Přeskače

Předchozí Zpět Následující

Hlavní chodba ve své šířce nabízí několik polovýklenků, které mohly ideálně sloužit pro skladování movitého majetku. Naneštěstí se žádné police, truhly ani skříně v podzemí nezachovaly. Přeskače, CZE 20. 2. 2019

Hlavní chodba ve své šířce nabízí několik polovýklenků, které mohly ideálně sloužit pro skladování movitého majetku. Naneštěstí se žádné police, truhly ani skříně v podzemí nezachovaly.Hlavní chodba ve své šířce nabízí několik polovýklenků, které mohly ideálně sloužit pro skladování movitého majetku. Naneštěstí se žádné police, truhly ani skříně v podzemí nezachovaly.Hlavní chodba ve své šířce nabízí několik polovýklenků, které mohly ideálně sloužit pro skladování movitého majetku. Naneštěstí se žádné police, truhly ani skříně v podzemí nezachovaly.Hlavní chodba ve své šířce nabízí několik polovýklenků, které mohly ideálně sloužit pro skladování movitého majetku. Naneštěstí se žádné police, truhly ani skříně v podzemí nezachovaly.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-09-16]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Podzemi_preskace/podzemi_preskace_2.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze