Ix-Xagħra

Předchozí Zpět Následující

Nápisy na zdech v nejrůznějších jazycích v současnosti dokazují to, co na Maltě platí už po tisíciletí - že je křižovatkou náboženství, jazyků i kultur. Ix-Xagħra, MLT 25. 1. 2020

Nápisy na zdech v nejrůznějších jazycích v současnosti dokazují to, co na Maltě platí už po tisíciletí - že je křižovatkou náboženství, jazyků i kultur.Nápisy na zdech v nejrůznějších jazycích v současnosti dokazují to, co na Maltě platí už po tisíciletí - že je křižovatkou náboženství, jazyků i kultur.Nápisy na zdech v nejrůznějších jazycích v současnosti dokazují to, co na Maltě platí už po tisíciletí - že je křižovatkou náboženství, jazyků i kultur.Nápisy na zdech v nejrůznějších jazycích v současnosti dokazují to, co na Maltě platí už po tisíciletí - že je křižovatkou náboženství, jazyků i kultur.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-11-27]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Restaurace_ulysses_lodge_xaghra/restaurace_ulysses_lodge_xaghra-9.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze