Brno

Předchozí Zpět Následující

Bezprostředně za stavidlem se náhon poprvé dostává do podsvětí - nad hladinou se klenou mosty Svitavské pobřežní dráhy, kdysi vedoucí až do Tišnova a zrušené vlečky do Mosilany. Brno, CZE 5. 8. 2016

Bezprostředně za stavidlem se náhon poprvé dostává do podsvětí - nad hladinou se klenou mosty Svitavské pobřežní dráhy, kdysi vedoucí až do Tišnova a zrušené vlečky do Mosilany.Bezprostředně za stavidlem se náhon poprvé dostává do podsvětí - nad hladinou se klenou mosty Svitavské pobřežní dráhy, kdysi vedoucí až do Tišnova a zrušené vlečky do Mosilany.Bezprostředně za stavidlem se náhon poprvé dostává do podsvětí - nad hladinou se klenou mosty Svitavské pobřežní dráhy, kdysi vedoucí až do Tišnova a zrušené vlečky do Mosilany.Bezprostředně za stavidlem se náhon poprvé dostává do podsvětí - nad hladinou se klenou mosty Svitavské pobřežní dráhy, kdysi vedoucí až do Tišnova a zrušené vlečky do Mosilany.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-11-22]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Svitavsky_nahon/svitavsky_nahon_124.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze