Adamov

Předchozí Zpět Následující

Ačkoliv v samotném městě už téměř všechna podobně zbarvená zábradlí zmizela, v lese se ještě červenožlutá kombinace, za socializmu pro Adamov tolik typická, statečně drží. Adamov, CZE 26. 10. 2018

Ačkoliv v samotném městě už téměř všechna podobně zbarvená zábradlí zmizela, v lese se ještě červenožlutá kombinace, za socializmu pro Adamov tolik typická, statečně drží.Ačkoliv v samotném městě už téměř všechna podobně zbarvená zábradlí zmizela, v lese se ještě červenožlutá kombinace, za socializmu pro Adamov tolik typická, statečně drží.Ačkoliv v samotném městě už téměř všechna podobně zbarvená zábradlí zmizela, v lese se ještě červenožlutá kombinace, za socializmu pro Adamov tolik typická, statečně drží.Ačkoliv v samotném městě už téměř všechna podobně zbarvená zábradlí zmizela, v lese se ještě červenožlutá kombinace, za socializmu pro Adamov tolik typická, statečně drží.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-02-17]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Dolni_vodojem_adamovskych_strojiren/dolni_vodojem_adamovskych_strojiren_4.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze