Brno

Předchozí Zpět Následující

Tak vypadá místo křížení vlečky s někdejší Zuischovou ulicí (dnes Komárovská) v roe 2017. Asfaltiště využívají běžně k parkování desítky osobních i nákladních aut. Brno, CZE 14. 6. 2017

Tak vypadá místo křížení vlečky s někdejší Zuischovou ulicí (dnes Komárovská) v roe 2017. Asfaltiště využívají běžně k parkování desítky osobních i nákladních aut.Tak vypadá místo křížení vlečky s někdejší Zuischovou ulicí (dnes Komárovská) v roe 2017. Asfaltiště využívají běžně k parkování desítky osobních i nákladních aut.Tak vypadá místo křížení vlečky s někdejší Zuischovou ulicí (dnes Komárovská) v roe 2017. Asfaltiště využívají běžně k parkování desítky osobních i nákladních aut.Tak vypadá místo křížení vlečky s někdejší Zuischovou ulicí (dnes Komárovská) v roe 2017. Asfaltiště využívají běžně k parkování desítky osobních i nákladních aut.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2021-04-13]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vlecka_brno_dolni_nadrazi_skladovy_areal/vlecka_brno_dolni_nadrazi_skladovy_areal_13.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze