Bílovice nad Svitavou

Předchozí Zpět Následující

Léčebna je v roce 2014 vyklizená až na několik pozůstatků. Jedním z nich je historický rentgen (vlevo ve výřezu ovládací panel). Bílovice nad Svitavou, CZK 5. 4. 2013

Léčebna je v roce 2014 vyklizená až na několik pozůstatků. Jedním z nich je historický rentgen (vlevo ve výřezu ovládací panel).Léčebna je v roce 2014 vyklizená až na několik pozůstatků. Jedním z nich je historický rentgen (vlevo ve výřezu ovládací panel).Léčebna je v roce 2014 vyklizená až na několik pozůstatků. Jedním z nich je historický rentgen (vlevo ve výřezu ovládací panel).Léčebna je v roce 2014 vyklizená až na několik pozůstatků. Jedním z nich je historický rentgen (vlevo ve výřezu ovládací panel).
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2021-02-27]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Ldn_bilovice_nad_svitavou/ldn_bilovice_nad_svitavou_9.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze