Brno

Předchozí Zpět Následující

S každým dalším stupněm směrem dolů se stav schodiště zlepšuje. Na první plošině schody zahýbají doleva a prochází okolo typické niky ve stěně, která sloužila pro uložení lampy. Brno, CZE 2. 3. 2017

S každým dalším stupněm směrem dolů se stav schodiště zlepšuje. Na první plošině schody zahýbají doleva a prochází okolo typické niky ve stěně, která sloužila pro uložení lampy.S každým dalším stupněm směrem dolů se stav schodiště zlepšuje. Na první plošině schody zahýbají doleva a prochází okolo typické niky ve stěně, která sloužila pro uložení lampy.S každým dalším stupněm směrem dolů se stav schodiště zlepšuje. Na první plošině schody zahýbají doleva a prochází okolo typické niky ve stěně, která sloužila pro uložení lampy.S každým dalším stupněm směrem dolů se stav schodiště zlepšuje. Na první plošině schody zahýbají doleva a prochází okolo typické niky ve stěně, která sloužila pro uložení lampy.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2021-04-20]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Velky_sklep_pod_rimskym_namestim/velky_sklep_pod_rimskym_namestim_3.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze