Lavassaare

Předchozí Zpět Následující

Nově přivezená kolejová pole s betonovými pražci dávají tušit, že zde díky nadšencům železnice ještě neřekla své poslední slovo. Lavassaare, EST 30. 3. 2018

Nově přivezená kolejová pole s betonovými pražci dávají tušit, že zde díky nadšencům železnice ještě neřekla své poslední slovo.Nově přivezená kolejová pole s betonovými pražci dávají tušit, že zde díky nadšencům železnice ještě neřekla své poslední slovo.Nově přivezená kolejová pole s betonovými pražci dávají tušit, že zde díky nadšencům železnice ještě neřekla své poslední slovo.Nově přivezená kolejová pole s betonovými pražci dávají tušit, že zde díky nadšencům železnice ještě neřekla své poslední slovo.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-04-23]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Raselinova_draha_v_lavassaare/raselinova_draha_v_lavassaare_15.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze