Brno

Předchozí Zpět Následující

Kolej č. 95* spojující stanici Brno jih s traťovou kolejí železniční tratí do Břeclavi těsně za severním zhlavím železniční stanice Modřice. Po železniční stránce je v okolí bývalé přízřenické zastávky více než husto. Brno, CZE 17. 7. 2014

Kolej č. 95* spojující stanici Brno jih s traťovou kolejí železniční tratí do Břeclavi těsně za severním zhlavím železniční stanice Modřice. Po železniční stránce je v okolí bývalé přízřenické zastávky více než husto.Kolej č. 95* spojující stanici Brno jih s traťovou kolejí železniční tratí do Břeclavi těsně za severním zhlavím železniční stanice Modřice. Po železniční stránce je v okolí bývalé přízřenické zastávky více než husto.Kolej č. 95* spojující stanici Brno jih s traťovou kolejí železniční tratí do Břeclavi těsně za severním zhlavím železniční stanice Modřice. Po železniční stránce je v okolí bývalé přízřenické zastávky více než husto.Kolej č. 95* spojující stanici Brno jih s traťovou kolejí železniční tratí do Břeclavi těsně za severním zhlavím železniční stanice Modřice. Po železniční stránce je v okolí bývalé přízřenické zastávky více než husto.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2021-03-09]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Prizrenice_zzast/prizrenice_zzast_2.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze