Tootsi

Zpět Následující

V bezprostřední blízkosti závodu pro zpracování rašeliny se zachovaly zbytky trolejového vedení elektrifikované sítě úzkokolejných drah, které spojovaly rašeliniště s továrnou. Tootsi, EST 31. 3. 2018

V bezprostřední blízkosti závodu pro zpracování rašeliny se zachovaly zbytky trolejového vedení elektrifikované sítě úzkokolejných drah, které spojovaly rašeliniště s továrnou.V bezprostřední blízkosti závodu pro zpracování rašeliny se zachovaly zbytky trolejového vedení elektrifikované sítě úzkokolejných drah, které spojovaly rašeliniště s továrnou.V bezprostřední blízkosti závodu pro zpracování rašeliny se zachovaly zbytky trolejového vedení elektrifikované sítě úzkokolejných drah, které spojovaly rašeliniště s továrnou.
   
Koupit obrázek

Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-01-19]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Raselinova_draha_v_tootsi/raselinova_draha_v_tootsi_1.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze