Adamov

Předchozí Zpět Následující

Vzhledem k charakteru reliéfu v Adamově a jeho blízkosti k Brnu lze předpokládat, že pro zničení strojíren by byla využita jaderá nálož vybuchující několik kilometrů nad terénem. Adamov, CZE 17. 1. 2009

Vzhledem k charakteru reliéfu v Adamově a jeho blízkosti k Brnu lze předpokládat, že pro zničení strojíren by byla využita jaderá nálož vybuchující několik kilometrů nad terénem.Vzhledem k charakteru reliéfu v Adamově a jeho blízkosti k Brnu lze předpokládat, že pro zničení strojíren by byla využita jaderá nálož vybuchující několik kilometrů nad terénem.Vzhledem k charakteru reliéfu v Adamově a jeho blízkosti k Brnu lze předpokládat, že pro zničení strojíren by byla využita jaderá nálož vybuchující několik kilometrů nad terénem.Vzhledem k charakteru reliéfu v Adamově a jeho blízkosti k Brnu lze předpokládat, že pro zničení strojíren by byla využita jaderá nálož vybuchující několik kilometrů nad terénem.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-01-24]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Velitelsky_kryt_adamovskych_strojiren/velitelsky_kryt_adamovskych_strojiren_34.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze