Adamov

Předchozí Zpět Následující

Zbývá zkontrolovat, zda jsou všechny pětiramenné ventily dobře uzavřeny, aby se průzkumná výprava nezměnila v podzemní plavbu, a vzhůru do nádrže. Adamov, CZE 26. 10. 2018

Zbývá zkontrolovat, zda jsou všechny pětiramenné ventily dobře uzavřeny, aby se průzkumná výprava nezměnila v podzemní plavbu, a vzhůru do nádrže.Zbývá zkontrolovat, zda jsou všechny pětiramenné ventily dobře uzavřeny, aby se průzkumná výprava nezměnila v podzemní plavbu, a vzhůru do nádrže.Zbývá zkontrolovat, zda jsou všechny pětiramenné ventily dobře uzavřeny, aby se průzkumná výprava nezměnila v podzemní plavbu, a vzhůru do nádrže.Zbývá zkontrolovat, zda jsou všechny pětiramenné ventily dobře uzavřeny, aby se průzkumná výprava nezměnila v podzemní plavbu, a vzhůru do nádrže.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-02-17]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Dolni_vodojem_adamovskych_strojiren/dolni_vodojem_adamovskych_strojiren_12.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze