Lavassaare

Předchozí Zpět Následující

Poslední pohled z vozu na drážku vycházející z nádraží u výtopny. Za zády máme desítky čtverečních kilometrů rašelinových dolů. Lavassaare, EST 30. 3. 2018

Poslední pohled z vozu na drážku vycházející z nádraží u výtopny. Za zády máme desítky čtverečních kilometrů rašelinových dolů.Poslední pohled z vozu na drážku vycházející z nádraží u výtopny. Za zády máme desítky čtverečních kilometrů rašelinových dolů.Poslední pohled z vozu na drážku vycházející z nádraží u výtopny. Za zády máme desítky čtverečních kilometrů rašelinových dolů.Poslední pohled z vozu na drážku vycházející z nádraží u výtopny. Za zády máme desítky čtverečních kilometrů rašelinových dolů.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-04-24]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Raselinova_draha_v_lavassaare/raselinova_draha_v_lavassaare_22.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze