Přerov

Předchozí Zpět Následující

Sály jsou dost prostorné pro uschování pár tisíc hektolitrů piva. Přesto by takové množství pokrylo potřeby města jen na pár dnů. Přerov, CZE 23. 9. 2018

Sály jsou dost prostorné pro uschování pár tisíc hektolitrů piva. Přesto by takové množství pokrylo potřeby města jen na pár dnů.Sály jsou dost prostorné pro uschování pár tisíc hektolitrů piva. Přesto by takové množství pokrylo potřeby města jen na pár dnů.Sály jsou dost prostorné pro uschování pár tisíc hektolitrů piva. Přesto by takové množství pokrylo potřeby města jen na pár dnů.Sály jsou dost prostorné pro uschování pár tisíc hektolitrů piva. Přesto by takové množství pokrylo potřeby města jen na pár dnů.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-04-23]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Sklepy_pod_namestim_na_marku/sklepy_pod_namestim_na_marku_10.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze