Brno

Předchozí Zpět Následující

Nezbývá než obejít areál, obehnaný překrásnou starobylou zdí. S jedním z mála kousků starého Komárova, který se dočkal dneška počítá i přestavba areálu od ateliéru Dobrý dům, který za zeď umístil nové komárovské centrum. Brno, CZE 14. 6. 2017

Nezbývá než obejít areál, obehnaný překrásnou starobylou zdí. S jedním z mála kousků starého Komárova, který se dočkal dneška počítá i přestavba areálu od ateliéru Dobrý dům, který za zeď umístil nové komárovské centrum.Nezbývá než obejít areál, obehnaný překrásnou starobylou zdí. S jedním z mála kousků starého Komárova, který se dočkal dneška počítá i přestavba areálu od ateliéru Dobrý dům, který za zeď umístil nové komárovské centrum.Nezbývá než obejít areál, obehnaný překrásnou starobylou zdí. S jedním z mála kousků starého Komárova, který se dočkal dneška počítá i přestavba areálu od ateliéru Dobrý dům, který za zeď umístil nové komárovské centrum.Nezbývá než obejít areál, obehnaný překrásnou starobylou zdí. S jedním z mála kousků starého Komárova, který se dočkal dneška počítá i přestavba areálu od ateliéru Dobrý dům, který za zeď umístil nové komárovské centrum.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2021-04-12]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vlecka_brno_dolni_nadrazi_skladovy_areal/vlecka_brno_dolni_nadrazi_skladovy_areal_19.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze