Přibyslav (ORP Havlíčkův Brod)

Předchozí Zpět Následující

Ve štole je stálá teplota, vlhkost, tma a nehybný vzduch. Velice pomalu tu probíhají dokonce i rozkladné procesy - etikety na lahvích z 80. let 20. století se tak možná dožijí i 50 let v čitelném stavu. Přibyslav (ORP Havlíčkův Brod), CZE 10. 12. 2016

Ve štole je stálá teplota, vlhkost, tma a nehybný vzduch. Velice pomalu tu probíhají dokonce i rozkladné procesy - etikety na lahvích z 80. let 20. století se tak možná dožijí i 50 let v čitelném stavu.Ve štole je stálá teplota, vlhkost, tma a nehybný vzduch. Velice pomalu tu probíhají dokonce i rozkladné procesy - etikety na lahvích z 80. let 20. století se tak možná dožijí i 50 let v čitelném stavu.Ve štole je stálá teplota, vlhkost, tma a nehybný vzduch. Velice pomalu tu probíhají dokonce i rozkladné procesy - etikety na lahvích z 80. let 20. století se tak možná dožijí i 50 let v čitelném stavu.Ve štole je stálá teplota, vlhkost, tma a nehybný vzduch. Velice pomalu tu probíhají dokonce i rozkladné procesy - etikety na lahvích z 80. let 20. století se tak možná dožijí i 50 let v čitelném stavu.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2018-10-15]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Nebeska_stola_u_stribrnych_hor/nebeska_stola_u_stribrnych_hor_6.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze