Brno

Předchozí Zpět Následující

Půdní prostory jsou překvapivě členité a nabízí další dvě poschodí prostoru pro skromný majetek obyvatel, který by se snad nevešel do jednopokojových bytů. Brno, CZE 25. 5. 2016

Půdní prostory jsou překvapivě členité a nabízí další dvě poschodí prostoru pro skromný majetek obyvatel, který by se snad nevešel do jednopokojových bytů.Půdní prostory jsou překvapivě členité a nabízí další dvě poschodí prostoru pro skromný majetek obyvatel, který by se snad nevešel do jednopokojových bytů.Půdní prostory jsou překvapivě členité a nabízí další dvě poschodí prostoru pro skromný majetek obyvatel, který by se snad nevešel do jednopokojových bytů.Půdní prostory jsou překvapivě členité a nabízí další dvě poschodí prostoru pro skromný majetek obyvatel, který by se snad nevešel do jednopokojových bytů.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-02-23]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Bytovy_dum_nove_sady_29/bytovy_dum_nove_sady_29_22.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze