Hlinsko (ORP Hlinsko)

Předchozí Zpět Následující

Na vojenské mapě z roku 1945 je patrné oddělení vlečky od hlavní trati, která spojovala úzkokolejku se stanicí Hlinsko v Čechách. Hlinsko (ORP Hlinsko), CZE

Na vojenské mapě z roku 1945 je patrné oddělení vlečky od hlavní trati, která spojovala úzkokolejku se stanicí Hlinsko v Čechách.Na vojenské mapě z roku 1945 je patrné oddělení vlečky od hlavní trati, která spojovala úzkokolejku se stanicí Hlinsko v Čechách.Na vojenské mapě z roku 1945 je patrné oddělení vlečky od hlavní trati, která spojovala úzkokolejku se stanicí Hlinsko v Čechách.Na vojenské mapě z roku 1945 je patrné oddělení vlečky od hlavní trati, která spojovala úzkokolejku se stanicí Hlinsko v Čechách.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-08-21]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Uzkokolejka_hlinsko_kamenolom/uzkokolejka_hlinsko_kamenolom_mapka_2.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze