Brno

Předchozí Zpět Následující

Tak vypadal začátek vlečky s výkolejkou KVk1 v roce 2014, jen pár let po dokončení nového průtahu z dolního nádraží do Heršpic. Brno, CZE 6. 3. 2014

Tak vypadal začátek vlečky s výkolejkou KVk1 v roce 2014, jen pár let po dokončení nového průtahu z dolního nádraží do Heršpic.Tak vypadal začátek vlečky s výkolejkou KVk1 v roce 2014, jen pár let po dokončení nového průtahu z dolního nádraží do Heršpic.Tak vypadal začátek vlečky s výkolejkou KVk1 v roce 2014, jen pár let po dokončení nového průtahu z dolního nádraží do Heršpic.Tak vypadal začátek vlečky s výkolejkou KVk1 v roce 2014, jen pár let po dokončení nového průtahu z dolního nádraží do Heršpic.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-01-19]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vlecka_brno_dolni_nadrazi_srotiste/vlecka_brno_dolni_nadrazi_srotiste_3.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze