Březová nad Svitavou

Předchozí Zpět Následující

Mrazivý pohled do hlavní lodi s širým nebem nad hlavou. Podle hromady cihel je patrné, že rekonstrukce se pomalu dává do pohybu. Březová nad Svitavou, CZE 14. 1. 2018

Mrazivý pohled do hlavní lodi s širým nebem nad hlavou. Podle hromady cihel je patrné, že rekonstrukce se pomalu dává do pohybu.Mrazivý pohled do hlavní lodi s širým nebem nad hlavou. Podle hromady cihel je patrné, že rekonstrukce se pomalu dává do pohybu.Mrazivý pohled do hlavní lodi s širým nebem nad hlavou. Podle hromady cihel je patrné, že rekonstrukce se pomalu dává do pohybu.Mrazivý pohled do hlavní lodi s širým nebem nad hlavou. Podle hromady cihel je patrné, že rekonstrukce se pomalu dává do pohybu.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2021-04-14]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Kaple_sv_frantiska_xaverskeho_v_muzlove/kaple_sv_frantiska_xaverskeho_v_muzlove_5.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze