Košice

Předchozí Zpět Následující

Pohled na kdysi elegantní prosklenou fasádu mlýna nahání hrůzu. Vede nás k přemítání, jak by vypadal svět, kdyby se lidé nebáli postihů za své negativní jednání. Košice, SVK 22. 4. 2019

Pohled na kdysi elegantní prosklenou fasádu mlýna nahání hrůzu. Vede nás k přemítání, jak by vypadal svět, kdyby se lidé nebáli postihů za své negativní jednání.Pohled na kdysi elegantní prosklenou fasádu mlýna nahání hrůzu. Vede nás k přemítání, jak by vypadal svět, kdyby se lidé nebáli postihů za své negativní jednání.Pohled na kdysi elegantní prosklenou fasádu mlýna nahání hrůzu. Vede nás k přemítání, jak by vypadal svět, kdyby se lidé nebáli postihů za své negativní jednání.Pohled na kdysi elegantní prosklenou fasádu mlýna nahání hrůzu. Vede nás k přemítání, jak by vypadal svět, kdyby se lidé nebáli postihů za své negativní jednání.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-05-27]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Mlyn_nad_jazerom_v_kosicich/mlyn_nad_jazerom_v_kosicich_5.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze