek - Opava Otice
Vlečka Otrokovice - Barum Continental spol sro
Vlečka Otrokovice - PSG
Vlečka Otrokovice - TOMA
Vlečka Otvovice - JHJ Otvovice
Vlečka Pacov - pila
Vlečka Pacov - zemědělský sklad
Vlečka Pačejov - Skladový areál MR Pačejov
Vlečka Pačejov z - HOCO Bohemia sro v Pačejově
Vlečka Pardubice hlavní nádraží - Paramo Pardubice
Vlečka Pardubice hlavní nádraží - DESMONTES
Vlečka Pardubice hlavní nádraží - entria
Vlečka Pardubice hlavní nádraží - KÁVOVINY akciová společnost, Pardubice
Vlečka Pardubice hlavní nádraží - Obchod s palivy Pardubice
Vlečka Pardubice hlavní nádraží - SOŽ ČR Pardubice - "Nová "
Vlečka Pardubice hlavní nádraží - SPU Pardubice
Vlečka Pardubice hlavní nádraží - ŠPAŇA, vos Pardubice
Vlečka Pardubice hlavní nádraží - TOPEK - Oilcz Pardubice
Vlečka Pardubice-Rosice nad Labem - Jarý - Pardubice
Vlečka Pardubice-Rosice nad Labem - Prefa Pardubice, Rosice n/Labem
Vlečka Pardubice-Rosice nad Labem - továrna na výbušniny
Vlečka Paskov - BIOCEL
Vlečka Paskov - Odval - Řepiště
Vlečka Pečky - REGULA Pečky I č 12177
Vlečka Pečky - REGULA Pečky II č 31001
Vlečka Pečky - ZPA Pečky
Vlečka Pečky - Depo
Vlečka Pečky - LIPKA, sro Pečky
Vlečka Pečky - ZZN Nymburk vl 15 300
Vlečka Pečky - ZZN Nymburk, Pečky II
Vlečka Pečky - ZZN Polabí - Pečky
Vlečka Pelhřimov - Agrostroj Pelhřimov
Vlečka Pelhřimov - KOH-I-NOOR HARDTMUTH Trade
Vlečka Pelhřimov - ZZN Pelhřimov
Vlečka Pelhřimov - ZZN Pelhřimov - Agroalfa
Vlečka Písečná - Havelka Písečná
Vlečka Písečná - IKB Slévárna Písečná
Vlečka Písek - Teplárna Písek
Vlečka Písek - Bramac Písek
Vlečka Písek - Jitex Písek
Vlečka Písek město - Elektropřístroj Písek
Vlečka Písek město - Masokombinát Písek
Vlečka Písek město - POLARI Písek
Vlečka Písek město - Polari-PHM, Písek město
Vlečka Planá nad Lužnicí - SILON Planá nad Lužnicí
Vlečka Planá nad Lužnicí - Pila Pasák Planá n Lužnicí
Vlečka Planá u Mariánských Lázní - DOSTAV Praha
Vlečka Planá u Mariánských Lázní - Primagra - Planá
Vlečka Planá u Mariánských Lázní - Stora Enso Wood Products Planá sro, Planá
Vlečka Planá u Mariánských Lázní - Vonex Planá - Gunttner
Vlečka Plaňany - Kolínské cukrovary, sp Kolín
Vlečka Plzeň hlavní nádraží - ŠKODA ELECTRIC
Vlečka Plzeň hlavní nádraží - TSR Plzeň
Vlečka Plzeň hlavní nádraží - ZZ Plzeň, provoz Plzeň–Soukenická
Vlečka Plzeň hlavní nádraží - EPRO Plzeň
Vlečka Plzeň hlavní nádraží - Ferona Plzeň
Vlečka Plzeň hlavní nádraží - MOVO Plzeň
Vlečka Plzeň hlavní nádraží - MTH Plzeň
Vlečka Plzeň hlavní nádraží - Plzeňské pivovary Plzeň II
Vlečka Plzeň hlavní nádraží - PROPERTY Plzeň
Vlečka Plzeň hlavní nádraží - RAAB KARCHER STAVIVA - sklad Plzeň
Vlečka Plzeň-Jižní předměstí - ŠKODA hlavní závod
Vlečka Plzeň-Koterov - OVERLACK, spol s ro
Vlečka Plzeň-Křimice - SUDA
Vlečka Plzeň-Křimice - Drobné zboží 94 Plzeň
Vlečka Plzeň-Křimice - TEP Plzeň - Křimice
Vlečka Plzeň-Valcha - ŠKODA EKOSERVIS
Vlečka Poběžovice - CHKZ - závod Poběžovice
Vlečka Poběžovice - Primagra - Poběžovice
Vlečka Počerady - EPC
Vlečka Počerady - Hrabák
Vlečka Podbořany - LASSELSBERGER Podbořany
Vlečka Podbořany - AgroZZN - Podbořany
Vlečka Podbořany - Vojenská číslo 1 Podbořany
Vlečka Poděbrady - Josef Petzold, Poděbrady
Vlečka Poděbrady - Crystal BOHEMIA, Poděbrady
Vlečka Podivín - NAVOS, - Podivín
Vlečka Podivín - OSEVA Bzenec, ČSO Podivín
Vlečka Pohled - Českomoravský štěrk, kamenolom Pohled
Vlečka Polanka nad Odrou - TSR Polanka
Vlečka Polanka nad Odrou - Českomoravský štěrk, překladiště Polanka
Vlečka Polepy - Montážní základna Polepy
Vlečka Polerady nad Labem nz - POLORA, Polerady nad Labem
Vlečka Polička - Firma Faulhammer sro, středisko Polička
Vlečka Polička - FOREST Polička
Vlečka Polička - Marcel Kastner
Vlečka Polička - Poličské strojírny
Vlečka Postoloprty - KB-BLOK
Vlečka Potštejn - Diafrikt Components sro Potštejn
Vlečka Povrly - Kovohutě Povrly
Vlečka Praha Masarykovo nádraží - ČKD DUKLA
Vlečka Praha-Běchovice - Obchod Palivy a stavebninami Praha sp
Vlečka Praha-Běchovice - Vývojová a provozní základna výzkumných ústavů Praha Běchovice
Vlečka Praha-Braník - Pražské vodárny sp, závod Podolí
Vlečka Praha-Braník - AVERS Praha-Braník
Vlečka Praha-Braník - Skanska DS- Praha Bráník
Vlečka Praha-Bubeneč - papírna
Vlečka Praha-Bubeneč - teplárna
Vlečka Praha-Bubny - ATECO sro Praha-Bubny
Vlečka Praha-Bubny - Teplárna Holešovice
Vlečka Praha-Čakovice - HELLMA PRAHA
Vlečka Praha-Čakovice - Letov
Vlečka Praha-Čakovice - Avia
Vlečka Praha-Čakovice - cukrovar
Vlečka Praha-Čakovice - Městská Praha-Čakovice
Vlečka Praha-Holešovice - - přístav Holešovice
Vlečka Praha-Holešovice - panelárna
Vlečka Praha-Holešovice - Pergamentka
Vlečka Praha-Holešovice - Pražské energetické závody
Vlečka Praha-Holešovice - přístav
Vlečka Praha-Holešovice - Přístav Holešovice - Obchod průmyslovým zbožím PLUS
Vlečka Praha-Holešovice - Přístav Holešovice - Selekta Praha - Holešovice
Vlečka Praha-Holešovice - Přístav Holešovice - Wolf
Vlečka Praha-Holešovice - Správa pošt a telekomunikací
Vlečka Praha-Horní Počernice - NEUBER Praha
Vlečka Praha-Horní Počernice - BRILIANT Mochov I
Vlečka Praha-Horní Počernice - BRILIANT Mochov II
Vlečka Praha-Horní Počernice - Energovod Praha
Vlečka Praha-Horní Počernice - Metrostav – Praha Horní Počernice
Vlečka Praha-Horní Počernice - PRAGORENT, sro
Vlečka Praha-Hostivař - FRANTIC sro
Vlečka Praha-Hostivař - KOVOŠROT GROUP CZ
Vlečka Praha-Hostivař - Skanska DS- Praha Hostivař
Vlečka Praha-Jinonice - cihelna
Vlečka Praha-Jinonice - strojírna I
Vlečka Praha-Jinonice - strojírna II
Vlečka Praha-Krč - Skanska CZ Praha Krč II
Vlečka Praha-Krč - Inženýring dopravních staveb Praha Krč
Vlečka Praha-Krč - Podaný
Vlečka Praha-Krč - METRO – do depa Kačerov
Vlečka Praha-Libeň - FERROS Praha
Vlečka Praha-Libeň - GENERAL BOTTLERS CR sro
Vlečka Praha-Libeň - R&M Stavební izolace sro
Vlečka Praha-Libeň - sp Dýhárna OREL
Vlečka Praha-Libeň - ČKD Praha
Vlečka Praha-Libeň - SPEDI-TRANS
Vlečka Praha-Libeň - Barvy a laky, Praha
Vlečka Praha-Libeň - Benzinoservis, Praha 1
Vlečka Praha-Libeň - COLORLAK-SERVIS Praha-Libeň
Vlečka Praha-Libeň - Commerce Prague
Vlečka Praha-Libeň - Montážní základna Štádler
Vlečka Praha-Libeň - Spalovna Praha-Vysočany
Vlečka Praha-Malešice - Teplárna Malešice Praha
Vlečka Praha-Malešice - NEOS INVEST
Vlečka Praha-Modřany - BENNEVIS, Praha-Modřany
Vlečka Praha-Modřany - EŽ Praha-Praha Modřany
Vlečka Praha-Modřany - NESTLÉ Čokoládovny, závod ORION
Vlečka Praha-Radotín - Janka Radotín
Vlečka Praha-Radotín - společnosti KOVOKLIMA - GÜRTLER, spol s ro
Vlečka Praha-Radotín - Českomcem,nástspzPraha - Radotín
Vlečka Praha-Radotín - Pivovary Staropramen,vlečPraha-Radotín
Vlečka Praha-Radotín - Uhelné sklady Praha-Radotín
Vlečka Praha-Radotín - ZOS TRADE
Vlečka Praha-Ruzyně - Barbican Praha-Ruzyně
Vlečka Praha-Ruzyně - Tiskárny Naše vojsko sp
Vlečka Praha-Ruzyně - Westpoint Distribution Park
Vlečka Praha-Řeporyje - Překladiště sypkých hmot
Vlečka Praha-Řeporyje - Skanska CZ Praha Řeporyje 2
Vlečka Praha-Satalice - Satalice pila
Vlečka Praha-Satalice - Satalice-truhlárna
Vlečka Praha-Smíchov - Garage Development
Vlečka Praha-Smíchov - Lihovar Smíchov
Vlečka Praha-Smíchov - Pivovar Staropramen
Vlečka Praha-Uhříněves - Cihelna Uhříněves
Vlečka Praha-Uhříněves - Knotek
Vlečka Praha-Uhříněves - PRAGOCHEMA
Vlečka Praha-Uhříněves - METRANS
Vlečka Praha-Uhříněves - Nábytek servis Uhříněves
Vlečka Praha-Uhřiněves - V-Voříšek Praha-Uhřiněves
Vlečka Praha-Veleslavín - Teplárna Veleslavín
Vlečka Praha-Vršovice - Teplárna Michle
Vlečka Praha-Vršovice - Firma Kraibich
Vlečka Praha-Vršovice - Minerálvody Jiří VČerný
Vlečka Praha-Vršovice - MITAS, Praha Strašnice
Vlečka Praha-Vršovice - MOTOVIA
Vlečka Praha-Vršovice - OS Dřevosort Strašnice
Vlečka Praha-Vršovice - STE
Vlečka Praha-Vysočany - České vinařské závody
Vlečka Praha-Vysočany - FERROS Praha
Vlečka Praha-Vysočany - FIM Praha-Vysočany
Vlečka Praha-Zličín - SPOLKOLVOZIDsro,areál Zličín
Vlečka Praha-Zličín - Stará
Vlečka Praha-Žižkov - ČSKD - INTRANS Praha Žižkov
Vlečka Praha-Žižkov - sklad potravin
Vlečka Prachatice - Kámen a písek Prachatice
Vlečka Prachovice - Holcim
Vlečka Prosenice - ČEZ Distribuce - rozvodna Prosenice
Vlečka Prosenice - DCD IDEAL spol s ro - závod Prosenice
Vlečka Prosenice - Hanácká potravinářská společnost sro, cukrovar v Prosenicích
Vlečka Prostějov hlavní nádraží - DT-Výhybkárna a strojírna
Vlečka Prostějov hlavní nádraží - Oděvní podnik
Vlečka Prostějov hlavní nádraží - SLADOVNY SOUFFLET ČR - Prostějov
Vlečka Prostějov hlavní nádraží - Slévárna ANAH - Kovošrot
Vlečka Prostějov hlavní nádraží - Slévárna ANAH Prostějov, sro
Vlečka Prostějov místní nádraží - Metalšrot Tlumačov, Prostějov
Vlečka Protivín - BRAMAC Protivín
Vlečka Protivín - pivovar Platan Protivín
Vlečka Protivín - ZEKO Protivín
Vlečka Předměřice nad Labem - NAPOS sro Předměřice n L
Vlečka Předměřice nad Labem - GNOL
Vlečka Přelouč - AGRA Přelouč
Vlečka Přelouč - Cerea - Přelouč
Vlečka Přelouč - EXCALIBUR ARMY, Přelouč
Vlečka Přerov - DPOV Přerov
Vlečka Přerov - SME - Rozvodný závod Přerov - sklad 2
Vlečka Přerov - INTRANS Přerov
Vlečka Přerov - Kazeto Přerov
Vlečka Přerov - NAVOS - Přerov
Vlečka Přerov - OKV Přerov Lověšice
Vlečka Přerov - PRECHEZA Přerov
Vlečka Přeštice - MONTPREFA Přeštice
Vlečka Přeštice - ZNZ, sklad Přeštice
Vlečka Příbram - PPP
Vlečka Příbram - Portal Group Příbram
Vlečka Příbram - Příbramská teplárenská
Vlečka Příbram - Spektrum Příbram
Vlečka Příbram - Valor - Pila Příbram
Vlečka Příbram - ZZN Příbram
Vlečka Příkosice - ZD Příkosice
Vlečka Příšovice - INTERMA Příšovice
Vlečka Ptení - Javořice - Ptenský Dvorek
Vlečka Radnice - ZZN Rokycany
Vlečka Radomyšl - AGRO Radomyšl
Vlečka Rájec-Jestřebí - DIPRO - FABRIKIS CZ
Vlečka Rájec-Jestřebí - dřevařské závody
Vlečka Rájec-Jestřebí - chemička
Vlečka Rájec-Jestřebí - Moravské keramické závody
Vlečka Rájec-Jestřebí - pila
Vlečka Rájec-Jestřebí - šamotka
Vlečka Rájec-Jestřebí - VIA-REK sro Rájec-Jestřebí
Vlečka Rakovník - Uhelné sklady Rakovník
Vlečka Rakovník - VÚ 1859 Rakovník
Vlečka Rakovník blatenské zhlaví - ANEXIA RAKOVNÍK
Vlečka Rakšice - Českomoravský štěrk, kamenolom Olbramovice
Vlečka Rakšice - jaderná elektrárna Dukovany
Vlečka Rakšice - NAVOS - Rakšice
Vlečka Ratboř - Cukrovar Ratboř
Vlečka Ražice - AGROZET České Budějovice
Vlečka Ražice - Skladový areál MR Ražice
Vlečka Rohatec - Candy Plus Rohatec
Vlečka Rohatec - EUROKAPITAL , sro- Rohatec
Vlečka Rohatec - Ratíškovice - Rohatec
Vlečka Rohatec - ZZN POMORAVÍ - Rohatec
Vlečka Rokycany - BETA Rokycany
Vlečka Rokycany - FERRUM
Vlečka Ronov nad Doubravou - Silo Ronov sro, Ronov nad Doubravou
Vlečka Roudnice nad Labem - Vitana-Roudnice nad Labem
Vlečka Roudnice nad Labem - MEVA divize Bezděkov, Roudnice nad Labem
Vlečka Roudnice nad Labem-Hracholusky - KERATECH sro
Vlečka Roztoky u Křivoklátu - Polesí Roztoky
Vlečka Roztoky u Křivoklátu - Permon Roztoky
Vlečka Rožďalovice - Antoš Rožďalovice
Vlečka Rožmitál pod Třemšínem - ALLWOOD, Rožmitál - nová
Vlečka Rožmitál pod Třemšínem - CE WOOD, Rožmitál-stará
Vlečka Rožnov pod Radhoštěm - CE WOOD, Rožnov pod Radhoštěm
Vlečka Rožnov pod Radhoštěm - Energoagua Rožnov pod Radhoštěm
Vlečka Ruda nad Moravou - papírny
Vlečka Rumburk - Motovia, sro Praha Zbraslav
Vlečka Rýmařov nz - KATR- Rýmařov
Vlečka Řečany nad Labem - Cerea - Řečany nad Labem
Vlečka Řečany nad Labem - elektrárna Chvaletice
Vlečka Řehlovice - Řehlovice
Vlečka Řetenice - Rex Rotary Řetenice
Vlečka Řetenice - Řetenice
Vlečka Řetenice - Teplická strojírna
Vlečka Řetenice - ŘEMPO Liberec
Vlečka Řetenice - Zelenina Terezín
Vlečka Řevnice - EUROVIA CS, Řevnice
Vlečka Řevničov - ČDZ Řevničov
Vlečka Řevničov - Státní lesy, sp
Vlečka Říčany - INTERIÉR Říčany
Vlečka S.P.D. Mírová (samostatné kolejiště vlečky)
Vlečka Sadov - Sedlecký kaolin Sadov
Vlečka Sadová - Agropodnik Hradec Králové, stř Sadová
Vlečka Sadská - Kolín Business Park sro
Vlečka Samechov - KAVALIERGLASS, vlRůženín
Vlečka Sázava u Žďáru - Lesní družstvo obcí Přibyslav, Sázava
Vlečka Sázava-Černé Budy - KAVALIERGLASS, vlSázava
Vlečka Sedlčany - PALIVA V&V SEDLČANY sro
Vlečka Sedlnice - Sedlnice
Vlečka Semily - Jednota SD Jílemnice, Semily
vlečka Silnice Jičín (samostatné kolejiště vlečky)
Vlečka Skalice nad Svitavou - Agropodnik
Vlečka Skalice nad Svitavou - DAVID, sro
Vlečka Skalná - KEMAT, keramické materiály, sp Skalná III
Vlečka Skalná - KEMAT, keramické materiály, sp Skalná V
Vlečka Skalsko - MBŽS Skalsko
Vlečka Skalsko - Historická železnice - stáj Kateřina
Vlečka Skalsko - ZZN Mělník
Vlečka Skovice - Goldbeck Prefabeton spols roSkovice
Vlečka Skřivany nz. - Ardagh Skřivany
Vlečka Skuteč - Skuteč - Humperky
Vlečka Skuteč - Kamenoprůmysl Skuteč, provozovna Litická
Vlečka Slaný - ZT HOLDING -divize 02 Slaný
Vlečka Slaný - Nákupní sklad Slaný
Vlečka Slapy - Osev Slapy u Tábora
Vlečka Slatiňany - Cerea - Slatiňany
Vlečka Slatiňany - EURO-Šarm, Slatiňany
Vlečka Slatiňany - CHEMIE, sp Horní Počernice
Vlečka Slavkov u Brna - ACHP Slavkov
Vlečka Slavkov u Brna - Chemis engine Slavkov u Brna
Vlečka Slavonice - Wotan Forest Slavonice
Vlečka Smiřice - AGRO CS, Smiřice
Vlečka Smiřice - Cerea - Smiřice
Vlečka Smržovka dolní nádraží - Sebatrans Tanvald
Vlečka Soběslav - JDZ Soběslav
Vlečka Soběslav - Lada Soběslav
Vlečka Soběslav - Rašelina Soběslav
Vlečka Sobotka - Agropodnik Jičín, sklad Sobotka
Vlečka Sokolnice-Telnice - Metalimmo sro - Sokolnice
Vlečka Sokolov - MOMENTIVE vl vl
Vlečka Solnice - ALFA Solnice
Vlečka Solnice - ŠKODA AUTO Solnice
Vlečka Soumarský Most - Rašelina Soumarský Most
Vlečka Srní u České Lípy - Kimos-pila
Vlečka Stará Boleslav - Walter
Vlečka Stará Role - Karel Holoubek - Trade Group
Vlečka Stará Role - ŘEMPO PLUS, sro Plzeň
Vlečka Stará Role - Starorolský porcelán Karlovy Vary
Vlečka Staré Město u Uherského Hradiště - TAŽÍRNA OCELI - STARÉ MĚSTO, TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY
Vlečka Staré Město u Uherského Hradiště - COLORLAK
Vlečka Staré Město u Uherského Hradiště - Ferona Staré Město u Uherského Hradiště
Vlečka Staré Město u Uherského Hradiště - KOVOSTEEL, sro, Staré Město
Vlečka Staré Místo u Jičína - Silnice Jičín - obalovna Staré Místo
Vlečka Staré Sedliště - Primagra - Staré Sedliště
Vlečka Starý Plzenec - TSS
Vlečka Stéblová - DITON sro Čeperka
Vlečka Stod - ZNZ, sklad Stod
Vlečka Stochov - Nákupní sklad Tuchlovice
Vlečka Strakonice - ČZ Strakonice
Vlečka Strakonice - MADETA Strakonice
Vlečka Strakonice - OKV Strakonice
Vlečka Strakonice - Teplárna Strakonice
Vlečka Strakonice - ZZN Strakonice - HD
Vlečka Strančice - Pivovar Velké Popovice
Vlečka Strančice - PRKO - Strančice
Vlečka Strančice - RAVEN CZ Strančice
Vlečka Strančice - Uhelné sklady Strančice
Vlečka Straškov - Straškov
Vlečka Strážnice - NAVOS - Strážnice
Vlečka Struhařov nz - Agrochemslužby Struhařov
Vlečka Strunkovice nad Blanicí - Agropodnik Strunkovice n Bl
Vlečka Strunkovice nad Blanicí - ZZV Strunkovice nad Blanicí
Vlečka Středokluky - Kuklovi
Vlečka Středokluky - PSVS sro, Středokluky
Vlečka Středokluky - ČSL-Středokluky
Vlečka Středokluky - EUROVIA CS, Středokluky
Vlečka Střelice - sklad pohonných hmot
Vlečka Stříbro - BODIT TACHOV
Vlečka Střítež nad Bečvou - Lesnicko-dřevařská firma, spol s ro Rožnov pod Radhoštěm, Střítež nad Bečvou
Vlečka Studenec - Skaldový areál MR Studenec
Vlečka Studénka - MSV Metal Studénka
Vlečka Studénka - Multip agro
Vlečka Studénka - VSMS Studénka
Vlečka Studénka - Zkušební trať Bartošovice
Vlečka Stupno - Uhelné sklady Stupno
Vlečka Sudoměřice u Bechyně - ZZN Pelhřimov - Sudoměřice u Bechyně
Vlečka Sudoměřice u Tábora - Stavební technika
Vlečka Suchdol nad Lužnicí - Stasek
Vlečka Suchdol nad Odrou - ZZN Nový Jičín - VOS Suchdol nad Odrou
Vlečka Sušice - K Klement
Vlečka Sušice - ACHP Sušice
Vlečka Sušice - Jihozápadní dřevařská - Sušice
Vlečka Sušice - Proagro Sušice
Vlečka Svatoňovice - Ardesie, sro
Vlečka Světec - CRYSTALEX, provoz Hostomice
Vlečka Světec - Doly Bílina-úpravna uhlí Ledvice
Vlečka Světec - Thorax Chudeřice
Vlečka Světlá Hora - Stamag
Vlečka Světlá nad Sázavou - František Vlach-ZEMOS
Vlečka Svitavská pobřežní dráha - Mosilana
Vlečka Svitavská pobřežní dráha - strojírny východ
Vlečka Svitavská pobřežní dráha - strojírny západ
Vlečka Svitavská pobřežní dráha - teplárna
Vlečka Svitavy - FY Svitap
Vlečka Svitavy - Wotan Forest, Svitavy
Vlečka Svitavy - HD Svitavy, sro
Vlečka Svitavy - SD Kovošrot sro, Svitavy
Vlečka Svobodné Heřmanice - Mineral
Vlečka Šakvice - NAVOS - Hustopeče
Vlečka Šárovcova Lhota nz. - Wotan Forest, Šárovcova Lhota
Vlečka Šebetov - dřevařské závody
Vlečka širá trať Lysá nad Labem - Čelákovice - Kovohutě Čelákovice
Vlečka širá trať Rudná u Prahy - Nučice - firmy Ing František Hustoles, areál Rudná u Prahy
Vlečka širá trať Uhlířské Janovice - Bečváry - Cihelna Chmeliště
Vlečka širá trať Ústí n. L. hl.n. obvod sever - Povrly - Tonaso
Vlečka širá trať Benešov nad Ploučnicí - Česká Kamenice - 1 ČESKÉ OLEJÁŘSKÉ SPOLEČNOSTI
Vlečka širá trať Bílina - České Zlatníky - Bílinská kyselka Lobkowiczova spol s ro Bílina
Vlečka širá trať Boletice nad Labem - Děčín východ - KOCI a spol
Vlečka širá trať Borohrádek - Čermná nad Orlicí - ŽPSV závod Borohrádek
Vlečka širá trať Boří Les - Lednice - Poštorenské keramické závody
Vlečka širá trať Bošice - Bečváry - BOLETEX Bošice
Vlečka širá trať Brandýs nad Labem - Jiřice - ZNZZ Praha-východ, Popovice nl
Vlečka širá trať Bruntál - Malá Morávka - VĚTROVAN Staré Město u Bruntálu
Vlečka širá trať Bystřice pod Hostýnem - Osíčko - Vojenská č21 - LOUKOV
Vlečka širá trať Čelákovice - Mochov - ČEPS- Čechy střed
Vlečka širá trať Čelákovice - Mstětice - Národní technické muzeum Praha, provoz Čelákovice
Vlečka širá trať Čertova Stěna - Loučovice - SPEKTRUM CZ Loučovice
Vlečka širá trať Čísovice - Mníšek pod Brdy - KOVOHUTĚ HOLDING DT, Mníšek p Brdy
Vlečka širá trať Desná - Dolní Polubný - ORNELA
Vlečka širá trať Dobronín - Polná - AGROPODNIK Jihlava, středisko Dobronín
Vlečka širá trať Dzbel - Chornice - EUROVIA Kamenolomy-lom Chornice
Vlečka širá trať Frýdek-Místek - Dobrá u Frýdku-Místku - Kanlux sro - Frýdek-Místek
Vlečka širá trať Frýdlant v Čechách - Nové Město pod Smrkem - Hajniště
Vlečka širá trať Havlíčkův Brod - Humpolec - Amylon Havlíčkův Brod
Vlečka širá trať Hlubočky - Hrubá Voda - ZAPA beton
Vlečka širá trať Hněvčeves - Smiřice - Vojenská č 25-RAČICE nad TROTINOU
Vlečka širá trať Hodonice - Znojmo - COLAS Dyje
Vlečka širá trať Hodonín - Holíč nad Moravou - NEFELI sro
Vlečka širá trať Hodonín - Holič nad Moravou - Sklady Hodonín
Vlečka širá trať Horní Lipová - Ostružná - Slezský kámen Jeseník, Horní Lipová
Vlečka širá trať Horní Lipová – Ostružná - lom
Vlečka širá trať Horní Slavkov - Krásný Jez - STASIS-ZBA Horní Slavkov
Vlečka širá trať Horní Slavkov - Krásný Jez - strojírny
Vlečka širá trať Hradec Králové hl.n. - Všestary - Areál ČKD Hradec Králové
Vlečka širá trať Hranice na Moravě - Hranice na Moravě město - Cement Hranice
Vlečka širá trať Choceň - Újezd u Chocně - De Heus Běstovice
Vlečka širá trať Choceň - Vysoké Mýto - OSEVA UNI, Silo Vysoké Mýto
Vlečka širá trať Chodov - Nová Role - HGV METALL provoz Chodov
Vlečka širá trať Chodov - Nová Role - CHODOS CHODOV nový závod
Vlečka širá trať Chrást u P. - Radnice - LASSELSBERGER-KeramBřasy
Vlečka širá trať Chrást u P. - Radnice - LB IMMO Břasy
Vlečka širá trať Jaroměř - Česká Skalice - Rychnovek
Vlečka širá trať Jaroměř - Česká Skalice - AGRO CS
Vlečka širá trať Jeseník - Písečná - Řetězárna
Vlečka širá trať Kadaň - Kadaň město - ARMABETON KADAŇ
Vlečka širá trať Kadaň - Prunéřov - Kadaň - ARMABETON - Prunéřov
Vlečka širá trať Karlov pod Ještědem - Liberec Horní Růžodol - Reality Ostašov
Vlečka širá trať Kojetín - Tovačov - Českomoravský štěrk, štěrkopískovna Tovačov
Vlečka širá trať Kostelec u Jihlavy - Třešť - Podzimek a synové sro
Vlečka širá trať Kralupy nad Vltavou předměstí - Velvary - AgroZZN - Velká Bučina
Vlečka širá trať Krhanice - Jílové u Prahy - DOBET sro, Krhanice
Vlečka širá trať Krhanice - Jílové u Prahy - BERON Kamenný Přívoz
Vlečka širá trať Krnov - Krnov st.hr - ALLWOOD, Krnov
Vlečka širá trať Křemže - Zlatá Koruna - Kámen a písek sro
Vlečka širá trať Kunovice-Ostrožská Nová Ves - Aircraft Indusries, Kunovice
Vlečka širá trať Kutná Hora - Zruč nad Sázavou - AVIA Kutná Hora
Vlečka širá trať Kyjov - Mutěnice - NOMI sro
Vlečka širá trať Kyjov - Svatobořice - Šroubárna Kyjov
Vlečka širá trať Liberec - Vesec u Liberce - Ferona Liberec - Rochlice
Vlečka širá trať Lipová Lázně - Vápenná - OMYA CZ sro, Pomezí
Vlečka širá trať Litovel předměstí - Mladeč - ALIBONA Litovel
Vlečka širá trať Litovel předměstí - Mladeč - TENZO Litovel
Vlečka širá trať Loket - Nové Sedlo u Lokte - LEANDER 1946, Porcelán Loučky
Vlečka širá trať Lovosice - Čížkovice - Commexim Group Sulejovice
Vlečka širá trať Luka nad Jihlavou - Jihlava - Českomoravský štěrk, kamenolom Kosov
Vlečka širá trať Lysá nad Labem - Čelákovice - Pražské vodárny - závod Káraný, Lysá n/Labem
Vlečka širá trať Malšice - Sudoměřice u Bechyně - Vojenská č5-BECHYNĚ-DOLINA
Vlečka širá trať Měděnec - Vejprty - GARMICA, Měděnec
Vlečka širá trať Medlešice - Chrudim - ONIVON
Vlečka širá trať Medlešice - Pardubice-Rosice nad Labem - Vojenská č 6-PARDUBICE
Vlečka širá trať Mirošov - Příkosice - ROSSO STEEL, Mirošov
Vlečka širá trať Mladá Boleslav hlavní nádraží - Skalsko - ŠKODA automobilová, ŠKOTRANS Mladá Boleslav
Vlečka širá trať Mladá Boleslav město - Dolní Bousov - Automot Mladá Boleslav-město
Vlečka širá trať Nejdek - Potůčky - METALIS Nejdek
Vlečka širá trať Nová Role - Nejdek - Nejdecké česárny vlny
Vlečka širá trať Nýřany - Chotěšov - ZUD Zbůch, závod Zbůch
Vlečka širá trať Odry - Heřmánky - EUROVIA Jakubčovice
Vlečka širá trať Odry - Heřmánky - Vojenské lesy a statky ČR, sp Heřmánky
Vlečka širá trať Olomouc hl.n. - Senice na Hané - Dalkia Česká republika, divize Olomouc
Vlečka širá trať Olomouc hl.n. - Senice na Hané - MILO Olomouc
Vlečka širá trať Olomouc hl.n. - Senice na Hané - PREFA SYSTEM Olomouc
Vlečka širá trať Opava východ - Hradec nad Moravicí - Opavská lesní, manipulační sklad Branka
Vlečka širá trať Opava západ - Skrochovice - Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou, závod Opava
Vlečka širá trať Ostružná - Horní Lipová - lom
Vlečka širá trať Otrokovice - Zlín-Malenovice - ZPS - Transport
Vlečka širá trať Pardubice - Přelouč - ČEZ Distribuce RO Opočinek
Vlečka širá trať Petrovice u Karviné - Karviná město - BuySell Trade- Petrovice u Karviné
Vlečka širá trať Petrovice u Karviné - Karviná město - EAST TRADING COMPANY spol s ro – Karviná Město
Vlečka širá trať Petrovice u Karviné - Karviná město - JÄKL Karviná
Vlečka širá trať Petrovice u Karviné - Karviná město - Stavtvar - Šrubař
Vlečka širá trať Plaňany - Pečky - Bošina Plaňany
Vlečka širá trať Plzeň hlavní nádraží - Chrást u Plzně - ICEC Bukovec, sro Plzeň
Vlečka širá trať Podlešín - Slaný - ČKD Slaný
Vlečka širá trať Poláky - Hradec u Kadaň - ČEPS - Rozvodna Hradec u Kadaně
Vlečka širá trať Praha Čakovice - Letov - Transbeton, IPS sro
Vlečka širá trať Praha Ruzyně - Hostivice - Karlovarská
Vlečka širá trať Praha-Bráník - Čerčany - CTY LOGISTIC PARK PRAHA-Modřany
Vlečka širá trať Praha-Ruzyně - Hostivice - Maersk Logistics, Hostivice
Vlečka širá trať Prostějov hl.n. - Prostějov - TOMI-REMONT, Prostějov
Vlečka širá trať Pržno - Frýdlant nad Ostravicí - SLEZSKOMORAVSKÁ DRÁHA - Frýdlant nad Ostravicí
Vlečka širá trať Rakovník - Chráštany - Kovošrot Rakovník
Vlečka širá trať Rakovník - Chrášťany - TOS Rakovník
Vlečka širá trať Rakovník - Jesenice - ATESO Rakovník
Vlečka širá trať Rakovník - Lužná u Rakovníka - LASSELSBERGER-Rakovník 1
Vlečka širá trať Rakovník - Mladotice - Procter & Gamble - Rakona, sro
Vlečka širá trať Rakovník - Mladotice - AgroZZN Rakovník
Vlečka širá trať Rokycany - Mirošov - Kovohutě Rokycany
Vlečka širá trať Rokycany - Mirošov - AGRO Blatná
Vlečka širá trať Rokycany - Mirošov - PILA ROKYCANY
Vlečka širá trať Rokycany - Mirošov - Uhelné sklady Rokycany
Vlečka širá trať Rokycany - Mirošov - Železárny Hrádek
Vlečka širá trať Roudnice nad Labem - Roudnice n. L.-Hracholusky - MEVA divize Urbanka, Roudnice nad Labem
Vlečka širá trať Rožná - Bystřice nad Pernštejnem - DIAMO - Dolní Rožínka
Vlečka širá trať Ruda nad Moravou - Bludov - OP papírna, sro Olšany
Vlečka širá trať Rybník - Lipno nad Vltavou - Papírny pila Loučovice
Vlečka širá trať Skalná - Velký Luh - LB MINERALS Skalná
Vlečka širá trať Smiřice - Jaroměř - HELIOR CZ Černožice n/Labem
Vlečka širá trať Solnice - Častolovice - Preymesser Lipovka
Vlečka širá trať Strakonice - Radomyšl - Benzina Praha
Vlečka širá trať Strakonice - Radomyšl - Jihočeská energetika Strakonice
Vlečka širá trať Strakonice-Volary - Brhloh Vimperk
Vlečka širá trať Středokluky - Noutonice - FM ČESKÁ Tuchoměřice
Vlečka širá trať Suchdol nad Odrou - Nový Jičín město - EXPOL TRADE Šenov u Nového Jičína
Vlečka širá trať Suchdol nad Odrou - Nový Jičín město - ADOLT Šenov u Nového Jičína
Vlečka širá trať Suchdol nad Odrou - Nový Jičín město - VOJENSKÝ OPRAVÁRENSKÝ PODNIK 025 sp
Vlečka širá trať Světlá nad Sázavou - Čerčany - Pila Soběšín
Vlečka širá trať Světlá nad Sázavou - Ledeč nad Sázavou - Montraz Dolní Březinka
Vlečka širá trať Světlá nad Sázavou - Ledeč nad Sázavou - MZ areál sro, Mrzkovice
Vlečka širá trať Světlá nas Sázavou - Ledeč nad Sázavou - Mlýny a těstárny, vločkárna Mrzkovice
Vlečka širá trať Šluknov - Velký Šenov - kamenolom
Vlečka širá trať Šumperk - Nový Malín - Benzina, sklad 910 Šumperk Vikýřovice
Vlečka širá trať Tachov - Staré Sedliště v km 71,958 - Alfa Plastik Tachov
Vlečka širá trať Teplice lesní brána - Krupka - ILBAU Teplice - Proboštov
Vlečka širá trať Teplice lesní brána - Krupka - Šroubárna Krupka
Vlečka širá trať Tišnov - Nedvědice - Brněnské papírny, sp, provoz Prudká
Vlečka širá trať Třebíč - Krahulov - TTS energo sro
Vlečka širá trať Uničov - Újezd u Uničova - UNEX Uničov
Vlečka širá trať Valašské Meziříčí - Rožnov pod Radhoštěm - SCHOTT CR-Valašské Meziříčí
Vlečka širá trať Volyně - Čkyně - QUEEN SERVICE
Vlečka širá trať Volyně - Čkyně - ŽPSV - kamenolom Malenice
Vlečka širá trať Vraňany - Lužec nad Vltavou - BETONIKA plus sro
Vlečka širá trať Vraňany - Lužec nad Vltavou - R A F Vraňany
Vlečka širá trať Zásmuky-Bečváry - ZEMPOMARKETBečváry
Vlečka širá trať Zdice - Protivín - Kovohutě Příbram
Vlečka širá trať Zlatá Koruna - Český Krumlov - CARTHAMUS, Domoradice
Vlečka širá trať Zlonice - Kmetiněves - LIBOVICKÝ Zlonice
Vlečka širá trať Zruč nad Sázavou - Kácov - Sázavan ve Zruči n Sáz
Vlečka širá trať Žďárec u Skutče - Chrast u Chrudimi - Českomoravský štěrk, kamenolom Zárubka
Vlečka širá trať Želechovice nad Dřevnicí - Lípa - METRANS
Vlečka širá trať Želina - Kadaň předměstí - KERAMOST Kadaň 2
Vlečka Šlapanov - Šlapanov
Vlečka Šlapanov - sklad pohonných hmot
Vlečka Šluknov - Weiss, sro Děčín
Vlečka Štědrá - ZeZaN Štědrá
Vlečka Štěpánov - Vojenská č18 - ŠTĚPÁNOV
Vlečka Šternberk - ARTEMIDE ŠTERNBERK
Vlečka Šternberk - PVK Šternberk
Vlečka Šternberk - VOP Šternberk
Vlečka Štítina - OPAVAN, Štítina u Opavy
Vlečka Štramberk - KOTOUČ ŠTRAMBERK
Vlečka Šumná - CE WOOD, Šumná
Vlečka Šumná - NAVOS - Šumná
Vlečka Šumperk - TSR Šumperk
Vlečka Šumperk - Cembrit Moravia Šumperk
Vlečka Šumperk - Metalšrot Tlumačov, Šumperk
Vlečka Šumperk - Pars nova
Vlečka Švihov u Klatov - ESO Švihov
Vlečka Tábor - OBALY Tábor
Vlečka Tábor - Pila Tábor I
Vlečka Tábor - Sladovna RUDOLF
Vlečka Tábor - Tagrea Tábor
Vlečka Tábor - Teplárna Tábor
Vlečka Tábor ( nz Smyslov) - Smyslov
Vlečka Tachov - Jednota SD v Tachově, Tachov
Vlečka Tachov - ZDP Tachov I
Vlečka Tachov - ZDP Tachov II
Vlečka Telč - AGROPODNIK Jihlava, střsdisko Telč
Vlečka Telč - Wotan Forest Telč
Vlečka Telč - ZZN - provozní středisko Telč
Vlečka Temelín - Bioetanol Temelín
Vlečka Temelín - ČEZ - jaderná elektrárna Temelín
Vlečka Temelín - Vladimír Beneš-Temelín
Vlečka Teplice lesní brána - O-I Manufacturing ČR-Dubí
Vlečka Teplice lesní brána - Domácí potřeby, Ústí nad Labem ( DUKLA - Domácí potřeby)
Vlečka Teplice lesní brána - Severočeská konstruktiva, Teplice
Vlečka Teplice lesní brána - Vlastní výtopny Novosedlice
Vlečka Teplice nad Metují - PEPSICO CZ sroTeplice nad Metují
Vlečka Teplice v Čechách - ImpressTeplice
Vlečka Teplice v Čechách - Potraviny Teplice v Čechách
Vlečka Teplice v Čechách - Rudné doly, Teplice v Čechách
Vlečka Teplice v Čechách - Teplotechna - PRIMA, sro Teplice v Čechách
Vlečka Teplice v Čechách - Zemědělské zásobování Teplice v Čechách
Vlečka Teplice zámecká zahrada - Severočeské cihelny Teplice
Vlečka Tišnov - Čebín
Vlečka Tišnov - Ing Josef Sojka
Vlečka Tlumačov - Metalšrot Tlumačov
Vlečka Točník - Primagra - Točník
Vlečka Toužim - Jednota Toužim
Vlečka Tovačov n - TOPOS PREFA Tovačov
Vlečka Trhanov - Holzindustrie Donau Trhanov
Vlečka Trhový Štěpánov - Mydlářka Trhový Štěpánov
Vlečka Troubelice - KATR- Troubelice
Vlečka Troubelice - PREFA Troubelice
Vlečka Trpísty - Primagra - Trpísty
Vlečka Tršnice - TEKAZ
Vlečka Trutnov hlavní nádraží - Kovomat Hradec Králové
Vlečka Trutnov střed - ČEZ - elektrárna Poříčí
Vlečka Trutnov střed - BENZINA #1#
Vlečka Trutnov střed - Cerea - Trutnov
Vlečka Třebčín - SIGMA Lutín
Vlečka Třebestovice nz - EUROVIA CS, Třebestovice
Vlečka Třeboň - Lesostavby Třeboň
Vlečka Třeboň - RAB Třeboň
Vlečka Třeboň - Santal
Vlečka Třebušice - KOVODEMONT TŘEBUŠICE
Vlečka Třebušice - Teplárna Komořany
Vlečka Třebušice, Most n.n. na louckém zhlaví - Komořany
Vlečka Třemošná u Plzně - ŠKODA JS
Vlečka Třemošná u Plzně - Třemošná
Vlečka Třemošná u Plzně - Kamenina Třemošná
Vlečka Třemošná u Plzně - ŽÁROHMOTY-PLATINKA Třemošná
Vlečka Třemošnice - DAKO
Vlečka Třemošnice - Správa a údržba silnic Pardkraje, Třemošnice
Vlečka Třemošnice - VANOSTAV
Vlečka Třinec - Třinecké železárny, Třinec
Vlečka Třinec - Nehlsen Třinec, sro
Vlečka Třinec - OKV Třinec
Vlečka Třinec - Třinecká stavební společnost
Vlečka Turnov - RF PROFI Turnov
Vlečka Týn nad Vltavou - Jednota Týn nVlt
Vlečka Týn nad Vltavou - MAZIVA Týn nVlt
Vlečka Týn nad Vltavou - Wienerberger - Týn nad Vltavou
Vlečka Týnec nad Sázavou - METAZ, Týnec nad S-teplárna
Vlečka Týnec nad Sázavou - JAWA Moto spol sro, Týnec nad Sázavou
Vlečka Týnec nad Sázavou - METAZ, Týnec nad S-závod
Vlečka Týniště nad Orlicí - Elitex reality
Vlečka Týniště nad Orlicí - PIANA Týniště
Vlečka Týniště nad Orlicí - Prefa Pardubice, Rašovice
Vlečka Týniště nad Orlicí - Vojenská č 28-TÝNIŠTĚ nad ORLICÍ
vlečka u Jablonecké Paseky (odbočení vlečky z širé trati)
Vlečka Uherský Brod - Jednota SD v Uherském Ostrohu, Uherský Brod
Vlečka Uherský Brod - Slovácké strojírny
Vlečka Uherský Ostroh - DYASEU
Vlečka Uherský Ostroh - ŽPSV závod Uherský Ostroh
Vlečka Uhlířské Janovice - UNIKOM vlčUhlJanovice
Vlečka Úhřetice - TUNĚCHODY - CIHELNA
Vlečka Uhřice u Kyjova - MND, Plnící stanice Uhřice u Kyjova
Vlečka Újezd Svatého Kříže - Kamenolom Císařský, Kamenolom Svržno
Vlečka Uničov - CARMAN Uničov
Vlečka Úpořiny - LYBARVelvěty
Vlečka Úpořiny - OSPAP, obchodní provoz Úpořiny
Vlečka Ústí n. L. hl.n. obvod sever - RTR - Krásné Březno
Vlečka Ústí n. L. hl.n. obvod sever - DeltaChem Ústí nad Labem
Vlečka Ústí n. L. hl.n. obvod jih - Japexa Ústí nad Labem
Vlečka Ústí n. L. hl.n. obvod jih - LUNA přístav Vaňov
Vlečka Ústí n.L.-Střekov - Velké Březno 1.TK - HKS - Holding sro - přístav Olšinky
Vlečka Ústí nad Labem západ - Chemopharma Ústí nad Labem
Vlečka Ústí nad Labem - Střekov - STZ Development, hlavní závod - horní větev 1
Vlečka Ústí nad Labem - Střekov - STZ Development, hlavní závod - horní větev 2
Vlečka Ústí nad Labem - Střekov - STZ Development, závod Klihovna
Vlečka Ústí nad Labem - Střekov - STZ Development, závod Olšinky
Vlečka Ústí nad Labem - Střekov - Spolek pro chemickou a hutní výrobu, Ústí nad Labem
Vlečka Ústí nad Labem hl.n. obvod sever - EUROCAST, Ústí nad Labem
Vlečka Ústí nad Labem hl.n. obvod sever - ACTIVIUS Ústí nad Labem
Vlečka Ústí nad Labem hl.n. obvod sever - DOBET sro, Mariánská skála
Vlečka Ústí nad Labem hl.n. obvod sever - GRANETTE, Krásné Březno
Vlečka Ústí nad Labem hl.n. obvod sever - Stavební stroje Ústí nad Labem
Vlečka Ústí nad Labem západ - BARNABA Ústí nad Labem
Vlečka Ústí nad Labem západ - PKÚ Trmice
Vlečka Ústí nad Labem západ - Teplárna Ústí nad Labem
Vlečka Ústí nad Labem západ - IZOBAL Ústí nad Labem západ
Vlečka Ústí nad Labem západ - OKV Ústí nad Labem
Vlečka Ústí nad Labem západ - STAKOMA vos Ústí nad Labem
Vlečka Ústí nad Labemhl.n. obvod sever - - přístav Ústí nad Labem
Vlečka Ústí nad Orlicí - Vojenská č 23-ÚSTÍ nad ORLICÍ
Vlečka Ústí nad Orlicí - vojenský areál
Vlečka Úvaly - Lubomír Batelka, Úvaly
Vlečka Úvaly - Votava Úvaly
Vlečka Úžice - Kaučuk, SKP Úžice
Vlečka Úžice - GATEWAY Úžice
vlečka v km 94,389 (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Vlečka Valašské Klobouky - GROZ-BECKERT Valašské Klobouky
Vlečka Valašské Meziříčí - Agropodnik Valašské Meziříčí
Vlečka Valašské Meziříčí - Křižan
Vlečka Valašské Meziříčí - Silniční stavby a mosty, sro Valašské Meziříčí
Vlečka Valašské Meziříčí - UNITOOLS CZValašské Meziříčí
Vlečka Valšov - AGROFOREST
Vlečka Vamberk - ESAB Vamberk
Vlečka Vápenná - CE WOOD, II Vápenná
Vlečka Vápenná - OMYA CZ sro, Vápenná
Vlečka Vápenná - Vojenské lesy a statky ČR, sp Vápenná
Vlečka Varnsdorf - VASPED Varnsdorf
Vlečka Varnsdorf - VELVETA Varnsdorf
Vlečka Varnsdorf-Varnsdorf st. hr. - NOPROSU
Vlečka Včelná - Včelná
Vlečka Vejprnice - Českomoravský cement, překladiště Vejprnice
Vlečka Vejprty - ČEKO-NORD
Vlečka Vejprty - MNV Vejprty
Vlečka Veleliby - Semena Veleliby
Vlečka Velim - BKF servise, Velim
Vlečka Velim - Cukrovar Cerhenice
Vlečka Velim - WTD Velim
Vlečka Velim - Železniční zkušební okruh Cerhenice
Vlečka Velká Bystřice - Ferona Velká Bystřice
Vlečka Velká Bystřice - ZEMPOMARKET Bečváry, oblastní sklad Velká Bystřice
Vlečka Velká nad Veličkou - KORDÁRNA Plus, Velká nad Veličkou
Vlečka Velké Březno - Místní dráha Velké Březno - Úštěk
Vlečka Velké Hydčice - HASIT Šumavské vápenice a omítkárny
Vlečka Velké Karlovice - Pila MSK Velké Karlovice
Vlečka Velké Meziříčí - Moravská kožedělná Velké Meziříčí
Vlečka Velké Meziříčí st.n. - AGROPODNIK, Velké Meziříčí
Vlečka Velké Meziříčí st.n. - Maria Podstatzka-Lichtenstein VELKOSTATEK
Vlečka Velké Opatovice - odboru 05 Logistika Velké Opatovice
Vlečka Velké Žernoseky - Koželužna Žalhostice
Vlečka Velké Žernoseky - Prefa, np Ústí nad Labem
Vlečka Velký Osek - EŽ Praha-Velký Osek
Vlečka Velký Osek - METALCENTRUM
Vlečka Velký Osek - ORS, vos, Velký Osek
Vlečka Velký Osek - Středočeské dřevařské závody Praha - Dřevona Velký Osek
Vlečka Velký Ratmírov - Wotan Forest, Velký Ratmírov
Vlečka Velvary - cukrovar Velvary
Vlečka Velvary - METAL TRADE COMAX,vlVelvary
Vlečka Vesec u Liberce - INTEX, Vesec u Liberce
Vlečka Veselí nad Lužnicí - GRENA
Vlečka Veselí nad Lužnicí - MABA Prefa Veselí nad Lužnicí
Vlečka Veselí nad Lužnicí - Rekord Veselí nL
Vlečka Veselí nad Lužnicí - ZZN Pelhřimov - Veselí nad Lužnicí
Vlečka Veselí nad Moravou - Železárny Veselí
Vlečka Veselíčko n - Agroslužby Žďár nad Sázavou
Vlečka Vidnava - šamotka
Vlečka Vimperk - Šumavan Vimperk
Vlečka Vítkov - Jednota SD Opava, VOZ 712 Vítkov
Vlečka Vizovice - Milan Křupala Vizovice
Vlečka Vlastějovice - SILNICE ČÁSLAV - HOLDING, Vlastějovice
Vlečka Vlašim - FREMIS- Vlašim
Vlečka Vlašim - Jan Něměc - tepelná zařízení Vlašim
Vlečka Vlašim - BLANCO, sro
Vlečka Vlašim - Lesy Vlašim
Vlečka Vlašim - Sellier a Bellot Vlašim
Vlečka Vlkoš - A+S, sro
Vlečka Vlkov u Tišnova - EŽ Praha - Vlkov u Tišnova
Vlečka Vlkov u Tišnova - AGROPODNIK, Velké Meziříčí
Vlečka Vlkov u Tišnova - OSOČKAN, Vlkov
Vlečka Vodňany - ZZN Strakonice - středisko Vodňany
Vlečka Vojkovice nad Ohří - MATTONI Kyselka
Vlečka Vojtanov - Agrona Vojtanov
Vlečka Volary - ČSAD JIHOTRANS, divize Vimperk
Vlečka Volary - Šumavské dřevařské závody
Vlečka Volyně - ZZN Strakonice - NS Volyně
Vlečka Volyně - MOGUL TANK - PLUS Volyně
Vlečka Vonšov - KEMAT VONŠOV I
Vlečka Vonšov - LB MINERALS Vonšov
Vlečka Votice - Obila
Vlečka Vraňany - SOUFFLET AGRO – čistící stanice osiv Vraňany
Vlečka Vraňany - ZZN Polabí - Vraňany
Vlečka Vrané nad Vltavou - Vrané River
Vlečka Vranovice - SŽDC Vranovice – Pohořelice
Vlečka Vranovice - ATRAX METAL MORAVA Vranovice
Vlečka Vranovice - Lesy České republiky sp, Vranovice
Vlečka Vratimov - STABRA CZ - Vratimov
Vlečka Vratimov - Vlečková síť OKD, Doprava - Paskov
Vlečka Vrbátky - Cukrovar Vrbátky
Vlečka Vrbno nad Lesy - AgroZZN - Vrbno nad Lesy
Vlečka Vrchlabí - Krkonošské vápenky Kunčice, Vrchlabí
Vlečka Vrchlabí - ZZN Česká Skalice - Vrchlabí
Vlečka Vsetín - BFP, Lesy a statky TBati Vsetín
Vlečka Vsetín - DELTA Vsetín
Vlečka Vsetín - DKV Olomouc, PP Vsetín
Vlečka Vsetín - PROMET FOUNDRY - Vsetín
Vlečka Všestary - ČEZ Distribuce RO Všestary
Vlečka Všetuly nz. - Sfinx Holešov
Vlečka Všetuly nz. - Lesy Lukov
Vlečka Vysoké Mýto - Karosa
Vlečka Vysoké Mýto - Unicorn - Plus Vysoké Mýto
Vlečka Vyškov na Moravě - DPS Trade sro
Vlečka Vyškov na Moravě - LUKROM spol s ro, provoz Vyškov
Vlečka Záboří u Číčenic - Wienerberger - Záboří u Číčenic
Vlečka Zábřeh na Moravě - HOPR TRADE CZ Zábřeh
Vlečka Zábřeh na Moravě - OLMA Zábřeh
Vlečka Zábřeh na Moravě - VÁPENKA VITOŠOV sro
Vlečka Záhoří - ZZN Pelhřimov - VNS Záhoří
Vlečka Zaječí - RZ INDUSTRY ZAJEČÍ
Vlečka Zákolany - ITT TRADE Zákolany
Vlečka Zásmuky - AROVANILON, Zásmuky
Vlečka Zásmuky - ZZN Kolín
Vlečka Zastávka u Brna - doly Zbýšov
Vlečka Zastávka u Brna - důl Julius
Vlečka zaúst. do vl. "STAKOMA v.o.s. Ústí nad Labem" - Linde Gas, Ústí nad Labem
Vlečka zaúst. do vlečky "BZ Silo Boršov nad Vltavou I" - BZ Silo Boršov nad Vltavou II
Vlečka zaúst. do vlečky "Jihočeské letiště České Budějovice" - Dálniční stavby Praha, České Budějovice
Vlečka zaúst. do vlečky "Kámen a písek Prachatice" - Klima Prachatice
Vlečka zaúst. do vlečky "LAUFEN CZ s.r.o., provozovna Znojmo" - LAUFEN CZ sro, provozovna Znojmo
Vlečka zaúst. do vlečky "R.A.B. Třeboň" - Wotan Forest Třeboň
Vlečka zaústěno do vlečky BIOCEL v ŽST Paskov - Pila Paskov
Vlečka zaústěno do vlečky Cement Hranice - širá trať Hranice na Moravě - Hranice na Moravě město - TONDACH Hranice
Vlečka Zbiroh - Silo Borek u Zbiroha
Vlečka Zbraslavice - ZZN Kutná Hora
Vlečka Zdětín u Chotětova - Carborundum Electrite
Vlečka Zdětín u Chotětova - Korund
Vlečka Zdice - KOVO SDS, Zdice
Vlečka Zdice - ČŽI -Zdice
Vlečka Zdice - RSM Zdice
Vlečka Zdice - BARABA
Vlečka Zdice - DZ Zdice
Vlečka Zdice - NAREX Praha, sro
Vlečka Zdice - Zelenina, sp Praha
Vlečka Zdislavice - ZZN Pelhřimov - Zdislavice
Vlečka Zdounky - Pila Lindner Zdounky
Vlečka Zeleneč nz - FeronavlPraha-Zeleneč
Vlečka Zlaté Hory - DIAMO - Zlaté Hory
Vlečka Zlín-střed - SVIT
Vlečka Zliv - EON, Teplárna Mydlovary
Vlečka Zliv - Schiedel Zliv
Vlečka Zlonice - AgroZZN- Zlonice
Vlečka Zlonice - POTIS
Vlečka Znojmo - LAUFEN CZ sro, provozovna Znojmo
Vlečka Zruč nad Sázavou - LIMA-eko služby sro,vlZruč nad Sáz
Vlečka Zruč nad Sázavou - Variel, Zruč nad Sázavou
Vlečka Zubří nz - Gumárny Zubří
Vlečka Zvoleněves - Cukrovar Zvoleněves
Vlečka ZZN Rakovník (samostatné kolejiště vlečky)
Vlečka Žabokliky - AgroZZN - Žabokliky
Vlečka Žalany - Vodní stavby Praha
Vlečka Žamberk - AGRO Žamberk
Vlečka Žamberk - InfoPolCZ
Vlečka Žatec - HP-Pelzer Žatec
Vlečka Žatec - Agro Teplice Žatec
Vlečka Žatec - AgroZZN- Žatec
Vlečka Žatec - Eurocast, divize Žatec
Vlečka Žatec západ - CHMELOCOMPANY
Vlečka Žatec západ - Karel Musil
Vlečka Žatec západ - CHMELAŘSTVÍ Žatec
Vlečka Žatec západ - Labena Žatec
Vlečka Žatec západ - odbočka Velichov širá trať v kn 0,690 výh. č. P1 - PREFA ŽATEC
Vlečka Žďár nad Sázavou - AGROPODNIK, silo Žďár nad Sázavou
Vlečka Žďár nad Sázavou - ŽĎAS
Vlečka Žďárec u Skutče - Českomoravský průmysl kamene Hradec Králové #1#
Vlečka Ždírec nad Doubravou - Stora Enso Wood Products Ždírec
Vlečka Železná Ruda-Alžbětín - Lesní společnost Železná Ruda
Vlečka Žihle - Cihelna Žihle
Vlečka Žihle - PWS, sro Stod
Vlečka Žichovice - Ekošrot Žichovice
Vlečka Žleby - PALETEN, sro Žleby
Vlečka Žlutice - Zemědělské družstvo Novosedly, Žlutice
Vlečka Žlutice - ZeZaN Žlutice
Vlkančice
Vlkaneč
Vlkaneč (žst)
Vlkanov (ORP Domažlice)
Vlkanov (ORP Světlá nad Sázavou)
Vlkanov (žzast)
Vlkava
Vlkoš (ORP Kyjov)
Vlkoš (ORP Přerov)
Vlkoš (žst)
Vlkov (ORP České Budějovice)
Vlkov (ORP Jaroměř)
Vlkov (ORP Soběslav)
Vlkov (ORP Velké Meziříčí)
Vlkov nad Lužnicí (hradlo a žzast)
Vlkov pod Oškobrhem
Vlkov u Tišnova (žst)
Vlkovec (nákl a žzast)
Vlkovice
Vlkovice (žst)
Vlkovický tunel
Vlksice
Vlněna
Vnorovy
Vnorovy (žzast)
Vodáctví
Voděrady (ORP Boskovice)
Voděrady (ORP Rychnov nad Kněžnou)
Voděrady (ORP Ústí nad Orlicí)
Voděrady (žzast)
Vodice
Vodná (žzast)
Vodňany
Vodňany (žst)
Vodochody
Vodojem na Petrově
Vodojem podzemní továrny Richard
Vodojem u pásového dopravníku
Vodojem za strojírnou v Kuřimi
Vodojemy na Špilberku
Vodojemy při Tvrdého ulici
Vodojemy při ulici Tvrdého
Vodovodní systém pod augustiniánským klášterem
Vodovodní štola pod Kohoutovicemi
Vodovodní štola pod Zelným trhem
Vodranty
Vodslivy
Vohančice
Vochov
Vochov (žzast)
Vojenský areál pod Lerchovou ulicí
Vojice (žzast)
Vojkov
Vojkovice (ORP Frýdek-Místek)
Vojkovice (ORP Kralupy nad Vltavou)
Vojkovice (ORP Ostrov)
Vojkovice (ORP Židlochovice)
Vojkovice nad Ohří (žst)
Vojkovice nad Svratkou (žzast)
Vojníkov
Vojnův Městec
Vojslavice
Vojtanov
Vojtanov (žst)
Vojtanov obec (žzast)
Vojtanov SRN (státní hranice)
Vojtanov státní hranice (státní hranice)
Vojtěchov
Vojtěchov (žzast)
Vokov
Volanice
Volárna
Volary
Volary (žst)
Volduchy
Voleč
Volenice (ORP Příbram)
Volenice (ORP Strakonice)
Volevčice (ORP Most)
Volevčice (ORP Telč)
Volevčice (žzast)
Volfartice
Volfířov
Volyně
Volyně (žst)
Vonoklasy
Vonšov (nákl a žzast)
Voračice (žzast)
Vortová
Votice
Votice (obvod DVM nebo staniční kolejová skupina )
Votický tunel
Voznice
Vrábče
Vrábče (žzast)
Vraclav
Vracov
Vracov (žzast)
Vracovice (ORP Vlašim)
Vracovice (ORP Znojmo)
Vračovice-Orlov
Vrahovice (žzast)
Vraňany
Vraňany (žst)
Vrančice
Vrané nad Vltavou
Vrané nad Vltavou (žst)
Vranice (žzast)
Vranov (ORP Benešov)
Vranov (ORP Stříbro)
Vranov (ORP Šlapanice)
Vranov nad Dyjí
Vranov u Stříbra (žst)
Vranová
Vranová Lhota
Vranovice (ORP Pohořelice)
Vranovice (ORP Příbram)
Vranovice (žst)
Vranovice-Kelčice
Vranovská Ves
Vraný
Vratěnín
Vratimov
Vratimov (žst)
Vratimov-důl Paskov (samostatné kolejiště vlečky)
Vratislavice nad Nisou (žzast)
Vratislávka
Vrátkov
Vrátno
Vrátno (nákl a žzast)
Vráto
Vráž (ORP Beroun)
Vráž (ORP Písek)
Vráž u Berouna (žst)
Vráž u Písku (žst)
Vražkov
Vražkov (žzast)
Vrážné
Vrbátky
Vrbátky (žst)
Vrbatův Kostelec
Vrbatův Kostelec (žzast)
Vrbčany
Vrbčany (žzast)
Vrbice (ORP Hustopeče)
Vrbice (ORP Jičín)
Vrbice (ORP Karlovy Vary)
Vrbice (ORP Kostelec nad Orlicí)
Vrbice (ORP Poděbrady)
Vrbice (ORP Roudnice nad Labem)
Vrbice (ORP Vimperk)
Vrbičany (ORP Lovosice)
Vrbičany (ORP Slaný)
Vrbičany (žzast)
Vrbka
Vrbka (odbočka)
Vrbka (žzast)
Vrbno nad Lesy
Vrbno nad Lesy (žst)
Vrbno pod Pradědem
Vrbno pod Pradědem (žst)
Vrbno pod Pradědem zastávka (žzast)
Vrbová Lhota
Vrbovec
Vrcovice
Vrcovice (žzast)
Vrčeň
Vrdy
Vrdy-Koudelov (žzast)
Vrhaveč
Vrhaveč (žzast)
Vrchlabí
Vrchlabí (žst)
Vrchoslavice
Vrchotovy Janovice
Vrchotovy Janovice (nákl a žzast)
Vrchovany
Vrchoviny (žzast)
Vrchovnice
Vrchy
Vroutek
Vroutek (žst)
Vrskmaň
Vršatecká bradla
Vršce
Vršovice (ORP Louny)
Vršovice (ORP Opava)
Vršovka
Vrutice
Vřesina (ORP Hlučín)
Vřesina (ORP Ostrava)
Vřeskovice
Vřesník
Vřesová
Vřesovice (ORP Kyjov)
Vřesovice (ORP Prostějov)
Vsetín
Vsetín (žst)
Vsetín-Bečva (odbočení ve stanici nebo v jiném DVM)
Vstiš
Všehrdy (ORP Chomutov)
Všehrdy (ORP Kralovice)
Všechlapy (ORP Nymburk)
Všechlapy (ORP Vlašim)
Všechlapy (žzast)
Všechovice (ORP Hranice)
Všechovice (ORP Tišnov)
Všejany
Všejany (žzast)
Všekary
Všelibice
Všemina
Všemyslice
Všeň
Všenice
Všenice (žzast)
Všenory
Všenory (žzast)
Všepadly
Všeradice
Všeradice (nákl a žzast)
Všeradov
Všeruby (ORP Domažlice)
Všeruby (ORP Nýřany)
Všestary (ORP Hradec Králové)
Všestary (ORP Říčany)
Všestary (žst)
Všestudy (ORP Chomutov)
Všestudy (ORP Kralupy nad Vltavou)
Všesulov
Všesulov (žzast)
Všetaty (ORP Neratovice)
Všetaty (ORP Rakovník)
Všetaty (žst)
Všetuly (nákl a žzast)
Vševily
Výčapy
Vydří
Výheň (žzast)
Vykáň
Vyklantice
Výkleky
Výprachtice
Výrava
Výrov
Výrovice
Vyskeř
Vyskytná
Vyskytná nad Jihlavou
Výsluní
Výsluní (žzast)
Vysočany (ORP Blansko)
Vysočany (ORP Znojmo)
Vysočina
Vysoká (ORP Havlíčkův Brod)
Vysoká (ORP Krnov)
Vysoká (ORP Mělník)
Vysoká (ORP Moravská Třebová)
Vysoká Lhota
Vysoká Libyně
Vysoká nad Labem
Vysoká Pec (ORP Chomutov)
Vysoká Pec (ORP Karlovy Vary)
Vysoká Pec (žzast)
Vysoká Srbská
Vysoká u Příbramě
Vysoké
Vysoké Chvojno
Vysoké Mýto
Vysoké Mýto (žst)
Vysoké Mýto město (žst)
Vysoké nad Jizerou
Vysoké Pole
Vysoké Popovice
Vysoké Popovice (žzast)
Vysoké Studnice
Vysoké Třebušice (žzast)
Vysoké Veselí
Vysoké Žibřidovice (žzast)
Vysokopecký tunel
Vysokov
Vysoký Chlumec
Vysoký Újezd (ORP Benešov)
Vysoký Újezd (ORP Beroun)
Vysoký Újezd (ORP Hradec Králové)
Vystrčenovice
Vystrkov
Vyšehněvice
Vyšehoří
Vyšehořovice
Vyškov
Vyškov na Moravě (žst)
Výškov v Čechách (žzast)
Vyškovec
Vyšné (žzast)
Vyšní Lhoty
Výšovice
Vyšší Brod
Vyšší Brod klášter (žst)
Výtopna Novosedlice (samostatné kolejiště vlečky)
Výžerky
Vyžice
Vyžlovka
Waltrovka
Washington seř.n. (samostatné kolejiště vlečky)
Web Správným směrem
WebArchiv
Wien
Wien Hauptbahnhof (žst)
Wolfova vila Stárkov
Xaverov
xHoštka
xKrálovice
xLuká
xPečice
xPohleď
xSkřípov
xVražné
xVýškov
Záběhlice odbočka (odbočka)
Zábeštní Lhota
Záblatí (ORP Prachatice)
Záblatí (ORP Třeboň)
Záblatí (ORP Velké Meziříčí)
Záblatíčko (automatické hradlo a žzast)
Záborná
Záboří (ORP Blatná)
Záboří (ORP České Budějovice)
Záboří nad Labem
Záboří nad Labem (žst)
Záboří u Číčenic (žst)
Zábrdí
Zábrodí
Zabrušany
Zábřeh
Zábřeh na Moravě (žst)
Zábřeh na Moravě zastávka (žzast)
Zábřezí-Řečice
Zadar (žst)
Zadní Chodov
Zadní Poříčí (žzast)
Zadní Střítež
Zadní Třebaň
Zadní Třebaň (žst)
Zadní Vydří
Zadní Zhořec
Zádolí
Zádub-Závišín
Zádulka odbočka (odbočka)
Zádveřice (žzast)
Zádveřice-Raková
Zahájí
Záhlinice (žzast)
Zahnašovice
Zahorčice
Záhornice
Záhorovice
Záhorovice (žzast)
Zahořany (ORP Černošice)
Zahořany (ORP Domažlice)
Záhoří (ORP Jindřichův Hradec)
Záhoří (ORP Písek)
Záhoří (ORP Semily)
Záhoří (ORP Tábor)
Záhoří (žst)
Záhořice (žzast)
Zahrádka (ORP Náměšť nad Oslavou)