Náchod

Předchozí Zpět Následující

Skrývají se tu i jiná překvapení - třeba ve hromadě bílých kuliček z neznámé izolační nebo filtrační hmoty se lze potápět jako ve vodě. Náchod, CZE 6. 4. 2015

Skrývají se tu i jiná překvapení - třeba ve hromadě bílých kuliček z neznámé izolační nebo filtrační hmoty se lze potápět jako ve vodě.Skrývají se tu i jiná překvapení - třeba ve hromadě bílých kuliček z neznámé izolační nebo filtrační hmoty se lze potápět jako ve vodě.Skrývají se tu i jiná překvapení - třeba ve hromadě bílých kuliček z neznámé izolační nebo filtrační hmoty se lze potápět jako ve vodě.Skrývají se tu i jiná překvapení - třeba ve hromadě bílých kuliček z neznámé izolační nebo filtrační hmoty se lze potápět jako ve vodě.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-10-27]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Stacirna_mineralky_ida/stacirna_mineralky_ida_16.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze