Hajnówka

Předchozí Zpět Následující

Nové pražce svědčí o tom, že i na počátku 21. století prochází zachovalé úseky údržbou, která úzkokolejku ještě nejméně pár let udrží při životě. Hajnówka, PLN 24. 3. 2016

Nové pražce svědčí o tom, že i na počátku 21. století prochází zachovalé úseky údržbou, která úzkokolejku ještě nejméně pár let udrží při životě.Nové pražce svědčí o tom, že i na počátku 21. století prochází zachovalé úseky údržbou, která úzkokolejku ještě nejméně pár let udrží při životě.Nové pražce svědčí o tom, že i na počátku 21. století prochází zachovalé úseky údržbou, která úzkokolejku ještě nejméně pár let udrží při životě.Nové pražce svědčí o tom, že i na počátku 21. století prochází zachovalé úseky údržbou, která úzkokolejku ještě nejméně pár let udrží při životě.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-01-23]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Bialowiezska_uzkokolejka/bialowiezska_uzkokolejka_4.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze