Olomouc

Předchozí Zpět Následující

Ačkoliv jsou staré již hodně přes 200 let, jsou bytelně vystavěné a omítané chodby ve velice dobrém stavu. Přestože na začátku února 2019 na povrchu současně vydatně prší a mrzne, v podzemí je teplo a relativní sucho. Olomouc, CZE 3. 2. 2019

Ačkoliv jsou staré již hodně přes 200 let, jsou bytelně vystavěné a omítané chodby ve velice dobrém stavu. Přestože na začátku února 2019 na povrchu současně vydatně prší a mrzne, v podzemí je teplo a relativní sucho.Ačkoliv jsou staré již hodně přes 200 let, jsou bytelně vystavěné a omítané chodby ve velice dobrém stavu. Přestože na začátku února 2019 na povrchu současně vydatně prší a mrzne, v podzemí je teplo a relativní sucho.Ačkoliv jsou staré již hodně přes 200 let, jsou bytelně vystavěné a omítané chodby ve velice dobrém stavu. Přestože na začátku února 2019 na povrchu současně vydatně prší a mrzne, v podzemí je teplo a relativní sucho.Ačkoliv jsou staré již hodně přes 200 let, jsou bytelně vystavěné a omítané chodby ve velice dobrém stavu. Přestože na začátku února 2019 na povrchu současně vydatně prší a mrzne, v podzemí je teplo a relativní sucho.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-01-28]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Minerske_chodby_pod_smetanovymi_sady/minerske_chodby_pod_smetanovymi_sady_8.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze