Adamov

Předchozí Zpět Následující

Kyslíkové lahve, které měly udržovat dostatečný přetlak v krytu, aby se zamořené vnější ovzduší nedostalo do jeho útrob a lidé uvnitř měli stále dost čerstvého vzduchu. Adamov, CZE 17. 1. 2009

Kyslíkové lahve, které měly udržovat dostatečný přetlak v krytu, aby se zamořené vnější ovzduší nedostalo do jeho útrob a lidé uvnitř měli stále dost čerstvého vzduchu.Kyslíkové lahve, které měly udržovat dostatečný přetlak v krytu, aby se zamořené vnější ovzduší nedostalo do jeho útrob a lidé uvnitř měli stále dost čerstvého vzduchu.Kyslíkové lahve, které měly udržovat dostatečný přetlak v krytu, aby se zamořené vnější ovzduší nedostalo do jeho útrob a lidé uvnitř měli stále dost čerstvého vzduchu.Kyslíkové lahve, které měly udržovat dostatečný přetlak v krytu, aby se zamořené vnější ovzduší nedostalo do jeho útrob a lidé uvnitř měli stále dost čerstvého vzduchu.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-01-24]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Velitelsky_kryt_adamovskych_strojiren/velitelsky_kryt_adamovskych_strojiren_9.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze