სალიეთი

Předchozí Zpět Následující

V bývalé dopravní kanceláři vám jízdenku neprodá ani to nejflekatější staniční prase. Terniony i kompostéry byly dávno odvezeny neznámo, kam, o zabezpečovacím zařízení ani nemluvě. სალიეთი, GEO 7. 7. 2018

V bývalé dopravní kanceláři vám jízdenku neprodá ani to nejflekatější staniční prase. Terniony i kompostéry byly dávno odvezeny neznámo, kam, o zabezpečovacím zařízení ani nemluvě.V bývalé dopravní kanceláři vám jízdenku neprodá ani to nejflekatější staniční prase. Terniony i kompostéry byly dávno odvezeny neznámo, kam, o zabezpečovacím zařízení ani nemluvě.V bývalé dopravní kanceláři vám jízdenku neprodá ani to nejflekatější staniční prase. Terniony i kompostéry byly dávno odvezeny neznámo, kam, o zabezpečovacím zařízení ani nemluvě.V bývalé dopravní kanceláři vám jízdenku neprodá ani to nejflekatější staniční prase. Terniony i kompostéry byly dávno odvezeny neznámo, kam, o zabezpečovacím zařízení ani nemluvě.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-09-22]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Salieti_zst/salieti_zst_13.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze