Šebetov

Předchozí Zpět Následující

Skutečnou pýchou šebetovské srtanice je dřevěná dvojbudka suchých záchodů. Bez újmy na kvalitě slouží v nezměněném stavu již desítky let - ve dne i v noci a zadarmo. Šebetov, CZE 21. 11. 2015

Skutečnou pýchou šebetovské srtanice je dřevěná dvojbudka suchých záchodů. Bez újmy na kvalitě slouží v nezměněném stavu již desítky let - ve dne i v noci a zadarmo.Skutečnou pýchou šebetovské srtanice je dřevěná dvojbudka suchých záchodů. Bez újmy na kvalitě slouží v nezměněném stavu již desítky let - ve dne i v noci a zadarmo.Skutečnou pýchou šebetovské srtanice je dřevěná dvojbudka suchých záchodů. Bez újmy na kvalitě slouží v nezměněném stavu již desítky let - ve dne i v noci a zadarmo.Skutečnou pýchou šebetovské srtanice je dřevěná dvojbudka suchých záchodů. Bez újmy na kvalitě slouží v nezměněném stavu již desítky let - ve dne i v noci a zadarmo.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-02-20]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Sebetov_zst/sebetov_zst_5.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze