Adamov

Předchozí Zpět Následující

Elegantní zdravotnické kabáty jsou i po desítkách let jako nové. Na zdravotníky se za války neútočí, ale jaderným pumám by to asi bylo jedno. Adamov, CZE 17. 1. 2009

Elegantní zdravotnické kabáty jsou i po desítkách let jako nové. Na zdravotníky se za války neútočí, ale jaderným pumám by to asi bylo jedno.Elegantní zdravotnické kabáty jsou i po desítkách let jako nové. Na zdravotníky se za války neútočí, ale jaderným pumám by to asi bylo jedno.Elegantní zdravotnické kabáty jsou i po desítkách let jako nové. Na zdravotníky se za války neútočí, ale jaderným pumám by to asi bylo jedno.Elegantní zdravotnické kabáty jsou i po desítkách let jako nové. Na zdravotníky se za války neútočí, ale jaderným pumám by to asi bylo jedno.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-01-24]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Velitelsky_kryt_adamovskych_strojiren/velitelsky_kryt_adamovskych_strojiren_23.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze