Přerov

Předchozí Zpět Následující

O patro výš je vidět čtyři podstavce. Jejich rozmístění neodpovídá kotlům podle původních plánů, mohlo tak jít o tepelné výměníky nebo jiná zařízení. Kotle a další stroje byly odstraněny již před desetiletími a jejich přesný počet a poloha tak zůstávají záhadou. Přerov, CZE 3. 2. 2019

O patro výš je vidět čtyři podstavce. Jejich rozmístění neodpovídá kotlům podle původních plánů, mohlo tak jít o tepelné výměníky nebo jiná zařízení. Kotle a další stroje byly odstraněny již před desetiletími a jejich přesný počet a poloha tak zůstávají záhadou.O patro výš je vidět čtyři podstavce. Jejich rozmístění neodpovídá kotlům podle původních plánů, mohlo tak jít o tepelné výměníky nebo jiná zařízení. Kotle a další stroje byly odstraněny již před desetiletími a jejich přesný počet a poloha tak zůstávají záhadou.O patro výš je vidět čtyři podstavce. Jejich rozmístění neodpovídá kotlům podle původních plánů, mohlo tak jít o tepelné výměníky nebo jiná zařízení. Kotle a další stroje byly odstraněny již před desetiletími a jejich přesný počet a poloha tak zůstávají záhadou.O patro výš je vidět čtyři podstavce. Jejich rozmístění neodpovídá kotlům podle původních plánů, mohlo tak jít o tepelné výměníky nebo jiná zařízení. Kotle a další stroje byly odstraněny již před desetiletími a jejich přesný počet a poloha tak zůstávají záhadou.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-11-28]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Stredomoravska_elektrarna_v_prerove/stredomoravska_elektrarna_v_prerove_25.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze