Přibyslav (ORP Havlíčkův Brod)

Předchozí Zpět Následující

Na konci zatopeného úseku se nachází jediné rozdvojení. Vpravo lze pokračovat do krátké zavalené rozrážky, rovně pokračuje hlavní štola. Přibyslav (ORP Havlíčkův Brod), CZE 10. 12. 2016

Na konci zatopeného úseku se nachází jediné rozdvojení. Vpravo lze pokračovat do krátké zavalené rozrážky, rovně pokračuje hlavní štola.Na konci zatopeného úseku se nachází jediné rozdvojení. Vpravo lze pokračovat do krátké zavalené rozrážky, rovně pokračuje hlavní štola.Na konci zatopeného úseku se nachází jediné rozdvojení. Vpravo lze pokračovat do krátké zavalené rozrážky, rovně pokračuje hlavní štola.Na konci zatopeného úseku se nachází jediné rozdvojení. Vpravo lze pokračovat do krátké zavalené rozrážky, rovně pokračuje hlavní štola.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2018-10-15]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Nebeska_stola_u_stribrnych_hor/nebeska_stola_u_stribrnych_hor_5.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze