Brno

Předchozí Zpět Následující

Kolmo umístěná druhá menší místnost se nachází blíž k Šilingrovu náměstí a původně byla pravděpodobně odděleným sklepem sousedního domu. Brno, CZE 10. 12. 2015

Kolmo umístěná druhá menší místnost se nachází blíž k Šilingrovu náměstí a původně byla pravděpodobně odděleným sklepem sousedního domu.Kolmo umístěná druhá menší místnost se nachází blíž k Šilingrovu náměstí a původně byla pravděpodobně odděleným sklepem sousedního domu.Kolmo umístěná druhá menší místnost se nachází blíž k Šilingrovu náměstí a původně byla pravděpodobně odděleným sklepem sousedního domu.Kolmo umístěná druhá menší místnost se nachází blíž k Šilingrovu náměstí a původně byla pravděpodobně odděleným sklepem sousedního domu.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-10-31]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Sklepy_pod_silingrovym_namestim/sklepy_pod_silingrovym_namestim_4.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze