Brno

Předchozí Zpět Následující

Dostat se za bránu nebude lehké, průchod je totiž přísně zakázán. Mirek, Jindra a neobvykle odbarvený Jarka z Rychlých šípů nechají pozdravovat. Brno, CZE 14. 6. 2017

Dostat se za bránu nebude lehké, průchod je totiž přísně zakázán. Mirek, Jindra a neobvykle odbarvený Jarka z Rychlých šípů nechají pozdravovat.Dostat se za bránu nebude lehké, průchod je totiž přísně zakázán. Mirek, Jindra a neobvykle odbarvený Jarka z Rychlých šípů nechají pozdravovat.Dostat se za bránu nebude lehké, průchod je totiž přísně zakázán. Mirek, Jindra a neobvykle odbarvený Jarka z Rychlých šípů nechají pozdravovat.Dostat se za bránu nebude lehké, průchod je totiž přísně zakázán. Mirek, Jindra a neobvykle odbarvený Jarka z Rychlých šípů nechají pozdravovat.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2021-04-12]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vlecka_brno_dolni_nadrazi_skladovy_areal/vlecka_brno_dolni_nadrazi_skladovy_areal_18.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze