Košice

Předchozí Zpět Následující

Mlýn se nachází v prostoru mezi pláněmi železničních stanic na jihu Košic a vcelku úhledným sídlištěm Nad jezerom. Je tak denně na očích tisícům lidí. Košice, SVK 22. 4. 2019

Mlýn se nachází v prostoru mezi pláněmi železničních stanic na jihu Košic a vcelku úhledným sídlištěm Nad jezerom. Je tak denně na očích tisícům lidí.Mlýn se nachází v prostoru mezi pláněmi železničních stanic na jihu Košic a vcelku úhledným sídlištěm Nad jezerom. Je tak denně na očích tisícům lidí.Mlýn se nachází v prostoru mezi pláněmi železničních stanic na jihu Košic a vcelku úhledným sídlištěm Nad jezerom. Je tak denně na očích tisícům lidí.Mlýn se nachází v prostoru mezi pláněmi železničních stanic na jihu Košic a vcelku úhledným sídlištěm Nad jezerom. Je tak denně na očích tisícům lidí.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-05-26]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Mlyn_nad_jazerom_v_kosicich/mlyn_nad_jazerom_v_kosicich_13.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze